Jump to content

Τα πάντα για τα καρτοκινητά της Cosmote


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ο χρονος ομιλιας μεταφερεται και το ιντερνετ στον επομενο μηνα αρκει να ενεργοποιηεις το ιδιο πακετο καθε μηνα.:):):):):):):):):):p:p:p:p:p

 

Και εννοείται να ενεργοποιεί το εκάστοτε πακέτο πριν από την λήξη του.

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

ΝΑΙ χαχαχαχουχουχα

 

Χαχαχουχα μου θύμισες Σεφερλη χαχαχα σωστός!

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχουχα μου θύμισες Σεφερλη χαχαχα σωστός!

 

ναι φιλε.βρηκα και καρτα των 1500λεπτα με 1,5 gb που τις πουλανε στο ιντερνετ αλλος με 25 ευρω αλλος 10 δεν ξερουν τι κανουν σε μας η cosmote δε στελνει μια λεει οτι τους επιλεγει αυτους .

Link to comment
Share on other sites

Ποια MB καταναλώνονται πρώτα? Αυτά που είναι αγορασμένα με 6€ και μαζεμένα από συνεχείς ανανεώσεις ή τα 1200MB που σου δίνει δώρο με online ανανέωση? Σε καρτοκινητό What's up.
Link to comment
Share on other sites

Ποια MB καταναλώνονται πρώτα? Αυτά που είναι αγορασμένα με 6€ και μαζεμένα από συνεχείς ανανεώσεις ή τα 1200MB που σου δίνει δώρο με online ανανέωση? Σε καρτοκινητό What's up.

 

Δεν ξερω απο το αγορασμενο πακετο.αλλα απο τα δωρα που σου δινει ειτε ειναι reloid it ειτε παρε μοιρασε καταναλωνει αυτο που ερχεται σε ημερομινια ληξεις πρωτο.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω απο το αγορασμενο πακετο.αλλα απο τα δωρα που σου δινει ειτε ειναι reloid it ειτε παρε μοιρασε καταναλωνει αυτο που ερχεται σε ημερομινια ληξεις πρωτο.

 

Μάλλον και για τα αγορασμένα το ίδιο ισχύει. Γιατί τα αγορασμένα είχα συντομότερη ημερομηνία λήξης σε σχέση με τα δώρα και μου ξέσκισε τα GB που είχα αγορασμένα.

Link to comment
Share on other sites

Το προνομιακό πακέτο what's up που δίνανε 1500 λεπτά ομιλίας και 1500 mb το έδινε η cosmote για πάντα . Αυτό είναι σίγουρο ; Υπάρχει κανένα link που να γράφει λεπτομέρειες ;

 

Για πάντα αλλά ποτέ δεν ξέρεις....

Link to comment
Share on other sites

Έχω 2 αριθμούς what's up που δεν είναι στο ίδιο μέρος. Μπορώ να βάλω χρήματα μέσω κάρτας και στα δύο από την εφαρμογή του πρώτου.

Το ερώτημα είναι πως θα ενεργοποιήσω πακέτο στο 2ο (θέλω το 400'+300') από την εφαρμογή του πρώτου.

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by physikos
Link to comment
Share on other sites

to giga week tou whats up δεν υπάρχει πια;
Αν δεν κάνεις θυσίες για τις ιδέες σου ή εσύ δεν αξίζεις ή οι ιδέες σου. Έζρα Πάουντ
Link to comment
Share on other sites

Εμενα το δείχνει στην εφαρμογή. Συρε αριστερά στα πακέτα ίντερνετ.

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Εχει και διπλασιασμό στο giga σκ,6 gb για το ΣΚ της 28ης με 2€

Link to comment
Share on other sites

https://www.facebook.com/65572480750/posts/10155566587960751

6gb αντί για 3 με 2 ευρώ για αυτό το σ/κ

Edited by patrickdrd
Link to comment
Share on other sites

σε κοσμοκαρτα, πως απενεργοποιηται το να σου τρωει αυτοματα 4ευρω με καθε 10ευρη ανανεωση ?

 

edit ο πατερας μου εχει μπακατελα κινητο με android 2.3 οποτε δεν μπορων α του κατεβασω την εφαρμογη mycosmote. Επισης στο cosmote.gr ενω μπαινω κανονικα, οταν παταω να δω την αρχικη σελιδα, με πεταει παλι να κανω εισοδο , βαζω κωδικους και δεν κανει τιποτα!

