Jump to content

Vodafone HOME Internet & Double Play


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Το πιθανότερο είναι ότι θα αφαιρέσουν 14€. Έχει γίνει ξανά αυτό το λάθος.

 

Μακάρι να γίνει αυτό (δε μου έχει ξανατύχει ολα αυτά τα χρόνια) και δε θα τους ενοχλήσω μιας κ στην ουσία αν γίνει και διπλή εξαργύρωση θα είναι μια η άλλη...

Τάμα νομίζω θα κάνω ομως αν όντως δε χρειαστεί να μη τους ξανά ενοχλήσω για αλλο λάθος και βγάλουν επιτέλους έναν αναθεματισμένο λογαριασμό σωστά!

Είμαι πελάτης απο hol εποχή και δε μπορώ να πω ότι ειχα θέματα...αλλα απο το καλοκαίρι που έκανα ανανέωση του συμβολαίου με έχουν πεθάνει! Δεν περνάει μήνας που να μην έχουν κάνει κάποιο λάθος...μια λαθος πάγιο, μια δεν περνάνε την έκπτωση στα κινητά, μια δεν περνάνε την έκπτωση του ebill...

Link to comment
Share on other sites

Έχει κάποιος αυτόματη εξαργύρωση πόντων στο λογαριασμό μέσω Alpha Bank? Μόλις άνοιξα την εφαρμογή του My Bonus και είδα ότι η Vodafone μου τράβηξε 2 φορές πόντους σήμερα!!! Να δω αν θα το καταλάβουν να τους επιστρέψουν ή θα πρέπει να επικοινωνήσω μαζι τους... Ας περιμένω μέχρι αύριο που λογικά θα έχει εμφανιστεί κ λογαριασμός στο app της Vodafone να δω τι @@@ έκαναν πάλι!! Πραγματικά εχω βαρεθεί απο το καλοκαίρι που ανανέωσα μαζι τους ΚΑΘΕ μήνα να κάνουν συνέχεια διαφορά λάθη και να πρέπει να επικοινωνώ μαζι τους!!

 

Όσο αφορά την αυτόματη εξαργύρωση δεν υπάρχει στο νέο my Vodafone άρα οι καινούργιοι που θέλουν να το ενεργοποιήσουν τι κάνουν ;

Link to comment
Share on other sites

Όσο αφορά την αυτόματη εξαργύρωση δεν υπάρχει στο νέο my Vodafone άρα οι καινούργιοι που θέλουν να το ενεργοποιήσουν τι κάνουν ;

 

 

Υπαρχει επιλογη για να επιστρέψεις στο παλιό interface.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Γ Ι Ω Ρ Γ Ο Σ
Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει η επιλογή πλέον.

Ρυθμίζεις τη πάγια εντολή από το My Vodafone App και μετά τους καλείς και σου ενεργοποιούν αυτοί την εξαργύρωση πόντων.

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει η επιλογή πλέον.

Ρυθμίζεις τη πάγια εντολή από το My Vodafone App και μετά τους καλείς και σου ενεργοποιούν αυτοί την εξαργύρωση πόντων.

 

Αυτό είναι που λεν εμπρός πίσω. Κάνουμε αναβαθμίσεις και χάνουμε λειτουργικότητα. :X:X

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει η επιλογή πλέον.

Ρυθμίζεις τη πάγια εντολή από το My Vodafone App και μετά τους καλείς και σου ενεργοποιούν αυτοί την εξαργύρωση πόντων.

 

 

Τέλεια.

Στην δίκη μου εφαρμογή δεν μπορεί να προστεθεί η σταθερή.

Φαίνεται μόνο το κινητό.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Γ Ι Ω Ρ Γ Ο Σ
Link to comment
Share on other sites

ξερει κανεις αν το μποξ της βονταφον ειναι κλειδωμενο η αν το παρεις και το συνδεσεις εκτος βονταφον αν δουλευει κανονικα ?
Link to comment
Share on other sites

ξερει κανεις αν το μποξ της βονταφον ειναι κλειδωμενο η αν το παρεις και το συνδεσεις εκτος βονταφον αν δουλευει κανονικα ?

