Jump to content

COSMΟΤΕ: HOME: Δίκτυο, τιμές, σχόλια, παρατηρήσεις, προβλήματα


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα στην παρέα.

Cosmote double play 50L με απεριόριστα σταθερά και 120 σε κινητά με 32,20€/μήνα, τι λέτε είναι καλή τιμή;

Η πραγματική ταχύτητα θα είναι 45 με 50.

Αξίζει;

Link to comment
Share on other sites

Σε κλήση μου προς το 13888 μου προσφέρουν το ίδιο πακέτο (50L), στην ίδια τιμή, αλλά με επιπλέον 6 ώρες κινητά (σύνολο 480') καθώς και 2 ώρες υπεραστικά για τα δύο πρώτα χρόνια. Οι επιπλέον παροχές θα ενεργοποιηθούν δέκα με δεκαπέντε μέρες μετά την αρχική μεταφορά μου στη Cosmote. Το θέμα είναι ότι δεν μπορούν να μου στείλουν εγγράφως την προσφορά και δηλώνουν ότι εφόσον ηχογραφηθεί το συμβόλαιο θα εκτελεστεί όπως το συμφωνήσουμε. Είμαι λίγο διστακτικός γιατί έχω ακούσει πολλά και διάφορα. Από την άλλη δεν μίλησα με κάποιον εξωτερικό συνεργάτη, αλλά απευθείας με Cosmote.

Ποια είναι η άποψή σας. Να προχωρήσω ή να φυλαχτώ.

 

ΥΓ. τα λεπτά προς κινητά μου είναι απαραίτητα. (προέρχομαι από Nova που μου δίνει 720' αλλά δυστυχώς δεν παρέχει Vdsl στην περιοχή μου)

:innocent: Όλα είναι σχετικά... :devil:
Link to comment
Share on other sites

Σε κλήση μου προς το 13888 μου προσφέρουν το ίδιο πακέτο (50L), στην ίδια τιμή, αλλά με επιπλέον 6 ώρες κινητά (σύνολο 480') καθώς και 2 ώρες υπεραστικά για τα δύο πρώτα χρόνια. Οι επιπλέον παροχές θα ενεργοποιηθούν δέκα με δεκαπέντε μέρες μετά την αρχική μεταφορά μου στη Cosmote. Το θέμα είναι ότι δεν μπορούν να μου στείλουν εγγράφως την προσφορά και δηλώνουν ότι εφόσον ηχογραφηθεί το συμβόλαιο θα εκτελεστεί όπως το συμφωνήσουμε. Είμαι λίγο διστακτικός γιατί έχω ακούσει πολλά και διάφορα. Από την άλλη δεν μίλησα με κάποιον εξωτερικό συνεργάτη, αλλά απευθείας με Cosmote.

Ποια είναι η άποψή σας. Να προχωρήσω ή να φυλαχτώ.

 

ΥΓ. τα λεπτά προς κινητά μου είναι απαραίτητα. (προέρχομαι από Nova που μου δίνει 720' αλλά δυστυχώς δεν παρέχει Vdsl στην περιοχή μου)

 

το πακετο 50L δεν παρεχει απεριοριστα σταθερα ( αστικα και υπεραστικα ; τοτε γιατι σου δινουν 2 ωρες υπεραστικα;

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

το πακετο 50L δεν παρεχει απεριοριστα σταθερα ( αστικα και υπεραστικα ; τοτε γιατι σου δινουν 2 ωρες υπεραστικα;
Λάθος διεθνή εννοούσα.

