Jump to content

Τα πάντα για τα καρτοκινητά της Cosmote


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εσύ έχεις καταλάβει κάτι λάθος.

Όταν σου στέλνει κάποιος τα 300mb του, τότε αντίστοιχα θα πρέπει να του στείλεις και συ τα δικά σου όταν βάλεις την 5αρα σου. Αν λοιπόν βάλεις 2 5αρες, θα στείλεις σε 2 από 300 & αντίστοιχα θα πάρεις 2x300 απ'αυτους. Έτσι, αν βάλεις 2 5αρες έχεις συνολικά 800mb από το πάρε μοίρασε, αν έχεις παράπανω τότε κάποιος έχει λιγότερα και προφανώς τον έχεις εκμεταλλευτεί.

Συνήθως παίρνεις πάρε μοίρασε από άτομα που δεν ενδιαφέρονται για MB ίντερνετ, π.χ. μανάδες, πατεράδες, παππούδες. Προφανώς και κάποιος νεότερος θα κάνει το κουμάντο του και δίνει τα MB του εκεί που θέλει.

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Εσύ έχεις καταλάβει κάτι λάθος.

Όταν σου στέλνει κάποιος τα 300mb του, τότε αντίστοιχα θα πρέπει να του στείλεις και συ τα δικά σου όταν βάλεις την 5αρα σου. Αν λοιπόν βάλεις 2 5αρες, θα στείλεις σε 2 από 300 & αντίστοιχα θα πάρεις 2x300 απ'αυτους. Έτσι, αν βάλεις 2 5αρες έχεις συνολικά 800mb από το πάρε μοίρασε, αν έχεις παράπανω τότε κάποιος έχει λιγότερα και προφανώς τον έχεις εκμεταλλευτεί.

 

Τα 300MB τα στείλεις ΔΕΝ τα στείλεις, δεν είναι για δική σου χρήση αλλά παραχώρηση της Cosmote σε εσένα έπειτα από ανανέωση, για να τα κάνεις δώρο σε τρία άτομα ή και τα 300MB σε έναν. Οπότε κανείς δεν χάνει τίποτα. Αν θέλεις τα δωρίζεις (γιατί γι'αυτό υπάρχουν ή απλά τα αφήνεις ως έχουν). Το μόνο που κερδίζεις εσύ αν τα στείλεις, είναι 100MB. Οπότε δεν χάνεις κάτι, δεν είναι MB από το υπόλοιπό σου.

Technology, like art, is a soaring exercise of the human imagination.
Link to comment
Share on other sites

Τα 300MB τα στείλεις ΔΕΝ τα στείλεις, δεν είναι για δική σου χρήση αλλά παραχώρηση της Cosmote σε εσένα έπειτα από ανανέωση, για να τα κάνεις δώρο σε τρία άτομα ή και τα 300MB σε έναν. Οπότε κανείς δεν χάνει τίποτα. Αν θέλεις τα δωρίζεις (γιατί γι'αυτό υπάρχουν ή απλά τα αφήνεις ως έχουν). Το μόνο που κερδίζεις εσύ αν τα στείλεις, είναι 100MB. Οπότε δεν χάνεις κάτι, δεν είναι MB από το υπόλοιπό σου.
Προφανώς εννοεί κάποια "συμφωνία" ώστε να στέλνεις εσύ όλα σε έναν και αυτός όλα σε εσένα.

 

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω,αλλα αναφερθηκε οτι γενικοτερα μεταφερονται τα λεπτα απο τα πακετα ομιλιας.

 

Για τα επίσημα πακέτα ναι, πλέον γίνεται μεταφορά. Για τα promo δεν ξέρουμε... θα φανεί.

 

----- προσθήκη μηνύματος 31 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Προφανώς εννοεί κάποια "συμφωνία" ώστε να στέλνεις εσύ όλα σε έναν και αυτός όλα σε εσένα.

 

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

 

ααα έγινε, πάσο. Άλλο αυτό.

