Jump to content

Poco F3


taliban
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Επειδη βλεπω πως πολλοι εχουν προβλημα με κοσμοτε. Μενω εξωτερικό και παρατηρω πως με μια συγκεκριμένη εταιρεία μονο, ενω δειχνει να εχω φουλ 4g σημα, πεφτει η ταχυτητα σε 0-5kbps. Σχεδον κοβεται τελειως το ίντερνετ παροτι εχω φουλ σημα. Μετα απο κανα λεπτο επανερχεται. Εσεις που χανετε σημα με κοσμοτε, σας δειχνει να εχετε σημα στην κεραια; 

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

28 minutes ago, tifozif1 said:

Κανένα προβλημα με Cote. Ειμαι με China-based rom

Δεν είπα πως ολοι το εχουν. Ρωταω αυτοί οι λιγοι που το ειχαν αυτο το πρόβλημα αν ειχαν το ιδιο θεμα με μενα, για να ξερω αν φταίει η συσκευή/firmware ή το δικτυο μου. 

Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, potamia1 said:

Ηρθε η 14

 

Screenshot_2023-03-07-12-31-45-690_com.android.updater.jpg

  • Device Name: POCO F3
  • Version: MIUI 14.0.7.0 TKHEUXM
  • Codename: Alioth 
  • Type: Stable Beta
  • Region: Europe
  • Android version: 13
  • Android security patch level: January 2023
Link to comment
Share on other sites

Μόνο που αφορά Stable Beta και καλό θα είναι να αναφέρεται!

22 minutes ago, potamia1 said:

Android security patch level ειναι Φεβρουαρίου 

Screenshot_2023-03-07-16-02-53-934_com.android.settings.jpg

 

Edited by gkal
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, potamia1 said:

Δεν μου γράφει καπου Beta εμενα . Απλος μου εβγαλε την ενημερωση και την εκανα.Τωρα αν ειναι Beta δεν το ξερω.

Screenshot_2023-03-07-16-39-38-161_com.android.settings.jpg

Δηλαδη δεν ξερεις οτι εισαι beta tester? 

Link to comment
Share on other sites

Πάντως αυτό με την Xiaomi δεν το καταλαβαίνω. Συσκευές που ΑΝΕΤΑ σηκώνουν το software να μην το δίνουν. Τώρα με το F3 με το στανιό αν θα πάρει νέα έκδοση, όπως και το Poco F2 Pro. Βέβαια όταν έχει 15 εκδόσεις!!!!! για τη σειρά 12 τι περιμένεις. Καλό είναι να έχεις επιλογές στο hardware αλλά αυτό καταντάει γελοίο. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, mariodj said:

Π@@@ρ@ θα πάρουμε ....... 😒 

2.jpg

 

1.png

Αυτη η λιστα φιλε μου ειναι για αυτα που δεν εχουν παρει beta μαλλον. 

Το F3 ηδη τρεχει και σε λιγες μερες θα παραδοθει σε ολους. 

Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, papsr6 said:

Αυτη η λιστα φιλε μου ειναι για αυτα που δεν εχουν παρει beta μαλλον. 

Το F3 ηδη τρεχει και σε λιγες μερες θα παραδοθει σε ολους. 

Μαζι σου ειμαι ..........

 

284285df2da60877fb17f4243f5013c1.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους. Μόλις μου ήρθε και μένα η 14. Την κατεβάζω τώρα. Προς ενημέρωσής σας λέω τα κάτωθι:

α) είναι η 14.0.7.0 TKHEUXM stable MIUI based on android 13

β) Έχω έκδοση 8/256

γ) Πάροχος Vodafone

δ) είχα την 13.0.11

Υπομονή θα έρθει σε όλους μας.

1678459913744.jpg

Edited by George1968
Link to comment
Share on other sites

Είσαι ψεύτης! Αν δεν έρθει στο δικό μου κινητό δεν πιστεύω κανένα σας! Και αν έρθει πάλι δεν θα σας πιστεύω! Έτσι πρέπει. Κανονικά αν υπάρξει υποστήριξη του F4 και του χρόνου τότε πιστεύω θα υπάρχει και για το δικό μας.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Keraunos said:

Είσαι ψεύτης! Αν δεν έρθει στο δικό μου κινητό δεν πιστεύω κανένα σας! Και αν έρθει πάλι δεν θα σας πιστεύω! Έτσι πρέπει. Κανονικά αν υπάρξει υποστήριξη του F4 και του χρόνου τότε πιστεύω θα υπάρχει και για το δικό μας.

Είμαι στην ενημέρωση τώρα ,σε κανα τέταρτο θα ανεβάσω τις φωτογραφίες,άπιστε θωμά

18 minutes ago, George1968 said:

Είμαι στην ενημέρωση τώρα ,σε κανα τέταρτο θα ανεβάσω τις φωτογραφίες,άπιστε θωμά

 

1678462184225.jpg

Link to comment
Share on other sites

Πέραν της πλάκας πάντως, επειδή η συσκευή είναι τούμπανο και πολύ δημοφιλής, ακόμα κι όταν σταματήσει η υποστήριξη από την μαμά xiaomi, πιστεύω ότι μετά θα έχουμε lineage και παραλλαγες της για 2 χρόνια τουλάχιστον. 

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, George1968 said:

Είμαι στην ενημέρωση τώρα ,σε κανα τέταρτο θα ανεβάσω τις φωτογραφίες,άπιστε θωμά

 

1678462184225.jpg

Πολύ λίγες αλλαγές..... 15 new wallpapers ,νέα icons στις ρυθμίσεις ,κανα 2 ανούσιες εφαρμογές, νέα επέκταση μνήμης έως 5 γίγα, συμπερίληψη στην κουρτίνα το " smart devices" και κανα δυο άλλα ψιλά.ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ ΣΚΕΤΗ. Το μόνο που μένει είναι το ψυχολογικό ότι έχουμε την 14 και android 13.

Συνεχίζει βέβαια να τρέχει σφαίρα αλλά που είναι η καινούργια γραμματοσειρά που έλεγαν που είναι τα νέα widgets και άλλα.

Edited by George1968
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή η συσκευή παρέμεινε η Poco F3. Είχαν πει ότι θα γινόταν iPhone 14pro με την αναβάθμιση! Η συσκευή για κινητό κάνει τα πάντα. Η κάμερα άλλαξε τίποτα; Να δω πότε θα μεταμορφωθεί και το δικό μου σε 14-13!

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, George1968 said:

 

Συνεχίζει βέβαια να τρέχει σφαίρα αλλά που είναι η καινούργια γραμματοσειρά που έλεγαν που είναι τα νέα widgets και άλλα.

Αυτά είναι για την Κίνα. ( Η Google κόβει και ράβει στην Ευρώπη).  Γραμματοσειρά αν θέλεις βάζεις εύκολα. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...