Jump to content

COSMΟΤΕ: HOME: Δίκτυο, τιμές, σχόλια, παρατηρήσεις, προβλήματα


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δηλαδή σου αρέσει σα νούμερο το 6; Αν σου δώσουν 8 δε σου κάνει;

Αν θες ζήτα πιο συγκεκριμένα τι θες, και τι εννοείς "αντίστοιχο"

Αν είναι να έχει και 8Mbps δεν με χαλάει.Όταν λέω "αντίστοιχο" εννοώ ότι προσφέρει το Hol Double Play Lite να το προσφέρει και ο ΟΤΕ π.χ:Δωρεάν χρόνο ομιλίας προς όλους,δωρεάν εξοπλισμό WiFi κλπ αλλά να μην ξεφεύγει ο λογαριασμός τα 25 ευρώ.Να ρωτήσω κάτι άλλο.Άν βάλω ένα πακέτο του Conn-X θα πληρώνω και πάγιο ΟΤΕ ή μόνο το πάγιο από το πρόγραμμα που θα διαλέξω;:worry:

Link to comment
Share on other sites

και παγιο. αυτο ειναι που τον κανει ακριβοτερο απο τις αλλες...

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

και παγιο. αυτο ειναι που τον κανει ακριβοτερο απο τις αλλες...

Πριν πάω στη Hol είχα Conn-X στα 1Mbps με 16,5 ευρώ/μήνα και δεν έπαιρνα ποτέ τηλέφωνο από το σταθερό και κάθε μήνα ο λογαριασμός ήταν 50-55 ευρώ.Δηλαδή ακόμα και να γυρίσω στον ΟΤΕ και με τον διπλασιασμό που έχει στο 1Mbps δεν πιστεύω ότι αξίζει εφόσον υπάρχει και το πάγιο του σταθερού.:(

Link to comment
Share on other sites

ΑΚΟΜΑ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΑΧΥΤΗΤΕΣ ΚΑΙ ΧΑΜΗΛΟΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ ADSL ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΤΕ

 

Αθήνα, 08/05/2009

 

*

Μεγαλύτερες ταχύτητες

o Όλες οι συνδέσεις 1 Mbps αναβαθμίζονται αυτόματα σε 2 Mbps

o Όλες οι συνδέσεις 4 Mbps αναβαθμίζονται αυτόματα σε 8 Mbps

*

Χαμηλότερες τιμές σε όλες τις ταχύτητες:

o 2 Mbps

o 8 Mbps

o Έως 24 Mbps

*

Ωφελημένοι οι πάνω από 1 εκατομμύριο υφιστάμενοι και όλοι οι νέοι πελάτες ADSL του ΟΤΕ

 

Ακόμα ταχύτερες και οικονομικότερες ευρυζωνικές συνδέσεις προσφέρει ο ΟΤΕ στο πλαίσιο της στρατηγικής του για τη διάδοση της ευρυζωνικότητας.

http://www.ote.gr/portal/page/portal/OTEGR/MediaOffice/PressReleasesAnnouncements/2009_press_releases_announcements_basket/megalyterestaxytitesxamiloterestimesadsl

 

Πότε θα γίνει αυτό (νόμιζα μέσα στον Απρίλιο...); Η σύνδεση της μαμάς μου είναι ακόμα στα 1Mbps απ'ότι βλέπω στο status του modem.

http://www.thesimpsons.com/bios/images/bios_family_snowball2.gif
Link to comment
Share on other sites

Κάθε δίμηνο μάλλον ήταν 55 €.

Ναι,σωστά και αν έκανα και κάνα τηλέφωνο ερχόταν και 80 ευρώ,ενώ τώρα με τη Hol πληρώνω σταθερά 25 ευρώ.:D

Link to comment
Share on other sites

βρε παιδια συγνωμη που ξαναρωταω αλλα εχω παθει μια ψιλοφρικη....

τον Φεβρουάριο εκανα 4mb στον οτε(μονο ιντερνετ τιποτα αλλο....) μια και με την φορθνετ....κοντεψα να χασω πασα ιδεα για το τι σημαινει ιντερνετ..τουλάχιστον εδω αλεξανδρουπολη....

τον ιδιο μηνα φεβρουαριο μου ερχεται ο πρωτος λογαριασμος(αυτος που πληρωνεις στην αρχη...) 72 εβρο....!!!!!