Technology, like art, is a soaring exercise of the human imagination.
Link to comment
Share on other sites

Συνήθως παίρνεις πάρε μοίρασε από άτομα που δεν ενδιαφέρονται για MB ίντερνετ, π.χ. μανάδες, πατεράδες, παππούδες. Προφανώς και κάποιος νεότερος θα κάνει το κουμάντο του και δίνει τα MB του εκεί που θέλει.
Εσύ τουλάχιστον κατάλαβες τι εννοώ!!
Link to comment
Share on other sites

Αλλαξε κατι στο 450λεπτο των παλαιων συνδρομητων με την 10αρα ανανεωση;

Ενω μου ηρθε μηνυμα οτι εληξαν τα λεπτα, οταν ηταν ακριβως 1 μηνας απο την τελευταια ανανεωση,

οταν περασα νεα 10αρα καρτα(αλλα δυστυχως αναγκαστικα να ανανεωσω την ιδια μερα που εληξαν τα λεπτα της προηγουμενης καρτας....συνηθως το καθυστερω καμια βδομαδα),

και μου ηρθε μηνυμα οτι εχω 610 λεπτα δωρεαν χρονου ομιλιας προς ολα τα δικτυα.

Τι εγινε ρε παιδια;

 

Τωρα πλεον μεταφερονται τα λεπτα ομιλιας μαζι με τα mb.Δηλαδη εσυ ειχες 160 λεπτα υπολοιπο και επειδη εβαλες την ημερα που θα εληγαν τα λεπτα,μεταφερθηκαν μαζι με τα 450 που πηρες με την ανανεωση.Να γιατι εχεις 610 λεπτα.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Εσύ έχεις καταλάβει κάτι λάθος.

Όταν σου στέλνει κάποιος τα 300mb του, τότε αντίστοιχα θα πρέπει να του στείλεις και συ τα δικά σου όταν βάλεις την 5αρα σου. Αν λοιπόν βάλεις 2 5αρες, θα στείλεις σε 2 από 300 & αντίστοιχα θα πάρεις 2x300 απ'αυτους. Έτσι, αν βάλεις 2 5αρες έχεις συνολικά 800mb από το πάρε μοίρασε, αν έχεις παράπανω τότε κάποιος έχει λιγότερα και προφανώς τον έχεις εκμεταλλευτεί.

Εγώ μια χαρά έχω καταλάβει. Κανείς δεν ξέρει ούτε το πάρε μοίρασε ούτε το reload it ουτε τον διπλασιασμό. Θα βάλουν κάρτα θα πάρουν με 6 ευρώ ένα πακέτο και τέλος. Εγώ θα τους βάλω κάρτα θα πάρουν 1400mb τελείως δωρεάν και θα βάλω και ότι πακέτο θέλουν.

 

Send From Note 3 With S8 Port Rom

Link to comment
Share on other sites

Τωρα πλεον μεταφερονται τα λεπτα ομιλιας μαζι με τα mb.Δηλαδη εσυ ειχες 160 λεπτα υπολοιπο και επειδη εβαλες την ημερα που θα εληγαν τα λεπτα,μεταφερθηκαν μαζι με τα 450 που πηρες με την ανανεωση.Να γιατι εχεις 610 λεπτα.

 

Ευχαριστω για τις πληροφοριες.

Μου διευκρινιζει καποιος, ποτε/υπο ποιες προϋποθεσεις γινεται αυτη η μεταφορα;

Πχ μονο αν ανανεωσεις εντος της ιδιας μερας που 'εληξαν', ή τι άλλο ισχυει για να πραγματοποιηθει η μεταφορα;

Link to comment
Share on other sites

Εγώ μια χαρά έχω καταλάβει. Κανείς δεν ξέρει ούτε το πάρε μοίρασε ούτε το reload it ουτε τον διπλασιασμό. Θα βάλουν κάρτα θα πάρουν με 6 ευρώ ένα πακέτο και τέλος. Εγώ θα τους βάλω κάρτα θα πάρουν 1400mb τελείως δωρεάν και θα βάλω και ότι πακέτο θέλουν.

 

Send From Note 3 With S8 Port Rom

Κανονικά δικαιούνται 2gb.

 

Το ότι τους βοηθάς δεν αναιρεί ότι εκμεταλλεύεσαι την κατάσταση, στέλνοντας όλα τα mb από το πάρε μοιρασε ΜΟΝΟ σε εσένα. (εκτός αν δεν τα χρειάζονται αλλά μαντεψε τοτε δεν χρειάζονται ούτε τα 1400)

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω για τις πληροφοριες.

Μου διευκρινιζει καποιος, ποτε/υπο ποιες προϋποθεσεις γινεται αυτη η μεταφορα;

Πχ μονο αν ανανεωσεις εντος της ιδιας μερας που 'εληξαν', ή τι άλλο ισχυει για να πραγματοποιηθει η μεταφορα;

 

Η μεταφορά των λεπτών ομιλίας, προϋποθέτει την ενεργοποίηση το ιδίου πακέτου, πρίν τη λήξη του.

