Jump to content

Τα πάντα για τα καρτοκινητά της Cosmote


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ακόμη υπάρχουν

Μέχρι 3/1/19 στις 23:59 μπορούν να γίνουν ενεργοποιησεις

 

Sent from my Redmi Note 4X using Tapatalk

Ξερεις απο υπολογιστη αν τα βλεπεις να τα στειλεις?
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 43,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ακόμη υπάρχουν

Μέχρι 3/1/19 στις 23:59 μπορούν να γίνουν ενεργοποιησεις

 

Sent from my Redmi Note 4X using Tapatalk

Μέχρι 3; μόνο; μέχρι 6 νόμιζα..

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά πέρασε το χρονικό διάστημα που δεν έκανα ανανέωση σταμάτησαν οι εισερχόμενες και οι εξερχόμενες. σήμερα έβαλα 10 ευρώ όλα οκ αλλά η σιμ είναι ανενεργή! πρέπει να κάνω κάτι για να "ανοίξει";

 

Sent from my Mi A2 Lite using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

2μηνο νομίζω. μου είχε έρθει μήνυμα ότι 28/12 θα κόψουν εισερχόμενες, εξερχόμενες. σήμερα έβαλα 10 ευρώ αλλά η σιμ φαίνεται ανενεργη! γιατί;

 

Sent from my Mi A2 Lite using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και καλή χρονιά!

Η ανανέωση 5€ βλέπω ότι καταργήθηκε από το site. Το ίδιο και στα καταστήματα;

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και καλή χρονιά. Ετοιμάζομαι σιγά-σιγά να έρθω στην κοσμοκάρτα και να θέσω σε δεύτερη θέση το F2G νούμερο μου. Πληροφοριακά εφαρμογή για κοσμοκάρτα είναι η γνωστή my Cosmote; Δεν υπάρχει δηλαδή κάποια μόνο για κοσμοκάρτα όπως υπάρχει για wat's up ή η myF2G της Wind (Android OS); Επειδή το νούμερο της κοσμοκάρτας που έχω είναι αρκετά παλιό, θα πρέπει να έχει την προσφορά με την ανανέωση 10€ που σου δίνει λεπτά ομιλίας και MB (με την χρέωση των 6€ που απ' ότι έμαθα πήγε). Για να σιγουρευτώ μπορώ να ρωτήσω στο 13888; Επίσης επειδή θα μεταφέρω και της γυναίκας μου το F2G στην κοσμοκάρτα, ξέρετε εάν καταργήθηκε, ή πρόκειται να καταργηθεί σύντομα το ποσό των 30€ για την μεταφορά;
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και καλή χρονιά!

Η ανανέωση 5€ βλέπω ότι καταργήθηκε από το site. Το ίδιο και στα καταστήματα;

 

ναι (10chars)

Link to comment
Share on other sites

Άλλαξα τη βαθμολογία στο play store της εφαρμογής του what's up σε 1 αστεράκι με την αιτιολογία ότι δεν υπάρχει η επιλογή για ανανέωση 5 ευρώ.

 

Κάντε παντού το ίδιο, όπου μπορείτε

Link to comment
Share on other sites

Άλλαξα τη βαθμολογία στο play store της εφαρμογής του what's up σε 1 αστεράκι με την αιτιολογία ότι δεν υπάρχει η επιλογή για ανανέωση 5 ευρώ.

 

 

 

Κάντε παντού το ίδιο, όπου μπορείτε

Η εφαρμογη που φταιει σ3 αποφαση της εταιριας για ελαχιστη χρεωση?
Link to comment
Share on other sites

Άλλαξα τη βαθμολογία στο play store της εφαρμογής του what's up σε 1 αστεράκι με την αιτιολογία ότι δεν υπάρχει η επιλογή για ανανέωση 5 ευρώ.

 

Κάντε παντού το ίδιο, όπου μπορείτε

Και εγώ έχω τη γνώμη πως η βαθμολογία της εφαρμογής έχει να κάνει με το πόσο βολική και χρηστική είναι και ανταμείβεις ή το αντίθετο τον προγραμματιστή. Η γνώμη μου είναι πως το «κράξιμο» πρέπει να γίνει στα socials media, αν και δεν νομίζω πως θα «ιδρώσει» το αυτί τους.

