Jump to content

Τα πάντα για τα καρτοκινητά της Cosmote


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

On 12/10/2023 at 3:39 ΜΜ, king2009 said:

Έχουμε πολλά χρόνια καρτέλ παιδιά μην το ψάχνετε. Δεν θα χορτάσουν. Εγώ από εδώ και πέρα μια κάρτα το τρίμηνο και 4 ευρώ promo 4 συν reload it internet ενα μηνα και από εκεί και πέρα πάρε μοίρασε τα 2gb που δίνει το cosmote one και 3gb από πληρωμή λογαριασμών. Αυτοί θα χάσουν ποτέ δεν στήθηκα για αυτούς ούτε πρόκειται να το κάνω τώρα.
Και σπίτι γονατισμα η extra sim κάθε μέρα 20 30tb κάθε μήνα να θυμηθώ τότε που πλήρωνα 8 ευρώ για 2gb δεδομένα.
Το πρόβλημα ειναι ότι η πλειοψηφία λέει δεν βαριέσαι οπότε αυτοί συνεχίζουν. Γονατιστε τους τα δίκτυα μην τους αφήνετε τίποτα ούτε χρόνο ομιλίας ούτε sms ούτε δεδομένα τίποτα. Καρτέλ αυτοί μια καρτέλ εμείς 10.

Στάλθηκε από το M2012K11AG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Δεν θα κάνεις κακό στις εταιρείες.. τρεις είναι, και θα είναι, και το καρτέλ πάλι εκεί θα είναι. Το μόνο που θα πετύχουμε είναι να μην έχουμε καλό δίκτυο εμείς.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, kalitexnis_g said:

Δεν θα κάνεις κακό στις εταιρείες.. τρεις είναι, και θα είναι, και το καρτέλ πάλι εκεί θα είναι. Το μόνο που θα πετύχουμε είναι να μην έχουμε καλό δίκτυο εμείς.

Το να αναβαθμισουν το δικτυο επειδη θα εχει load δεν υπαρχει περιπτωση? Οι εταιριες θελουν να περνουν πολλα και να δινουν λιγα. Ξερουν οτι ο κοσμος καταναλωνει 100-200 λεπτα το μηνα και ομως δεν σου δινουν πακετο σκετο ομιλιας με τοσα λεπτα στα 4-5 ευρω. Σου λενε θα δωσεις 11.5 ευρω και θα παρεις 1000 λεπτα μα ρε καρτελ τι να τα κανω τα 1000 λεπτα εγω θελω μονο 100 το μηνα. Οποτε ναι ισως αν γονατισει το δικτυο παντου τοτε αναβαθμισουν και την χωρητικοτητα και τις ταχυτητες των κεραιων. 

Link to comment
Share on other sites

Εγω πάντως με την data sim που έχω κατεβάζω λιγότερα από ότι πριν. Παλιά όταν είχε προσφορά το whatsup απεριόριστα για κάποιες μέρες φρόντιζα να κατεβάζω ότι χρειαζόμουν και για τις υπόλοιπες μέρες μια και δεν έχω σταθερό σπίτι. Τωρα κατεβάζω μόνο ότι χρειάζομαι χωρίς να αγχώνομαι. Και δεν έχω παρατηρήσει ποτέ πρόβλημα δικτύου ακόμα και τις μέρες που τρέχει κάποια προσφορά.

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, king2009 said:

Το να αναβαθμισουν το δικτυο επειδη θα εχει load δεν υπαρχει περιπτωση? Οι εταιριες θελουν να περνουν πολλα και να δινουν λιγα. Ξερουν οτι ο κοσμος καταναλωνει 100-200 λεπτα το μηνα και ομως δεν σου δινουν πακετο σκετο ομιλιας με τοσα λεπτα στα 4-5 ευρω. Σου λενε θα δωσεις 11.5 ευρω και θα παρεις 1000 λεπτα μα ρε καρτελ τι να τα κανω τα 1000 λεπτα εγω θελω μονο 100 το μηνα. Οποτε ναι ισως αν γονατισει το δικτυο παντου τοτε αναβαθμισουν και την χωρητικοτητα και τις ταχυτητες των κεραιων. 