Technology, like art, is a soaring exercise of the human imagination.
Link to comment
Share on other sites

Κανονικά δικαιούνται 2gb.

 

Το ότι τους βοηθάς δεν αναιρεί ότι εκμεταλλεύεσαι την κατάσταση, στέλνοντας όλα τα mb από το πάρε μοιρασε ΜΟΝΟ σε εσένα. (εκτός αν δεν τα χρειάζονται αλλά μαντεψε τοτε δεν χρειάζονται ούτε τα 1400)

Μάντεψε. Κερδίζουν και αυτοί και εγώ. Κάποιος μπορεί να θέλει τα 1400mb αλλά να μην έχει ιδέα καν για το πάρε μοίρασε η για τις 2 5αρες η για τον διπλασιασμό η για το reload it. Και ούτε πρόκειται να τα μάθουν. Εγώ κάθομαι βάζω τις 5αρες με την δικιά μου χρεωστικη και μετά τα φτιάχνω όλα. Πόσοι μπορούν να το κάνουν αυτό? Εδώ μέσα στο myphone και δεν ήξερε κανείς ούτε το πάρε μοίρασε ούτε το κόλπο με τις 2 5αρες. Αν πιστεύεις ότι είναι εκμετάλλευση κάτι έχει καταλάβει λάθος.

 

Send From Note 3 With S8 Port Rom

 

----- προσθήκη μηνύματος 41 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Η μεταφορά των λεπτών ομιλίας, προϋποθέτει την ενεργοποίηση το ιδίου πακέτου, πρίν τη λήξη του.

Θα βάλω το promo 4 σήμερα και τον άλλο μήνα ξανά να δω αν τα μεταφέρει.

 

Send From Note 3 With S8 Port Rom

Link to comment
Share on other sites

Αν μεταφέρονται του promo4 άντε γεια. Και εγώ θα το τσεκαρω αρχές του άλλου μήνα και θα σας ενημερώσω.
Technology, like art, is a soaring exercise of the human imagination.
Link to comment
Share on other sites

Μάντεψε. Κερδίζουν και αυτοί και εγώ. Κάποιος μπορεί να θέλει τα 1400mb αλλά να μην έχει ιδέα καν για το πάρε μοίρασε η για τις 2 5αρες η για τον διπλασιασμό η για το reload it. Και ούτε πρόκειται να τα μάθουν. Εγώ κάθομαι βάζω τις 5αρες με την δικιά μου χρεωστικη και μετά τα φτιάχνω όλα. Πόσοι μπορούν να το κάνουν αυτό? Εδώ μέσα στο myphone και δεν ήξερε κανείς ούτε το πάρε μοίρασε ούτε το κόλπο με τις 2 5αρες. Αν πιστεύεις ότι είναι εκμετάλλευση κάτι έχει καταλάβει λάθος.

 

Φυσικά και είναι εκμετάλλευση & εχεις καταλάβει παρά πολύ καλά τι γράφω αλλά δεν θες να το παραδεχτείς, αν και σου ξέφυγε στην 1η πρόταση.

 

Η ουσία όμως δεν είναι τι εκμεταλλεύεσαι και ποιους, δεκάρα δε δίνω, η ουσία είναι ότι σε κάθε 5αρα αντιστοιχούν 100+300mb, από reload. Αν παίρνεις παραπάνω κάποιον άλλον ρίχνεις.

Δε διαφωνώ ότι μπορεί να μην τα χρειάζεται, και καλά κάνει κάποιος τότε να τα πάρει, δεν παύει φυσικά να είναι εκμετάλλευση συνθηκών αυτο, χωρίς να το κρίνω αρνητικά αλλά αυτό δεν ειναι ο κανόνας.

 

(Αν π.χ. πάρω 1€ από κάθε Έλληνα θα μαζέψω τα 10 μύρια, αν το κάνουν όλοι οι Έλληνες μάλλον δεν θα γίνουν όλοι εκατομμυριούχοι)

 

Υ.γ. Εσύ και οι 10 φίλοι σου βάζετε από 10€ ο καθένας αλλα αυτοί έχουν 1400mb & συ 7.4gb. Δεν σχολιαζω περαιτερω, ειναι σαφέστατο.

