Jump to content

Poco F3


taliban
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

On 21/10/2022 at 7:29 ΠΜ, stef31nos said:

Θελω καινουριο κινητο του 22 γιατι το κραταω χρονια το κινητο το f3 δεν θα το αλλαζα ποτε...Παιρνω κινητο και το κραταω για χρονια γενικως...Realme GT Neo 2 5G αυτο λεει τπτ ειμαι σε απογνωση Απορω πως εχασα το τηλεφωνο μου...Παιδια ξερετε πως βλεπω ποσο καιρο δουλευει ενα κινητο για να δω αν αυτο που μου πουλησε ειναι εκθεσιακο η οχι?Υπαρχει καποιος τροπος να δουμε ποτε ενεργοποιηθηκε σε Samsung?

οταν το αγορασες ηταν σφραγισμενο?

εαν οι ταινιες ασφαλειας ηταν κομμενες,προφανως ειναι μεταχειρισμενο και κακως το δεχτηκες.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Οχι ανοιγμενο αλλα πηρα τηλεφωνο στην samsung και εδωσα το imei και εχει κανονικα 2 χρονια εγγυηση απο την αναγραφομενη ημερομηνια της αποδειξης...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Μου ήρθε αναβάθμιση MIUI Global 13.0.6.0

Δεν την  έχω περάσει ακόμα.
Την έχει περάσει κάποιος να μας πει ή αν γνωρίζει για το τι διορθώνει;

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, konstantinos77 said:

Μου ήρθε αναβάθμιση MIUI Global 13.0.6.0

Δεν την  έχω περάσει ακόμα.
Την έχει περάσει κάποιος να μας πει ή αν γνωρίζει για το τι διορθώνει;

Εδω και 2 μήνες πηραμε την MIUI Global 13.0.8 

 

284285df2da60877fb17f4243f5013c1.gif

Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, mariodj said:

Εδω και 2 μήνες πηραμε την MIUI Global 13.0.8 

Κάτι έχεις μπερδέψει...
Το έψαχνα πριν λίγο και είναι στα τελευταία νέα παγκοσμίως των τελευταίων 3 ημερών.

Μάλλον θα αναφέρεσαι στην Ευρωπαϊκή...

Link to comment
Share on other sites

15 ώρες πριν, konstantinos77 said:

Κάτι έχεις μπερδέψει...
Το έψαχνα πριν λίγο και είναι στα τελευταία νέα παγκοσμίως των τελευταίων 3 ημερών.

Μάλλον θα αναφέρεσαι στην Ευρωπαϊκή...

MIUI Global EU 13.0.8 την έχω περασμένη και εγώ εδώ και 2 μήνες. Η Ευρωπαϊκή είναι...

Edited by cleancut
Link to comment
Share on other sites

22 ώρες πριν, konstantinos77 said:

Κάτι έχεις μπερδέψει...
Το έψαχνα πριν λίγο και είναι στα τελευταία νέα παγκοσμίως των τελευταίων 3 ημερών.

Μάλλον θα αναφέρεσαι στην Ευρωπαϊκή...

Εσυ σε ποια αναφέρεσαι ? δεν διευκρινίζεις !

Edited by mariodj

 

284285df2da60877fb17f4243f5013c1.gif

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως ειμαι pilot 13.0.9.0 δεν έχει έρθει ακομα τίποτα... Διανύουμε νοεμβρίο και έχουμε security patch Αυγούστου.. Μια χαρά ολα.. Έλεος... 

Link to comment
Share on other sites

16 ώρες πριν, Spirospe40 said:

Εγώ πάντως ειμαι pilot 13.0.9.0 δεν έχει έρθει ακομα τίποτα... Διανύουμε νοεμβρίο και έχουμε security patch Αυγούστου.. Μια χαρά ολα.. Έλεος... 

και με την 13.0.9.0 θα τρελαθουμε στις αλλαγες🤣...δεν κοιτανε να βαλουν ενα εικονιδιο στις γρηγορες ρυθμισεις για την ενεργη οθονη..αρε xiaomi μια ζωη τα ιδια..μονο τα νουμερα απο τις ρομ😄

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως ειμαι pilot 13.0.9.0 δεν έχει έρθει ακομα τίποτα... Διανύουμε νοεμβρίο και έχουμε security patch Αυγούστου.. Μια χαρά ολα.. Έλεος... 
Ένας από τους πολλούς λόγους που έφυγα από την σαομι.... σχετικά φτηνές συσκευές άθλια υποστήριξη λογισμικού με ότι συνεπάγεται αυτό

sent from my S21 FE 8/256

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πριν, Konstantine73 said:

Ένας από τους πολλούς λόγους που έφυγα από την σαομι.... σχετικά φτηνές συσκευές άθλια υποστήριξη λογισμικού με ότι συνεπάγεται αυτό

sent from my S21 FE 8/256
 

Για τον ίδιο λόγο έφυγα από την Samsung!!