Ναι, αλλά για εσένα και εμένα που θέλουμε λίγα και φτηνά, δεν θα αλλάξει κάτι με την αναβάθμιση του δικτύου. Απλώς θα πηγαίνει σφαίρα. Τα 11,5 όμως πάλι θα τα δώσεις.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, kalitexnis_g said:

Ναι, αλλά για εσένα και εμένα που θέλουμε λίγα και φτηνά, δεν θα αλλάξει κάτι με την αναβάθμιση του δικτύου. Απλώς θα πηγαίνει σφαίρα. Τα 11,5 όμως πάλι θα τα δώσεις.

Οχι το εξηγησα και στο adslgr forum τουλαχιστον αν θες μονο ομιλια αλλα βγαινει και με δεδομενα. Κανω αντιγραφη επικολληση απο εκει οπως τα εγραψα

 

Βαζεις 2 καρτες 13ευρες περνεις reload it και για δεδομενα και για ομιλια τα ενεργοποιεις ταυτοχρονα οποτε 1 μηνα εχεις και ομιλια και δεδομενα. Το δευτερο μηνα βαζεις το πακετο με τα 11.5 ευρω και για τον τριτο μηνα παλι το πακετο με τα 11.5 ευρω. 26 ευρω δηλαδη το τριμηνο 8.5 ευρω το μηνα με την παραπανω μεθοδο και εχεις καθε μηνα και ομιλια και δεδομενα.

 

Εμενα που δεν με ενδιαφερουν τα δεδομενα ολους τους μηνες παιζω μπαλα με promo 4 που πηρα πριν 11-12 χρονια με 4 ευρω το μηνα και τελος δεν ασχολουμαι με αλλα πακετα αλλα η παραπανω μεθοδος που σκεφτηκα βολευει πολυ για οσους δεν θελουν να πετανε καθε μηνα 11.5 ευρω.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, paanos said:

Δε θα έχεις θέμα που στις 60 ημέρες μηδενίζει το υπόλοιπο; 

Τη μερα που ειναι να μηδενισει το υπολοιπο λογικα θα ληγει και το πρωτο πακετο. Οποτε κουμπωνεις το δευτερο και πας ακομα 1 μηνα. Η 12αρα καρτα αφηνει 10.90. Η 13αρα πρεπει να αφηνει 11.70/11.80? Και το πακετο εχει 11.50 ευρω δηλαδη αν ειναι να μηδενισει το υπολοιπο θα χαθουν 40/60 λεπτα στο τριμηνο το πολυ. Το πακετο θα παει κανονικα και τον τριτο μηνα και ας εχει μηδενικο υπολοιπο. Δεν βρισκω κατι καλυτερο για οσους θελουν και δεδομενα και ομιλια. 

Οποιος θελει μονο δεδομενα η μονο ομιλια βαζει reload it για οτι θελει και στο καπακι καρτα παει 2μηνο δηλαδη η 13αρα βγαινει 6.5 το μηνα οποιος θελει δεδομενα+ομιλια αυτο με την διπλη καρτα ειναι το καλυτερο που σκεφτηκα αυτη τη στιγμη.

Edited by king2009
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πριν, king2009 said:

Το να αναβαθμισουν το δικτυο επειδη θα εχει load δεν υπαρχει περιπτωση? Οι εταιριες θελουν να περνουν πολλα και να δινουν λιγα. Ξερουν οτι ο κοσμος καταναλωνει 100-200 λεπτα το μηνα και ομως δεν σου δινουν πακετο σκετο ομιλιας με τοσα λεπτα στα 4-5 ευρω. Σου λενε θα δωσεις 11.5 ευρω και θα παρεις 1000 λεπτα μα ρε καρτελ τι να τα κανω τα 1000 λεπτα εγω θελω μονο 100 το μηνα. Οποτε ναι ισως αν γονατισει το δικτυο παντου τοτε αναβαθμισουν και την χωρητικοτητα και τις ταχυτητες των κεραιων. 

Ακριβως αυτο.

Φτηνη επιλογη, δεν υπαρχει. Αυτο λεω και εγω. Τι να τα κανω τοσα λεπτα ομιλιας και sms. Αχρηστα πανε. Ας μου εδιναν λιγοτερα, με μικροτερο κοστος; Το κανουν; Οχι.

Απο ενα σημειο και επειτα, και 5000 λεπτα ομιλιας να μου δινουν με καθε ανανεωση, αχρηστα θα πανε.

