Jump to content

Όνειρα! Ονειροκρίτες!


jane_butterfly
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 501
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

αχ παιδιά εγώ τη τελευταία εβδομάδα είδα ότι 1α: μου έπεσαν 2 δόντια -ατ λίστ-με αίμα, και πόναγα, και 2η μέρα: μου έπεφταν τα μαλλιά... είναι καλό ή κακό αυτό? [σημείωση΅αγχώνομαι πολυυυ ευκολα..]
πείσμα εσείς, ΠΕΙΣΜΑ κι εγώ...
Link to comment
Share on other sites

Τα όνειρα μου είναι υπερπαραγωγές..Τύφλα να έχει ο James Bond. Σκέφτομαι να βάλω ένα τετράδιο στο κομοδίνο μου και να αρχίσω να τα πουλάω για σενάρια :D
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ta dontia ksero pos einai kako..alla kati paizei kai me to aima..

Αν είναι "καθαρό" στο χρώμα το αίμα (έντονο κόκκινο και όχι σκούρο κόκκινο), είναι καλό από ότι έχω διαβάσει. (σχετικά είναι όλα αυτά, αλλά κουβέντα να γίνεται) :)

30+ Years Radio Producer at ERT A.E.

https://www.tiktok.com/@pericles_moulis

Link to comment
Share on other sites

Tο κόκκινο ειναι γρήγορο, το ψαρι ειναι λαχτάρα :p

 

Σάκη, το είχα δει εγώ το όνειρο εδώ και δυο χρόνια. Θα σου έλεγα ότι τα μεγάλα πνεύματα συναντώνται αλλά δεν έχω μάθει να ψεύδομαι μπροστά σε κόσμο :rolleyes:

http://www.projectforum.com/img/maclogo.gifSwitched to Mac
Link to comment
Share on other sites

αχ παιδιά εγώ τη τελευταία εβδομάδα είδα ότι 1α: μου έπεσαν 2 δόντια -ατ λίστ-με αίμα, και πόναγα, και 2η μέρα: μου έπεφταν τα μαλλιά... είναι καλό ή κακό αυτό? [σημείωση΅αγχώνομαι πολυυυ ευκολα..]

 

 

αν σου πεφτουν δοντια ειναι θανατος ή βαριά αρρώστια...

δυστυχως και τα αλλα δε μου ακουγονται και πολύ καλα... :confused: :(

:X
Link to comment
Share on other sites

Όταν βλέπω γάτες μου τυχαίνει κάτι κακό και όταν βλέπω σκύλους μαλώνω με κάποια φίλη μου ή μου κάνει κάποια σοβαρή λαδιά...

Ερώτηση...Όταν βλέπεις να σου χαμογελάνε στον ύπνο σου ειναι καλό???

Link to comment
Share on other sites

Τις περισσότερες φορές δεν τα θυμάμαι όταν ξυπνήσω. Συνήθως βλέπω οτι με απασχολεί ή οτι επιθυμώ. Μου αρέσει να βλέπω οτι είμαι σε διάφορες περιπέτειες σε στυλ Τιτανικού και είμαι μέσα στον πανικό, έχω δεί όμως και όνειρα του τύπου "αόρατο άγγιγμα" και δεν μου άρεσαν καθόλου. Συνήθως βλέπω καθημερινού τύπου όνειρα σαν την πραγματικότητα :happy:
Link to comment
Share on other sites

αν σου πεφτουν δοντια ειναι θανατος ή βαριά αρρώστια...

δυστυχως και τα αλλα δε μου ακουγονται και πολύ καλα... :confused: :(

αχ αχ ποιος με καταράστηκε? :mad:

πείσμα εσείς, ΠΕΙΣΜΑ κι εγώ...
Link to comment
Share on other sites

εγω βλεπω διαφορα, αλλες φορες καλα και αλλες κακα συνηθως μου βγαινουν και στη ζωη.

«Έφυγα,ψάχνοντας το σήμερα...και χάθηκα....

»

Link to comment
Share on other sites

Τον τελευταίο καιρό έχω σταματήσει να βλέπω όνειρα...

seventh_heaven

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

Link to comment
Share on other sites

ta xoume pei ayta..panta blepoume oneira..apla de ta 8umomaste analoga me th fash tou upnou...
:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
ονειρο για μενα πρωτα ηταν η κοπελα οπου ειμαι μαζι της τωρα...και τωρα με ενδιαφερει ο οικονομικος τομεας..(οπως αλλωστε πιστευω οι πιο πολλοι)..για μια πιο ανετη και ευχαριστη ζωη..;)
Link to comment
Share on other sites

Εγω σημερα ειδα πως ημουν εγκυος!Ξερει κανενας τι σημαινει?
http://www.fdsoftware.it/mairi/images/Gif/G_Fatina_che_scompare_R.gif
Link to comment
Share on other sites

Xα..ανεμογκαστρι υποθετω!!

