Jump to content

Τα πάντα για τα καρτοκινητά της Cosmote


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

εμαθα οτι ο γερμανος εδω και 4 μερες σταματησε να ενεργοποιει νεες συνδεσεις καρτοκινητης και παραπέμπει σε κατάστημα οτε/κοσμοτε μηπως και εξυπηρετησουν εκει. Αυτο εχει σχεση με την κριση ή ειναι αλλο θεμα στη μεση?
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 43,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

εμαθα οτι ο γερμανος εδω και 4 μερες σταματησε να ενεργοποιει νεες συνδεσεις καρτοκινητης και παραπέμπει σε κατάστημα οτε/κοσμοτε μηπως και εξυπηρετησουν εκει. Αυτο εχει σχεση με την κριση ή ειναι αλλο θεμα στη μεση?

 

Μήπως συμβαίνει μόνο στον τοπικό σου γερμανό; Δεν πρέπει να είναι γενικό, για τσέκαρέ το. Ίσως έχει συγκεκριμένο πρόβλημα το κατάστημα (μπορεί να είναι σε διαδικασία λουκέτου ή αλλαγής διεύθυνσης).

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα έκανα ανανέωση του χρόνου ομιλίας και στο τέλος διάλεξα το πακέτο των 500mb με 5 ευρώ.

.

 

Ισχύει ακόμα η προσφορά που οταν αγοραζεις με 500mb με 5 ευρώ

σου δινει Δωρο και αλλα 500 ΜΒ?

Link to comment
Share on other sites

Μήπως συμβαίνει μόνο στον τοπικό σου γερμανό; Δεν πρέπει να είναι γενικό, για τσέκαρέ το. Ίσως έχει συγκεκριμένο πρόβλημα το κατάστημα (μπορεί να είναι σε διαδικασία λουκέτου ή αλλαγής διεύθυνσης).

Αλλος μου το είπε,που πήγε,στο κατάστημα Ζωγράφου συγκεκριμένα.

Link to comment
Share on other sites

30/06/2015@18:58

 

Απρόσκοπτη επικοινωνία

 

Λόγω των ημερών η Cosmote προσφέρει 400 λεπτά ομιλίας προς όλα τα δίκτυα

 

Η Cosmote ανακοινώνει ότι, διασφαλίζει*την απρόσκοπτη επικοινωνία τους και παρέχει σε όλους τους συνδρομητές, ιδιώτες και επαγγελματίες, εντελώς δωρεάν:

 

· 400 λεπτά ομιλίας προς όλα τα δίκτυα και

· 400 ΜΒ για πλοήγηση στο internet

 

Η προσφορά ισχύει από 1η Ιουλίου (μετά τις 17:00) μέχρι και 7 Ιουλίου για όλους τους συνδρομητές Συμβολαίου, ΚαρτοΣυμβολαίου και Καρτοκινητής με σύνδεση φωνής. Τα 400ΜΒ θα παρέχονται, επίσης, και στους συνδρομητές συμβολαίου των προγραμμάτων COSMOTE Internet On the Go.*Για την ενεργοποίηση της προσφοράς οι συνδρομητές χρειάζεται απλά να στείλουν ένα δωρεάν μήνυμα SMS, με το λεκτικό «400», στο 1256 για προγράμματα συμβολαίου και COSMOTE Internet On the Go, και στο 1330 αν είναι συνδρομητές Καρτοκινητής ή ΚαρτοΣυμβολαίου.

 

Σημειώνεται ότι η αποστολή του μηνύματος και η ενεργοποίηση της προσφοράς θα είναι δυνατή μέχρι και τις 5 Ιουλίου. Για τους συνδρομητές καρτοκινητής, δικαιούχοι της προσφοράς θα είναι όλοι όσοι έχουν πραγματοποιήσει μια ανανέωση χρόνου ομιλίας τις τελευταίες 60 ημέρες.

 

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ:

Γραφείο Τύπου

Διεύθυνση Εταιρικής Επικοινωνίας

ΤΗΛ. 210 – 6177 566

ΦΑΞ: 210 – 6177 771

EMAIL:*MediaRelations@cosmote.gr

http://www.cosmote.gr

 

Ετικέτες:*Cosmote

Aν δεν έχεις αυτό που αγαπάς, αγάπα αυτό που έχεις.
Link to comment
Share on other sites

400 στο 1330 δεν στέλνεις, έχοντας what's up ;

Εμένα μου γράφει " ή υπηρεσία δεν βρέθηκε". Τελευταία ανανέωση χρόνου την 21/5/15.

Link to comment
Share on other sites

Και σε μένα τα ίδια (cosmoκάρτα).

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

Ισχύει από αύριο μετά της 5 το απόγευμα με μήνυμα στο 1330 ποιο μπροστά τι θέλετε να γίνει?
Aν δεν έχεις αυτό που αγαπάς, αγάπα αυτό που έχεις.
Link to comment
Share on other sites

Για την ενεργοποίηση μιλάμε.