Και όχι μόνο ...

Edited by konstantinos77
Link to comment
Share on other sites

Για τον ίδιο λόγο έφυγα από την Samsung!!
Και όχι μόνο ...
Γίνε λίγο πιο σαφής....

Ο αδερφός μου έχει αγοράσει Το Α52s , με προηγούμενη συσκευή το poco f3...

Είναι πολύ πιο ευχαριστημένος αυτή τη στιγμή, η συσκευή πετάει πάει βούτυρο έχει πολύ καλό σετ καμερών πολύ καλή αυτονομία και υποστήριξη λογισμικού για τρία χρόνια και security patch 4...

Δες λίγο πόσο κοστίζει αυτή τη στιγμή στο BestPrice....

Και πες μου εάν σε αυτά τα χρήματα Εσύ μπορείς να βρεις συσκευή με καλύτερη υποστήριξη....

sent from my S21 FE 8/256

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, Konstantine73 said:

Γίνε λίγο πιο σαφής....

Ο αδερφός μου έχει αγοράσει Το Α52s , με προηγούμενη συσκευή το poco f3...

Είναι πολύ πιο ευχαριστημένος αυτή τη στιγμή, η συσκευή πετάει πάει βούτυρο έχει πολύ καλό σετ καμερών πολύ καλή αυτονομία και υποστήριξη λογισμικού για τρία χρόνια και security patch 4...

Δες λίγο πόσο κοστίζει αυτή τη στιγμή στο BestPrice....

Και πες μου εάν σε αυτά τα χρήματα Εσύ μπορείς να βρεις συσκευή με καλύτερη υποστήριξη....

sent from my S21 FE 8/256
 

Δεν χρειάζεται να προβώ σε καμία ανάλυση.

Όσοι είναι έμπηροι χρήστες, και μιλάω για χρόνια εμπειρίας, γνωρίζουν τι εννοώ.

Και δεν μιλάμε για ένα και δύο μεινοκτήματα της συγκεκριμένης εταιρίας.

Πολύ γρήγορα συμπεράσματα βγάζεις, αυτό έχω να πω μόνο.

Και η αναφορά σου στην Samsung δεν νομίζω ότι εξηπηρετεί σε κάτι το συγκεκριμένο νήμα.

Και έχει γίνει επανειλημμένως...

Edited by konstantinos77
Link to comment
Share on other sites

Δεν χρειάζεται να προβώ σε καμία ανάλυση.
Όσοι είναι έμπηροι χρήστες, και μιλάω για χρόνια εμπειρίας, γνωρίζουν τι εννοώ.
Και δεν μιλάμε για ένα και δύο μεινοκτήματα της συγκεκριμένης εταιρίας.
Πολύ γρήγορα συμπεράσματα βγάζεις, αυτό έχω να πω μόνο.
Και η αναφορά σου στην Samsung δεν νομίζω ότι εξηπηρετεί σε κάτι το συγκεκριμένο νήμα.
Και έχει γίνει επανειλημμένως...
Συγνώμη κύριε καθηγητά δεν θα το ξανακάνω!

Και η αναφορά μου μια χαρά εξυπηρετεί το νήμα γιατί κανένας δεν παντρεύεται καμία εταιρεία και τέτοιες αναφορες είναι χρήσιμες

Και ιδίως όταν τα γράφει πρώην χρήστης της συσκευής του νήματος...

sent from my S21 FE 8/256



Link to comment
Share on other sites

On 12/11/2022 at 11:41 ΜΜ, Konstantine73 said:

Γίνε λίγο πιο σαφής....

Ο αδερφός μου έχει αγοράσει Το Α52s , με προηγούμενη συσκευή το poco f3...

Είναι πολύ πιο ευχαριστημένος αυτή τη στιγμή, η συσκευή πετάει πάει βούτυρο έχει πολύ καλό σετ καμερών πολύ καλή αυτονομία και υποστήριξη λογισμικού για τρία χρόνια και security patch 4...

