Jump to content

Όνειρα! Ονειροκρίτες!


jane_butterfly
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 501
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

μου λέει. "Κι εγώ. Λες να περάσουμε στην επόμενη φάση;"

Πρεπει να κοψεις το So you think you can dance.:p

kala pedia den to pisteuo...xtes eida ston upno mou pos ekana sex me mia melaxrini:)

Αυτο ειναι το κλασσικο "Ο πεινασμενος...":p

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

kala pedia den to pisteuo...xtes eida ston upno mou pos ekana sex me mia melaxrini:)

Τί ακριβώς δεν πιστεύεις; Ότι έκανες σεξ ή ότι το έκανες με μελαχροινή;:p :p :p

Κι αν δεν μπορείς να κάμεις την ζωή σου όπως την θέλεις, τούτο προσπάθησε τουλάχιστον όσο μπορείς: μην την εξευτελίζεις ...
Link to comment
Share on other sites

Πρεπει να κοψεις το So you think you can dance.:p

Δεν το έχω δει ποτέ μου. Επιπροσθέτως, οι σχολικοί διαγωνισμοί πραγματικά διεξάγονται σε δύο ή τρεις φάσεις.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ego eida xtes ston upno mou oti ekana sex me mia xanthia:D : ti lete na sumainei??:D

Πρώτα με ξανθιά, μετά με μελαχροινή ... απόψε θα δεις την Εβελίνα Παπούλια... αν με πιάνεις!! :lol:

http://img439.imageshack.us/img439/2936/pao0zb.png

EΛΛΑΣ-ΕΥΡΩΠΗ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ!!

Link to comment
Share on other sites

Yparxei kaneis allos pou na vlepei suxna diaugh oneira? Thelw na antallaksoume apopseis!!! :) Polu endiaferousa periptwsh, pragmatika, giati sta oneira den uparxei o periorismos twn fusikwn dunamewn... Poso mallon otan exeis thn dunatothta twn epilogwn! As pei kapoios tis dikes tou entupwseis apo diaugh oneira :)

 

Βλέπω μια στο τόσο αλλα το σπαστικό είναι οτι πάντα κατι δεν πάει καλά, είτε δεν βλέπω καλά είτε κάποια αίσθηση δεν λειτουργεί καλά τέλος πάντων :p

Link to comment
Share on other sites

Τί ακριβώς δεν πιστεύεις; Ότι έκανες σεξ ή ότι το έκανες με μελαχροινή;:p :p :p
epidi proxtes to kana me mia xanthia....:D kai OXI DEN EIMAI PEINASMENOS.eimai limargos:lol: :lol:
Από 1/9/2009 απαγορεύεται η γραφή σε greeklish και η γραφή τύπου sms.
Link to comment
Share on other sites

εμενα η ολη φαση μου μυριζει στερηση

αλλωστε ο φροιντ ειχε πει πως ονειρευομαστε οτι καταπιεζουμε μεσα μας και βγαινει στην φαση του υπνου

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

το ψαρι ειναι λαχταρα.το παστο ψαρι τι ειναι?

 

Λαχτάρα παστή!

Κι αν δεν μπορείς να κάμεις την ζωή σου όπως την θέλεις, τούτο προσπάθησε τουλάχιστον όσο μπορείς: μην την εξευτελίζεις ...
Link to comment
Share on other sites

νταξ ρε κοστη.

να πιστευεις στα ονειρα,αλλα και στις ονειροπαγιδες??

τι να σου πω,εγω προσωπικα δε πιστευω μια χουφτα πουπουλα να διωχνουν τα κακα ονειρα

αν θελεις δοκιμασε το.δεν ειναι και ακριβες..

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

λαχταρα ειναι το ψαρι.

εγω ειδα τουρκους και αλβανους:worry:

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

λαχταρα ειναι το ψαρι.

