Jump to content

Samsung Galaxy S21 Ultra


George6633
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Με το τελευταίο update είναι πιο smooth το κινητό. Πολύ όμως.. Από μπαταρία δε ξέρω ακόμα

Sent from my SM-G998B using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, LELELO said:

Samsung Vision Booster.. Μία λειτουργία που δεν θα πάρει το κινητό μας..

https://techmaniacs.gr/samsung-vision-booster/

Σε αυτά τα nits που παίζουν τα κινητά μας δεν υπάρχει ανάγκη. Είναι καθαρά, το πως το γράφουν για να κάνουν το προμοσιων στις ποιο καινούργιες συσκευές. Η συσκευή που έχουμε είναι τόσο καλή που το μόνο που με προβληματίζει είναι κατά πόσο έντιμη θα είναι η samsung προς την τελευταία αναβάθμιση που θα δώσει .....

Link to comment
Share on other sites

αυτό που πατώντας πάνω σε μια φώτο προσώπου φαγητού κλπ την ξεχωρίζει από το background υπήρχε και πριν ή σήμερα με το update έγινε; ωραία πάντως 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, sakis88888 said:

αυτό που πατώντας πάνω σε μια φώτο προσώπου φαγητού κλπ την ξεχωρίζει από το background υπήρχε και πριν ή σήμερα με το update 

Όντως ωραίο 

Edited by theopanatha13
Έτσι
Link to comment
Share on other sites

Ωπ δεν το είχα πάρει χαμπάρι αυτό... ωραία προσθήκη.. 

Πάντως σε σχόλιο φίλου νωρίτερα ότι το κινητό είναι πιο smooth με τέτοιες αναβαθμίσεις κάθε φορά εγώ Το καταλαβαίνω πάντα πιο smooth.. μετά με τη χρήση και με τον καιρό βαραίνει λίγο το κινητό και Ίσως χρειάζεται κάποιο καθαρισμό..

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, sakis88888 said:

αυτό που πατώντας πάνω σε μια φώτο προσώπου φαγητού κλπ την ξεχωρίζει από το background υπήρχε και πριν ή σήμερα με το update έγινε; ωραία πάντως 

Εγώ επειδή δεν έχω περάσει την ενημέρωση δεν το έχω, άρα με το update που πήρατε έγινε. 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην ομάδα....

Υπάρχει κάποιο ενεργό ιδιωτικό vpn για αποφυγή των διαφημίσεων?

Oneplus 6
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην ομάδα....
Υπάρχει κάποιο ενεργό ιδιωτικό vpn για αποφυγή των διαφημίσεων?
Ρυθμίσεις - συνδέσεις - περισσότερες ρυθμίσεις σύνδεσης - προσωπικό dns και βάζεις
dns.adguard.com

Στάλθηκε από το SM-G998B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Απευθύνεται στα παιδιά που έχουν κάνει την ενημέρωση.  Έχετε διαπιστώσει να έχει φύγει ο διακόπτης για την ενεργοποίηση volte κ wifi calling?  Όπως αναφέρουν στο νήμα του s22? 

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, challenge143 said:

Απευθύνεται στα παιδιά που έχουν κάνει την ενημέρωση.  Έχετε διαπιστώσει να έχει φύγει ο διακόπτης για την ενεργοποίηση volte κ wifi calling?  Όπως αναφέρουν στο νήμα του s22? 

Στο δικό μου δεν άλλαξε κάτι. Εξακολουθούν και υπάρχουν και οι δύο. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, challenge143 said:

Απευθύνεται στα παιδιά που έχουν κάνει την ενημέρωση.  Έχετε διαπιστώσει να έχει φύγει ο διακόπτης για την ενεργοποίηση volte κ wifi calling?  Όπως αναφέρουν στο νήμα του s22? 

Και σε μένα υπάρχουν.

Link to comment
Share on other sites

https://www.techaholic.gr/2023/04/12/to-pliktrologio-tis-samsung-prokalei-themata-me-tin-batarias-sto-one-ui-5-1/?amp

Ούτε κάποιο θέμα κατανάλωσης με το πληκτρολόγιο της Samsung. 

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πριν, LELELO said:

Και σε μένα υπάρχουν.

Επιβεβαιώνω και σε μένα.

