Jump to content

Φήμες και νέα για τα Sony Xperia


KOUNELOS1986
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλοβλεπω το Xperia 1 Mark III και αν καταλήξω τελικά θα είναι το πρώτο μου sony τηλεφωνο.Λέτε ομως να υπάρχει θέμα με την 4k οθόνη στα 120hz και την μπαταρία; Φοβάμαι ότι θα τελειώνει γρήγορα.

 

Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

4Κ όταν βλέπεις videos η έργα.

120 hz στην καθημερινότητα σου,δεν νομίζω ότι θα έχει και πολύ σχέση.

Αν βάλεις και την μπαταρία πού η Sony πάντα έκανε καλή διαχείριση τότε τα πράγματα είναι ευοίωνα.

 

Στάλθηκε από το XQ-AT51 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Το IP68 από μόνο του μας λέει ότι είναι στο επίπεδο 6 της κλίμακας για τη σκόνη και στο επίπεδο 8 για τη κλίμακα υγρασίας

https://c3.chipkin.com/assets/uploads/2018/Oct/ip_guide_26-13-32-31.png

οσα δεν φτανει η αλεπου, τα κανει κρεμασταρια... ;)
Link to comment
Share on other sites

αν σε ενδιαφέρουν πάντως τόσο πολύ αυτά δες τι λέει εδω

 

https://m.republicworld.com/technology-news/mobile/ip-ratings-explained.html

 

As of now, IP68 is the best rating anyone can have for their device. It provides users with protection from dust and submersion in water. People having devices with IP68 rating need not worry about the device getting caught in the dust as it provides complete protection from it. However, the water submersion level of 1-meter and half an hour stays intact here.

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Edited by akalos
Link to comment
Share on other sites

Κάτι ακούστηκε για Ιούλιο για το 1 και Αύγουστο για το 5.

Κλασική Sony, παρουσιάζει νωρίς τις συσκευές αν και δεν είναι έτοιμες για να αποφύγει τα leaks όπως λέει και η διάθεση στην αγορά μερικούς μήνες μετά.

Προφανώς και γι'αυτό δεν ανακοίνωσαν τιμή από τώρα.

defy+

LG G2

XZ1

Poco F2 pro

Link to comment
Share on other sites

preorder στην Ρωσία στα 1100 το 1 lll

και 930 το 5

με δώρο τα WF-XB700

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Edited by akalos
Link to comment
Share on other sites

για αρχικές τιμές είναι οκ αρκεί όμως να μη μείνουν εκεί κολλημένες
οσα δεν φτανει η αλεπου, τα κανει κρεμασταρια... ;)
Link to comment
Share on other sites

καλές αν είναι με ΦΠΑ

δεν έχω ιδέα για αυτό αν δεν είναι πολύ φοβάμαι Ευρώπη θα είναι πολύ υψηλότερες

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

Στην Ιαπωνία μέσα Ιουνίου θα κυκλοφορήσουν!

 

Στάλθηκε από το XQ-AT51 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

Συνεχίζονται οι φήμες για το μικρό.

https://www.phonearena.com/news/sony-tipped-to-release-a-mystery-phone-later-this-year_id131593

Citizen AW5000-24E | Creek A50i R | Dual CV-1160 | Dynavox TC-750 | Huawei P20 | JBL T110 | Kenwood KP-3022 (N-39 mkII) | KLH Model Six | Legend | MacBook Air 13 2014 & MB397G/A | MacBook Pro 13 Late 2013 | Nokia 3210 4G (2024) | ONYX BOOX Nova 2 | Pioneer PD-S602 | Pioneer PL-117D | QED XT Evolution | Xiaomi Redmi Buds 4 Active    Μετά από χρόνια... Εκεί που δεν το περίμενες, αλλά το έλπιζες... Και προσπαθούσες συνέβη... Ναι ήμουν κάτω από την μπάρα των FM στην Ευρώπη...

Link to comment
Share on other sites

Τελικά δεν είδα κάτι το wow όπως περίμενα.

Θα περιμένω να κυκλοφορήσει βέβαια επίσημα και βλέπουμε.

Το πιο δελεαστικό πάντως προς στιγμήν είναι τα 12/256.

 

Στάλθηκε από το SM-G991B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

όπως το δει κανείς!

εμένα το 360 reality audio , το af σε όλες τις κάμερες, και τα 20 fps burst mode σε όλες τις κάμερες είναι για εμένα Must to buy!

Τα 12gb ούτε που μου λένε κάτι!

Είναι οι προτεραιότητες που βάζει κάποιος!

Άλλος θα πει ευτυχώς έχει κάρτα SD, άλλως για τα 120 hz(ούτε που με ενδιέφερε εμένα προσωπικά)

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

αν δεν πιάνει τα pixel και samsung ulta σε φωτό που ο Γιαπωνέζος τόσο σκληρά προσπάθησε να μας πείσει απατο θα πάει και αυτό,αν δεν σε ενδιαφέρει η φωτό πάλι με την πολιτική που ακολουθεί δηλ εγώ δεν ρίχνω τιμές κτλ γιατί είμαι σούπερ ουαου πάλι απατο θα πάει

όποιος αγνοεί την αγορά όλοι ξέρουμε το τελος

πάντως εμένα με τον τρόπο που μιλούσε περίμενα να βγάλει κανένα iphone από την τσέπη .... χαχά

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Edited by akalos
Link to comment
Share on other sites

Εσύ περίμενες να βγάλει κάτι τσίπικο μπας και το αγοράσεις αλλά φευ!:lol:

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

Τελικά δεν είδα κάτι το wow όπως περίμενα.

