Jump to content

Τα πάντα για τα καρτοκινητά της Cosmote


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

1 hour ago, gpapas640 said:

13 δωρεάν κωδικοί CU x 1000 κρύσταλλοι: 13.000 κρύσταλλοι 

Daily Bonus 10 ημερών 500+800+1500+2200+3000+4200+8000+500+800+1500= 23.000 κρύσταλλοι 

Καθημερινό δώρο 400 κρυστάλλους x 10 ημέρες= 4000 κρυστάλλους 

Σύνολο 40.000 κρυστάλλους 

Παίζοντας και τις πίστες μαζεύεις άνετα και ακόμη 5000 που απαιτουνται.

Συνολικό κόστος 0€.

Άρα αναγκαζόσουν να μπαίνεις καθημερινά σε 2 εφαρμογες και να κάνεις συγκεκριμένα κλικς. Και στο τέλος να παιξεις και πίστες. Και επρεπε να έχεις καθημερινά τον νου σου μην ξεχαστείς 1 μέρα, αλλιώς θα έπαιρνες χαμηλότερο μπόνους.

Η σωστή συγκριση είναι τα 3,50€ που ζητάει η βονταφον με τα 0,00€ που ζητάει η κοσμοτέ, όπως επίσης ο κόφτης βονταφον με τον μη-κοφτη της κοσμοτέ. 

Edited by VIPdriver

Cosmotecosmote20241021.thumb.jpg.d91fe2ab0d8174704e258c4aa6fe6b8f.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 43,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

1 ώρα πριν, VIPdriver said:

Άρα αναγκαζόσουν να μπαίνεις καθημερινά σε 2 εφαρμογες και να κάνεις συγκεκριμένα κλικς. Και στο τέλος να παιξεις και πίστες. Και επρεπε να έχεις καθημερινά τον νου σου μην ξεχαστείς 1 μέρα, αλλιώς θα έπαιρνες χαμηλότερο μπόνους.

Η σωστή συγκριση είναι τα 3,50€ που ζητάει η βονταφον με τα 0,00€ που ζητάει η κοσμοτέ, όπως επίσης ο κόφτης βονταφον με τον μη-κοφτη της κοσμοτέ. 

Αν θεωρείς υπερβολική απαίτηση 2 ταπ χωρίς προϋποθέσεις ανανέωσης με αντάλλαγμα απεριόριστα data, ε δε μπορούμε να πούμε κάτι παραπάνω.

 

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, VIPdriver said:

Άρα αναγκαζόσουν να μπαίνεις καθημερινά σε 2 εφαρμογες και να κάνεις συγκεκριμένα κλικς. Και στο τέλος να παιξεις και πίστες. Και επρεπε να έχεις καθημερινά τον νου σου μην ξεχαστείς 1 μέρα, αλλιώς θα έπαιρνες χαμηλότερο μπόνους.

Η σωστή συγκριση είναι τα 3,50€ που ζητάει η βονταφον με τα 0,00€ που ζητάει η κοσμοτέ, όπως επίσης ο κόφτης βονταφον με τον μη-κοφτη της κοσμοτέ. 

ΕΓΩ μόνο με το daily bonus και τα 400αρια πέρασα τις 100.000

3 ώρες πριν, VIPdriver said:

Άρα αναγκαζόσουν να μπαίνεις καθημερινά σε 2 εφαρμογες και να κάνεις συγκεκριμένα κλικς. Και στο τέλος να παιξεις και πίστες. Και επρεπε να έχεις καθημερινά τον νου σου μην ξεχαστείς 1 μέρα, αλλιώς θα έπαιρνες χαμηλότερο μπόνους.

Η σωστή συγκριση είναι τα 3,50€ που ζητάει η βονταφον με τα 0,00€ που ζητάει η κοσμοτέ, όπως επίσης ο κόφτης βονταφον με τον μη-κοφτη της κοσμοτέ. 

Ακάμα και τα 10MB που δίνει για 30 ημέρες είναι πολύ σημαντικό.

Θα μπορούσαμε να ρωτήσουμε, τι προτείματε:

Απεριόριστα giga για 3 ημέρες που δίνει η cosmote η 3GB για 30 ημέρες σπασμένα ανά 100ΜΒ. ΤΙ ποσοστά θα έβγαιναν? Εγώ προσωπικά θα προτιμούσα τα 100ΜΒ για 30 ημέρες. Όταν κάποιες ημέρες ΔΕΝ έχεις ΜΒ τα 100 είναι λουκούμι 

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πριν, VIPdriver said:

Η σωστή συγκριση είναι τα 3,50€ που ζητάει η βονταφον με τα 0,00€ που ζητάει η κοσμοτέ, όπως επίσης ο κόφτης βονταφον με τον μη-κοφτη της κοσμοτέ. 