Απο τη στιγμη που δεν λειτουργει η αρμοδια επιτροπη σωστα, θα φτασουν την cosmokarta με μινιμουμ 20ευρω.

Δεν ξερω τι λυση μπορει να υπαρξει.

Link to comment
Share on other sites

Just now, karib said:

Ακριβως αυτο.

Φτηνη επιλογη, δεν υπαρχει. Αυτο λεω και εγω. Τι να τα κανω τοσα λεπτα ομιλιας και sms. Αχρηστα πανε. Ας μου εδιναν λιγοτερα, με μικροτερο κοστος; Το κανουν; Οχι.

Απο ενα σημειο και επειτα, και 5000 λεπτα ομιλιας να μου δινουν με καθε ανανεωση, αχρηστα θα πανε.

Απο τη στιγμη που δεν λειτουργει η αρμοδια επιτροπη σωστα, θα φτασουν την cosmokarta με μινιμουμ 20ευρω.

Δεν ξερω τι λυση μπορει να υπαρξει.

Ειναι το κλασικο κολπο τους για να λενε να ανεβασαμε τιμες αλλα δινουμε και πολλα παραπανω πραγματα ομιλια δεδομενα sms. Μα ρε καρτελακι μου γλυκο υπαρχουν παππουδες δεν θελουν δεδομενα δεν θελουν sms υπαρχει πολυς κοσμος που δεν θελει τοσα λεπτα η τοσα δεδομενα. Δηλαδη για ονομα φτιαξτε ενα προγραμμα με 200 λεπτα προς ολους με 4 ευρω η ενα προγραμμα με 2gb με 4 ευρω το μηνα. Αλλα οχι εκει το κατωτερο προγραμμα 11.5 ευρω για ομιλια το μηνα μαζι με δεδομενα sms παρε να εχεις. Οποτε οχι για μενα αυτο ειναι ξεφτιλα και ως καρτελ εχει ποσα χρονια μας ανεβαζουν σιγα σιγα το ποσο που δινουμε καθε μηνα μην πω για το διμηνο που τρωνε το υπολοιπο. 

Οποτε ναι θα τους ρημαξω το δικτυο οπως μπορω οπως με ρημαζουν και αυτοι το πορτοφολι τοσα χρονια. Κατι που δεν μπορω ειναι τα καρτελ σε μια χωρα που ηδη τα βγαζει δυσκολα περα με την ακριβεια και αυτοι βαρανε και αλλο και πουλανε αερα και ανεβαζουν και τιμες. 

Link to comment
Share on other sites

Αλλά με την δικαιολογία ότι βγάζουν λιγότερα οι εταιρίες:

https://myphone.gr/forum/topic/53234/

"Στα πλαίσια της κρίσης και της δύσκολης οικονομικής κατάστασης, η εταιρεία προχωρά συνεχώς σε περικοπές των θέσεων εργασίας ή αντικατάστασης του μόνιμου προσωπικού από φθηνότερους «ελαστικά» εργαζόμενους (υπενοικιαζόμενοι, συμβάσεις ορισμένου χρόνου). Ταυτόχρονα οι εναπομείναντες συνάδελφοι υποχρεώνονται να δουλεύουν σε πολύ εντατικές συνθήκες και πολλές ώρες υπερωριακά ή εκτός ωραρίου, προκειμένου να ανταποκριθούν στο συνεχώς αυξανόμενο φόρτο εργασίας."

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πριν, karib said:

Ακριβως αυτο.

Φτηνη επιλογη, δεν υπαρχει. Αυτο λεω και εγω. Τι να τα κανω τοσα λεπτα ομιλιας και sms. Αχρηστα πανε. Ας μου εδιναν λιγοτερα, με μικροτερο κοστος; Το κανουν; Οχι.

Απο ενα σημειο και επειτα, και 5000 λεπτα ομιλιας να μου δινουν με καθε ανανεωση, αχρηστα θα πανε.

Απο τη στιγμη που δεν λειτουργει η αρμοδια επιτροπη σωστα, θα φτασουν την cosmokarta με μινιμουμ 20ευρω.

Δεν ξερω τι λυση μπορει να υπαρξει.

Συγγνώμη για το off topic, αλλά στο cu liquid συμβαίνει ακριβώς αυτό που περιγράφεις μέσω του smart pocket.