📱Siemens C45-Siemens MC60-Siemens M65-Nokia N70-Ericsson W890i-Nokia N95-iPhone 3GS-LG G2-iPhone 6S-Oneplus 5T-Asus ROG Phone 2-Huawei Nova 5T-Samsung S10 Lite-Samsung S21 Ultra-Samsung S23 Ultra

Link to comment
Share on other sites

16 ώρες πριν, marlborakis said:

Ρυθμίσεις - συνδέσεις - περισσότερες ρυθμίσεις σύνδεσης - προσωπικό dns και βάζεις
dns.adguard.com

Στάλθηκε από το SM-G998B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Ευχαριστώ πολύ 

Oneplus 6
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, theopanatha13 said:

Με το android κάνεις ότι θες και αν έχεις και samsung το αποτέλεσμα είναι πολύ καλό. 

Screenshot_20230417_161548_One UI Home.jpg

Πολύ ωραίο.  Στην μπαταρία που έχεις βάλει κ το ρολόι, μόνο με samsung συνεργάζεται ή με οποιοδήποτε για να βλέπεις το ποσοστό; 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, challenge143 said:

Πολύ ωραίο.  Στην μπαταρία που έχεις βάλει κ το ρολόι, μόνο με samsung συνεργάζεται ή με οποιοδήποτε για να βλέπεις το ποσοστό; 

Με samsung σίγουρα από το Galaxy watch 4 και μετά. Για ακουστικά που το δοκίμασα άλλης μάρκας redmi τα αναγνωρίζει τώρα για ρολόι δεν ξέρω να σου πω. 

Link to comment
Share on other sites

Παρατήρησε κάποιος μεγάλη κατάναλωση μπαταρίας μετά το τελευταίο update?
Και κάτι ακόμα. Έχει κάποιος esim και έκανε επαναφορά εργοστασιακων ρυθμίσεων στη συσκευή; η esim επήρεαζετε?
Στάλθηκε από το SM-G998B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk







Link to comment
Share on other sites

14 ώρες πριν, marlborakis said:

Παρατήρησε κάποιος μεγάλη κατάναλωση μπαταρίας μετά το τελευταίο update?
Και κάτι ακόμα. Έχει κάποιος esim και έκανε επαναφορά εργοστασιακων ρυθμίσεων στη συσκευή; η esim επήρεαζετε?
Στάλθηκε από το SM-G998B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk






 

Όχι κατανάλωση δεν έχω παρατηρήσει αντιθέτως τα πάει πολύ καλά κ την τελευταία εβδομάδα το έχω μόνιμα 5g .

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι ,παλιά στις ρυθμίσεις του android auto είχε να κλικαρεις αν θέλεις να ενεργοποιείς το ασύρματο android auto αυτόματα.Τωρα το έχουν βγάλει?Μήπως έχει βρει κάποιος τρόπο να μην ενεργοποιειται αυτόματα?

GALAXY S3,S4,S5, LG G3,GALAXY A5 και τωρα s10+:!:
Link to comment
Share on other sites

Αστραπιαία αντίδραση...

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρέα,
Επιτέλους αστροφωτογραφία και για την δική μας συσκευή μετά το update της εφαρμογής Expert RAW !

Στάλθηκε από το SM-G998B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Στη ζωή όσο ζεις μαθαίνεις .-
Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πριν, theopanatha13 said:

Η εφαρμογή Galaxy Enhance-X είναι διαθέσιμη για το κινητό μας και λειτουργεί κανονικά μέσω apk δεν υπάρχει ακόμα στο Galaxy store. 

Δεν έχω ασχοληθεί ακόμα με εγκατάσταση εφαρμογών εκτός Play Store ή Galaxy Store.. είναι Safe αυτές οι ενέργειες;;

Πώς μπορώ να εγκαταστήσω και εγώ μέσο apk. Όποιος μπορεί ας μου στείλει ένα προσωπικό μήνυμα με το link..

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα υπάρχει μήπως κάποιος φίλος από Αθήνα με Samsung s21 ultra που να φοράει tempered glass Whitestone dome? Να  των ρωτήσω κάτι που με ενδιαφέρει?? 

Η ζωή είναι ωραία αρκεί να ξέρεις να την ζεις με εκείνον που σε αγάπησε και θυσιάστηκε για εσένα στην θέση την δικιά σου...

 

Samsung Galaxy S10+ SM-G975F/DS / Galaxy S9+ ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...