Jump to content

Samsung Galaxy A52s 5G


Dr_Xous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

2 ώρες πριν, Andrgry said:

Καλησπέρα, αυτό το πληκτρολόγιο θα διορθωθεί κάποτε τέλος πάντων; μου έχει σπάσει τα νεύρα. Υπάρχει κάποια πληροφόρηση; Ευχαριστώ!

Δυστυχώς τίποτα κ με την ενημέρωση Ιανουαρίου δεν έχει διορθωθεί και η αλήθεια είναι ότι το έχουν καθυστερήσει αρκετά κ δεν υπάρχει πληροφόρηση για το πότε. Μέσα η συσκευή έχει ήδη προεγκατεστημενο το πληκτρολόγιο της microsoft SwiftKey που είναι κ αυτό ΤΟΎΜΠΑΝΟ κ τελικά όλα είναι μια συνήθεια. 

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Φίλε μου στο δικό μου κινητό, επίσημο Ελληνικό, δεν υπάρχει προεγκατεστημένο το swiftkey. Τέλος πάντων επιλογές υπάρχουν, αλλά το θεωρώ περιττό να βάζουμε τρίτες εφαρμογές και να βαρύνουμε το λογισμικό ενώ υπάρχει επίσημη αρκετά καλή εφαρμογή σε ένα κινητό που δεν το λες και φθηνό. Ευχαριστώ για την απάντηση!

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, challenge143 said:

Δυστυχώς τίποτα κ με την ενημέρωση Ιανουαρίου δεν έχει διορθωθεί και η αλήθεια είναι ότι το έχουν καθυστερήσει αρκετά κ δεν υπάρχει πληροφόρηση για το πότε. Μέσα η συσκευή έχει ήδη προεγκατεστημενο το πληκτρολόγιο της microsoft SwiftKey που είναι κ αυτό ΤΟΎΜΠΑΝΟ κ τελικά όλα είναι μια συνήθεια. 

σου έχει ερθει η ενημέρση του Γενάρη ?

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα.Απο τοτε που εκανα hard reset το τηλεφωνο στην ευεξια δεν εμφανιζονται οι χρονοι χρησης.Γιατι?Ξερει καποιος τι πρεπει να κανω για να φαινονται?Ευχαριστω.c4b2d0dde6e05cf0180987f757446c77.jpg

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Καμία απάντηση και σε μενα? Ευχαριστώ.

Στάλθηκε από το 21051182G μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, challenge143 said:

Δυστυχώς τίποτα κ με την ενημέρωση Ιανουαρίου δεν έχει διορθωθεί και η αλήθεια είναι ότι το έχουν καθυστερήσει αρκετά κ δεν υπάρχει πληροφόρηση για το πότε. Μέσα η συσκευή έχει ήδη προεγκατεστημενο το πληκτρολόγιο της microsoft SwiftKey που είναι κ αυτό ΤΟΎΜΠΑΝΟ κ τελικά όλα είναι μια συνήθεια. 

Το Gboard έχει προεγκατεστημένο όχι SwiftKey.

Η ενημέρωση Ιανουαρίου πότε σου ήρθε; Εμένα δεν ήρθε τίποτα ακόμα! 

Edited by evris2013

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πριν, evris2013 said:

Το Gboard έχει προεγκατεστημένο όχι SwiftKey.

Η ενημέρωση Ιανουαρίου πότε σου ήρθε; Εμένα δεν ήρθε τίποτα ακόμα! 

Sorry δεν κοίταξα της γυναίκας  το A52s το δικό μου κοίταγα το κινητό. Ας σβηστεί το σχόλιο μου. 

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πριν, evris2013 said:

Το Gboard έχει προεγκατεστημένο όχι SwiftKey.

Η ενημέρωση Ιανουαρίου πότε σου ήρθε; Εμένα δεν ήρθε τίποτα ακόμα! 

Φίλε μου στο δικό μου, Επίσημο Ελληνικό, ούτε το Gboard είναι προεγκατεστημένο μόνο το πληκτρολόγιο της Samsung. Βέβαια αυτό έχει από ελάχιστη έως καμία σημασία το αναφέρω απλά ως πληροφορία.