 

Στάλθηκε από το HTC 10 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

:innocent: Όλα είναι σχετικά... :devil:
Link to comment
Share on other sites

Σε κλήση μου προς το 13888 μου προσφέρουν το ίδιο πακέτο (50L), στην ίδια τιμή, αλλά με επιπλέον 6 ώρες κινητά (σύνολο 480') καθώς και 2 ώρες υπεραστικά για τα δύο πρώτα χρόνια. Οι επιπλέον παροχές θα ενεργοποιηθούν δέκα με δεκαπέντε μέρες μετά την αρχική μεταφορά μου στη Cosmote. Το θέμα είναι ότι δεν μπορούν να μου στείλουν εγγράφως την προσφορά και δηλώνουν ότι εφόσον ηχογραφηθεί το συμβόλαιο θα εκτελεστεί όπως το συμφωνήσουμε. Είμαι λίγο διστακτικός γιατί έχω ακούσει πολλά και διάφορα. Από την άλλη δεν μίλησα με κάποιον εξωτερικό συνεργάτη, αλλά απευθείας με Cosmote.

Ποια είναι η άποψή σας. Να προχωρήσω ή να φυλαχτώ.

 

ΥΓ. τα λεπτά προς κινητά μου είναι απαραίτητα. (προέρχομαι από Nova που μου δίνει 720' αλλά δυστυχώς δεν παρέχει Vdsl στην περιοχή μου)

 

Αυτο ακριβως το πακετο εχω κι εγω εδω και 3 μηνες. Ολα λειτουργουν οπως τα ειχαμε συμφωνησει!!

Υπεραστικα εννοεις τα διεθνη μαλλον!!!

Αν εχεις και κινητα στη κοσμοτε εχεις και επιπλεον δωρα με το προγραμμα cosmote one χωρις καμια επιβαρυνση!!

iPhone 14 Pro Max

iWatch 9

Airpods Pro

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην ομάδα.

Το συμβόλαιο μου (double play 24 M) λήγει αρχές Μαΐου. Μου προτείνουν μέσω του mycosmote να ανανεωσω για 2 χρόνια στην ίδια τιμή: 22,00 ευρώ.

Να σημειώσω ότι δεν με ενδιαφέρουν τα δωρεάν λεπτά παρά μόνο το internet. Να προχωρήσω στην ανανέωση τώρα ή να περιμένω τον Μάιο, μήπως πετύχω καλύτερη προσφορά?

Θα ήθελα την γνώμη σας. Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Link to comment
Share on other sites

σημερα περνωντας απο το παλιο δρομο και φτανοντας στην διχαλα Κακη θαλασσα - Δασκαλειο , ειδα οτι εχουνε περασει οπτικες ινες στον δρομο προς κακη θαλασσα , πηγαινοντας προς Δασκαλειο η πρωτη καμπινα που βλεπεται δεξια, εκει που γραφει οικισμος πρασινο λοφος -Μαριστρα , εκει πιο κατω εινιαι τα μπλε κουτια με τις ταχυδρομικες θυριδες των ελτα των γραμματων η καμπινα 201 ητανε καινουργια vdsl! την ειδα και χαρηκα πολυ! λέω επιτελους ασχοληθηκαν και με την περιοχη μας , αλλα το παραξενο ειναι οτι στο δρομο δεν υπαρχει χαραξη για οπτικη ινα , οπως εχουνε περασει στην κακη θαλασσα.

παντως εδω και παρα πολλα χρονια εχουνε περασει χαραξη στον δρομο, απο αστικο κεντρο του οτε μεχρι το 2 λιμανακι του Δασκαλειου κερατεας , οπου και μετα περασαν τα καλωδια μεσα στην θαλασσα για να συνδεσουνε την Κεα! , οποτε πιστευω οτι μαλλον οπτικη ινα θα ητανε, καλα τοσα χρονια πισω και απο τοτε να εχουνε περασει οπτικη ινα; . δεν υπαρχει!!! .

 

Υπάρχει περίπτωση εκτος της οπτικής να παίξει η καμπίνα με ασύρματη ζεύξη,γίνεται αυτό σε σχετικά απομακρυσμένες περιοχές με λίγο πληθυσμό.

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει περίπτωση εκτος της οπτικής να παίξει η καμπίνα με ασύρματη ζεύξη,γίνεται αυτό σε σχετικά απομακρυσμένες περιοχές με λίγο πληθυσμό.

