Jump to content

Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες για τα Redmi


telefoneri
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

den me πολυνοιαζει το πλαστικο , η αυτονομια με ενδιαφερει και απροβληματιστη λειτουργια ελπιζω

 

συν του οτι εισαγονται επισημα κα ι στην ελλαδα οποτε ο μηγενοιτο χρειαστει κατι το φιαχνουμε εδω

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μέχρι και σήμερα redmi note 4x σε έκδοση 4/64 δεν έχει κυκλοφορήσει.Η μόνη έκδοση σε 4/64 εδώ και 2 ημέρες είναι αυτή του redmi note 4 με mtk helio 20.
Link to comment
Share on other sites

την τιμη για το 4/64 που την βρηκες? ενα λινκ αν μπορεις.

 

Καλημέρα, τώρα είδα το μήνυμα.

 

http://www.banggood.com/Xiaomi-Redmi-Note-4X-Fingerprint-5_5-inch-4GB-RAM-64GB-Snapdragon-625-Octa-core-4G-Smartphone-p-1124771.html?rmmds=search

 

----- προσθήκη μηνύματος 35 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Παιδιά μέχρι και σήμερα redmi note 4x σε έκδοση 4/64 δεν έχει κυκλοφορήσει.Η μόνη έκδοση σε 4/64 εδώ και 2 ημέρες είναι αυτή του redmi note 4 με mtk helio 20.

 

αυτός που ανέβασα είναι fake?

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, τώρα είδα το μήνυμα.

 

http://www.banggood.com/Xiaomi-Redmi-Note-4X-Fingerprint-5_5-inch-4GB-RAM-64GB-Snapdragon-625-Octa-core-4G-Smartphone-p-1124771.html?rmmds=search

 

----- προσθήκη μηνύματος 35 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

αυτός που ανέβασα είναι fake?

fake δεν ειναι, αλλα λογικα ειναι τιμη προπαραγγελιας ( Alert Me On Arrival ) που παντα ειναι υψηλη. Αν δεις η τιμη παραμενει η ιδια σε ολα τα χρωματα κατι που συνηθως δεν ισχυει ( το μαυρο που με ενδιαφερει εμενα ας πουμε λογικα θα ειναι ακριβοτερο)

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, τώρα είδα το μήνυμα.

 

http://www.banggood.com/Xiaomi-Redmi-Note-4X-Fingerprint-5_5-inch-4GB-RAM-64GB-Snapdragon-625-Octa-core-4G-Smartphone-p-1124771.html?rmmds=search

 

----- προσθήκη μηνύματος 35 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

αυτός που ανέβασα είναι fake?

 

 

Δεν είναι fake απλά δεν κυκλοφορεί ακόμη το κινητό.Τωρα εάν εσύ θέλεις να κάνεις παραγγελία και να πληρώσεις για κάτι που δεν κυκλοφορεί ακόμη για να το πάρεις όταν βγει σε διαθεσιμότητα είναι δικό σου θέμα.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδια. Εχει βγει σε συγκεκριμένα χρωματα και σε προσφορές. Σήμερα το παραγγειλα απο το banggood

 

Sent from my Letv X500 using Tapatalk

 

Φίλε μου εάν εννοείς ότι έχεις παραγγείλει το redmi note 4x σε έκδοση 4/64 μάλλον κάτι άλλο έχεις παραγγείλει ή το πλήρωσες και θα το πάρεις μόλις βγει σε κυκλοφορία γιατί όπως προείπα το κινητό δεν κυκλοφορεί ακόμη.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στην παρέα κάτοχος του από χθες το τηλεφωνικό είναι το κάτι άλλο για τα λεφτά του.Η αλήθεια είναι ότι με το που το πήρα έβαλα twrp και πέταξα πάνω linage os ..ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στην παρέα κάτοχος του από χθες το τηλεφωνικό είναι το κάτι άλλο για τα λεφτά του.Η αλήθεια είναι ότι με το που το πήρα έβαλα twrp και πέταξα πάνω linage os ..ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ

 