Edited by Andrgry
Link to comment
Share on other sites

Το youtube vanced σταμάτησε να δουλεύει. Βρήκα το LibreTube και φαίνεται να δουλεύει σωστά, μόνο που δεν μπορώ να κάνω login στον προσωπικό λογαριασμό. Εάν υπάρχει καλύτερη εναλλακτική για βίντεο χωρίς διαφημίσεις και συνέχιση του βίντεο στο background πείτε μας 🙏

 

Screenshot_20230118_111231_One UI Home.jpg

Link to comment
Share on other sites

Το youtube vanced σταμάτησε να δουλεύει. Βρήκα το LibreTube και φαίνεται να δουλεύει σωστά, μόνο που δεν μπορώ να κάνω login στον προσωπικό λογαριασμό. Εάν υπάρχει καλύτερη εναλλακτική για βίντεο χωρίς διαφημίσεις και συνέχιση του βίντεο στο background πείτε μας
 
1145949513_Screenshot_20230118_111231_OneUIHome.thumb.jpg.b030aee70728d89b4e12d8934098fdf2.jpg
Σε εμένα δουλεύει μια χαρά. Για κάνε μια αναζήτηση vanced manager ...
Εγώ προχθές έκανα εγκατάσταση

Στάλθηκε από το SM-G990B2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, christou said:

Σε εμένα δουλεύει μια χαρά. Για κάνε μια αναζήτηση vanced manager ...
Εγώ προχθές έκανα εγκατάσταση

Στάλθηκε από το SM-G990B2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Ξανά κατέβασα την ίδια έκδοση του youtube vanced μέσω του manager και πάλι τα ίδια. 

Όμως βρήκα τη λύση ⚠️

Χρειάστηκε να κάνω αποσύνδεση από το κανάλι.....μετα έκανα σύνδεση σε άλλα λογαριασμό youtube και δουλεύει κανονικά! 

Screenshot_20230118_123134.jpg

Link to comment
Share on other sites

Μόλις έκανα αναβάθμιση στο δικό μου, security patch 01/2023.

Sent from my SM-A528B using Tapatalk

Κινητό: Xiaomi Redmi Note 4
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, andreas545 said:

Το youtube vanced σταμάτησε να δουλεύει. Βρήκα το LibreTube και φαίνεται να δουλεύει σωστά, μόνο που δεν μπορώ να κάνω login στον προσωπικό λογαριασμό. Εάν υπάρχει καλύτερη εναλλακτική για βίντεο χωρίς διαφημίσεις και συνέχιση του βίντεο στο background πείτε μας 🙏

 

Screenshot_20230118_111231_One UI Home.jpg

Εμένα δουλεύει άψογα!

1 hour ago, NikosChandolias said:

Μόλις έκανα αναβάθμιση στο δικό μου, security patch 01/2023.

Sent from my SM-A528B using Tapatalk
 

Σε μένα τίποτα δεν ήρθε...

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, s_wind said:

Ενημερωση Ιανουαριος 2023 .

spacer.png

Δεν βλέπω να βελτιώνει και την εφαρμογή του πληκτρολογίου της Samsung! 

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, evris2013 said:

Δεν βλέπω να βελτιώνει και την εφαρμογή του πληκτρολογίου της Samsung! 

Φίλε μου δεν την βελτιώνει, μετά την αναβάθμιση το δοκίμασα και πάλι τζίφος.... 

Link to comment
Share on other sites

Ναι λογικό είναι γιατί εμείς στην οικογένεια που έχουμε την σειρά 21 κ 22 που την παίρνουμε ποιο μπροστά την ενημέρωση από το A52s, αν είχε φτιαχτεί σε μας θα την είχε φτιάξει σε όλα τα μοντέλα της. 

Link to comment
Share on other sites

Εντόπισα bug που δεν υπήρχε πριν την αναβάθμιση. Κλείδωμα οθόνης μέσω τρίτης εφαρμογής ή με τον nova launcher, πλέον δεν απενεργοποιεί άμεσα την οθόνη αλλά πάει στην οθόνη κλειδώματος για κάποια ελάχιστα δευτερόλεπτα και μετά απενεργοποιείται. Πραγματικά κουραστικό και αχρείαστο...