 

Μπορείς να το πληρώσεις ξεχωριστά ξέρω εγώ...δλδ πληρώνεις την συνδρομή και στο δίνουν και ας έχεις cosmote για παράδειγμα.. πάρε ένα τηλ για σίγουρα.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια ειμαι πελατης απο αρχαια χρονια ως παλιος ΗΟL

Εχω καταφερει και εχω μια γεναια εκπτωση της ταξης των 30 -35 % τα τελευταια χρονια

ειμια στο πιο χαμηλο παγιο και ποσο που μπορει να πληρωσει καποιος

 

τον Μαιο μπορω να αποδεσμευτω μετα απο καποιες συμφωνιες και αιτησεις που εκανα πριν 2 χρονια .....εχω Ταχυτητα καπου 11 κατεβασματος στην πολη μου .....και πληρωνω κατω απο 20αρικο.....

Τι βλεπετε να μου το διατηρει η εταιρεια το πακετο 300' ευελικτα ή να την κανω?

Προσωπικα δε με ενδιαφερει καν η σταθερη τηλεφωνια!!!

 

Για πεστε ιδεες!!! :wacko::wacko::wacko::wacko:

Link to comment
Share on other sites

16,90€ δίνουν μετά από αίτημα διακοπής το πακέτο με απεριόριστα σταθερά και 300’ προς κινητά, το Ευέλικτο 300 πλέον δεν αξίζει (ίσως να μην στο προσφέρουν καν).
Link to comment
Share on other sites

γενικα βλεπω πολλα προβληματα με την vodafone σταθερη γιατι ετσι; επειδη δινει πιο χαμηλη τιμη απο τον οτε; τι να πω , πραγματικα φοβαμαι να κανω συνδεση σταθερου στην vodafone , ακομα και στην γιαγια μου που εχει οτε ηθελα να την παω στην vodafone με πακετο με ιντερνετ 24 ρι αλλα χωρις να ειναι voip αφου δεν προκεται να χρησιμοποιησει το ιντερνετ αρα ρουτερ δεν θα βαλω , και επειδη διαβαζω πολλα προβληματα με το δικτυο σταθερης της vodafone και ειναι γενικο το προβλημα , λεω να μην το ρισκαρω διοτι εκεινη δεν εχει και κινητο σε περιπτωση που δεν τις δουλευει το σταθερο τηλεφωνο , αλλα πληρωνει παρα πολλα στον οτε ειναι στο προγραμμα χωρις χρονο ομιλιας., και οτι κλησεις κανει τις χρεωνεται κανονικα.

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Δεν εχω εξαργυρωση bonus ποντων. Στο τελος Φεβρουαριου ειχαν θεμα παντως με την παγια εντολη και την αποδοση της εκπτωσης του 1 Ευρω και η εκπτωση αποδοθηκε τον επομενο μηνα διπλη. Μηπως τον προηγουμενο μηνα δεν εγινε εξαργυρωση ποντων/αποδοση εκπτωσης και τωρα εγινε 2 φορες για να γινει και για τον προηγουμενο μηνα;
Link to comment
Share on other sites

γενικα βλεπω πολλα προβληματα με την vodafone σταθερη γιατι ετσι; επειδη δινει πιο χαμηλη τιμη απο τον οτε; τι να πω , πραγματικα φοβαμαι να κανω συνδεση σταθερου στην vodafone , ακομα και στην γιαγια μου που εχει οτε ηθελα να την παω στην vodafone με πακετο με ιντερνετ 24 ρι αλλα χωρις να ειναι voip αφου δεν προκεται να χρησιμοποιησει το ιντερνετ αρα ρουτερ δεν θα βαλω , και επειδη διαβαζω πολλα προβληματα με το δικτυο σταθερης της vodafone και ειναι γενικο το προβλημα , λεω να μην το ρισκαρω διοτι εκεινη δεν εχει και κινητο σε περιπτωση που δεν τις δουλευει το σταθερο τηλεφωνο , αλλα πληρωνει παρα πολλα στον οτε ειναι στο προγραμμα χωρις χρονο ομιλιας., και οτι κλησεις κανει τις χρεωνεται κανονικα.

Είναι τι περίπτωση θα πέσεις λογικό στο φόρουμ της vf να ακούς πολλά προβλήματα γι αυτήν όπως και στα υπόλοιπα των άλλων εταιρειών αντίστοιχα. Εγώ προσωπικά που είμαι 4 χρόνια συνδρομητής Vdsl 50 και πλέον πρόσφατα 100 δεν έχω αντιμετωπίσει όποτε και κανένα πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

16,90€ δίνουν μετά από αίτημα διακοπής το πακέτο με απεριόριστα σταθερά και 300’ προς κινητά, το Ευέλικτο 300 πλέον δεν αξίζει (ίσως να μην στο προσφέρουν καν).