Θα περιμένω να κυκλοφορήσει βέβαια επίσημα και βλέπουμε.

Το πιο δελεαστικό πάντως προς στιγμήν είναι τα 12/256.

 

Στάλθηκε από το SM-G991B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Πόσο wow?

Τι άλλο έμεινε να δώσει?

Κορυφαία ποιότητα κατασκευής θα έχει, water/dust protection θα έχει, led οθόνη 4k 120hz θα έχει, κορυφαίες επιδόσεις με sd888 και 12 gb ram, gorilla glass victus, micro sd, stereo speakers, θύρα 3.5mm, fast charging, δαχτυλικο αποτύπωμα στο πλάι το οποίο το θεωρώ καλύτερο από κάθε face id και touch on screen, κάμερα φαίνεται υποσχόμενη, μένει να τη δούμε στη πράξη

Υπάρχει κάτι άλλο που θα μπορούσε να βάλει και δεν το έβαλε? Γιατί ειλικρινά δε μπορώ να βρω κάτι

 

Οι συσκευές 1 iii και 5 iii φαίνονται πολλά υποσχόμενες, μένει να δούμε στη πράξη πως θα τα πηγαίνουν στο τομέα της κάμερας, στην αυτονομία και ελπίζουμε σε μια καλύτερη τιμολογιακή πολιτική

οσα δεν φτανει η αλεπου, τα κανει κρεμασταρια... ;)
Link to comment
Share on other sites

hybrid sim έχει είναι το σωστό

δεν έχει ξεχωριστά sd slot

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

 

όχι ρε μας έχεις τρελάνει!

Το έχεις γράψει 2 σελίδες πιο πίσω και σου απαντήσαμε!

Δεν έχει ξεχωριστό, είναι στην εσοχή με την sim

έλεος ρε γμτ με την χαζομάρα!

Edited by guy_fawkes

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

hybrid sim έχει είναι το σωστό

δεν έχει ξεχωριστά sd slot

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

 

Δέχεται κάρτες sd η δεν δέχεται?

οσα δεν φτανει η αλεπου, τα κανει κρεμασταρια... ;)
Link to comment
Share on other sites

Δέχεται κάρτες sd η δεν δέχεται?

δέχεται εννοείται!Απλά έχει λυσάξει ο άλλος ότι δεν έχει ξεχωριστή υποδοχή και μπαίνει στην ίδια με την κάρτα sim αυτό είναι το πρόβλημα του!

Αυτό και η τιμή που δεν είναι κάτω απο 300 όπως το σαϊομι του

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

δέχεται εννοείται!Απλά έχει λυσάξει ο άλλος ότι δεν έχει ξεχωριστή υποδοχή και μπαίνει στην ίδια με την κάρτα sim αυτό είναι το πρόβλημα του!

Αυτό και η τιμή που δεν είναι κάτω απο 300 όπως το σαϊομι του

 

Ε μα πραγματικά

Μου θυμίζει το γνωμικό που λέει κάποιου του χαριζανε γάιδαρο και τον κοίταζε στα δόντια

Ας μην παίζουμε με τις λέξεις και ας μείνουμε στο τι προσφέρει η συσκευή και τι όχι

οσα δεν φτανει η αλεπου, τα κανει κρεμασταρια... ;)
Link to comment
Share on other sites

Εάν λοιπόν κατάλαβα καλά οι διαφορές του 5ii με το 5iii είναι οι εξής ?

Επεξεργαστής 888 , μπαταρία 4500 από 4000 , φορτιστής 33w και τέλος κάμερα ζουμ με 2 focal length 70 Kai 105 mm

Σωστά ?

 

Sent from my XQ-AS52 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ε μα πραγματικά

 

Μου θυμίζει το γνωμικό που λέει κάποιου του χαριζανε γάιδαρο και τον κοίταζε στα δόντια

 

Ας μην παίζουμε με τις λέξεις και ας μείνουμε στο τι προσφέρει η συσκευή και τι όχι

 

τίποτα καινούριο δεν προσφέρει η συσκευη και μέινε όπου θέλεις σου αρέσει δεν σου αρέσει,τις ******** του Γιαπωνέζου να τις πουλήσει άλλου,σε όλα τα φόρουμς τον κράζουν μαζί και την Σόνυ,απολύτως κανένα ενδιαφέρον ,οποίος θέλει σοβαρό τηλέφωνο και σοβαρή εταιρεία με φανταστικό service πάει samsung

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Edited by akalos
Link to comment
Share on other sites

Ε μα πραγματικά

Μου θυμίζει το γνωμικό που λέει κάποιου του χαριζανε γάιδαρο και τον κοίταζε στα δόντια

Ας μην παίζουμε με τις λέξεις και ας μείνουμε στο τι προσφέρει η συσκευή και τι όχι

 

Τώρα κατάλαβες έτσι όπως σου απάντησε το τρολ τι εννοεί και τι σκοπό έχει σωστά?:lol:

Απο την απάντηση πάρε και κατάλαβε τι γνώσεις τεχνικές και τεχνολογικές έχει.

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Φήμες και νέα για τα Sony Xperia
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...