Link to comment
Share on other sites

Εντόπισα bug που δεν υπήρχε πριν την αναβάθμιση. Κλείδωμα οθόνης μέσω τρίτης εφαρμογής ή με τον nova launcher, πλέον δεν απενεργοποιεί άμεσα την οθόνη αλλά πάει στην οθόνη κλειδώματος για κάποια ελάχιστα δευτερόλεπτα και μετά απενεργοποιείται. Πραγματικά κουραστικό και αχρείαστο...
πιθανόν θέλει στις ρυθμίσεις του νόβα ξανά ενεργοποίηση του accessibility ?
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, ilka71 said:
28 minutes ago, Andrgry said:
Εντόπισα bug που δεν υπήρχε πριν την αναβάθμιση. Κλείδωμα οθόνης μέσω τρίτης εφαρμογής ή με τον nova launcher, πλέον δεν απενεργοποιεί άμεσα την οθόνη αλλά πάει στην οθόνη κλειδώματος για κάποια ελάχιστα δευτερόλεπτα και μετά απενεργοποιείται. Πραγματικά κουραστικό και αχρείαστο...

πιθανόν θέλει στις ρυθμίσεις του νόβα ξανά ενεργοποίηση του accessibility ?

Το έχω κάνει ήδη, δεν είχε αποτέλεσμα. Το πρόβλημα εμφανίστηκε μετά την αναβάθμιση και επανεκκίνηση του κινητού.

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, challenge143 said:

Ναι λογικό είναι γιατί εμείς στην οικογένεια που έχουμε την σειρά 21 κ 22 που την παίρνουμε ποιο μπροστά την ενημέρωση από το A52s, αν είχε φτιαχτεί σε μας θα την είχε φτιάξει σε όλα τα μοντέλα της. 

Αυτή η εφαρμογή πληκτρολογίου της Samsung δεν παίρνει ενημερώσεις; Το Gboard ενημερώνεται πιο τακτικά σχετικά. 

Edited by evris2013

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Το έχω κάνει ήδη, δεν είχε αποτέλεσμα. Το πρόβλημα εμφανίστηκε μετά την αναβάθμιση και επανεκκίνηση του κινητού.
Πολύ κακό νέο αυτό.... Και ο Nova έχει να πάρει αναβάθμιση μήνες...

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, evris2013 said:

Αυτή η εφαρμογή πληκτρολογίου της Samsung δεν παίρνει ενημερώσεις; Το Gboard ενημερώνεται πιο τακτικά σχετικά. 

Αν εννοείς το μαμά της Samsung κάποια πατάτα έχουν κάνει με την κεφαλοποιηση κ δεν έχουν δώσει ενημέρωση μετά την 13. Αν εννοείς στο s21u κ 22u έχει προεγκατεστημένο της Microsoft SwiftKey που παίρνει συνέχεια ενημερώσεις κ το γράφει σε παρένθεση μέσα απόλυτα συμβατό με Samsung keyboard. Κ όντως έχω εντυπωσιαστεί με τις δυνατότητες που έχει. Πράγματικα είναι μια συνήθεια όλα (  παρότι ήμουν κολλημένος με το μαμά πληκτρολόγιο της Samsung δεν χαλαστηκα καθόλου που μου είχε κ δεύτερη επιλογή το λογισμικό τής Samsung να δοκιμάσω κ το SwiftKey. )

Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, challenge143 said:

Αν εννοείς το μαμά της Samsung κάποια πατάτα έχουν κάνει με την κεφαλοποιηση κ δεν έχουν δώσει ενημέρωση μετά την 13. Αν εννοείς στο s21u κ 22u έχει προεγκατεστημένο της Microsoft SwiftKey που παίρνει συνέχεια ενημερώσεις κ το γράφει σε παρένθεση μέσα απόλυτα συμβατό με Samsung keyboard. Κ όντως έχω εντυπωσιαστεί με τις δυνατότητες που έχει. Πράγματικα είναι μια συνήθεια όλα (  παρότι ήμουν κολλημένος με το μαμά πληκτρολόγιο της Samsung δεν χαλαστηκα καθόλου που μου είχε κ δεύτερη επιλογή το λογισμικό τής Samsung να δοκιμάσω κ το SwiftKey. )

Όχι, με το μαμά της Samsung εννοώ. Δεν έχω S σειρά. Το A52s έχω. Με βολεύει και το Gboard πληκτρολόγιο που είχα στο Xiaomi πριν. Ίσως το διορθώσουν με το UI 5.1. Γιατί χάλασε όταν αλλάχτηκε το UI από 4.1 σε 5.0. 

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...