Jump to content

Όνειρα! Ονειροκρίτες!


jane_butterfly
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ego eixa dei stoN upno mou ena oneiro opou htan poly interesting.kai tha to po.eixa oneireutei oti eixa gurisei piso sto xrono sto 1997 kai eimoun sto estiatorio opou etroge h prigkilisa diana me to mhnsthra ths.Etrexa kateutheian katapano ths kai prospathousa na th peiso na fugei apo thn piso porta me enan alo odhgo giati uphrxe plot gia th dolofonia ths.H idia den akouge theorontas me trelo otan sunevh kati kai th epeisa oti o odhgos ths htan pramati methysmenos kai de mporouse na odhghsei.H diana sukothhke ap to trapezi kai phge kateutheian sth piso porta pernontas thlefono na erthei enas alos odhgos.Suntoma thn akolouthse kai o alfagiet blepontas tous na mpenoun se mia alh porta tou estiatoriou phgainotnas na fugoun..Tous akolouthsa kai eida na mpenoun sto amaxi me kapion alon legontas mou h diana oti pane kateuthian sto xenodoxeio.Arxisa na fonazo oti ESOSA THN ZOH THS.einai zontanh.Otan xafnika eno elega auto arxisa na niotho kati kai akousthke mia fonh pou eipe.OXI DEN THN ESOSES HTAN ONEIRO.kai tote xupnhsa.
Από 1/9/2009 απαγορεύεται η γραφή σε greeklish και η γραφή τύπου sms.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 501
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ονειρο κουλο!!!

 

ειδα χτες βραδυ οτι ειχα παει στο σπιτι ενος συναδελφου (τον οποιο δεν συπαθω με τπτ) πηγα στην κουζινα να φτιαξω καφε...ακουω φωνες απο την κρεβατοκαμαρα..πηγαινω προς τα κει και βλεπω ...τον πρωην μου με μια

εγχρωμη κοπελα αγκαλια!!!

ξερει κανεις τι ειναι αυτο??

«Έφυγα,ψάχνοντας το σήμερα...και χάθηκα....

»

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

:scared: τι ειναι οταν βλεπεις τον εαυτο σου ..νεκρο να κοιματε διπλα σε καποιον που αγαπας???

και τι σημαινει οταν αυτος ο ιδιος καποιος που αγαπας σε αλλο ονειρο φευγει με τρενο??? και κλαει...

και 'γω δεν μπορω να τον φτασω..:( :( :(

[sIGPIC][/sIGPIC]

Δεν υπαρχει δυσκολος στοχος ..

υπαρχει δυνατη θεληση!!

Link to comment
Share on other sites

:scared: τι ειναι οταν βλεπεις τον εαυτο σου ..νεκρο να κοιματε διπλα σε καποιον που αγαπας???

και τι σημαινει οταν αυτος ο ιδιος καποιος που αγαπας σε αλλο ονειρο φευγει με τρενο??? και κλαει...

και 'γω δεν μπορω να τον φτασω..:( :( :(

Και πως κατάλαβες ότι ήσουν νεκρή ρε Βικτώρια...;;;:worry:

Link to comment
Share on other sites

εεε ημουνα ημουν σε κατασταση λιγο πριν την απισυνθεση αστο ηταν φρικη ο εφιαλτης ακομα να συνελθω..τι μπορει να σημαινει ομως??

[sIGPIC][/sIGPIC]

Δεν υπαρχει δυσκολος στοχος ..

υπαρχει δυνατη θεληση!!

Link to comment
Share on other sites

Στο όνειρο όλα τα καταλαβαίνεις.Θα μπορουσε να σημαίνει ότι κάτι θα σας χωρίσει,κάτι που δεν γίνεται αλλιώς.Αλλά επειδή εγώ δεν πιστεύω στο ότι στα όνειρα μας βλέπουμε το μέλλον,λέω ότι είναι απλώς κάτι που δεν θέλεις καθόλου να γίνει και το υποσυνειδιτό σου το έπλασε με τέτοιο τρόπο.
no sig...
Link to comment
Share on other sites

εεε ημουνα ημουν σε κατασταση λιγο πριν την απισυνθεση...

Παναγία μου...:cry:

 

..αστο ηταν φρικη ο εφιαλτης ακομα να συνελθω..τι μπορει να σημαινει ομως...??

Δεν ξέρω...Δεν νομίζω ότι είναι τίποτα κακό...Και εγώ με έχω δει σε τροχαίο να σκοτώνομαι...Ε,ακόμα εδώ είμαι...

 

Αν ξέρει κανείς απ'αυτά,ας απαντήσει...:O

Link to comment
Share on other sites

κι αν ειμαστε χωριστα??

ΑΧ ..αρχιζω να τρομαζω...Totouli..

Eλπιζω να μην ειναι κακο για εκεινον παντως κι εγω λεω πως δεν πιστευω αλλα μαλλον πιστευω..

[sIGPIC][/sIGPIC]

Δεν υπαρχει δυσκολος στοχος ..

υπαρχει δυνατη θεληση!!

Link to comment
Share on other sites

κι αν ειμαστε χωριστα??

ΑΧ ..αρχιζω να τρομαζω...Totouli..

