Jump to content

Τα πάντα για τα καρτοκινητά της Cosmote


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

πως μπορο να μαθο ποτε ληγει το πακετο 1500 λεπτων αλλα και το ποσα εμειναν

Υ στο 1313 και σου γράφει και πότε λήγει το πακέτο..... ;)

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

1438 :wacko: ακομα πολλα ειναι για μενα τα 1500 λεπτα να ειχα γκομενα τοτε καλος :happy: ..

Εγώ από τοτε που τα φτιαξα με μια Σαλονικιά, δεν ξέρω αν με φτάνουν ή όχι τα 1500'....:O

Αυτή έχει What's Up, εγώ συμβολαιο, οπότε καλώ πάντοτε εγώ...

Link to comment
Share on other sites

τα νευρα μου. εχω κοσμοτε wu και δε μπορω να μπω στο ιντερνετ απο το κινητο(lg ke970). τι πρεπει να κανω? οι ρυθμισεις ηρθαν απο την κοσμοτε αλλα γραφει συνεχως οτι το (δια)δικτυο δεν ειναι διαθεσιμο.
Link to comment
Share on other sites

Να πάρεις την εξυπηρέτηση πελατών και να τους το πείς
Link to comment
Share on other sites

Ειμαι γερμανια και το καρτοκινητο που εχω συγκεκριμενα το whats up δεν παιρνει τηλεφωνο στο 1314. Υπαρχει καποιος αλλος τροπος να μαθω το υπολοιπο που εχω? Δοκιμασα και με +301314 αλλα τιποτα.

Nokia 3310, 3510, 3510i, n81, n82, n95, Lumia 625 | SE T610, K700i, k750i, M600 | Sony Xperia Z1 | Samsung Galaxy S2, Galaxy S Advance, Note 4F | Apple iPhone 4s | Motorola Atrix 4G | HTC Touch HD, HD 2, Desire, Desire HD, Desire S

Current devices: iPhone 6s, Ipad 2

Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

Ειμαι γερμανια και το καρτοκινητο που εχω συγκεκριμενα το whats up δεν παιρνει τηλεφωνο στο 1314. Υπαρχει καποιος αλλος τροπος να μαθω το υπολοιπο που εχω? Δοκιμασα και με +301314 αλλα τιποτα.

+306971001314 δοκίμασες?

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

+306971001314 δοκίμασες?

καλύτερα να στείλεις το μήνυμα YP στο 1314.

ή πάρε +306971314000

Link to comment
Share on other sites

Ειμαι γερμανια και το καρτοκινητο που εχω συγκεκριμενα το whats up δεν παιρνει τηλεφωνο στο 1314. Υπαρχει καποιος αλλος τροπος να μαθω το υπολοιπο που εχω? Δοκιμασα και με +301314 αλλα τιποτα.

 

 

Να διευκρινήσουμε ότι χρεώνεσαι είτε πάρεις τηλ. είτε στείλεις μήνυμα

lalista.gr
Link to comment
Share on other sites

Να διευκρινήσουμε ότι χρεώνεσαι είτε πάρεις τηλ. είτε στείλεις μήνυμα

 

Όχι! Δεν υπάρχει καμμία απολύτως χρέωση όταν θέλεις να μάθεις το υπόλοιπό σου, είτε με μήνυμα, είτε με κλήση στο 1314!

Η στέρηση είναι παιδί της γνώσης. Δεν στερείσαι κάτι αν δεν γνωρίζεις ότι υπάρχει
Link to comment
Share on other sites

Έκανε η κοπέλα μου την αλλαγή από whats up σε cosmoκάρτα.

εγγράφηκε στο μπόνους των 2 ωρών και μετά από λίγο εκανε και ανανέωση 10 ευρώ

Δεν έχει όμως το μπόνους των 2 ωρών.

υπάρχει καμία λύση?

ψάχνουμε σπίτια, και παίρνουμε στις αγγελίες. υπάρχει κανένα πακέτο "προς όλους"?

η σελίδα της κοσμοτέ, είναι λίγο... ...

 

Και αν υπάρχει κανένα Sharing μεταξύ των χρηστών.

Edited by mpempoulinos
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Vasileios : To 6971314000 δεν υπάρχει σαν αριθμός. Μήπως κάνεις λάθος?

 

Ειμαι γερμανια και το καρτοκινητο που εχω συγκεκριμενα το whats up δεν παιρνει τηλεφωνο στο 1314. Υπαρχει καποιος αλλος τροπος να μαθω το υπολοιπο που εχω? Δοκιμασα και με +301314 αλλα τιποτα.