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

Ο patrickdrd πως μπόρεσε και τσιμπησε το δωράκι;

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Κατάλαβα, ότι θέλει γράφει ο καθένας, ότι μπορούμε και καταλαβαινουμε οι υπόλοιποι και μένει και κανένας ξεμπαρκος να ειρωνευεται.

Φυσικά η λέξη συντονισμός είναι άγνωστη στο φόρουμ. Κι ύστερα από αυτό, είμαι σίγουρος πως θα πάψει να είναι ....

Link to comment
Share on other sites

Ο patrickdrd πως μπόρεσε και τσιμπησε το δωράκι;

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Κατάλαβα, ότι θέλει γράφει ο καθένας, ότι μπορούμε και καταλαβαινουμε οι υπόλοιποι και μένει και κανένας ξεμπαρκος να ειρωνευεται.

Φυσικά η λέξη συντονισμός είναι άγνωστη στο φόρουμ. Κι ύστερα από αυτό, είμαι σίγουρος πως θα πάψει να είναι ....

 

"Το τσιμπήσαμε το δωράκι μας" σημαίνει "μας κάνει ένα δώρο η κοσμοτε". Δεν σημαίνει "μου πιστώθηκαν 400+400". Αν το έγραφε έτσι ακριβώς, να το καταλάβω ότι το εμπέδωσες έτσι

 

Όχι, δεν γράφει ο καθένας ό,τι θέλει. Όλα είναι γραμμένα πολύ καθαρά πιο πάνω. Προφανώς το πρόβλημα υπάρχει (καλώς ή κακώς) σε αυτόν που δεν καταλαβαίνει αυτό που διαβάζει όταν δυο φορές έχει γραφτεί

 

"Ισχύει από αύριο μετά της 5 το απόγευμα με μήνυμα στο 1330 ποιο μπροστά τι θέλετε να γίνει? "

 

και

 

"Η προσφορά ισχύει από 1η Ιουλίου (μετά τις 17:00) μέχρι και 7 Ιουλίου".

 

Δηλαδή πόσο πιο σαφές το θέλεις; Επαναλαμβάνω λοιπόν ότι το πρόβλημα σε κάθε περίπτωση εντοπίζεται σε αυτόν που δεν καταλαβαίνει κάτι που του έγραψαν 3 φορές σε 3 διαφορετικά ποστ. Τι κάνουμε σε αυτή την περίπτωση; Ξαναδιαβάζουμε άλλη μια φορά όλα τα ποστ και σκεφτόμαστε προσεκτικά πριν ξαναποστάρουμε κάτι που...δεν έχει λογική. :)

Link to comment
Share on other sites

... και μένει και κανένας ξεμπαρκος να ειρωνευεται....

...Keep going!

Πάντως και σύ μην παραπονιέσαι για άλλους που ειρωνεύονται :p

Link to comment
Share on other sites

Πάντως σε συνδέσεις Cosmote έχει ενεργοποιηθεί από χθες το βράδυ. Άρα θα μπορούσε κανείς να περιμένει ότι θα συμβεί το ίδιο και με την καρτοκινητή. Δοκίμασα χθες το βράδυ από 2 κινητά (σύνδεση και what's up) και μόνο στη σύνδεση ενεργοποιήθηκε.
Link to comment
Share on other sites

και εμενα το ιδιο μου εβγαλε, ακομα και τωρα, υπομονη παιδια, κι οσο για τον σαματα που εγινε, τσιμπησαμε= ειναι στο δρομο, μην αγχωνεστε
Link to comment
Share on other sites

Λίγο μετά τις 14:00 έγινε η επιβεβαίωση και η ενεργοποίηση (σε μένα τουλάχιστον).

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

Εμένα πάντως μου δείχνει τα 400' αλλά όχι τα 400ΜΒ. Τι παίζει; Έχω κοσμοκαρτα.

Όταν στέλνεις μήνυμα για τα υπόλοιπα, δε στα εμφανίζει;

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

Εμένα πάντως μου δείχνει τα 400' αλλά όχι τα 400ΜΒ. Τι παίζει;

Έχω κοσμοκαρτα.

 

Και μένα το ίδιο.What's up είμαι

Mobile:Nokia 6130 --> Nokia 6230 --> Panasonic GD90 --> HTC P3600 --> Chinese hiphone dual sim --> Samsung E2652 Champ Duos --> Sony Ericsson xperia ray --> Samsung S4 mini duos --> Huawei honor 6(H60-L02) --> Meizu m2 -->Motorola Moto X Play --> Huawei Mate 10 pro --> Oneplus 7T pro
Link to comment
Share on other sites

Τα 400 mb ενσωματώνονται σε πιθανά υπόλοιπα που έχει κάποιος και ανάλογα αν ή ημερομηνία λήξης είναι πριν τις 7/7 θα πάει στις 7/7 αν είναι μετά τις 7/7 θα παραμείνει αυτή που είχε πριν.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...