 

μολις ανανεωσα το συμβολαιο μου στην Τιμη που ανεφερες για αλλους 24 μηνες Ευχαριστω πολυ1 :):):):)

Link to comment
Share on other sites

μολις ανανεωσα το συμβολαιο μου στην Τιμη που ανεφερες για αλλους 24 μηνες Ευχαριστω πολυ1 :):):):)

 

Πώς μιλάς με το τμήμα διακοπών; Τελειώνει το συμβόλαιο μου στις 5 του επόμενου μήνα και με έχουν γραμμένο

Link to comment
Share on other sites

καλημερα σε ολους . Ξερει καποιος αν παρω 100αρα vodafonε μαζι με ΤΒ αν το tv box που δινουν μπορω να του βαλω εφαρμογες κλπ ;
My Name Is George V.
Link to comment
Share on other sites

καλημερα σε ολους . Ξερει καποιος αν παρω 100αρα vodafonε μαζι με ΤΒ αν το tv box που δινουν μπορω να του βαλω εφαρμογες κλπ ;

 

Είναι κλειδωμένο δεν δέχεται καμία αλλαγή και πρέπει να έχεις δίπλα το ρούτερ γιατί συνδέεται μόνο με ethernet καλωδιο

Link to comment
Share on other sites

Είναι κλειδωμένο δεν δέχεται καμία αλλαγή και πρέπει να έχεις δίπλα το ρούτερ γιατί συνδέεται μόνο με ethernet καλωδιο

 

αμα του περασω καμια ΡΟΜ αλλη ;

 

Σε ευχαριστω παντως.

My Name Is George V.
Link to comment
Share on other sites

Πώς μιλάς με το τμήμα διακοπών; Τελειώνει το συμβόλαιο μου στις 5 του επόμενου μήνα και με έχουν γραμμένο

 

 

Τους έστειλα αίτημα επικοινωνίαςψαπο φόρμα που υπάρχει στην εφαρμογή και με κάλεσαν με έτοιμη προσφορά. Βέβαια υπήρχε η πληροφορία εκ των έσω....πριν προχωρήδω. Μου το είπε κάποιος εδώ μέσα.

Να επιμένεις

Link to comment
Share on other sites

Τους έστειλα αίτημα επικοινωνίαςψαπο φόρμα που υπάρχει στην εφαρμογή και με κάλεσαν με έτοιμη προσφορά. Βέβαια υπήρχε η πληροφορία εκ των έσω....πριν προχωρήδω. Μου το είπε κάποιος εδώ μέσα.

Να επιμένεις

 

Άσε και εγώ έχω βάλει το τηλέφωνο μου εκεί 7-8 φορές αλλά με πήραν πίσω μόνο 1 φορά και με έκλεισε το αυτόματο σύστημα.

Και να αναφέρω ότι μου έχουν έρθει στο κινητό καμία δεκαριά μνμ από την vodafone για να ανανεώσω με vdsl και με πετάει σε άλλη φόρμα για να βάλω το κινητό μου να πάρω προσφορά...αλλά πάλι τζιφος.

Link to comment
Share on other sites

αμα του περασω καμια ΡΟΜ αλλη ;

 

 

 

Σε ευχαριστω παντως.

Δεν είναι android tv box. Τι Rom να του περάσεις; Θεώρησε δεδομένο ότι το χρησιμοποιείς ως έχει. Δεν υπάρχει δυνατότητα αλλαγών.

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι android tv box. Τι Rom να του περάσεις; Θεώρησε δεδομένο ότι το χρησιμοποιείς ως έχει. Δεν υπάρχει δυνατότητα αλλαγών.

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

σε ευχαριστω

My Name Is George V.
Link to comment
Share on other sites

Έχει κανένας εμπειρία από τον συνεργάτη getaline;

Είναι αξιόπιστος συνεργάτης ή φούστες μπλέ;

Σύμφωνα με χρήστες του MyPhone μέτοχος σε:

Huawei, Apple, Vodafone

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...