 

Όχι! Δεν υπάρχει καμμία απολύτως χρέωση όταν θέλεις να μάθεις το υπόλοιπό σου, είτε με μήνυμα, είτε με κλήση στο 1314!

 

 

Αναφέρομαι στον Nos 55 ο οποίος μας είπε ότι είναι στην Γερμανία και το post μου αφορά απάντηση για το συγκεκριμένο μέρος από όπου βρίσκεται..

Edited by Petros the Great
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων.
lalista.gr
Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστω για τις απαντησεις σας.

1) Παιρνω στο +306971001314 Μου λεει να ανανεωσω που δεν θελω.

2) Παιρνω στο +306971314000 Μου λεει οτι ο αριθμος δεν υπαρχει

3) Εστειλα μηνυμα ΥΠ στο 1314 και τιποτα.

 

Να διευκρινισω οτι τηλεφωνα και μηνυματα στελνω κανονικα. Αλλα θελω να μαθω τι γινεται με το υπολοιπο.

Nokia 3310, 3510, 3510i, n81, n82, n95, Lumia 625 | SE T610, K700i, k750i, M600 | Sony Xperia Z1 | Samsung Galaxy S2, Galaxy S Advance, Note 4F | Apple iPhone 4s | Motorola Atrix 4G | HTC Touch HD, HD 2, Desire, Desire HD, Desire S

Current devices: iPhone 6s, Ipad 2

Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

Να στείλω τα χρήματα από το ένα κινητό με κοσμοκάρτα σε άλλο κινητό με κοσμοκάρτα, ΓΙΝΕΤΑΙ?
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα.

 

στη κοσμοκαρτα εαν ενεργοποιησεις τη προσφορα με τις 2 ωρες ομλιας μπορείς ταυτόχρονα να έχεις ενεργοποιήσει και το bonus εισερχομενων και εξερχομενων κλήσεων? γιατί στη βόνταφον δεν γινεται αυτο..

Link to comment
Share on other sites

Να στείλω τα χρήματα από το ένα κινητό με κοσμοκάρτα σε άλλο κινητό με κοσμοκάρτα, ΓΙΝΕΤΑΙ?

 

Γίνεται. Καλείς το 1313 και στο κάνουν αυτοί. Λάβε υπόψιν ότι θέλει κάποιο χρόνο για να γίνει (ρωτα να σου πουν πόσο θέλει, συνηθως πάνω απο μια μέρα)

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα.

 

στη κοσμοκαρτα εαν ενεργοποιησεις τη προσφορα με τις 2 ωρες ομλιας μπορείς ταυτόχρονα να έχεις ενεργοποιήσει και το bonus εισερχομενων και εξερχομενων κλήσεων? γιατί στη βόνταφον δεν γινεται αυτο..

Ναι μπορείς στην Cosmote να τα ενεργοποιήσεις ταυτόχρονα . Στην Vodafone δεν υπάρχουν Bonus εισερχομένων -εξερχομένων

Link to comment
Share on other sites

παιδια αν αγορασω καρτα wu μιλαω με τα αλλα wu τσαμπα ετσι? με τα αλλα κοσμοτε χρεωνομαι κανονικα/
Link to comment
Share on other sites

παιδια αν αγορασω καρτα wu μιλαω με τα αλλα wu τσαμπα ετσι? με τα αλλα κοσμοτε χρεωνομαι κανονικα/

 

Ναι κανονικά.Αν θέλεις προς όλα βάλε κοσμοκάρτα για να έχεις 120 λεπτά προς όλα τα δίκτυα με 10 ευρώ ανανέωση ή την υπηρεσία 1 λεπτό το λεπτό προς 2 αριθμούς κοσμοτέ καρτοκινητού ή συμβολαίου χωρίς κόστος ενεργοποίησης.

Link to comment
Share on other sites

@gsa1967

 

για να μιλας με ολο τον κοσμο του wu τζαμπα (1500 λεπτα και 1500 sms) πρεπει να καλεσεις δωρεαν στο 1330 για να εγγραφεις(μεχρι 31/12/2010) στην υπηρεσια.

για περισσοτερες πληροφοριες ριξε μια ματια εδω

 

αν καλεσεις οποιονδηποτε αριθμο εκτος wu χρεωνεσαι κανονικα*!

 

*με βαση τον τιμοκαταλογο του wu εννοειται:)

Link to comment
Share on other sites

παιδια αν αγορασω καρτα wu μιλαω με τα αλλα wu τσαμπα ετσι? με τα αλλα κοσμοτε χρεωνομαι κανονικα/

Δεν μιλάς τσάμπα . Μιλάς 1500 λεπτά με κάθε ανανέωση

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...