 

τι ειναι αυτο καινουργιο; , δηλαδη δινουνε σημα internet μεσω wifi απο μερος σε μερος; δεν καταλαβα. ( εχει να κανει με το δικτυο κινητης αυτο; ) .

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Όχι καινούργιο δεν είναι,και δεν είναι WiFi ,μιλάμε για ζεύξη μεγάλης χωρητικότητας όπου δεν περνάει μόνο το internet αλλά και η τηλεφωνία.

Φαντάσου όπως γίνεται η διασύνδεση σταθμών της κινητής μεταξύ τους.

Link to comment
Share on other sites

Όχι καινούργιο δεν είναι,και δεν είναι WiFi ,μιλάμε για ζεύξη μεγάλης χωρητικότητας όπου δεν περνάει μόνο το internet αλλά και η τηλεφωνία.

Φαντάσου όπως γίνεται η διασύνδεση σταθμών της κινητής μεταξύ τους.

 

δηλαδη ζευξη με το στρογγυλο που παιρνει και την κεραια κινητης; που δινει; οπως στις κεραιες;.

δεν παιζει. σταματησε το εργο. τελος και οι εργασιες στην περιοχη , αρα εαν δωσουνε απο αστικο κεντρο μονο . Απο την αλλη στην κακη θαλλασσα δεν δινει διαθεσιμοτητα οποτε ακομα δεν εχει ξεκινησει το vdsl στην περιοχη!.

μου ειπανε στο 13888 οτι μπορεις να κανεις αιτηση σε καταστημα γερμανος και να σε συνδεσουνε στην καμπινα της περιοχης σου , μου το προτειναν. ( κατι που στην δικη μου περιοχη η καμπινα που παιρνω δεν εχει αναβαθμιστει και ουτε προκειται και η τελευταια καμπινα vdsl ειναι πιο μακρυα και απο το αστικο κεντρο οποτε το ξεχναω.. ).

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Ναι την στρογγυλή κεραία εννοώ μόνο χωρίς κεραία κινητής ,η οποία θα ενώσει ασύρματα κάποιο κέντρο του ΟΤΕ με την καμπίνα. Edited by guru11
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

Εδω και 12 εργάσιμες ήμερες - συνολικές ήμερες 20 εχω κάνει αίτηση στην cosmote για να παω απo τα 24mbps στα 50.

Το site της cosmote δείχνει στην περιοχή μου οτι μπορούν να μου δώσουν μεχρι 100mbps.

Όταν έκανα την αίτηση μου είπαν οτι κανονικά είναι 12 εργάσιμες ημέρες για να γίνει η ενεργοποίηση άλλα από τον έλεγχο που έκαναν θα πάρει 2-3 ημέρες γιατί υπάρχει έτοιμη υποδομή.

Να σημειώσω οτι έχω καμπίνα 300-400 μέτρα απόσταση από το σπίτι μου.

To router συγχρονίζει στα 24 και μετράω ταχύτητα 20mbps/1 στα διάφορα τεστ που υπάρχουν στο ιντερνετ.

Exω εδώ και δυο χρόνια voip και το νεο router το ΟΤΕ.

Είχα πάρει τηλέφωνο δυο φορές και μου έλεγαν θέλει 12 ημέρες. Σήμερα πήρα τηλέφωνο και μου είπαν οτι ειχε κολλήσει η αίτηση μου και πριν 3 ημέρες ξεκίνησαν να βάζουν μπροστά τις εργασίες ενεργοποιησης. Δεν μου είπαν πότε θα τελειώσουν βέβαια...