ολα ωραια ολα καλα.......2 μηνες μετα μου ερχεται ο πρωτος επισημος λογαριασμος 120 εβρο...ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΧΩ ΟΥΤΕ ΜΙΑ ΚΛΗΣΗ............απο σταθερο...

 

ειναι δυνατον.......?:blink:

Αν δεν το έχεις ακόμα διευκρινήσει αυτό, γράψε μας ακριβώς (η αν βαριέσαι ανέβασε τον κάπου με σβησμένα τα στοιχεία σου) τι σου έχουν χρεώσει στον λογαριασμό που δεν καταλαβαίνεις και εγώ ή κάποιος άλλος θα στα εξηγήσουμε ακριβώς. Στο 90% ο ΟΤΕ δεν κάνει λάθος, αλλά θέλει εξήγηση.

Ναι,σωστά και αν έκανα και κάνα τηλέφωνο ερχόταν και 80 ευρώ,ενώ τώρα με τη Hol πληρώνω σταθερά 25 ευρώ.
Μα άν ήταν ο ΟΤΕ όσο φθηνός όσο οι εναλλακτικοί, γιατί θα βάζαμε εναλλακτικούς; :wacko:

[imgalign]http://www.rigasplastika.gr/nicolas/320ci.jpg[/imgalign]

rigasnic :: The ex-night shift ::

Link to comment
Share on other sites

να ρωτησω κατι; αλλες οι πορτες 1mbps και αλλες οι 2mbps? η καθε πορτα παιρνει μια απο τις ταχυτητες μονο? για παραδειγμα αν στο dslam που ειμαι δεν εχει πορτες και ολοι ειναι σε ενα mbps δεν γινεται αναβαθμιση;

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

Μετα απο 3 χρονια στην Forthnet εβαλα Conn-X TV. Η κοπελα του 134 μου ειπε οτι ο αποκωδικοποιητής πρεπει να ειναι μονο σε μια τηλεοραση. Πως θα το κανω να βλεπω τα καναλια και στις υπολοιπες του σπιτιου? Any ideas?
Link to comment
Share on other sites

να ρωτησω κατι; αλλες οι πορτες 1mbps και αλλες οι 2mbps? η καθε πορτα παιρνει μια απο τις ταχυτητες μονο? για παραδειγμα αν στο dslam που ειμαι δεν εχει πορτες και ολοι ειναι σε ενα mbps δεν γινεται αναβαθμιση;

Όχι δε νομίζω. Ειδικά στις ταχύτητες μέχρι 8, ξέρω ότι μπορούν να το αλλάξουν μέσω υπολογιστή, οπότε δε γίνεται χειροκίνητη αλλαγή πόρτας.

Μετα απο 3 χρονια στην Forthnet εβαλα Conn-X TV. Η κοπελα του 134 μου ειπε οτι ο αποκωδικοποιητής πρεπει να ειναι μονο σε μια τηλεοραση. Πως θα το κανω να βλεπω τα καναλια και στις υπολοιπες του σπιτιου? Any ideas?
Με πρόχειρες λύσεις αναμετάδοσης εικόνας και ήχου που πουλάνε τα μαγαζιά. Ο αποκωδικοποιητής λογικά θα βγάζει scart έξοδο. Σαν dvd δηλαδή.

[imgalign]http://www.rigasplastika.gr/nicolas/320ci.jpg[/imgalign]

rigasnic :: The ex-night shift ::

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω rigasnic! αρα τι περιμενουν εδω και δεν διπλασιαζουν τις ταχυτητες αφου μεχρι 2 mpbs υποστηριζει το dslam! λογικα θα υπαρχουν πολλες τετοιες απομακρυσμενες περιοχες! αρχιστε απο εμας για πρωτη φορα ρεεεεεεεε! τελος παντων... αναμενουμε!

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
μπορει να μου πει κανεις αν εχει διπλασιαστει η ταχυτητα σε καμια περιοχη; αυτη η αναβαθμιση με τα ποδια ερχεται και κανει τοσο καιρο να ερθει; το χιλιοδιαφημισανε και ωσπου να το κανουνε θα εχει ξεχαστει
Link to comment
Share on other sites

Διπλασιάστηκε σε μένα (Νέο Ηράκλειο) πριν δυο εβδομάδες χωρίς ειδοποίηση. Ξαφνικά είδα το router να συντονίζει στα 8 mpbs από 4 download και στα 385 KB/s upload. Από ftp server η ταχύτητα είναι περίπου 600 KB/s.
Link to comment
Share on other sites

Παιδια πρεπει να πω καπου τον πονο μου και να με ακουσετε οσο εχω ιντερνετ!!!!!!!!!