 

Εγω βλεπω συχνα οτι ειμαι σε λεωφορο και οδηγω αυτοκινητο,με τον αδερφο μου μεσα..χωρις ομως να εχω παρει διπλωμα (ενω στην πραγματικοτητα εχω παρει).

Παρ ολα αυτα τα καταφερνω και πηγαινουμε παντα εκει που θελουμε..μερικες φορες μας κυνηγουν και κακοι!!

Χαχα υπερπαραγωγη!

 

Επισης ενα ονειρο που δε θα ξεχασω ειναι το εξης: 2003,Απριλιος..μετα το ματς Μπαρτσελονα-Παο στο καμπ νοου..Αχχ ειχα δει οτι μπηκε η κεφαλια του Κυργιακου στο 93' και πηραμε την προκριση!

ΟΝΕΙΡΑ ΕΕΕΕΕΕεε?!!!

http://img439.imageshack.us/img439/2936/pao0zb.png

EΛΛΑΣ-ΕΥΡΩΠΗ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ!!

Link to comment
Share on other sites

Ειναι γεγονος οτι υπαρχουν ανθρωποι που βλεπουν παντοτε ονειρα οπως συμβαινει και σε μενα. Αρκετα ειναι εντονες εικονες του σημερα αλλα αρκετες φορες εχουν βγει αληθινα με καθε λεπτομερεια. Το ιδιο συμβαινει και στον ανηψιο μου που ασχολειται με τον αθλητισμο...
Link to comment
Share on other sites

αρκετά περιστασιακά βλέπω οτί βρίσκομαι στην ταράτσα ενός ουρανοξύστη και κάθομαι σε μία καρέκλα. Είναι μια ηλιόλουστη μέρα και αυτό που προσπαθώ να κάνω είναι να πετάξω  αλλά δυστυχώς κάθε φορά που πάω να πηδήξω από τον ουρανοξύστη ξυπνάω :mad:

 

Σας έχει τύχει να ξυπνάτε και να είστε μέσα στο χαμόγελο:grin: αλλά μέχρι να σκεφτείτε το λόγο που χαμογελάτε και είστε τόσο ευδιάθετος-η να έχετε ξεχάσει το όνειρό??  μεγάλη μ*****α :angry: :angry:

Link to comment
Share on other sites

εγω ειδα οτι φυλαγα μια γκομενα που γουσταρω ξερεται τι ειναιsoosssss???μηπως ο πινασμενος καρβελια ονειρευεται??
Link to comment
Share on other sites

βλεπω πολυ συχνα οτι με βρισκομαι στο παλιο μου σχολειο και απο το πουθενα πεταγεται ενα μαυρο σκυλι και αρχιζει να με κυνηγαει...

δεν εχω καμια φοβια απεναντι στα σκυλια παντως...

ευτυχως δεν με εχει πιασει ακομα...........................

THE POWER OF FOUR

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

αρκετά περιστασιακά βλέπω οτί βρίσκομαι στην ταράτσα ενός ουρανοξύστη και κάθομαι σε μία καρέκλα. Είναι μια ηλιόλουστη μέρα και αυτό που προσπαθώ να κάνω είναι να πετάξω  αλλά δυστυχώς κάθε φορά που πάω να πηδήξω από τον ουρανοξύστη ξυπνάω :mad:

 

Σας έχει τύχει να ξυπνάτε και να είστε μέσα στο χαμόγελο:grin: αλλά μέχρι να σκεφτείτε το λόγο που χαμογελάτε και είστε τόσο ευδιάθετος-η να έχετε ξεχάσει το όνειρό??  μεγάλη μ*****α :angry: :angry:

Μου έχει τύχει μερικές φορές. Εγώ βέβαια δεν χρειάστηκα ουρανοξύστες και τέτοια. :D Είναι όμως πολύ όμορφο συναίσθημα! :)

Σου εύχομαι να καταφέρεις να πετάξεις κι εσύ. ;)

Always have the feeling that something's missing or left behind...[/b]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...