Jump to content

Τα πάντα για τα καρτοκινητά της Cosmote


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ναι το είδα. Αλλά τι να το κάνεις για 7 μέρες; Είναι σαν να πρόσθεσαν ένα ακόμα δώρο στο reload it. Και το έχουν μέχρι 30/6. Ο ορισμός της κοροϊδίας. Αλλά τι ανάγκη έχει το wu για προσφορές;
Link to comment
Share on other sites

Αν θυμάμαι καλά, στο δικό μου WU (φοιτητικό) όταν μου δώσανε αυτά τα 250MB προστέθηκαν στα υπάρχοντα που είχα που έληγαν αργότερα.
Link to comment
Share on other sites

Λεω να βαλω what's up , μπορει να μου πει καποιος τι προσφορες εχει? (oχι τα πακετα, πχ οταν βαζεις 10 ευρω καρτα αν σου δινει κατι μπονους, ή τι δωρα περιπου δινει το reload it σε gold κωδικους)

 

thanks εκ των προτερων

Link to comment
Share on other sites

Λεω να βαλω what's up , μπορει να μου πει καποιος τι προσφορες εχει? (oχι τα πακετα, πχ οταν βαζεις 10 ευρω καρτα αν σου δινει κατι μπονους, ή τι δωρα περιπου δινει το reload it σε gold κωδικους)

 

thanks εκ των προτερων

Reload it χρυσους κωδικους δινει με 10€...αλλιως παιρνεις για μια βδομαδα 60 λεπτα προς Wu,30MB και sms...Μπορεις με 5€ να βαλεις επισης και το spotify για απεριοριστη μουσικη(ψαξε το στο site της Cosmote).

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

https://www.whatsup.gr/el/moirase-mb-stoys-filoys-soy

Με τους φίλους σου αξίζει να μοιράζεσαι τα πάντα. Ακόμα και τα MB!

 

Γιατί τώρα, το WHAT’S UP σού δίνει 300MB για να μοιράσεις από 100ΜΒ σε 3 φίλους σου. Κι ακόμα… δώρο 100ΜΒ για σένα, για να σερφάρετε όλοι μαζί, με το απίστευτα γρήγορο δίκτυο της COSMOTE.

 

Μπες τώρα δωρεάν στο m.whatsup.gr, από το κινητό σου.

 

Η προσφορά ισχύει έως και 12/07/2015

Το δώρο των 100ΜΒ ισχύει για 3 ημέρες και αφορά χρήση εντός Ελλάδας

Μπορείς να δηλώσεις μέχρι και 3 φίλους με αριθμό WHAT’S UP

Μετά τη λήξη ή εξάντληση των 100ΜΒ της προσφοράς, αν δεν έχεις πακέτο ΜΒ, το Internet χρεώνεται αυτόματα με 1€/ημέρα από την υπηρεσία COSMOTE Internet Day Pass

Στις τιμές συμπεριλαμβάνεται Φ.Π.Α.

Link to comment
Share on other sites

cosmokarta καμια προσφορα θα παρει; ολο συμβολαια και whatsup παιρνουν, εμεις στο πηγαδι κατρησαμε;
Link to comment
Share on other sites

Reload it χρυσους κωδικους δινει με 10€...αλλιως παιρνεις για μια βδομαδα 60 λεπτα προς Wu,30MB και sms...Μπορεις με 5€ να βαλεις επισης και το spotify για απεριοριστη μουσικη(ψαξε το στο site της Cosmote).

 

 

 

θενξ. 10ευρη καρτα θα βαζω ετσι και αλλιως, απλα αν δεν ξερω αν το gold δινει λεπτα ή mb ή αλλες βλακειες.

Link to comment
Share on other sites

cosmokarta καμια προσφορα θα παρει; ολο συμβολαια και whatsup παιρνουν, εμεις στο πηγαδι κατρησαμε;

 

Αν δεν είσαι στην προσφορά με τα 400' γύρισε το σε wu. Τα ίδια πακέτα έχει (200' 5Ε).

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ κοσμοκάρτα είμαι... είναι που έχει το 1' το 1'.

Αλλιώς θα είχα φύγει (και δε θα πήγαινα whatsup... θα έφευγα εντελώς από Cosmote)

 

Πάντως αυτό που είπε ο φίλος patrickdrd είναι και δική μου απορία...

Εμείς τίποτε?

May The Force Be With You...
Link to comment
Share on other sites

μου ηρθε μηνυμα προσφατα για δωρο 250 mb για μια βδομαδα με καθε ανανεωση 10 ευρω μεχρι τελους του μηνα
Link to comment
Share on other sites

μου ηρθε μηνυμα προσφατα για δωρο 250 mb για μια βδομαδα με καθε ανανεωση 10 ευρω μεχρι τελους του μηνα

 

Καινουριο 'φρουτο' της cosmote ειναι παλι τουτο;

250mb, για μια βδομαδα. 10 ευρω.

Δηλαδη μεχρι να πεις κυμινο, περασε η βδομαδα, κι ο user σαν τον ζητιανο, ας εσκασε ενα 10ευρω την περασμενη βδομαδα, παλι πρεπει να βγει στην ζητιανια για megabytes.

Ρε δεπαναγα....cosmote.

Link to comment
Share on other sites

Καινουριο 'φρουτο' της cosmote ειναι παλι τουτο;

 

250mb, για μια βδομαδα. 10 ευρω.

 

Δηλαδη μεχρι να πεις κυμινο, περασε η βδομαδα, κι ο user σαν τον ζητιανο, ας εσκασε ενα 10ευρω την περασμενη βδομαδα, παλι πρεπει να βγει στην ζητιανια για megabytes.

 

Ρε δεπαναγα....cosmote.