ΕΧΩ ΠΑΘΕΙ Σ Ο Κ με τον οτε!

Και να φανταστείτε ότι εφυγα από την φορθνετ για παρόμοιους λογους….!!!!!!

Λοιπον μετακόμισα και ειπα να βαλω κονεξ να φαω δηλαδη στην μαπα το παγιο του οτε…αλλα δοξα το θεο θα εχω ιντερνετ παντα…..ετσι ελεγα……..

Από την πρωτη στιγμη ειχα καποια προβληματα αλλα με την 4αρα…..ολα σε γενικες γραμμες πήγαιναν καλα…

Μολις εγινε η αναβαθμιση(1 Ιουνίου) το απολυτο Χ Α Ο Σ !!!!!!!!!!!!!!!

Συνέχεια αποσυνδέσεις το 90% της ημερας και απιστευτο θορυβο…..

Από εκεινη την μερα…παιδευομαι από το πρωι μεχρι το βραδυ!!!!!!

Τι 121 τι 134 τι τεχνικος στο σπιτι τι 122 για αλεξανδρουπολη τι δεν ξερω εγω τι άλλο….!!!!!!!

Ακούστε λοιπον….!

Ο τεχνικος όταν ηρθε χθες εκανε τσεκ την γραμμη μου και μου ειπε ότι εχω θορυβο και να ζητησω υποβάθμιση…….

Του ΛΕΩ ΚΑΛΑ ΔΙΑΦΗΜΙΖΕΤΑΙ ΟΛΗ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΤΙΣ ΝΕΕΣ ΤΙΜΕΣ ΚΑΙ ΤΑΧΥΤΗΤΕΣ ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΜΕ ΖΗΤΑΤΕ ΝΑ ΚΑΝΩ ΥΠΟΒΑΘΜΙΣΗ????!!!!

ΚΑΙ ΑΝΤΕ ΤΗΝ ΚΑΝΩ Η ΤΙΜΗ ΦΥΣΙΚΑ ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΝΑΙ Η ΙΔΙΑ…

Εεεε μου λεει η ιδια θα είναι…….!!!!(αν είναι δυνατον….)…..

Τελος πάντων ειπε θα κοιταξει την γραμμη(και σιγουρα το εκανε ναι ναι καλα) παλι όμως ιντερνετ παπαλα….

Παιρνω παλι το 122 με λενε να παρω το 121….

Παιρνω το 121 μου λενε να παρω το 134…

Παιρνω το 134 μου λενε θα το κοιταξουμε και φυσικα αν γινει υποβαθμιση Η ΤΙΜΗ ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΙΔΙΟ……

Και παλι ιντερνετ παπαλα!!!

Σημερα 6 η ωρα με παίρνει ο τεχνικος από θεσσαλονικη!!!!(ΤΟΝ ΟΠΟΙΟ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟΝ ΒΡΩ ΜΟΝΟ ΜΕΣΩ 121 Ε Λ Ε Ο Σ )!!!!!!!!!

Ο ανθρωπος κοιταει την γραμμη μου μου λεει ότι είναι ένα χαλι και μισο…και ότι ο τεχνικος επρεπε να κανει αλλαγη πορτας και κατι τετοια και ότι δεν φταιει η αναβαθμιση σε 8αρα!!!!!!

Του λεω αν είναι δυνατον κανε κατι ΔΕΝ ΕΧΩ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΕΔΩ ΚΑΙ 5 ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΣΑΣ ΕΧΩ ΠΛΗΡΩΣΕΙ Χ Ρ Υ Σ Ο Υ Σ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Μου λεει θα σας το κανουμε 1 MB ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΡΕΣΕΤΕ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΡΙΤΗ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΝΑΙ 3ΗΜΕΡΟ(Ε Λ Ε Ο Σ !!!!!) ΘΑ ΠΑΡΕΤΕ ΤΟ 134 ΝΑ ΣΑΣ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΙ ΠΑΛΙ 8 ΩΣΤΕ ΝΑ ΡΘΕΙ Ο ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΑΠΟ (ΜΑΛΛΟΝ) ΤΕΤΑΡΤΗ ΜΕ ΠΕΜΠΤΗ ΓΙΑ ΑΛΛΑΞΟΥΝ ΤΗΝ ΜΑΜΗΜΕΝΗ ΠΟΡΤΑ…

ΤΙ ΝΑ ΠΩ και εγω ο φουκαρας λεω οκ….