Edited by kalitexnis_g
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, kalitexnis_g said:

Συγγνώμη για το off topic, αλλά στο cu liquid συμβαίνει ακριβώς αυτό που περιγράφεις μέσω του smart pocket.

Μπορούμε στο liquid τον τρίτο μήνα πριν λήξει το χρηματικό υπόλοιπο να γίνουμε cu και να ενεργοποιήσουμε πακέτο ώστε να βγει και τρίτος μήνας? 

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, EllinikoNisi said:

Μπορούμε στο liquid τον τρίτο μήνα πριν λήξει το χρηματικό υπόλοιπο να γίνουμε cu και να ενεργοποιήσουμε πακέτο ώστε να βγει και τρίτος μήνας? 

Φυσικά!

Link to comment
Share on other sites

Με βάση την ανακοίνωση της cosmote, στις 13 Νοεμβρίου θα καταργηθει το basic calls του what up αλλά θα παραμείνει το basic combo της cosmokarta?

Edited by GREGORYMO
Συμπληρώμα
Link to comment
Share on other sites

Με βάση την ανακοίνωση της cosmote, στις 13 Νοεμβρίου θα καταργηθει το basic calls του what up αλλά θα παραμείνει το basic combo της cosmokarta?
μόνο σε όσους είχαν βάλει την αυτόματη ενεργοποίηση
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, pn1fon1 said:
1 hour ago, GREGORYMO said:
Με βάση την ανακοίνωση της cosmote, στις 13 Νοεμβρίου θα καταργηθει το basic calls του what up αλλά θα παραμείνει το basic combo της cosmokarta?

μόνο σε όσους είχαν βάλει την αυτόματη ενεργοποίηση

Δηλαδή?

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή?
Στην cosmoκαρτα υπάρχει επιλογή για αυτόματη ενεργοποίηση του προγράμματος καθε μήνα εφόσον υπάρχει επαρκές υπόλοιπο. Οπως αναφέρει η ανακοίνωση το πρόγραμμα καταργείται αλλά όσοι έχουν την αυτόματη ενεργοποίηση θα συνεχίσουν να λαμβάνουν τις παροχες
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, pn1fon1 said:
4 minutes ago, GREGORYMO said:
Δηλαδή?

Στην cosmoκαρτα υπάρχει επιλογή για αυτόματη ενεργοποίηση του προγράμματος καθε μήνα εφόσον υπάρχει επαρκές υπόλοιπο. Οπως αναφέρει η ανακοίνωση το πρόγραμμα καταργείται αλλά όσοι έχουν την αυτόματη ενεργοποίηση θα συνεχίσουν να λαμβάνουν τις παροχες

Άρα, προλαβαίνω ?

Link to comment
Share on other sites

Τελικά έχεις ΑΠΟΛΥΤΟ δίκιο.

Και οχι μόνο αυτό !!!

ΔΕΝ αλλάζει τίποτα για εμάς που χρησιμοποιούμε το basic !!!!!

Βάζουμε 8€ από κατάστημα και κατευθείαν ενεργοποιούμε το πακέτο με 7.2€ 

ΥΓ. Τι καρτέλ είχα ακούσει ΕΔΩ, τι ότι πέρασαν οι εκλογές και ήρθαν αυξήσεις!! Ότι να ναι!!

Edited by GREGORYMO
Συμπληρώμα
Link to comment
Share on other sites

Κάνεις λάθος, αλλάζουν πολλά και εις βάρος μας.

Καταρχάς το να πηγαίνουμε σε καταστήματα για πολλούς δεν είναι επιλογή (λόγω απόστασης, υποχρεώσεων, κ.λπ.). Λες να μην ξέρουν ότι πολλοί δεν μπορούν; Όλους αυτούς τους αναγκάζουν να βάλουν 13€.

Κατά δεύτερον, για να διατηρήσεις το Basic Calls πρέπει να το έχεις στην αυτόματη ανανέωση. Αν το κόψεις για κάποιο λόγο, το χάνεις.

Επίσης, είναι σχεδόν καρτέλ γιατί σχεδόν τα ίδια (κατάργηση πακέτων 7,2€ και ανανέωση 8€ μόνο σε κατάστημα) έκανε και η Vodafone πριν λίγες μέρες. Η Nova μπορεί και να μην το κάνει για κάμποσο καιρό μιας και αυτή το ξεκίνησε.