Link to comment
Share on other sites

Φυσικά και είναι εκμετάλλευση & εχεις καταλάβει παρά πολύ καλά τι γράφω αλλά δεν θες να το παραδεχτείς, αν και σου ξέφυγε στην 1η πρόταση.

 

Η ουσία όμως δεν είναι τι εκμεταλλεύεσαι και ποιους, δεκάρα δε δίνω, η ουσία είναι ότι σε κάθε 5αρα αντιστοιχούν 100+300mb, από reload. Αν παίρνεις παραπάνω κάποιον άλλον ρίχνεις.

Δε διαφωνώ ότι μπορεί να μην τα χρειάζεται, και καλά κάνει κάποιος τότε να τα πάρει, δεν παύει φυσικά να είναι εκμετάλλευση συνθηκών αυτο, χωρίς να το κρίνω αρνητικά αλλά αυτό δεν ειναι ο κανόνας.

 

(Αν π.χ. πάρω 1€ από κάθε Έλληνα θα μαζέψω τα 10 μύρια, αν το κάνουν όλοι οι Έλληνες μάλλον δεν θα γίνουν όλοι εκατομμυριούχοι)

 

Υ.γ. Εσύ και οι φίλοι σου βάζετε από 10€ ο καθένας αλλα αυτοί έχουν 1400mb & συ 7.4gb. Δεν σχολιαζω περαιτερω, ειναι σαφέστατο.

 

Από reload it περνεις 600mb. Και 100 από πάρε μοιρασε. Άρα 700mb. Εγώ τους βάζω 1400. Τα 300 του πάρε μοιρασε προφανώς και αν θέλουν να στείλουν τα 100 η τα 200 σε φίλους προφανώς και θα το κάνω. Δεν κατάλαβες ότι δεν μιλάω για φίλους που εννοείται ότι θα τα στείλουν όπου θέλουν και δεν τους μετράω μέσα σε όλους τους άλλους που δεν ξέρουν καν να βάζουν κάρτα αλλά MB θέλουν. Άσχετο η συσχέτιση με το 1 ευρώ. Δεν βγάζω χρήματα από αυτό ίσα ίσα διευκολύνω όσο μπορώ τους άλλους γλιτώνουν ένα σωρό χρήματα και περνώ κάποια MB και εγώ. Προφανώς και αν νοιαζοσουν έστω και λίγο θα το έκανες και εσύ. Και πίστεψε με από μόνοι τους με λένε ένα σωρό ευχαριστώ και μου λένε αν μπορείς να πάρεις κάτι πάρτο. Πρώτος εγώ εδώ μέσα έκανα τα μεγάλα ποστ για το πάρε μοιρασε και τος 2 5αρες και σίγουρα πολύς κόσμος θα το έχει εκμεταλλευτει. Το πρόβλημα σου δεν καταλαβαίνω επειδή κάποιος νοιάζεται και βοηθάει τους άλλους.

 

Πολύς κόσμος έχει κόψει συμβόλαια και έχει γλιτώσει πολλά χρήματα χάρις εμένα. Εκμετάλλευση φουλ. Σοβαρεψου.

 

Send From Note 3 With S8 Port Rom

Edited by king2009
Link to comment
Share on other sites

Φυσικά και είναι εκμετάλλευση & εχεις καταλάβει παρά πολύ καλά τι γράφω αλλά δεν θες να το παραδεχτείς, αν και σου ξέφυγε στην 1η πρόταση.

 

Η ουσία όμως δεν είναι τι εκμεταλλεύεσαι και ποιους, δεκάρα δε δίνω, η ουσία είναι ότι σε κάθε 5αρα αντιστοιχούν 100+300mb, από reload. Αν παίρνεις παραπάνω κάποιον άλλον ρίχνεις.

Δε διαφωνώ ότι μπορεί να μην τα χρειάζεται, και καλά κάνει κάποιος τότε να τα πάρει, δεν παύει φυσικά να είναι εκμετάλλευση συνθηκών αυτο, χωρίς να το κρίνω αρνητικά αλλά αυτό δεν ειναι ο κανόνας.

 

(Αν π.χ. πάρω 1€ από κάθε Έλληνα θα μαζέψω τα 10 μύρια, αν το κάνουν όλοι οι Έλληνες μάλλον δεν θα γίνουν όλοι εκατομμυριούχοι)

 

Υ.γ. Εσύ και οι 10 φίλοι σου βάζετε από 10€ ο καθένας αλλα αυτοί έχουν 1400mb & συ 7.4gb. Δεν σχολιαζω περαιτερω, ειναι σαφέστατο.

