Jump to content

Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες για τα Redmi


telefoneri
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

κάνεις μεγάλο λάθος ...πλέον εχει βγει επίσημα και το max(το οποιο έχω) και το rn3 pro που υποστηριζουν την 800αρα

 

Μια μικρή διόρθωση: Το Redmi Note 3 pro international edition υποστηρίζει την 800 αρα, το Mi Max μπορεί να έχει global rom, αλλά δεν υποστηρίζει την 800αρα.

My devices: Mi 10T Pro, Sony Xperia Z Ultra

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Υπάρχει κανένα νεότερο σχετικά με τη διαθεσιμότητα της συσκευής στην αγορά, και πόσο μάλλον σε ευρωπαϊκό e-shop?
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει περίπτωση να είναι αυτό που βγήκε σε crazy sundays στο eshop ή κάνω λάθος?

http://www.e-shop.gr/kinito-xiaomi-redmi-note-4-32gb-3gb-dual-sim-lte-white-silver-p-TEL.090674

Link to comment
Share on other sites

Κι εμένα μου φάνηκε περίεργο αλλά στην περιγραφή αναφέρει Snapdragon 625 με 3GB/32GB.

Γνωρίζεις κανένα άλλο Xiaomi Redmi Note 4 με αυτά τα χαρακτηριστικά?

Link to comment
Share on other sites

Κι εμένα μου φάνηκε περίεργο αλλά στην περιγραφή αναφέρει Snapdragon 625 με 3GB/32GB.

Γνωρίζεις κανένα άλλο Xiaomi Redmi Note 4 με αυτά τα χαρακτηριστικά?

 

Υπάρχει και η περίπτωση το eshop να χει κάνει λάθος στα specs. Δεν θα ΄ταν και η πρώτη φορά που τα χει λάθος.

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω εξαιρετική συσκευή κι επιτέλους με snapdragon,καθώς τους mediatek δε τους πάω μία.

Οσο για τον επεξεργαστή,μία χαρά είναι και δε σηκώνει και θερμοκρασίες οπως τουλάχιστον ο 650 πού φορούσε το περσινό μοντέλο.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Αραγε το Note 4 με τον snap 625 ναι ειναι πιο φτηνο απο το αντιστοιχο με τον Χ20; Εγω θα περιμενω να δω κ τιμη για το νεο Xiaomi Redmi Note 4X με τον 653
Xiaomi Redmi Note 3 Pro kate -->> Xiaomi Mi 10T
Link to comment
Share on other sites

Αραγε το Note 4 με τον snap 625 ναι ειναι πιο φτηνο απο το αντιστοιχο με τον Χ20; Εγω θα περιμενω να δω κ τιμη για το νεο Xiaomi Redmi Note 4X με τον 653

 

Προσωπικά αμφιβάλλω ότι θα είναι φθηνότερο, αλλά ίδωμεν... Το Note 4X πότε ανακοινώθηκε;;;

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά αμφιβάλλω ότι θα είναι φθηνότερο, αλλά ίδωμεν... Το Note 4X πότε ανακοινώθηκε;;;

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=445770&page=2

Xiaomi Redmi Note 3 Pro kate -->> Xiaomi Mi 10T
Link to comment
Share on other sites

Αραγε το Note 4 με τον snap 625 ναι ειναι πιο φτηνο απο το αντιστοιχο με τον Χ20; Εγω θα περιμενω να δω κ τιμη για το νεο Xiaomi Redmi Note 4X με τον 653

 

εκτιμω να ξεκινησει γυρω στα 220$ και να παει περιπου ιδια με mtk

Link to comment
Share on other sites

εκτιμω να ξεκινησει γυρω στα 220$ και να παει περιπου ιδια με mtk

 

Το κινητο εμφανιστηκε στο skroutz αμεσα διαθεσιμο με τιμη 219

 

https://www.skroutz.gr/s/10864013/Xiaomi-Redmi-Note-4-Snapdragon-3GB-32GB.html

Xiaomi Redmi Note 3 Pro kate -->> Xiaomi Mi 10T
Link to comment
Share on other sites

Πραγματικά εδώ ταιριάζει το ότι να ναι. Κοιτάξτε πιο μέσα στα links που δώσατε στην επάνω περιγραφή και όχι στα specs θα δείτε πως λέει 10 πυρήνων!! Με snapdragon δεν έχει κυκλοφορήσει ακόμα στο κόσμο, σε προπαραγγελιες είναι.
http://yoursmiles.org/tsmile/religion/t0807.gif
Link to comment
Share on other sites

και ιδια τιμη να εχουνε, θεωρω την 64rom πολυ σημαντικο πλεονεκτημα εναντι της 32rom

οποτε θα διαλεγα 3/64 mtk αντι 3/32 snap (εκτος αν το 3/32 ειναι εκδοση με 800mhz).

 

προσωπικα το 3/32 δεν το κοιταω καν. εστιαζω 3/64 mtk vs 4/64 snap :shifty:

 

H rom με τα 32 που υστερει; εχει χειροτερα read - write specs?

Xiaomi Redmi Note 3 Pro kate -->> Xiaomi Mi 10T
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά, αυτό τι είναι http://www.gearbest.com/cell-phones/pp_609497.html?wid=21 ???? Είναι το 4 με snap ή υπάρχει όντως και 5 με 652, αν είναι να περιμένουμε δηλαδή!!!
Link to comment
Share on other sites

Αρχικά δεν είχανε πει και για έκδοση 4/64?? Πάντως άσχετα τη λέει το kimovil για antutu 73000 στο vickmall που το έχουν ήδη στα χέρια τους στην έκδοση 3/33 το score δεν πιάνει ούτε 63000.
Link to comment
Share on other sites

ο 625 τόσο πιάνει. Δεν πάει παραπάνω.

Αν είσαι λάτρης των benchmarks και δεν σε ενδιαφέρει η εμπειρία χρήσης, πρέπει να κοιτάς τι cpu έχει το κάθε μοντέλο.

Leeco Cool1 4/64 Gold
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες για τα Redmi
  • The topic was locked
  • This topic was unlocked and pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...