Δες λίγο πόσο κοστίζει αυτή τη στιγμή στο BestPrice....

Και πες μου εάν σε αυτά τα χρήματα Εσύ μπορείς να βρεις συσκευή με καλύτερη υποστήριξη....

sent from my S21 FE 8/256
 

Το a52s το είχα και εγώ προτού πάρω το f3.αυτο που με χάλασε πολύ ήταν η μπαταρία του με νορμάλ χρήση δύο φορές την ημέρα το φορτίζα.δεν λέω καλό κινητό αλλά μέχρι εκεί.δεν θα το επέλεγα ποτέ ξανά με το f3 είμαι πολύ ικανοποιημένος σε όλα του

salonika city :thanks:
Link to comment
Share on other sites

Το a52s το είχα και εγώ προτού πάρω το f3.αυτο που με χάλασε πολύ ήταν η μπαταρία του με νορμάλ χρήση δύο φορές την ημέρα το φορτίζα.δεν λέω καλό κινητό αλλά μέχρι εκεί.δεν θα το επέλεγα ποτέ ξανά με το f3 είμαι πολύ ικανοποιημένος σε όλα του
Το GSMArena έχει το ίδιο endurance rating και στην πράξη ο αδελφός μου λέει ότι το samsung του κρατάει πολύ περισσότερο από ότι το φ3 που είχε

sent from my S21 FE 8/256


Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, Konstantine73 said:

Το GSMArena έχει το ίδιο endurance rating και στην πράξη ο αδελφός μου λέει ότι το samsung του κρατάει πολύ περισσότερο από ότι το φ3 που είχε

sent from my S21 FE 8/256

 

Εγώ φίλε μου το είδα στην πράξη και με τα δύο κινητά και λέω αυτό που  είδα 

Edited by mpacardi
salonika city :thanks:
Link to comment
Share on other sites

Εγώ φίλε μου το είδα στην πράξη και με τα δύο κινητά και λέω αυτό που  είδα 
Και εγώ το ίδιο σου λέω αγαπητέ...

Τέλος πάντων οκ ας το σταματήσουμε εδώ...

Για μένα τελείωσε η σαομι και είχα πάρα πολλά μοντέλα της.... παίρνεις κάτι σε καλή τιμή με χάλια υποστήριξη...

Αν και στο θέμα τιμής, πήρα την συσκευή της υπογραφής μου σε άριστη κατάσταση από φίλο που τό είχε λίγους μήνες 350€ και θα φτάσω έως android 16 εάν το κρατήσω.....

sent from my S21 FE 8/256


Link to comment
Share on other sites

Καλά θα ήταν να λήξει εδώ η σύγκριση γιατί έχει ξεφύγει το θέμα.

@Konstantine73 μπορείς αν θέλεις να κάνεις un-subscribe απο το θέμα του PocoF3 και να μην γεμίζεις το θέμα του pocoF3 με άσχετα και συγκρίσεις. Για τις συγκρίσεις μπορείς να πας στα αντίστοιχα θέματα του forum και να γράψεις την άποψή σου. Το θέμα αυτό, καλά θα ήταν, να μείνει για θέματα και απορίες που έχουν οι κάτοχοι του F3 και όχι αυτοί με S21 A52 κτλ κτλ.

Link to comment
Share on other sites

χθες μου ηρθε το update σε 13.0.9.0 στην ευρωπαικη ρομ. Μιλαμε για τρελες αλλαγες🤣 Ενημερωση ασφαλειας γυρω στα 190mb..

Μην την χασετε😁

Link to comment
Share on other sites

χθες μου ηρθε το update σε 13.0.9.0 στην ευρωπαικη ρομ. Μιλαμε για τρελες αλλαγες Ενημερωση ασφαλειας γυρω στα 190mb..
Μην την χασετε
Μην περιμένεις τίποτε παραπάνω

sent from my S21 FE 8/256

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πριν, studiosakis said:

χθες μου ηρθε το update σε 13.0.9.0 στην ευρωπαικη ρομ. Μιλαμε για τρελες αλλαγες🤣 Ενημερωση ασφαλειας γυρω στα 190mb..

Μην την χασετε😁

Δηλαδη μόνο τα νούμερα Αλλάζουν !!! 😥

 

 

284285df2da60877fb17f4243f5013c1.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...