Epic troll

 

MI 5 Tapatalk

No root->No problem
Link to comment
Share on other sites

Εγώ δηλαδή που έχω δύο νούμερα what's up και στέλνω από το ένα στο άλλο πάρε μοίρασε, κι έτσι παίρνω σύνολο 800 MB, εκμεταλλεύομαι τον εαυτό μου;;;

Θα μου κάνω μήνυση :wacko:

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Εγώ δηλαδή που έχω δύο νούμερα what's up και στέλνω από το ένα στο άλλο πάρε μοίρασε, κι έτσι παίρνω σύνολο 800 MB, εκμεταλλεύομαι τον εαυτό μου;;;

Θα μου κάνω μήνυση :wacko:

Πως είπαμε σε λένε? :cool:

 

MI 5 Tapatalk

No root->No problem
Link to comment
Share on other sites

Εγώ δηλαδή που έχω δύο νούμερα what's up και στέλνω από το ένα στο άλλο πάρε μοίρασε, κι έτσι παίρνω σύνολο 800 MB, εκμεταλλεύομαι τον εαυτό μου;;;

Θα μου κάνω μήνυση :wacko:

Είσαι εκμεταλλευτης του εαυτού σου τέλος. Ρώτα τον αν θέλει να στείλει τα MB πουθενά αλλού.

 

Send From Note 3 With S8 Port Rom

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, δικό μου λάθος προφανώς γιατί ενώ δεν κατέχετε τις έννοιες "εκμεταλλεύονται τις συνθήκες", "δυναμική ισορροπία", "συγκυρία και όχι ο κανόνας" τρώω τζάμπα το μεσημέρι μου να εξηγήσω απλα μαθηματικά.

 

Προφανώς και δεν το παλεύω άλλο, όποιος μπορούσε να καταλαβει κατάλαβε, οι υπόλοιποι αδιαφορώ.

 

Υ.γ. Σε ένα πράγμα έχει δίκιο ο king & ευχαριστώ για την συμβουλή!

 

Υ.γ.2: Ένα μόνο με θλίβει, ειλικρινά, η ελληνική εκπαίδευση δεν μπορεί να έχει πιάσει τέτοιο πάτο, δεν μπορεί να είναι τόσο ανύπαρκτη.

 

Υ.γ.3: Είναι τελευταίο post, άδικα θα απαντήσει, όποιος απαντήσει. Απάντηση από μένα άλλη μην περιμένει.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, δικό μου λάθος προφανώς γιατί ενώ δεν κατέχετε τις έννοιες "εκμεταλλεύονται τις συνθήκες", "δυναμική ισορροπία", "συγκυρία και όχι ο κανόνας" τρώω τζάμπα το μεσημέρι μου να εξηγήσω απλα μαθηματικά.

 

Προφανώς και δεν το παλεύω άλλο, όποιος μπορούσε να καταλαβει κατάλαβε, οι υπόλοιποι αδιαφορώ.

 

Υ.γ. Σε ένα πράγμα έχει δίκιο ο king & ευχαριστώ για την συμβουλή!

 

Υ.γ.2: Ένα μόνο με θλίβει, ειλικρινά, η ελληνική εκπαίδευση δεν μπορεί να έχει πιάσει τέτοιο πάτο, δεν μπορεί να είναι τόσο ανύπαρκτη.

 

Υ.γ.3: Είναι τελευταίο post, άδικα θα απαντήσει, όποιος απαντήσει. Απάντηση από μένα άλλη μην περιμένει.

 

Αναλύεις το πάρε μοίρασε λες και είναι η απολογία του Σωκράτη. Τελικά ο φίλος King, να βοηθήσει θέλει και θα βρει και τον "μπελά" του. Κανόνας της ζωής σε κάποιες περιπτώσεις, δυστυχώς.

 

Ο άνθρωπος σου λέει πως εν γνώση τους παίρνει τα MB και τα στέλνει σε αυτόν, τι ακριβώς ψάχνεις λοιπόν;

 

Από την αρχή παρακολουθώ αυτά που έγραψες σχετικά με το θέμα και ο τρόπος σου ήτανε και παραμένει άκρως εριστικός.