Ελα όμως που μου το κανε 1mb και ολη την μερα παλι ιντερνετ ΠΑΠΑΛΑ……

 

Τωρα πριν από λιγο ηρθε και αυτό με διακοπες…παλι!!!!!!!!!!!!!!!

ΚΑΙ ΣΑΣ ΡΩΤΑΩ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ….

ΕΓΩ ΟΛΕΣ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΤΙΣ ΠΛΗΡΩΣΩ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΤΕΛΙΚΗ ΤΙ ΝΑ ΠΛΗΡΩΣΩ…..!!!!!!!!!!!

 

ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΤΟΥΣ Σ Ι Χ Α Θ Η Κ Α !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

περιμενω να τελειωσει το συμβολαιο μου το αλλο μηνα και να την κανω χαλαρα!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Στείλε την περίπτωση σου στην ΕΕΤΤ.
Μιλάμε για 5 εργάσιμες όχι μήνα. Εάν η γραμμή (το καλώδιο μέχρι τον χώρο σου) έχει πρόβλημα μπορεί (το πιθανότερο) να μην είναι θέμα "πόρτας" στο dslam αλλά να σου αλλάξουν καλώδιο από την κολόνα (αυτό μπορεί να πάρει μερικές μέρες). Γενικά χρειάζεται ηρεμία, εάν είσουν σε άλλη εταιρία θα είχε γίνει "μπαλάκι" ανάμεσα στην εταιρία, τους τεχνικούς της και τον ΟΤΕ και δεν θα έβγαζες άκρη ποτέ, οπότε θα ήταν πολύ χειρότερη η κατάσταση σου. Εάν πάνω στο 10ήμερο δεν έχει βρεθεί λύση τότε μπορείς να πεις ότι θα "την ψάξεις" με την ΕΕΤΤ.
Link to comment
Share on other sites

Μιλάμε για 5 εργάσιμες όχι μήνα. Εάν η γραμμή (το καλώδιο μέχρι τον χώρο σου) έχει πρόβλημα μπορεί (το πιθανότερο) να μην είναι θέμα "πόρτας" στο dslam αλλά να σου αλλάξουν καλώδιο από την κολόνα (αυτό μπορεί να πάρει μερικές μέρες). Γενικά χρειάζεται ηρεμία, εάν είσουν σε άλλη εταιρία θα είχε γίνει "μπαλάκι" ανάμεσα στην εταιρία, τους τεχνικούς της και τον ΟΤΕ και δεν θα έβγαζες άκρη ποτέ, οπότε θα ήταν πολύ χειρότερη η κατάσταση σου. Εάν πάνω στο 10ήμερο δεν έχει βρεθεί λύση τότε μπορείς να πεις ότι θα "την ψάξεις" με την ΕΕΤΤ.

 

βρε παιδια εμενα τι με νοιαζουν ολα αυτα....

τι μου λετε για καλώδια και ολα τα σχετικα......

το ιντερνετ το θελω για την δουλεια μου οχι μονο για τορεντ....!!!!!!

ΜΕ ΚΡΕΜΑΣΑΝΕ 5 ΜΕΡΕΣ ΣΕΡΙ και στην tv διαφημίζουν απο το πρωι μεχρι το βραδυ για τις νεες τους τιμες!!!!!!!!!!!!!!!

πληρωσα το αρχικο πάγιο πληρωσα αναδρομικα γενικα πληρωσα Π Ο Λ Λ Α και ολα αυτα χωρις να κανω ουτε μια κληση απο το σταθερο!!!!!!!!

και οχι απλα να τηλεφωνησω δεν μπορω αλλα δεν εχω καν ιντερνετ...!!!!

απο τους αλλους μπορει και να τα δεχτω ολα αυτα απο τον οτε Ο Χ Ι !!!!!!!!!!!!!

 

Link to comment
Share on other sites

βρε παιδια εμενα τι με νοιαζουν ολα αυτα....

τι μου λετε για καλώδια και ολα τα σχετικα......

το ιντερνετ το θελω για την δουλεια μου οχι μονο για τορεντ....!!!!!!

ΜΕ ΚΡΕΜΑΣΑΝΕ 5 ΜΕΡΕΣ ΣΕΡΙ και στην tv διαφημίζουν απο το πρωι μεχρι το βραδυ για τις νεες τους τιμες!!!!!!!!!!!!!!!