Link to comment
Share on other sites

Οσοι δεν εχουν καταστημα δίπλα τους για να βαλουν καρτα, ας πανε F2G που μπορουν να βαζουν ονλαιν απο 1 ευρω. 

ΥΓ. Επισης το 7,2 της κοσμοτε ειναι με ελαχιστη χρεωση 3 λεπτα, ενω το 7,2 του F2G ειναι ανα δευτερόλεπτο. 

Edited by VIPdriver
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, nplatis said:

Κάνεις λάθος, αλλάζουν πολλά και εις βάρος μας.

Καταρχάς το να πηγαίνουμε σε καταστήματα για πολλούς δεν είναι επιλογή (λόγω απόστασης, υποχρεώσεων, κ.λπ.). Λες να μην ξέρουν ότι πολλοί δεν μπορούν; Όλους αυτούς τους αναγκάζουν να βάλουν 13€.

Κατά δεύτερον, για να διατηρήσεις το Basic Calls πρέπει να το έχεις στην αυτόματη ανανέωση. Αν το κόψεις για κάποιο λόγο, το χάνεις.

Επίσης, είναι σχεδόν καρτέλ γιατί σχεδόν τα ίδια (κατάργηση πακέτων 7,2€ και ανανέωση 8€ μόνο σε κατάστημα) έκανε και η Vodafone πριν λίγες μέρες. Η Nova μπορεί και να μην το κάνει για κάμποσο καιρό μιας και αυτή το ξεκίνησε.

Κατά αρχήν έγραψα ότι χρησιμοποιω το basic. Άρα, μιλάω για αυτούς που είναι στην ίδια κατηγορία με εμένα. Σαφώς δεν είναι ΟΛΟΙ αλλά η πλειοψηφία βάζει αναγκαστικά πακέτο ΚΑΘΕ μήνα.

Επίσης, που είδες την σύγκριση με vodafone? ΕΔΩ είσαι φάουλ γιατι η vodafone διατηρεί την ανανέωση στο κατάστημα 8€ αλλά το φθηνότερο πακέτο πάει στα 11.5€ η όχι?

14 minutes ago, nplatis said:

Κάνεις λάθος, αλλάζουν πολλά και εις βάρος μας.

Καταρχάς το να πηγαίνουμε σε καταστήματα για πολλούς δεν είναι επιλογή (λόγω απόστασης, υποχρεώσεων, κ.λπ.). Λες να μην ξέρουν ότι πολλοί δεν μπορούν; Όλους αυτούς τους αναγκάζουν να βάλουν 13€.

Κατά δεύτερον, για να διατηρήσεις το Basic Calls πρέπει να το έχεις στην αυτόματη ανανέωση. Αν το κόψεις για κάποιο λόγο, το χάνεις.

Επίσης, είναι σχεδόν καρτέλ γιατί σχεδόν τα ίδια (κατάργηση πακέτων 7,2€ και ανανέωση 8€ μόνο σε κατάστημα) έκανε και η Vodafone πριν λίγες μέρες. Η Nova μπορεί και να μην το κάνει για κάμποσο καιρό μιας και αυτή το ξεκίνησε.

Συμφωνώ ότι ότι ταλαιπωρία το κατάστημα αλλά σε αυτήν την περίπτωση βάζεις πχ 15€ ηλεκτρονικα τον 1 μήνα και τον άλλον ΔΕΝ βάζεις !

On 7/10/2023 at 9:52 ΠΜ, nplatis said:

Στην πλήρη ανακοίνωση: https://www.cosmote.gr/announcements/mobile/ananeosh_neon_paketwn.pdf
λέει:

Αυτό είναι με τα 7,2€. Εγώ καταλαβαίνω ότι δεν διακόπτεται. Για κάποια άλλα AUTO, πράγματι λέει ότι χάνονται.

Έχεις απόλυτο δίκιο.

ΤΩΡΑ το κατάλαβα!!!

Άργησα λίγο 

On 7/10/2023 at 1:15 ΜΜ, Pppe said:

Ωραία:

1) Δεν είχατε "κυάλια" να δείτε τον προεκλογικό αντιπερισπασμό (της 8ευρης) όλων τους, της οργανωμένης επίθεσης στα πορτοφόλια σας όταν θα έχει εγκαθιδρυθεί "ηρεμία" (τους έχετε ήδη εκλέξει τους CEO τους......😁 ).