 

Εχει τύχει σε κανέναν τέτοια περίπτωση; λέτε να περιμένω πολύ... Τον άλλον μήνα λήγει το συμβόλαιο που έχω με την cosmote

Edited by hlektro
Link to comment
Share on other sites

Ξέρουμε κανένα τεχνικό να ξέρει από δίκτυα; στο πατρικό μου στο ισόγειο ο πατέρας μου παίζει σταθερά στα 10-11 όπως χρόνια τώρα και στον 1ο ο θείος ενώ έπαιζε το ίδιο χρόνια, ξαφνικά του παίζει με συγχρονισμό 8

0.6 έως 0.8 mbps.. Κάτι έχει γίνει στα καλώδια...

Link to comment
Share on other sites

Ξέρουμε κανένα τεχνικό να ξέρει από δίκτυα; στο πατρικό μου στο ισόγειο ο πατέρας μου παίζει σταθερά στα 10-11 όπως χρόνια τώρα και στον 1ο ο θείος ενώ έπαιζε το ίδιο χρόνια, ξαφνικά του παίζει με συγχρονισμό 8

0.6 έως 0.8 mbps.. Κάτι έχει γίνει στα καλώδια...

 

πρώτα από όλα κανε μια επανεκκίνηση και δες τον συγχρονισμό στο 192.168.1.1 στο ρούτερ εάν δεν αλλάξει κάτι τότε καλύτερα δοκίμασε και ένα άλλο ρούτερ αλλιώς κάλεσε το 13877 δωρεάν από κινητό ή σταθερό όλων των πάροχων και δήλωσε βλάβη.

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Έχω κάνει τα πάντα. Το πρόβλημα είναι από το σπίτι και μέσα. Δηλαδή δικό μας. Έχουν έρθει τεχνικοί. Στο κουτί έξω μετράνε σωστά. Πάνω είναι το θέμα
Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να φέρεις ηλεκτρολόγο

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Έχω ζητήσει την κατάργηση ενός Double Play του ΟΤΕ. Από χθες με έχουν πρήξει στα τηλέφωνα και 2 φορές που το σήκωσα, δεν απαντούσε κανείς...

 

Σήμερα που τους βαρέθηκα, έκλεισα τη SIM για 2 ώρες και όταν την άνοιξα πάλι, είδα πως είχα 19 κλήσεις! Fair enough... :lol:

 

2019-03-13-16-38-48.jpg

Edited by MitsosDaBest13
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα έκανα και εγώ αίτηση μεταφοράς , ήμουν στην wind, ερώτηση: χρησιμοποιώ ένα xiaomi router συνδεμένο στο modem router της wind. Για να το σεταρω σωστά είχα ζητήσει password και κωδικό χρήστη. Στη cosmote υπάρχει αυτή η δυνατότητα ή θα γυρίσω bridge το xiaomi?
Link to comment
Share on other sites

παίδες να κάνω μία ερώτηση μήπως έχει πέσει κανείς πάνω στο θέμα.

 

θέλει ο ΟΤΕ να αλλάξει κλασσικά ένα φίλο σε ευρυζωνική και να πάει νέο router.

το router που ήδη έχει, έχει αλλαγμένο subnet δεν είναι 192.168.1.x και έχει πόρτες ρυθμίσμένες για κάμερες και συναγερμό.

 

η ερώτηση είναι... μπορούμε νομικά να υποχρεώσουμε τον ΟΤΕ ότι εφόσον για δικό του όφελος! θέλει να αλλάξει το router, ότι ο τεχνικός που θα πάει είναι υποχρεωμένος όταν κάνει την αλλαγή να λειτουργούν όλα όπως πριν?

 

(που σημαίνει ότι πρέπει να κάνει τις παραπάνω αλλαγές στο νέο router, μιας και ειδικά όταν θα το αλλάξει.... δεν θα έχουν ουτε internet εφόσον οι υπολογιστές θα ψάχνουν άλλο gateway σαν διεύθυνση)

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορείς να αιτηθεις να λειτουργούν όλα στο εσωτερικό σου δίκτυο όπως πριν, διότι ο εξοπλισμός είναι με χρησιδανειο και ο ΟΤΕ φροντίζει για την σωστή παροχή της υπηρεσίας μέχρι το σπίτι σου. Αν ο εξοπλισμός που έχει υποστηρίζει ευρυζωνική, μπορεί να ζητήσει να του την περάσουν στο ήδη υπάρχον.
Link to comment
Share on other sites

οκ αρα ο ΟΤΕ επίσημα χέστηκε για το τι αλλαγές έκανες πάνω στο router του.