 

 

Τα megabytes είναι δώρο με την ανανέωση. Δεν σού χρεώνουν κάτι...

Link to comment
Share on other sites

Τα megabytes είναι δώρο με την ανανέωση. Δεν σού χρεώνουν κάτι...

 

το ιδιο ισχυει και στην φρογκ αλλα για ανανεωση απο τα καταστηματα οτε /γερμανος με 10 ευρω ανανεωση 250 mb αλλα και παλι για 7 ημερες.. αυτο ισχυει και στην whats up με την ανανεωση απο τα καταστηματα; ή οχι μονο στην φρογκ; .

 

edit: τελικα ισχυει δειτε εδω https://www.whatsup.gr/el/prosfora-whats-0

 

ΔΩΡΟ 250MB για ανανεώσεις Αny Value Top Up από 10€

Με το WHAT’S UP βρίσκουμε πάντα τρόπο να είμαστε μαζί και να επικοινωνούμε, γιατί μαζί κερδίζουμε περισσότερα!

 

Τώρα, με κάθε ανανέωση χρόνου ομιλίας από 10€ στο δίκτυο πωλήσεων της COSMOTE, μέσω της υπηρεσίας Any Value Top Up, παίρνεις ΔΩΡΟ 250ΜΒ για να σερφάρεις στο internet με το απίστευτα γρήγορο δίκτυο της COSMOTE.

 

Το δώρο των 250ΜΒ ισχύει για 7 ημέρες και αφορά χρήση εντός Ελλάδας.

 

• H προσφορά ισχύει για ανανεώσεις χρόνου ομιλίας έως τις 30/06

 

• Στην πρόσφορα συμπεριλαμβάνονται και online ανανεώσεις από 10€ με χρήση πιστωτικής κάρτας

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Τα megabytes είναι δώρο με την ανανέωση. Δεν σού χρεώνουν κάτι...

Το να διαρκούν για 7 ημέρες είναι κοροϊδία όπως και να το δει κάποιος.

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

Το να διαρκούν για 7 ημέρες είναι κοροϊδία όπως και να το δει κάποιος.

 

καλα δεν το συζηταω στην βονταφον ισχυουνε και 30 ημερες και μπορεις να κανεις ανανεωση μεσω ιντερνετ μεσω χρεωστικης καρτας ενω αντιστοιχα στην κοσμοτε μεσω πιστωτικης απο οσο αναφερει..

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Έχω κάνει ανανέωση σε what's up στο παρελθόν με κάρτα που ήταν χρεωστική, όπως επίσης και με προπληρωμένη.
Link to comment
Share on other sites

'έχεις 200' προς όλους για 1 μήνα'...τι είναι αυτό ρε παιδιά, δώρο για να με ψήσουν να βάλω κάρτα ;
Link to comment
Share on other sites

'έχεις 200' προς όλους για 1 μήνα'...τι είναι αυτό ρε παιδιά, δώρο για να με ψήσουν να βάλω κάρτα ;

Αυτό ακριβώς!

Πλέον και με αυτό το λίγο μας έχουν κάνει να χαιρόμαστε...

Link to comment
Share on other sites

MHN ΞEXNAΣ! ANANEΩΣE MEXPI TO TEΛOΣ TOY MHNA KAI ΘA EXEIΣ ΔΩPO 200' ΠPOΣ OΛA TA ΔIKTYA ΓIA 1 MHNA!

 

F2G το κάναμε... :D

 

Πως το παθανε; οι σπαγκοραμμενοι;.

συνηθως στην κοσμοκαρτα σου αφαιρει 5 ευρω και σου δινει 200 λεπτα! εδώ το δινουυνε δωρο πολύ καλο αυτό.. παλι καλα που είναι και προς όλα τα δικτυα και όχι προς whats up.

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Πως το παθανε; οι σπαγκοραμμενοι;.

συνηθως στην κοσμοκαρτα σου αφαιρει 5 ευρω και σου δινει 200 λεπτα! εδώ το δινουυνε δωρο πολύ καλο αυτό.. παλι καλα που είναι και προς όλα τα δικτυα και όχι προς whats up.

 

Εάν το είχανε μόνιμο μπόνους, θα κέρδιζε πολύ κόσμο...

Link to comment
Share on other sites

Το τελευταιο 4μηνο δεν ειχα ανανεωσει καθολου το what's up και συχνα πυκνα μου εστελναν μνμ στο ασχετο, παρε δωρο 500mb για ενα μηνα, ή τοσα λεπτα ομιλιας για 1 μηνα.

Το τελευταιο καιρο μου ερχονταν το εξης: Απο τον επομενο μηνα και για τους επομενους χ μηνες αν βαλεις καρτα απο 5 ευρω και πανω, θα παρεις δωρο 200 λεπτα προς ολους για ενα μηνα.

 

Ε λεω, δε γμτ. Εβαλα καρτουλα μολις 5€ και το πηρα το δωρακι.

 

Το δικο μου συμπερασμα: Οσο πιο πολυ τη κλανετε τη what's up τοσο πιο πολλα δωρα θα κανει.

Link to comment
Share on other sites

Εάν το είχανε μόνιμο μπόνους, θα κέρδιζε πολύ κόσμο...

 

Οκ αν εκανε δωρα μπονους κτλ θα τους ειχε σβησει ολους.

Link to comment
Share on other sites

Οκ αν εκανε δωρα μπονους κτλ θα τους ειχε σβησει ολους.

Σωστά!Αν συνδίαζε καλό δίκτυο και τιμές θα γινόταν χαμός!

COSMOTE VDSL 100/10, COSMOTE TV FULL PACK, COSMOTE GIGAMAX UNLIMITED, COSMOTE INTERNET ON THE GO με κάρτα (εξοχικό), F2G + CU (για δοκιμές), EON TV FULL PACK.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...