Jump to content

Τα πάντα για τα καρτοκινητά της Cosmote


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ποιο πακέτο συμφέρει να ενεργοποιήσω σε κάποιον που τον ενδιαφέρουν μόνο τα λεπτά ομιλίας; προς όλους το βέλτιστο, με 10€ ανανέωση που κάνει.

 

Στάλθηκε από το LG-D802 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Στοκ,ανημπορος να το ρουταρω
Link to comment
Share on other sites

Τελικά αυτό με τις δύο 5ευρες μέσω PayPal δίνει κωδικό reloadit για 1200mb ή έχει κάνει καμιά πατέντα η cosmote και το έκοψε;
Έβγαλα άκρη. Με δύο 5ευρες ανανεώσεις δίνει κωδικό reloadit για 1200mb. Αλλά δεν υπάρχει δυνατότητα για να βάλεις κάρτα δύο φορές συνεχόμενες μέσω PayPal. Φαντάζομαι αυτό ισχύει για την ίδια ημερολογιακή ημέρα. Έβαλα 5€ μέσω PayPal και άλλα 5€ μέσω κάρτας και ήρθε κανονικά ο κωδικός.
Link to comment
Share on other sites

Έχεις ενεργοποιήσει φαντάζομαι το 4g.....σωστά;

k

Βοηθησέ με σε παρακαλώ, στη συσκευή είναι ενεργοποιημένο και προτιμώμενο το 4g

Το βλέπω ότι υπάρχει διαθέσιμο αλλά δεν συνδέεται ή όταν συνδεθεί με βγάζει εκτός δικτύου

Είναι κάτι που πρέπει να κάνω στην κάρτα What's up?

Link to comment
Share on other sites

Στείλε μήνυμα 4G στο 1333,αν και είναι επίσης πιθανό να μην έχει καλή κάλυψη στην περιοχή σου.
Link to comment
Share on other sites

Ήρθε παιδιά το 4g με το μήνυμα στο 1333., χίλια ευχαριστώ. Κόντεψα να τρελαθώ.
Link to comment
Share on other sites

Ήρθε παιδιά το 4g με το μήνυμα στο 1333., χίλια ευχαριστώ. Κόντεψα να τρελαθώ.

 

Ναι βρε μη τρελαινεσαι...

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Πώς μπορώ να βάλω ενεργοποιήσω πακέτο σε κάποιον, χωρίς να θέλει να βάλω τον κωδικό που στέλνει στο εν λόγω κινητό;

 

Στάλθηκε από το LG-D802 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Στοκ,ανημπορος να το ρουταρω
Link to comment
Share on other sites

Τελικά αυτό με τις δύο 5ευρες μέσω PayPal δίνει κωδικό reloadit για 1200mb ή έχει κάνει καμιά πατέντα η cosmote και το έκοψε;

Πριν μια βδομάδα το έκανα σε δύο νούμερα. Ισχύει κανονικά.

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

cosmokarta τι δινει προς ολους και με τι ποσο;

Εμένα, βάζοντας κάρτα 10€, μου δίνει 450' προς όλους για 1 μήνα, με χρέωση 4€ (τα υπόλοιπα χρόνου ομιλίας μεταφέρονται, αν ανανεώσω πριν λήξουν). Αλλά την έχω χρόνια και ίσως σε καινούριους συνδρομητές να δίνει λιγότερα.

Link to comment
Share on other sites

Εμένα, βάζοντας κάρτα 10€, μου δίνει 450' προς όλους για 1 μήνα, με χρέωση 4€ (τα υπόλοιπα χρόνου ομιλίας μεταφέρονται, αν ανανεώσω πριν λήξουν). Αλλά την έχω χρόνια και ίσως σε καινούριους συνδρομητές να δίνει λιγότερα.

 

Πολυ καλη προσφορα, πως θα γινει να την παρουμε και εμεις; πως ακουμε τις προσφορες που εχει για μενα;

Link to comment
Share on other sites

Την συγκεκριμένη δεν μπορείς να την έχεις,είναι διαθέσιμη μονο για όσους την ειχαν ενεργοποιησει πριν χρόνια (είναι η αρχική των 300' με 10€ ανανεωση,τώρα δίνει όσα περιγράφονται πιο πάνω).
Link to comment
Share on other sites

Την συγκεκριμένη δεν μπορείς να την έχεις,είναι διαθέσιμη μονο για όσους την ειχαν ενεργοποιησει πριν χρόνια (είναι η αρχική των 300' με 10€ ανανεωση,τώρα δίνει όσα περιγράφονται πιο πάνω).

 

ευχαριστω ,πιο πανω λεει μονο για reloadit ,για ομιλια ειναι τα κλασικα 200 προς ολους;

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν κατάλαβα καλά την ερώτηση,reloadit έχει μόνο το whatsup. Για κοσμοκαρτα υπάρχει το πρόγραμμα 250' με 6€. Επίσης εχει και άλλο με 350' με 8€. Και καποια που δινουν και mb παράλληλα.
Link to comment
Share on other sites

Μαλιστα, πως θα δουμε ολους τους συνδυασμους της cosmokartas;; για whats up γνωριζω απο τις πολλες αναφορες που εκανε ο φιλος @King
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

 

ευχαριστω ,ενα πακετο ψιλο αξιζει ,300 προς ολους και 500Mb με 8,5 ευρω, αφου υπαρχει ομως και το whats up δεν υπαρχει λογος να μεινουμε cosmokarta, εκτος και υπαρχει καποιο κρυφο προγραμμα

Link to comment
Share on other sites

Κοσμοκαρτα συμφέρει αν θες μονο ομιλία προς όλους ή και λίγα mb. Έχει και δυνατότητα αυτόματης ενεργοποίησης για τα πακέτα ομιλίας,που βολεύει μερικούς.
Link to comment
Share on other sites

Για ποιο από όλα; Wu; Frog; ή cosmocarta;

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Βαλτός είσαι ε?

 

----- προσθήκη μηνύματος 38 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Για ποιο από όλα; Wu; Frog; ή cosmocarta;

 

Μάλλον κοσμοκαρτα είναι.

Link to comment
Share on other sites

νεο πακετο απο την κοσμοτε για unlimited gb internet προσφορα εως 31/10 στα 15 ευρω απο 20 ευρω που εχει το πακετο για περισσοτερες λεπτομεριες δειτε εδω https://www.spametouskanones.gr/ . Οι πλατφόρμες/πάροχοι περιεχομένου που περιλαμβάνει το πακέτο Play Now Unlimited για Video/Music είναι οι ακόλουθες:

Video: YouTube, COSMOTE TV GO, Netflix, Amazon Prime Video, Mubi

Music: Spotify, Apple Music, Deezer, Tidal

θα εμπλουτίζουμε συνεχώς τη λίστα των παρόχων για απεριόριστο video και music streaming, για να απολαμβάνετε ακόμα πιο πλούσιο περιεχόμενο και να έχετε την καλύτερη δυνατή εμπειρία Mobile Internet.

 

καλη κινηση μακαρι να ητανε απεριοριστο για ολες τις σελιδες .

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

αν ειναι ηδη καταχωρημενο στο viber,δεν θα εχει προβλημα,το viber θα δουλεψει κανονικα. Αν δεν εχει καλο ειναι να το περασεις σημερα,καθως αν θυμαμαι καλα η ταυτοποιηση γινεται μεσω εισερχομενης κλησης ή κανονικου sms.

Εντάξει παιδιά συνεχίζει και λειτουργει οπως γράψατε ηδη...θα βάλω και μια καρτα να υπαρχει τον αλλο μηνα...:mad:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...