Link to comment
Share on other sites

η γραμμή ξαναενεργοποιειται μετά από ανανέωση ομιλίας (έβαλα σήμερα 10 ευρώ και δεν δουλεύει η σιμ) η εάν ξανά πάρω ένα πακέτο (δεδομένων, ομιλίας κλπ);;

 

Sent from my Mi A2 Lite using Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 53 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

η γραμμή ξαναενεργοποιειται μετά από ανανέωση ομιλίας (έβαλα σήμερα 10 ευρώ και δεν δουλεύει η σιμ) η εάν ξανά πάρω ένα πακέτο (δεδομένων, ομιλίας κλπ);;

 

Sent from my Mi A2 Lite using Tapatalk

2μηνο νομίζω. μου είχε έρθει μήνυμα ότι 28/12 θα κόψουν εισερχόμενες, εξερχόμενες. σήμερα έβαλα 10 ευρώ αλλά η σιμ φαίνεται ανενεργη! γιατί;

 

Sent from my Mi A2 Lite using Tapatalk

ρε παιδιά πέρασε το χρονικό διάστημα που δεν έκανα ανανέωση σταμάτησαν οι εισερχόμενες και οι εξερχόμενες. σήμερα έβαλα 10 ευρώ όλα οκ αλλά η σιμ είναι ανενεργή! πρέπει να κάνω κάτι για να "ανοίξει";

 

Sent from my Mi A2 Lite using Tapatalk

 

Sent from my Mi A2 Lite using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

έκανα 2,3 φορές!

Κάνε μια επανεκίνηση,

 

Sent from my Mi A2 Lite using Tapatalk

 

****το είχα απενεργοποιήσει τα δεδομένα όταν είχα κλείσει την σιμ και τωρα που έκανα ανανέωση δεν τα είχα ξανά ανοίξει! δικό μου λάθος.

Link to comment
Share on other sites

Αν δε διαβάζει το κινητό την κάρτα και λέει να τοποθετήσεις την κάρτα σιμ δοκίμασε να τη βάλεις σε άλλη συσκευή. Αν δεν τη βλέπει και σε δεύτερη θα χρειαστεί αντικατάσταση η κάρτα
Link to comment
Share on other sites

όχι τελικά εφταιγα εγώ έκανα edit το προηγούμενο μήνυμα!

Αν δε διαβάζει το κινητό την κάρτα και λέει να τοποθετήσεις την κάρτα σιμ δοκίμασε να τη βάλεις σε άλλη συσκευή. Αν δεν τη βλέπει και σε δεύτερη θα χρειαστεί αντικατάσταση η κάρτα

 

Sent from my Mi A2 Lite using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

SOS. Το υπολοιπο μου φρογκ ληγει 3 Ιανουαρίου. Αυτο τι σημαινει σηνερα στις 12 η αυριπ 23.59; Επειδη δε προλαβαινω να το ανανεωσω αν ισχυει η πρωτη περιπτωση μπορω να κανω μεταφορα σε αλλο αριθμο

 

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Ήρθε η ώρα για ένα νέο Σπίτι

http://www.aeginahomes.gr/

Link to comment
Share on other sites

Έτσι και αλλιώς μεταφορά δεν γίνεται πλέον από frog.

 

Στάλθηκε από το LEX820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Άλλαξα τη βαθμολογία στο play store της εφαρμογής του what's up σε 1 αστεράκι με την αιτιολογία ότι δεν υπάρχει η επιλογή για ανανέωση 5 ευρώ.

 

Κάντε παντού το ίδιο, όπου μπορείτε

 

Η εφαρμογή What's Up είναι κόσμημα και άριστη λειτουργικά. Επίσης, ουδεμία σχέση έχει η αξιολόγησή της, με την οικονομική πολιτική της εταιρίας.

 

Η επιλογή δεν υφίσταται, όχι από λειτουργικό λάθος, αλλά από απόφαση του διοικητικού συμβουλίου της εταιρείας.

 

Αυτό σημαίνει, πως τέτοιες κινήσεις από πλευράς κάποιων είναι αψυχολόγητες και μηδενιστικές.

Technology, like art, is a soaring exercise of the human imagination.
Link to comment
Share on other sites

Τελικη σωστη ειναι η πληροφορια, ληγει σημερα στα μεσανυχτα. Το θεμα ομως ειναι οτι δε θελω να δωσει παλι ενα ακομα δεκαρικο για να σωσω το υπολοιπο και να εχω το νου μου το επομενο διμηνο (η τριμηνο αν βαλω 12). Δε μπορω να τα μεταφερω σε αλλο φρογκ, ενος γνωστου μου που το χρησιμοποιει και να το ακυρωσω

Ήρθε η ώρα για ένα νέο Σπίτι

http://www.aeginahomes.gr/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...