Jump to content

Welcome!


MsK
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 678
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Αρχικό Μήνυμα από τον lefty-x

 

Αντε να αρχίσουν τα πάρτυ! Το αλκοόλ επιτρέπεται φαντάζομαι. Φροντίστε μόνο να έχουμε και αύθονο Perrier για μερικούς... (Συμφωνείς bluesea?) :P

 

 

xaxaxaxaxaxaxa o "Runner" και τα Perrier του!!!! By the way, πλακα πλακα δεν ειναι και πολυ κακη ιδεα να κανουμε καποιο "myphone"πάρτυ σε κάποια παραλία, έτσι απλά βρε παιδί μου για να γιορτάσουμε την έναρξη μιας "νέας εποχής".

 

Welcome back , Welcome home!!!! Σε όλους!!!

.
Link to comment
Share on other sites

Το πρωτο μου post.. :o

 

ΠΑΡΩΝ ΛΟΙΠΟΝ..να μας ζησει το νεο site/forum, να εκπροσωπησει αξια τους "τυπικα" προκατοχους του και να το καμαρωσουμε ξανα μεγαλο και τρανο.(και πρασινο ..ρεεε :D :p )

 

Καλη αρχη.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον Angeldust

 

Παρόν και απο μένα και καλή αρχή. Οτιδήποτε χρειστείτε, εδώ είμαστε :) Ερώτηση: το παλιό forum δεν υπάρχει σε backup ωστε να επαναφερθεί με κάποιον τρόπο?

 

 

Καλωσήρθες Angeldust! Φυσικά και σε χρειαζόμαστε... You know... :rolleyes:

 

 

Δυστυχώς και το Back up αποδείχθηκε προβληματικό. Δεν υπήρχε κανένας τρόπος να τα σώσουμε. Λες να μην θέλαμε? Θα ήταν πολυ λιγότερη δουλειά για εμάς... :o

 

Άντε καλωσήρθατε όλοι. :)

[imgalign]http://icons.iconarchive.com/icons/iconshock/social-media/96/twitter-icon.png[/imgalign]"Some hearts are different than others. Like crystal in a world of glass... Even the way they shatter is beautiful..."

 

Wannabe Editor? Reviewer? Columnist?

Join the Unwired Revolution, now!

Link to comment
Share on other sites

Μόνο, που αυτήν τη φορά, επέλεξε να μην πάει στο νοίκι, αλλά να αγοράσει ένα δικό του οικόπεδο και να βάλει μόνος του τα θεμέλια, που θα του επέτρεπαν να ορθώσει έναν εξίσου άνετο και πάνω από όλα ιδιόκτητο χώρο.

 

Ο νέος χώρος μπορεί να είναι το ίδιο ή λιγότερο ευρύχωρος, μπορεί να έχει τα ίδια ή λιγότερα προβλήματα, μπορεί να φαντάζει – ειδικά τώρα στην αρχή - ξένος, ωστόσο πλέον είναι το νέο σπιτάκι του ίδιου αδαή χρήστη, που πριν από πολλά χρόνια θέλησε να μοιραστεί την... κινητή του τρέλα με τους πάντες. Ο αδαής χρήστης που κάποτε κατοικούσε στα users.acropolis.net/~konem/, gsm.eos.gr/ και unwired.gr, τώρα έχτισε κάτι που πραγματικά του ανήκει και πλέον, θεωρεί ότι θα μπορεί να λειτουργεί καλύτερα και πιο αποτελεσματικά...

 

Το νέο ιδιόκτητο σπίτι είναι δικό σας. Welcome to myPhone.gr!

 

 

δηλαδή? πού στεγάζεται τώρα το myphone.gr?

Link to comment
Share on other sites

Και γω παρων,αν και ειδοποιηθηκα με 2 μερες καθυστερηση απο οτι ειδα,γιατι το μηνυμα καλωσορισματος ηταν στις 14 Ιουλιου.Ελπιζω να μην ξανα υπαρξουν προβληματα εγγραφες απο την αρχη κ.α τετοια ενοχλητικα

<Πειτε ΟΧΙ στα greeklish>- http://www.periland.gr Επισκεφθείτε το online μου κατάστημα...http://www.apiastos.gr

ΠΟΤΕ ΜΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΣΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ,ΟΤΙ ΚΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΔΕΝ ΘΑΘΕΛΕΣ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΣΕ ΣΕΝΑ.....

 

Tον χάρο καλοπιάνουμε να μην μας έχει άχτι,ποτέ δεν θα πεθάνουμε κουφάλα νεκροθάφτη :lol:

Link to comment
Share on other sites

Γειαααααααααααααααααααααα! Κι εγω παρών!!! Τι μόνο άνθρωποι νομίζατε θα είσαστε εδω μέσα; Ήρθα λοιπόν κι εγώ ο Saiyan να σπάσω την ανθρώπινη μονοτονία!

 

Καλορίζικο το κουκλί μας!

www.valder.tk

Η νεα εποχή έφτασε!

Επίσης επισκεφθείτε το forum μας! Όλοι μια παρέα!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον kinitoneidimonas

 

Και γω παρων,αν και ειδοποιηθηκα με 2 μερες καθυστερηση απο οτι ειδα,γιατι το μηνυμα καλωσορισματος ηταν στις 14 Ιουλιου.Ελπιζω να μην ξανα υπαρξουν προβληματα εγγραφες απο την αρχη κ.α τετοια ενοχλητικα

 

δεν σε ξεχάσαμε :) απλά, αρχικά, η ημερομηνία έναρξης θα ήταν η 15η Ιουλίου, και τελικά "επίσημα" είναι σήμερα :)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον Speedy

 

Βρε βρε βρε, σαν τα χιόνια! (καλοκαιριάτικα!)

 

Μας έλειψες Στράτο, ελπίζω να μην το ξανακάνεις...

 

 

Χεχε.. το ίδιο εύχομαι και εγώ! Μιας που ήρθα, να μείνω, γιατί κι εμένα μου λείψατε βρε παιδιά!! :)

 

Και ναι, ήρθα σαν τα χιόνια, μέσα στο κατακαλόκαιρο, μπας και σας δροσίσω λιγάκι.. :lol:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παρών :!:

 

Ωραίο είναι ε ? Χρειαζόταν μια ανανέωση... ! Καλορίζικο :)

 

ΥΓ. μας έλειψε.. σαν "ζακια" ήμασταν τόσο καιρό... :o

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον MsK

 

Παρόν! Πάντως μου φαίνεται ότι έγινε ξαφνικά η αλλαγή. Το http://www.unwired.gr δεν έκανε resolv και τελικά σ' ένα newsgroup είδα ότι άλλαξε όνομα !

 

Άντε, καλή συνέχεια.

Μαϊμούδαρχος
Link to comment
Share on other sites

Παρών και από μένα! Καλή συνέχεια και εύχομαι κουράγιο και δύναμη στους συντελεστές του νέου site!

sakis for the masses, θου for the few

Link to comment
Share on other sites

Simply enough

 

Paron :)

 

PS: Vbulletin OWNS any other board...To 3.0 einai akoma kalytero :)

Οταν ο Γκράχαμ Μπελ εφηύρε το τηλέφωνο, δήλωσε ότι η εφεύρεσή του θα είχε μόνο ευεργετικά αποτελέσματα για την ανθρωπότητα.

Όταν ο Τσακ Νόρις το έμαθε, γέλασε και ίδρυσε τον ΟΤΕ.

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...