Η Vodafone στα πλαίσια του διαγωνισμού έδωσε 15 μέρες και η Cosmote δίνει 2,5 μέρες.

Επίσης η Vodafone θα κάνει και μία κλήρωση με δώρα. Εγώ προσωπικά κέρδισα στην προηγούμενη αντίστοιχη 1 χρόνο unlimited.

Μη λέμε ό,τι θέλουμε. Στις παροχές είναι η μέρα με τη νύχτα.

Στο δίκτυο συμβαίνει το αντίθετο φυσικά.

 

Υ.Γ. το να πληρώνεις όλο το χρόνο περισσότερα στην Cosmote και να χαίρεσαι επειδή σου δίνει 2,5 μέρες ίντερνετ, και να συγκρίνεις μόνο αυτό, είναι που λέμε βλέπεις το δέντρο και χάνεις το δάσος.

Edited by Teiresias_
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Teiresias_ said:

Η Vodafone στα πλαίσια του διαγωνισμού έδωσε 15 μέρες και η Cosmote δίνει 2,5 μέρες.

Επίσης η Vodafone θα κάνει και μία κλήρωση με δώρα. Εγώ προσωπικά κέρδισα στην προηγούμενη αντίστοιχη 1 χρόνο unlimited.

Μη λέμε ό,τι θέλουμε. Στις παροχές είναι η μέρα με τη νύχτα.

Στο δίκτυο συμβαίνει το αντίθετο φυσικά.

 

Υ.Γ. το να πληρώνεις όλο το χρόνο περισσότερα στην Cosmote και να χαίρεσαι επειδή σου δίνει 2,5 μέρες ίντερνετ, και να συγκρίνεις μόνο αυτό, είναι που λέμε βλέπεις το δέντρο και χάνεις το δάσος.

3 ημέρες και 6 ώρες.

ΕΓΩ προσωπικα έχω dual με 2 γραμμές. Αν έδινε και vodafone το ΙΔΙΟ δώρο, 3 ημέρες απεριόριστα θα ήταν δώρο αδωρο.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, GREGORYMO said:

3 ημέρες και 6 ώρες.

ΕΓΩ προσωπικα έχω dual με 2 γραμμές. Αν έδινε και vodafone το ΙΔΙΟ δώρο, 3 ημέρες απεριόριστα θα ήταν δώρο αδωρο.

Κι εγώ έχω την προσωπική προσφορά της Q με τα 250GB και καλύπτομαι και με το παραπάνω, οπότε όλα αυτά που συζητάμε για εμένα είναι δώρο άδωρο.. 🙂 

Γι' αυτό λέω ότι δεν γίνεται να υπολογίζεις στα τυχαία δωράκια της κάθε εταιρείας για να κάνεις τη δουλειά σου.. Μόνο ως ευκαιρία για speedtest είναι καλό!!.. άντε και να κάψεις κανένα εγκεφαλικό κύτταρο παραπάνω σε βιντεάκια.. Αλλά και πάλι πέφτεις σε κίνηση γιατί έχουν όλοι unlimited 😂😂

Edited by Teiresias_
Link to comment
Share on other sites

Η συζήτηση ξεκίνησε με τη συγκριση των προσφορών για το 3ημερο. Περιέργως κάποιοι έβαλαν στη συγκριση τον διαγωνισμό της βονταφον. Έχετε δίκιο παιδια, συνεχίστε...

ΥΓ: ο φίλος που λέει ότι μόνο με 2 κλικ παίρνει 11 μέρες ίντερνετ, απλά δεν ισχύει. Και εγώ έχω παρει 200 συμμετοχές στο διαγωνισμό και μόνο με τα log in bonus ήθελε 90 κλικς το μήνα. Όσοι έπαιζαν και τους κρυστάλλους ήθελαν πανω απο 1000 κλικς. Αλλά οκ, πιο ευκολο ειναι από το 1 κλικ της κοσμοτέ... 

Cosmotecosmote20241021.thumb.jpg.d91fe2ab0d8174704e258c4aa6fe6b8f.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...