Jump to content

Τα πάντα για τα καρτοκινητά της Cosmote


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αλήθεια; μπορείς να μου πεις σύντομα τη διαδικασία;
Συμπληρώνεις το παρακάτω έγγραφο και τους το στέλνεις μαζί με την ταυτότητα σου φωτοτυπία.

Τα σκαναρεις και τα στέλνεις εκεί που αναφέρει στο κάτω μέρος.

https://drive.google.com/file/d/10ISSm3ScsSvI0ixy1uqWMQSKfGG4uOQV/view?usp=drivesdk

Edited by minotavros
No root->No problem
Link to comment
Share on other sites

Συμπληρώνεις το παρακάτω έγγραφο και τους το στέλνεις μαζί με την ταυτότητα σου φωτοτυπία.

Τα σκαναρεις και τα στέλνεις εκεί που αναφέρει στο κάτω μέρος.

https://drive.google.com/file/d/10ISSm3ScsSvI0ixy1uqWMQSKfGG4uOQV/view?usp=drivesdk

 

Πραγματικά σ' ευχαριστώ !

Link to comment
Share on other sites

Δεν ειναι οι ιδιες οι καρτες. Εχουν αλλο φορολογικο κωδικο και καθε καρτα γραφει επανω για τι ειναι. Οταν πας να την περασεις στο συστημα, δεν την παιρνει.

 

Αυτή η ιστορία με την έλλειψη sim έχει κουράσει και δεν πείθει κανένα πλέον.

 

Όποιος θέλει φορητότητα ας καλέσει στο 13897. Πολλοί αναφέρουν οτι τους παραπέμπει σε κατάστημα, ωστόσο μια προσπάθεια μπορεί να γίνει.

Link to comment
Share on other sites

Αυτή η ιστορία με την έλλειψη sim έχει κουράσει και δεν πείθει κανένα πλέον.

 

Όποιος θέλει φορητότητα ας καλέσει στο 13897. Πολλοί αναφέρουν οτι τους παραπέμπει σε κατάστημα, ωστόσο μια προσπάθεια μπορεί να γίνει.

 

 

Πως γίνεται μόνο στην Ελλαδα να υπάρχουν μόνο αυτες οι ταρζανιές δέν το καταλαβαίνω.

Ακόμα και να τους πεις ρε φιλε esim θελω οχι σιμ θα σου πουν εχουμε ελειψη χαρτιού η οτι χαλασανε ολοι οι εκτυπωτές.

 

 

Sent from my iPhone Xs using Tapatalk Pro

Link to comment
Share on other sites

Αυτή η ιστορία με την έλλειψη sim έχει κουράσει και δεν πείθει κανένα πλέον.

 

Όποιος θέλει φορητότητα ας καλέσει στο 13897. Πολλοί αναφέρουν οτι τους παραπέμπει σε κατάστημα, ωστόσο μια προσπάθεια μπορεί να γίνει.

 

 

Εγώ από το 13888 έκανα κανονικότατα.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Κάτι πρέπει να παίζει εκεί στην COSMOTE είπα ας δοκιμάσω να κάνω συμβόλαια τους δυο αριθμούς αλλά και πάλι καμία ανταπόκριση .

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πως γίνεται μόνο στην Ελλαδα να υπάρχουν μόνο αυτες οι ταρζανιές δέν το καταλαβαίνω.

Ακόμα και να τους πεις ρε φιλε esim θελω οχι σιμ θα σου πουν εχουμε ελειψη χαρτιού η οτι χαλασανε ολοι οι εκτυπωτές.

 

Sent from my iPhone Xs using Tapatalk Pro

 

Μπορεί να το λες για πλάκα, αλλά και για την eSIM δίνουν έτοιμο πακετάκι, όπως και για την φορητότητα σε καρτοκινητό.

Μην εκπλαγείς εάν το ακούσεις κι αυτό :).

Link to comment
Share on other sites

Ένας λόγος που συντηρώ ένα νούμερο από κάθε εταιρεία είναι για να μην έχω πάρε-δώσε με τα παιδάκια των καταστημάτων που νομίζουν ότι ειναι πιο έξυπνα από εμάς. Έχω να πατήσω σε κατάστημα κινητής πάνω από 6 χρόνια. Ολα μέσω ίντερνετ γραπτά. Αδιαφορώ εάν κλείσουν μαγαζιά. Να μην κορόιδευαν τον κόσμο.
Link to comment
Share on other sites

Εγώ από το 13888 έκανα κανονικότατα.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

 

Πρόσφατα η καιρό πρίν;

 

 

Sent from my iPhone Xs using Tapatalk Pro

Link to comment
Share on other sites

Αδιαφορώ εάν κλείσουν μαγαζιά. Να μην κορόιδευαν τον κόσμο.