από εκεί και πέρα αν κάποιος τους εξηγήσει ότι το modem τους ΟΤΕ το χρησιμοποιεί η εταιρεία ΜΟΝΟ σαν modem και όχι σαν router επειδή έχει δικό της router/firewall... που σημαίνει αυτόματα ότι το modem δεν θα έχει internet αρα... δεν θα βγάζει και τα sip... εκεί τι θα γίνει?

Link to comment
Share on other sites

Ναι την στρογγυλή κεραία εννοώ μόνο χωρίς κεραία κινητής ,η οποία θα ενώσει ασύρματα κάποιο κέντρο του ΟΤΕ με την καμπίνα.

 

 

λοιπον δεν το αφησα το θεμα επικοινωνησα με τους τεχνικους στο μαρκοπουλο ( ειναι τα τηλεφωνα βλαβων της περιοχης μας! στο 2299024199 και στο 2299023899 μιλησα με την κυρια Καρανικα 8:00 - 15:00 ητανε εκει.

και μιλησε με τους τεχνικους και μου ειπε οτι δεν προβλεπεται για το κομματι του Δασκαλειου που μενω καμπινα 105 να παρει vdsl , και να ρωτησω και να κανω παραπονα στους μελετητες . μου εδωσε το τηλεφωνο 2106333683 βρισκεται στην Ηλιοπολη Απολλωνιου 2 , παιρνω το σηκωνει μια κοπελα και μου λεει θα παρεις το 2106333636ή το 2106333626 . Καλεσα και μου ειπανε οτι η Εττ αφησε απεξω την περιοχη και δεν ευθυνονται εκεινοι για αυτο.

απο αστικο κεντρο δεν ειναι ξεκαθαρο αμα θα παρουμε . αλλα επειδη εχω 1,5-1,7 χλμ αποσταση θα εχω μεγαλες απωλειες μου λεει αμα παρω vdsl50 θα πιανω καπου στα 26 διοτι ειναι μεγαλη η αποσταση και χανεται απο τον χαλκο. εαν ειχα προγραμμα vdsl εως 30 θα επιανα 18! ( αλλα του ειπα οτι εχει καταργηθει δεν το γνωριζει εκεινος! )

μου ειπε οτι εχουνε αφησει στην απεξω τις καμπινες που ειναι εως 500 μετρα αποσταση απο το αστικο κεντρο.

μου ειπε οτι εως 700 μετρα δινουνε απο αστικο κεντρο. ( κοινως δεν εβγαλα ακρη εαν θα δωσουνε ή οχι απο αστικο κεντρο. )

παντως ρωτησα ποτε τελειωσε το εργο στην περιοχη και μου ειπανε το καλοκαρι του 2018 και κανει εως 6 μηνες να ενεργοποιηθουνε οι υπαρχουσες καμπινες. ξερει οτι εχουν ολες ηλεκτροδοτηθει και το σημα θα το δωσει η εττ για το ποτε θα ξεκινησει η διαθεσιμοτητα.

μεχρι το 2021 μου λεει δεν πιστευει θα μπορει να καλυφθει το κομματι που μενω και εχει μενει στην απεξω. πιο συγκεκριμενα το 80% εχει καλυφθει μου ειπε και το 20% εχει μενει στην απεξω! συμβαινει σε αρκετους μου ειπε!

ρωτησα εαν παιζουνε ρολο οι κατοικοι στην περιοχη και πηρα ξεκαθαρη απαντηση αλλα αυτο πιστευω εγω! οτι σιγουρα εχει να κανει με την ζητηση και τους κατοικους της καθε περιοχης!