πληρωσα το αρχικο πάγιο πληρωσα αναδρομικα γενικα πληρωσα Π Ο Λ Λ Α και ολα αυτα χωρις να κανω ουτε μια κληση απο το σταθερο!!!!!!!!

και οχι απλα να τηλεφωνησω δεν μπορω αλλα δεν εχω καν ιντερνετ...!!!!

απο τους αλλους μπορει και να τα δεχτω ολα αυτα απο τον οτε Ο Χ Ι !!!!!!!!!!!!!

 

 

Γιατι ο ΟΤΕ τι ειναι ... ο elite ISP της ευρωπης και δεν τα δεχεσαι??απλα εισαι ατυχος αλλα δεν εισαι και ο μονος!!

Link to comment
Share on other sites

Γιατι ο ΟΤΕ τι ειναι ... ο elite ISP της ευρωπης και δεν τα δεχεσαι??απλα εισαι ατυχος αλλα δεν εισαι και ο μονος!!

 

Απλα ο ΟΤΕ σε γδερνει οικονομικα και θεωρειται πως εχει το καλυτερο δικτυο οποτε απαιτεις να δουλευουν ολα τελεια η τουλαχιστον το προβλημα να λυνεται γηγορα.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Απλα ο ΟΤΕ σε γδερνει οικονομικα και θεωρειται πως εχει το καλυτερο δικτυο οποτε απαιτεις να δουλευουν ολα τελεια η τουλαχιστον το προβλημα να λυνεται γηγορα.

 

ακριβως......!!!!!

 

εγω οτε πηγα για αυτο τον λογο......

στο προηγούμενο μου σπιτι ειχα προβλημα με την φορθνετ και εμεινα χωρις ιντερνετ 14 ολοκληρες μερες....

μετα απο αυτο ειπα τελος παω οτε...θα πληρωνω αλλα θα εχω ιντερνετ παντα+οτι δεν θα παρακαλάω βδομαδες να μιλησω με τον τεχνικο αφου ο οτε σε αυτα ειναι γρηγορος...

 

εδω τωρα ειμαι 5 μερες χωρις ιντερνετ 6 με την σημερινη,χρεώνομαι για 8 mb ενω στην ουσια απο χθες ειμαι με ενα 1mb(και αυτο για να συνδέομαι ανα 5λεπτο με διακοπες!!!!!) και εχουν το θρασος να μου λενε οτι επειδη ειναι τριήμερο πρεπει να κανω υπομονη.......!!!!!!

την τριτη αν δεν λυθει το προβλημα μου θα γινει ο χαμος...δεν ξερω και εγω τι θα κανω...+οτι δεν δεχομαι να πληρωσω αυτες τις 6 μερες με Τ Ι Π Ο Τ Α.......

 

ΥΓ:ελπιζω να φτασει η απαντηση μου απο τις 8 η ωρα παιδεύομαι να την γραψω....συνδέομαι για δευτερολεπτα και μετα τελος....:mad::mad:

Link to comment
Share on other sites

Μιας και μιλαμε για την αναβαθμιση των ταχυτητων εγω που μενω στην επαρχια εχω 2αρα (αυτη ειναι και η μεγαλυτερη). Πριν λιγες μερες ρωτησα εναν γνωστο μου που δουλευει στον ΟΤΕ και μου ειπε οτι μεχρι το τελος Αυγουστου θα εχουν βαλει μεχρι 24αρα. Είναι αυτο αληθεια η μου το ειπε ετσι για να χαιρομαι;
Link to comment
Share on other sites

Μιας και μιλαμε για την αναβαθμιση των ταχυτητων εγω που μενω στην επαρχια εχω 2αρα (αυτη ειναι και η μεγαλυτερη). Πριν λιγες μερες ρωτησα εναν γνωστο μου που δουλευει στον ΟΤΕ και μου ειπε οτι μεχρι το τελος Αυγουστου θα εχουν βαλει μεχρι 24αρα. Είναι αυτο αληθεια η μου το ειπε ετσι για να χαιρομαι;

 

και γω μια απ τα ιδια...αληθεια ειναι παντως...

Link to comment
Share on other sites

Παιδια επιτελους η αναβαθμηση εγινε!:)

Απο 1 σε 2 πηγα! Κατεβαζα με 110-115 και τωρα 215-230!!!

Πιστευω οτι ειναι πολυ καλες τιμες! Εσεις τι λετε???:D

Απεχω 1,5 χιλιομετρο απο το κεντρο του οτε!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...