 

Κατ αρχάς αυτά τα "παιδάκια" δε παίρνουν πρωτοβουλίες. Εντολές ανωθεν εκτελούν και πολυ αμφιβάλλω αν έχουν οι ίδιοι κέρδος απο αυτο. Όπως συμβαίνει και σε πολλά ακόμη επαγγέλματα. Οποτε θεωρώ άστοχο να ευχεσαι ουσιαστικα να μεινουν χωρις δουλειά ειδικα οταν προκειται για νεα παιδια.

 

----- προσθήκη μηνύματος 35 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Δυστυχώς τα 15 gb πλέον πάνε με ημερομηνία λήξης. Το διόρθωσαν

Επιβεβαιώνω. Χυμα στο κύμα.

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς τα 15 gb πλέον πάνε με ημερομηνία λήξης. Το διόρθωσαν

Τι εννοείς φίλε μου;

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν στην Cosmote δεν ασχολούνται λόγο τωρινών καταστάσεων η έτσι είναι πάντα .

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

 

Τα πάντα υπολειτουργούν.Μειωμένα ωράρια,προσωπικό στο σπίτι,άρρωστοι μπάχαλο γενικότερο οπότε λογικό ολα να μην τρέχουν όπως πρίν.

 

 

Sent from my iPhone Xs using Tapatalk Pro

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάλι το αντίθετο ενώ έχω σταθερό και τηλεόραση cosmote στα κινητά ποτέ δεν μπόρεσα να εξυπηρετηθώ .

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τι εννοείς φίλε μου;

 

Και εμενα ξεκινησε απο τη Δευτερα το μεσημερι που το εβαλα να μου τραβαει απο τα 15 και τωρα που το δοκιμασα μου τραβαει απο τα δικα μου..

Link to comment
Share on other sites

Κάτι πρέπει να παίζει εκεί στην COSMOTE είπα ας δοκιμάσω να κάνω συμβόλαια τους δυο αριθμούς αλλά και πάλι καμία ανταπόκριση .

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Με τι τρόπο δοκιμασες;

Link to comment
Share on other sites

Με τι τρόπο δοκιμασες;

 

 

Πρώτα κατάστημα Γερμανός -Cosmote ,13888,φόρμα επικοινωνίας ,όλα τζίφος .

Στο έλα στην Cosmote είπα για συμβόλαια ενώ με κάλεσαν 2 άτομα κανένας δεν έδωσε τιμή για δυο αριθμούς απλά μου είπαν ότι θα με καλέσουν ξανά και φυσικά δεν κάλεσε ξανά κανείς ,πραγματικά είναι ότι χειρότερο έχω δει σε εξυπηρέτηση πελατών .

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Edited by manosvitacar
Link to comment
Share on other sites

Τι εννοείς φίλε μου;

 

Σε ορισμένους, τα 15GB καταναλώνονταν πρωτα, ενω μπορει να υπήρχαν data που έληγαν νωρίτερα. Αυτο διορθώθηκε.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για τη διευκρίνηση.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Επιβεβαιωνω, και σε εμένα άρχισε να τρώει από τα υπόλοιπα που ληγανε νωρίτερα.....
Link to comment
Share on other sites

Πρώτα κατάστημα Γερμανός -Cosmote ,13888,φόρμα επικοινωνίας ,όλα τζίφος .

Στο έλα στην Cosmote είπα για συμβόλαια ενώ με κάλεσαν 2 άτομα κανένας δεν έδωσε τιμή για δυο αριθμούς απλά μου είπαν ότι θα με καλέσουν ξανά και φυσικά δεν κάλεσε ξανά κανείς ,πραγματικά είναι ότι χειρότερο έχω δει σε εξυπηρέτηση πελατών .

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

 

Αμα θές να γίνεις πελάτης τους σε γράφουν στα φρυδια.ΟΑν δεν θες να κάνεις τίποτα η εισαι σε αλλη εταιρεία και πάλι δεν έχεις σκοπό να κάνεις κατι θα σε παίρνουν μεσημέρι 5 λεπτά αφου εχεις ρίξει τον υπνάκο, να σου πρήξουν το συκώτι.Τι είν´τούτοι ρε...

 

 

Sent from my iPhone Xs using Tapatalk Pro

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...