παντως γενικα μου λεει οτι το επομενο πλανο ειναι το fiber to the home και μπορει να περασουνε οπτικη ινα εως το σπιτι και χωρις να αναβαθμιστουνε οι παλιες καμπινες πολυ κουλο μου φανηκε αυτο! παντως γενικα οι περισσοτεροι παροχοι αυτο κανουνε μου ειπε! αρα προς το ftth εχουνε ριξει την επομενη φαση κατι τετοιο! καταλαβα! εμενα το προγραμμα μου ληγει αρχες Ιουλιου θα παρω να ρωτησω τοτε τι παιζει τελικα . ( αν και δεν το κοβω ουτε και αυτο ) , αλλα να πληρωνεις παραπανω για να παρεις εως 26 ναι μεν ειναι βελτιωση αλλα μικρες ταχυτητες. μεχρι τοτε θα ενημερωσω.

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

μπαινοτας το site της κοσμοτε στα πακετα double play για οικια και για επιχειρηση και βλεπω παυλες γιατι; εαν μπεις μεσα μπορεις να το επιλεξεις και να δεις τιμη , το γινεται; λετε να μειωθει η τιμη ; .

http://i64.tinypic.com/35m2sfp.png δειτε εδω https://www.cosmote.gr/eshop/browse/Fixed-Plans-Double-Play-Plans-Home-Double-Play/_/N-819

 

αλλα για επιχειρησεις http://i68.tinypic.com/seadye.jpg δειτε εδω https://www.cosmote.gr/eshop/browse/Fixed-Services-Business-Double-Play/_/N-809

http://i67.tinypic.com/e63mev.jpg

http://i65.tinypic.com/6iy1hd.jpg

Edited by JOHNMEGARYTHMOS

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

καλεσα στο 13888 και ρωτησα εαν μπορω να κρατησω το 26,36 ευρω τον μηνα , με παροχες απεριοστο ιντερνετ εως 24 και , 30 ' προς κινητα και απεριοριστα σταθερα και μου ειπανε ναι μπορουμε , εμενα το συμβολαιο θα εληγε 4/7/2019 και καναμε ανανεωση συμβολαιου κρατωντας την ιδια τιμη , για υπολοιπα 2 χρονια πρωτη φορα το ακουω αυτο αλλα εγινε! . επισης να ενημερωσω οτι απο 4/2/2019 το τελος αποσυνδεσης πριν την ληξη του συμβολαιου εχει παει αναλογα με τον χρονο που εισαι στο δικτυο, δεν ειναι 120 ευρω οπως ητανε παλια . δεν το γνωριζα αυτο . και τωρα σκεφτομαι να βαλω το home booster.

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

καλεσα στο 13888 και ρωτησα εαν μπορω να κρατησω το 26,36 ευρω τον μηνα , με παροχες απεριοστο ιντερνετ εως 24 και , 30 ' προς κινητα και απεριοριστα σταθερα και μου ειπανε ναι μπορουμε , εμενα το συμβολαιο θα εληγε 4/7/2019 και καναμε ανανεωση συμβολαιου κρατωντας την ιδια τιμη , για υπολοιπα 2 χρονια πρωτη φορα το ακουω αυτο αλλα εγινε! . επισης να ενημερωσω οτι απο 4/2/2019 το τελος αποσυνδεσης πριν την ληξη του συμβολαιου εχει παει αναλογα με τον χρονο που εισαι στο δικτυο, δεν ειναι 120 ευρω οπως ητανε παλια . δεν το γνωριζα αυτο . και τωρα σκεφτομαι να βαλω το home booster.

 

Με μεγαλη χαρα στο ανανεωσανε , να το ξερεις!!!!

Στα 32,2 υπαρχει vdsl 50 . 360 κινητα και απεριοριστα σταθερα!!!

iPhone 14 Pro Max

iWatch 9

Airpods Pro

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...