φιλε και γω το παραγκειλα απο κινα και περιμενω .πες μου αν θες για τηνμπαταρια ποσο κραταει :) λενε οτι εχει καλη αυτονομια

 

απο ελλαδα το πηρες ? καλοροιζικο βεβαια !!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στην παρέα κάτοχος του από χθες το τηλεφωνικό είναι το κάτι άλλο για τα λεφτά του.Η αλήθεια είναι ότι με το που το πήρα έβαλα twrp και πέταξα πάνω linage os ..ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ

 

συμπληρωνω, οποιος θελει να βαλει linage, λινκ εδω

(παντοτε με δικη του ευθυνη-ρισκο)

Link to comment
Share on other sites

Επειδή ενδιαφέρομαι και βλέπω ότι είναι πολύ δυνατό βρήκα την παρακάτω προσφορά

http://m.gearbest.com/cell-phones/pp_613146.html

 

Είναι η εκδοση με snapdragon? 161€ λέει μόνο, αξίζει να παραγγειλω η θα την πατήσω;

στο σετάρισμα του cruise...

:respect:konadrio

Όλοι υπογράψτε για να πιεστεί η HTC να βγάλει drivers!

2' λεπτά θα σας πάρει!

http://www.petitiononline.com/tytn2vid/petition.html

Link to comment
Share on other sites

Όσοι ρωτάτε για μπαταρία είναι βράχος ακόμα δεν έχω ολοκληρωμένη εικόνα γιατί αλλάζω ανά ώρα και άλλη ρομ αυτό που βλέπω πάντως είναι ότι από το πρωί το έχω στήσει 7 φορές και έχω φλασαρει άλλες τόσες και έχω ακόμα 41% μπαταρία άρα πρέπει να έχω ένα 6ωρο οθόνη ήδη
Link to comment
Share on other sites

ριξε μια ματια και εδω στα 162 το εχει

 

----- προσθήκη μηνύματος 97 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Όσοι ρωτάτε για μπαταρία είναι βράχος ακόμα δεν έχω ολοκληρωμένη εικόνα γιατί αλλάζω ανά ώρα και άλλη ρομ αυτό που βλέπω πάντως είναι ότι από το πρωί το έχω στήσει 7 φορές και έχω φλασαρει άλλες τόσες και έχω ακόμα 41% μπαταρία άρα πρέπει να έχω ένα 6ωρο οθόνη ήδη

 

αυτα ειναι !!!! ειχα ακουσει κατι τετοιο αλλα αφου το επιβεβαιψνεις και εσυ ειμαστε τυχεροι !!!! καναμε καλη ε[ιλογη :)

Link to comment
Share on other sites

Όλα λειτουργούν μία χαρά σε lineageos και από αυτονομία μία χαρά απλά η κάμερα είναι άθλια και όταν λέω άθλια το εννοώ δοκίμασα 4-5 εφαρμογές κάμερας μάλλον κάτι κάναν με τους drivers
Link to comment
Share on other sites

Έχει βγάλει international έκδοση για το 4Χ ή όχι?

 

Επίσης ο επεξεργαστής του 4Χ σε σχέση με τον Helio του 4 τι διαφορές έχει προς το καλύτερο ή χειρότερο?

Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Έχει βγάλει international έκδοση για το 4Χ ή όχι?

 

Επίσης ο επεξεργαστής του 4Χ σε σχέση με τον Helio του 4 τι διαφορές έχει προς το καλύτερο ή χειρότερο?

δες αυτο

Link to comment
Share on other sites

Επειδή κάπου έχω μπερδευτεί, γιατί βλέπω σε ευρωπαϊκά καταστήματα τις εξής 2 εκδόσεις:

Xiaomi Redmi Note 4 International Version (Snapdragon 625)

Xiaomi Redmi Note 4X Official Global ROM (Snapdragon 625)

 

Συγκεκριμένα τα βλέπω στο honorbuy. Τι να διαλέξω και γιατί;

Ειναι το ίδιο τηλέφωνο, ή μιλάμε για διαφορετικές εκδόσεις;

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες για τα Redmi
  • The topic was locked
  • This topic was unlocked and pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...