Eλπιζω να μην ειναι κακο για εκεινον παντως κι εγω λεω πως δεν πιστευω αλλα μαλλον πιστευω..

Mην φοβάσαι...:)

Συνήθως τα αντίθετα βγαίνουν στα όνειρα...

Άρα,πιο πολύ σας βλέπω να πηγαίνετε βόλτα με κανένα τρένο,παρά να "χωρίσετε"...:lol:

Link to comment
Share on other sites

Κανείς δεν πιστεύει αλλά όλοι τα ψιλοφοβόμαστε...

Πάντως αυτό το όνειρο μπορεί και να σου βγει σε καλό.Σκέψου¨αν ήξερες ότι σύντομα θα χωριστήτε τί θα έκανες?

Δεν θα προσπαθούσες άμμεσα ή έμμεσα να αξιοποιήσεις τον χρόνο μαζί του?

no sig...
Link to comment
Share on other sites

Mην φοβάσαι...:)

Συνήθως τα αντίθετα βγαίνουν στα όνειρα...

Άρα,πιο πολύ σας βλέπω να πηγαίνετε βόλτα με κανένα τρένο,παρά να "χωρίσετε"...:lol:

 

:O :O λες??

[sIGPIC][/sIGPIC]

Δεν υπαρχει δυσκολος στοχος ..

υπαρχει δυνατη θεληση!!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν τα πιστεύω.... ίσως να είναι και επειδή δεν βλέπω κιόλας.....

 

'Ολοι βλέπουμε όνειρα, απλά μερικοί δε τα θυμόμαστε όταν ξυπνάμε!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Πριν δυο βδομάδες περίπου, είχα γράψει διαγώνισμα στα Μαθηματικά κατεύθυνσης και, το ίδιο βράδυ, είδα στον ύπνο μου το εξής: Ήμουν, λέει, στην τάξη και ο καθηγητής μας των Μαθηματικών μάς ρωτούσε: "Είστε ευχαριστημένοι με τη μέχρι τώρα πορεία σας;" Και απαντήσαμε όλοι με μια φωνή: "Ναι". Και εκείνος, αφού μας κοίταξε άγρια, είπε: "Δε θα έπρεπε!"

 

Μια άλλη φορά είχα δει ότι ο ξάδερφός μου με πήγαινε στην εκκλησία, όπου θα παντρευόμουν, λέει, ένα φίλο μου (που είναι αλήθεια φίλος μου).

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Πριν δυο βδομάδες περίπου, είχα γράψει διαγώνισμα στα Μαθηματικά κατεύθυνσης και, το ίδιο βράδυ, είδα στον ύπνο μου το εξής: Ήμουν, λέει, στην τάξη και ο καθηγητής μας των Μαθηματικών μάς ρωτούσε: "Είστε ευχαριστημένοι με τη μέχρι τώρα πορεία σας;" Και απαντήσαμε όλοι με μια φωνή: "Ναι". Και εκείνος, αφού μας κοίταξε άγρια, είπε: "Δε θα έπρεπε!"

 

Μια άλλη φορά είχα δει ότι ο ξάδερφός μου με πήγαινε στην εκκλησία, όπου θα παντρευόμουν, λέει, ένα φίλο μου (που είναι αλήθεια φίλος μου).

 

μηπως υποσυνηδετα κατι παραπανω θελεις απο τον φιλο...?;) :cool:

Link to comment
Share on other sites

και εγώ είχα διαβάσει ότι αυτό θα συμβεί, κάποιος θα πεθάνει, ναι μπροστινά δόντια είναι αλλά τόσες φορές που το έχω δει, και πάει και τόσος καιρός που το βλέπω, θα έπρεπε να ήμουν μόνος στο κόσμο....:) Εκτός αν...:(

 

Και αν είναι πίσω τι γίνεται:( ?

Η φίλη μου το είδε....

Ποιος πεθαίνει?!:cry:

Link to comment
Share on other sites

οτι δεν θα κανετε τιποτα :lol: :lol:

αφου ολο τα αναποδα βγαινουν!!! :p

[sIGPIC][/sIGPIC]

Δεν υπαρχει δυσκολος στοχος ..

υπαρχει δυνατη θεληση!!

Link to comment
Share on other sites

η κοπελα μου ειδε να κανουμε κατι προστυχο(γκουχου) ..τι σημαινει αυτο?

σποντα ηταν!:lol: :happy:

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

η κοπελα μου ειδε να κανουμε κατι προστυχο(γκουχου) ..τι σημαινει αυτο?:p

 

 

αυτο σημαινει οτι σου εκανε γνωστο το χριστουγεννιατικο σου δωρο...

και μην εισαι χαζος και ζητησεις κανενα σιντακι αντι γι αυτο...:lol:

Link to comment
Share on other sites

αυτο σημαινει οτι σου εκανε γνωστο το χριστουγεννιατικο σου δωρο...

και μην εισαι χαζος και ζητησεις κανενα σιντακι αντι γι αυτο...:lol:

 

Eγώ θα ζητούσα για δώρο την ίδια...:) :)

Μαζί με καμιά φίλη της φυσικά.....:lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...