Edited by CHIEF
:superman:
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει επιλογη στο 1330. Φυσικά αν το απενεργοποιήσεις δεν θα παίρνεις τα 450' με την ανανέωση,ούτε θα μπορείς να το ενεργοποιήσεις πάλι.
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει επιλογη στο 1330. Φυσικά αν το απενεργοποιήσεις δεν θα παίρνεις τα 450' με την ανανέωση,ούτε θα μπορείς να το ενεργοποιήσεις πάλι.

 

ευχαριστω! Ο πατερας μου δεν μιλαει σχεδον ποτε στο κινητο , πιο πολυ τον καλουν να σου πω την αληθεια (ειναι ο τυπος συνδρομητη που κυνηγαει το κ**ελ , που εβαζε καρτα μια φορα το χρονο ! )

 

edit: καλεις, πατας το 1 μετα παλι το 1 και σου λεει να πατησεις το 0 , το γραφω μηπως καποιος στο μελλον αναζητησει αυτην την πληροφορια!:O

Edited by CHIEF
:superman:
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω! Ο πατερας μου δεν μιλαει σχεδον ποτε στο κινητο , πιο πολυ τον καλουν να σου πω την αληθεια (ειναι ο τυπος συνδρομητη που κυνηγαει το κ**ελ , που εβαζε καρτα μια φορα το χρονο ! )

 

edit: το καλεσα , πατησα επιλογη 1 και μετα 9 , ακουσα το μπλα μπλα της προσφορας αλλα δεν μου ειπε πχ πατηστε το ταδε για απενεργοποιηση !! :(

 

Κανε το Frog,με 3€ επειδη θα κανεις αλπακ.Μεσω 1314 γινεται αυτο.

Εχει 60' προς ολους με 3€,τα οποια γινονται καθε 2-3 βδομαδες διπλιασμο,60+60.

Πιο φτηνο δεν υπαρχει,εφοσον εχει το κινητο για να τον καλουν.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

εχει πεσει το my cosmote

 

Την δεδομένη χρονική στιγμή αντιμετωπίζουμε ένα προσωρινό τεχνικό πρόβλημα με την ιστοσελίδα του cosmote.gr. Εργαζόμαστε για την άμεση αποκατάσταση και την εκ νέου ομαλή λειτουργία των υπηρεσιών μας. Ευχαριστούμε για την κατανόηση σας.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, σήμερα παρέλαβα και εγώ τη νεα watch up με τα 1500 λεπτά και το 1,5 γιγα, για πάντα.

Η προσφορά μου έγινε τηλεφωνικά...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, σήμερα παρέλαβα και εγώ τη νεα watch up με τα 1500 λεπτά και το 1,5 γιγα, για πάντα.

Η προσφορά μου έγινε τηλεφωνικά...

 

Τυχερε.....

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, σήμερα παρέλαβα και εγώ τη νεα watch up με τα 1500 λεπτά και το 1,5 γιγα, για πάντα.

Η προσφορά μου έγινε τηλεφωνικά...

Τι προσφορά είναι αυτή? Μήπως μπορώ να έχω κάποιες πληροφορίες?

Link to comment
Share on other sites

Τι προσφορά είναι αυτή? Μήπως μπορώ να έχω κάποιες πληροφορίες?

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=456601

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω κάτι παραπάνω. Με πήραν πριν μια εβδομάδα τηλέφωνο και μου είπαν ότι επιλέχθηκα για αυτή την προσφορά και αν την ήθελα για πάντα...

Μήπως ξέρει κανείς φίλος αν μπορώ να κάνω χρήση αυτών των γίγα για να συνδέομαι σε tvgo? ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Εχω cosmokarta, θελω να το κανω για πρωτη φορα whats up ,μπορω; πρεπει να βαλω καρτα; 0,25 λεπτα εχω μεσα

 

ΑΛΠΑΚ ή ALPAK στο 1314

Και μετά ό,τι σου στείλει. W στο 1314.

 

Την 1η φορά είναι δωρεάν.

Link to comment
Share on other sites

ΑΛΠΑΚ ή ALPAK στο 1314

Και μετά ό,τι σου στείλει. W στο 1314.

 

Την 1η φορά είναι δωρεάν.

 

Σ ευχαριστω φιλε αλλα μου λεει οτι απετυχε ,μου βγαζει ενα θαυμαστικο στελνοντας το πρωτο μηνυμα, τι γινετε;

edit επισης λεει να το ελεγξω και να προσπαθησω ξανα

Edited by dimtz
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...