εγω ειδα τουρκους και αλβανους:worry:

 

ευχαριστω τωρα οσο για τουρκους και αλβανους εχθροι μας ειναι και οι δυο...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

pedia kala den tha to pistepse te:blink: Prin duo bdomades eida ston upno mou oti ekana sex me mia xanthia:D meta apo liges meres me mia melaxrini:D

kai xtes eida ston upno mou pos ekana sex me mia kokinomala :worry:

ti mou sunebh?:O

Από 1/9/2009 απαγορεύεται η γραφή σε greeklish και η γραφή τύπου sms.
Link to comment
Share on other sites

Η' απλα το ονειρο θελει να σου πει οτι εισαι παρτολας. Με το συμπαθειο.:p

 

τι σειμαινει παρτολας;;;...:!: :!: :!:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

nai ti shmainei portolas?:mad: :mad:

απο το παλιο γνωστο(στους μεγαλυτερους παιχνιδι) "παρτα ολα"

εγω παλι ειδα πως ειμουν με το καινουριο μου τουτου σε ενα δρομο (παπαναστασιου συγκεκριμενα εκει στα λιντλ)και ενω πηγαινα κανονικα ξαφνικα βλεπω μπροστα μου αστυνομια,να μου λενε πως πρεπει να σταματησω γιατι πιο κατω γινονται επεισοδια..

προσπαθω αλλα τα φρενα μου δε πιανουν,κανω χειροφρενα αλλα τπτ,και τελικα το στριβω σε ενα ανηφορικο δρομο με χαλικια οπου σταματα αλλα ερχονται οι "γνωστοι αγνωστοι" και μου κανουν το τουτου γυαλια καρφια...εγω το μονο που κανω ειναι να πω στη μαμα μου να τραβηχτει να μη την χτυπησουν με τα ροπαλα...

μετα συνεχιζω για το σπιτι(με τα ποδια και χωρις την μαμα μου) οπου βλεπω (!) κατω απο το σπιτι παρκαρισμενο το αμαξι αλλα χωρις παραθυρα και καθισματα:( :mad: :cry:

 

τι θα πει αυτοοο?

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Άχχχ το είδες εσύ το όοονειροο freak! Σημαδιακό!

Ε οι αλβανοί μας ξεφτίλισαν πέρσι, φέτος έδειχνε ότι τα ίδια θα μας κάνουν και οι Τούρκοι!

...
Link to comment
Share on other sites

απο το παλιο γνωστο(στους μεγαλυτερους παιχνιδι) "παρτα ολα"

εγω παλι ειδα πως ειμουν με το καινουριο μου τουτου σε ενα δρομο (παπαναστασιου συγκεκριμενα εκει στα λιντλ)και ενω πηγαινα κανονικα ξαφνικα βλεπω μπροστα μου αστυνομια,να μου λενε πως πρεπει να σταματησω γιατι πιο κατω γινονται επεισοδια..

προσπαθω αλλα τα φρενα μου δε πιανουν,κανω χειροφρενα αλλα τπτ,και τελικα το στριβω σε ενα ανηφορικο δρομο με χαλικια οπου σταματα αλλα ερχονται οι "γνωστοι αγνωστοι" και μου κανουν το τουτου γυαλια καρφια...εγω το μονο που κανω ειναι να πω στη μαμα μου να τραβηχτει να μη την χτυπησουν με τα ροπαλα...

μετα συνεχιζω για το σπιτι(με τα ποδια και χωρις την μαμα μου) οπου βλεπω (!) κατω απο το σπιτι παρκαρισμενο το αμαξι αλλα χωρις παραθυρα και καθισματα:( :mad: :cry:

 

τι θα πει αυτοοο?

 

Θα πει ότι πρέπει να πηγαίνεις από Νέα Εγνατία. Για να μην σου κάνουν οι γνωστοί άγνωστοι το νέο σου τουτου, νταντα. :p

Μάλλον το προσέχεις πολύ το νέο σου αυτοκίνητο και φοβάσαι να μην πάθει ζημιά.:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...