2) Δεν είχατε εμπειρία ότι πχ οι "Τούρκοι" (πχ Γερμανοί ή εταιρίες στον καπιταλισμό) ΔΕΝ υπάρχει ούτε μισή στο δις να γίνουν "καλά παιδιά", όσα καθρεφτάκι να σας προσφέρουν στους ιθαγενείς.

3) Τώρα που τα "καλά παιδιά με τα ρόπαλα" φτάσαν δίπλα σας , ως ξανθές που λουζόσασταν τόσους αιώνες, έχετε την εντύπωση ότι εσάς που νομίζετε ότι "είμαι αϊτός χωρίς φτερά!!" θα αφήσουν να ανεμίζει στον αέρα ο χαρταετός σας ή θα τραβήξουν την καλούμπα;

 

Περαστικά σας.

Και δεν είναι τίποτα αυτά φέτος μπροστά στην επόμενη 3ετία όσπου να "ισορροπήσει".

Αν και πάλι δε καταλάβατε τίποτα, δε πειράζει: Ας ελπίσουμε σε κάποια από τις επόμενες γενιές με τους τωρινούς ζώντες στα θυμαράκια, μπας και δε πετροβολούν τότε τον όποιο τους τα λέει από πριν.

Και πάλι, όμως, ούτε το 2080μΧ , καμιά αλλαγή δε βλέπω: Μια απ'τα ίδια και τότες.

Για όποιον χρησιμοποιεί κάθε μήνα το basic, δεν αλλάζει απολύτως τίποτα.

8€ από κατάστημα η 13€ online (μήνα παρα μήνα) και την βγάζει με 7.2€

Που τις είδες τις αυξήσεις?

Στον μικρόκοσμο σού?

On 10/10/2023 at 9:27 ΜΜ, katsiletra said:

Στην Cosmocarta θα καταργηθεί κι εκεί το Combo Basic;

ΝΑΙ, αλλά αν το κάνεις AUTO το διατηρείς 

On 12/10/2023 at 1:23 ΜΜ, Sakis077 said:

Από 13/11 αλλάζει και η ανανέωση υπολοίπου από την Cosmote. Στο δρόμο που χάραξε η Vodafone, αν δεν είναι αυτό καρτέλ τότε τι είναι; 

IMG_20231012_131924.jpg

8€ πήγε η ανανέωση από κατάστημα. ΜΕΙΩΘΗΚΕ, δηλαδή.

Η cosmote έχει πακέτο με 7.2€ ενώ η vodafone 11.5€. Που είδες το καρτέλ?

On 13/10/2023 at 8:43 ΜΜ, king2009 said:

Οχι το εξηγησα και στο adslgr forum τουλαχιστον αν θες μονο ομιλια αλλα βγαινει και με δεδομενα. Κανω αντιγραφη επικολληση απο εκει οπως τα εγραψα

 

Βαζεις 2 καρτες 13ευρες περνεις reload it και για δεδομενα και για ομιλια τα ενεργοποιεις ταυτοχρονα οποτε 1 μηνα εχεις και ομιλια και δεδομενα. Το δευτερο μηνα βαζεις το πακετο με τα 11.5 ευρω και για τον τριτο μηνα παλι το πακετο με τα 11.5 ευρω. 26 ευρω δηλαδη το τριμηνο 8.5 ευρω το μηνα με την παραπανω μεθοδο και εχεις καθε μηνα και ομιλια και δεδομενα.

 

Εμενα που δεν με ενδιαφερουν τα δεδομενα ολους τους μηνες παιζω μπαλα με promo 4 που πηρα πριν 11-12 χρονια με 4 ευρω το μηνα και τελος δεν ασχολουμαι με αλλα πακετα αλλα η παραπανω μεθοδος που σκεφτηκα βολευει πολυ για οσους δεν θελουν να πετανε καθε μηνα 11.5 ευρω.

Υπάρχει και άλλη λύση.

Ενεργοποιείς το cosmokarta basic AUTO με 7.2€ και σταματάς να σκοτιζεσαι

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει και άλλη λύση.
Ενεργοποιείς το cosmokarta basic AUTO με 7.2€ και σταματάς να σκοτιζεσαι
Φίλε μου οι πιο πολλοί έχουμε whatsup. Δεν έχει auto στο whatsup
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...