 

Να μην μας απαντήσεις αγαπητέ, διότι και πολύ τράβηξε. Αν θέλεις να λύσεις τα περί εκμετάλλευσης ή τα περί του συστήματος εκπαίδευσης, ξεκινά από αλλού και όχι από ένα φόρουμ τεχνολογίας.

Technology, like art, is a soaring exercise of the human imagination.
Link to comment
Share on other sites

Τι γρηγορα που φευγουν τα mb της cosmote ρε παιδια οταν το εχεις σε 4g??

Νεος στο wu ,δηλαδη για να καταλαβω βαζεις μια 10 αρα και παιρνεις 1200mb με reload it για εναν μηνα και μετα αλλα 100mb

με το παρε μοιρασε,συνολο 1300mb,υπαρχει κατι αλλο που δεν καταλαβα?

Link to comment
Share on other sites

Τι γρηγορα που φευγουν τα mb της cosmote ρε παιδια οταν το εχεις σε 4g??

Νεος στο wu ,δηλαδη για να καταλαβω βαζεις μια 10 αρα και παιρνεις 1200mb με reload it για εναν μηνα και μετα αλλα 100mb

με το παρε μοιρασε,συνολο 1300mb,υπαρχει κατι αλλο που δεν καταλαβα?

 

Ναι,αν βαλεις 2 5αρες παιρνεις αλλα 100 απο το παρε μοιρασε.Συνολο 1.400Mb.Και αν βρεις ενα φιλο να τα δινεις,μπορειτε να βαζετε απο 2 5αρες και να δινετε 600MB ο ενας στον αλλο.Αρα θα εχετε 2GB ο καθενας.Οσο για το 4G,καιει πολλα mb.Αν δεν το χρειαζεσαι δεν υπαρχει λογος να το ανοιξεις.Εκτος αν εχεις iPhone 6/6 Plus και πανω γιατι πλεον εφυγαν ο διακοπτης 2G.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Μου τελείωσε το καλοκαιρινό πακέτο με τα 10gb και μου έστειλε η κοτε μήνυμα....:

ΘEΛEIΣ KI AΛΛA GB? TΩPA MΠOPEIΣ NA EXEIΣ 5GB MONO ME 5€ ΓIA ENA MHNA! ΓIA ENEPΓOΠOIHΣH ΣTEIΛE A(KENO)11 ΣTO 1256. H ΠPOΣΦOPA IΣXYEI MEXPI 27/08/2017

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μου τελείωσε το καλοκαιρινό πακέτο με τα 10gb και μου έστειλε η κοτε μήνυμα....:

ΘEΛEIΣ KI AΛΛA GB? TΩPA MΠOPEIΣ NA EXEIΣ 5GB MONO ME 5€ ΓIA ENA MHNA! ΓIA ENEPΓOΠOIHΣH ΣTEIΛE A(KENO)11 ΣTO 1256. H ΠPOΣΦOPA IΣXYEI MEXPI 27/08/2017

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Αυτό θα ισχύει μόνο για όσους είχαν αγοράσει πριν τα 10gb? Η για όλους; ποιος ξέρει....

Link to comment
Share on other sites

Μόλις έβαλα 2 5αρες. Το reload it ήρθε μετά από 2 λεπτά από όταν έβαλα τη δεύτερη 5αρα. Προφανώς έστειλα και τα 2 πάρε μοίρασε. Στη δεύτερη πρώτα έκανα το reload it και μετά το πάρε μοίρασε ώστε να τρώει πρώτα από το reload it.

 

e159ce26ea0394a5fe92dfd695a60620.jpg

ca425fbfb383de0b22c90ff754517327.jpg

 

Μου είχε έρθει και το promo 4 πριν 2 μήνες και το ενεργοποίησα κανονικά με 4 ευρώ πριν λιγο. Άρα αν μια φορά σας έχει έρθει μήνυμα μπορείτε να το ενεργοποιήτε συνέχεια. Τον επόμενο μήνα θα δοκιμάσω αν μεταφέρονται και τα λεπτά που θα ξανά βάλω το promo 4 πριν λήξουν τα άλλα.

 

11aec75ce9b8cc20edd0fc157a85a65f.jpg

 

Αυτά όλα καλά όπως τα λέμε εδώ και αρκετές μέρες. Απλά τα επιβεβαίωσα ακόμα μια φορά για να βοηθήσω όσο γίνεται.

 

Send From Note 3 With S8 Port Rom

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...