Jump to content

Τα πάντα για τα καρτοκινητά της Cosmote


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δικαιούσαι κανονικά την νέα Ακαδημαϊκή ταυτότητα , απλά δεν θα έχει ισχύ εισιτηρίου .

Την ακαδημαϊκή ταυτότητα πήρε ο πρώτος μου υιός στο 9ο έτος σπουδών ο δεύτερος στο 7ο

και εγώ στο 6ο έτος και από κατατακτήριες (δεύτερο πτυχίο ) .Στα 51 μου ούτε εμένα με λες φοιτητή .

Καμμία από αυτές βέβεα δεν ισχύει για εισιτήριο , αλλα πήραμε κανονικά όλες τις προσφορές σε Cosmote , και Vodafone

 

Αγαπητε Βασιλη το γνωριζω. Διαβασα στο νεο συστημα τον τροπο που βγαινουν οι ταυτοτητες εκανα την αιτηση εδω και ποσες μερες αλλα τιποτα.. γιαυτι θα παω με βεβαιωση σπουδων να κανω την δουλεια μου. Να εισαι καλα!!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 43,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Δικαιούσαι κανονικά την νέα Ακαδημαϊκή ταυτότητα , απλά δεν θα έχει ισχύ εισιτηρίου .

Την ακαδημαϊκή ταυτότητα πήρε ο πρώτος μου υιός στο 9ο έτος σπουδών ο δεύτερος στο 7ο

και εγώ στο 6ο έτος και από κατατακτήριες (δεύτερο πτυχίο ) .Στα 51 μου ούτε εμένα με λες φοιτητή .

Καμμία από αυτές βέβεα δεν ισχύει για εισιτήριο , αλλα πήραμε κανονικά όλες τις προσφορές σε Cosmote , και Vodafone

 

εμένα της vodafone δεν μου δώσανε τις προσφορές στο cu γιατί ούτε εγώ δικαιούμαι πάσο! μόνο την προσφορά ιντερνετ του ΕΔΕΤ μου έδωσαν! :(

Link to comment
Share on other sites

εμένα της vodafone δεν μου δώσανε τις προσφορές στο cu γιατί ούτε εγώ δικαιούμαι πάσο! μόνο την προσφορά ιντερνετ του ΕΔΕΤ μου έδωσαν! :(

 

Στον κολλητο μου που δεν δικαιουται αλλα εχει την ταυτοτητα (απλα δεν εχεις μειωμενο στα μεσα) του δωσε η κοτε στο συμβολαιο

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Στειλτε 100 στο 1330 για να παρετε 100 λεπτα ομιλιας προς wu μεχρι την Δευτερα στις 12:00!

 

+1 τα πηρα και εγω αλλα δεν βρηκα καμια ανακοινωση που να λεει για τα 100λεπτα δωρεαν :wacko: που το ειδες εσυ?

Sony Ericcson Xperia X10 mini E10i

MiniCM10 4.0.1:D

Link to comment
Share on other sites

εμένα της vodafone δεν μου δώσανε τις προσφορές στο cu γιατί ούτε εγώ δικαιούμαι πάσο! μόνο την προσφορά ιντερνετ του ΕΔΕΤ μου έδωσαν! :(

Αν είσαι στο ανοικτό πανεπιστήμιο , δεν δικαιούσε ακαδημαϊκήταυτότητα και τις προσφορές πέρνεις όμως το φοιτητικό Internet , Αν έχεις Ακαδημαϊκη ταυτότητα τις δικαιούσε . Αν σου λένε όχι, πήγαινε σε άλλο κατάστημα.

Link to comment
Share on other sites

Αν είσαι στο ανοικτό πανεπιστήμιο , δεν δικαιούσε ακαδημαϊκήταυτότητα και τις προσφορές πέρνεις όμως το φοιτητικό Internet , Αν έχεις Ακαδημαϊκη ταυτότητα τις δικαιούσε . Αν σου λένε όχι, πήγαινε σε άλλο κατάστημα.

 

Ευχαριστώ, θα το κάνω. Απλά στο κατάστημα που μου έδωσαν την Ακαδημαϊκή ταυτότητα γράφει πάνω ότι δεν δικαιούμαι πάσο οπότε μου είπαν ότι δεν δικαιούμαι και την προσφορά :(

Link to comment
Share on other sites

+1 τα πηρα και εγω αλλα δεν βρηκα καμια ανακοινωση που να λεει για τα 100λεπτα δωρεαν :wacko: που το ειδες εσυ?

 

Τυχαία το είδα από την σελίδα τους στο facebook και είπα να ενημερώσω!!

Link to comment
Share on other sites

Αυτή η προσφορά των 500ΜΒ μέσω reload it, ισχύει κι αν βάλουμε και δεύτερο και τρίτο πακέτο; Μπορώ να ανανεώσω ξανά με 10€ και να ξαναέχω την προσφορά;
Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Εχω καρτοκινητο Cosmote και σκεφτομαι να αλλαξω εταιρια για να εχω πιο φτηνες χρεωσεις στο ιντερνετ(σκεφτομαι την Q). Το Whats up αξιζει για το ιντερνετ?Το Reloaded? Τί αλλο προτεινετε?

Ευχαριστώ!!

Link to comment
Share on other sites

Εχω καρτοκινητο Cosmote και σκεφτομαι να αλλαξω εταιρια για να εχω πιο φτηνες χρεωσεις στο ιντερνετ(σκεφτομαι την Q). Το Whats up αξιζει για το ιντερνετ?Το Reloaded? Τί αλλο προτεινετε?

Ευχαριστώ!!

 

για τι χρηση mb μιλαμε?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Στο reloadit, πλεον, αναμεσα στις 3 επιλογες καθε φορα, βρισκονται και τα 500ΜΒ ιντερνετ εξαργυρωνοντας gold κωδικο, δηλαδη εχοντας βαλει 10€ καρτα προηγουμενως.
Link to comment
Share on other sites

Υπολογιζω το πολυ 500 το μηνα. Το Reloaded σε αφηνει να επιλεξεις τα δωρεαν ΜΒ ή ειναι θεμα τυχης αν θα ερθουν?Για αλλη εταιρια? Ευχαριστώ!
Link to comment
Share on other sites

Εχω καρτοκινητο Cosmote και σκεφτομαι να αλλαξω εταιρια για να εχω πιο φτηνες χρεωσεις στο ιντερνετ(σκεφτομαι την Q). Το Whats up αξιζει για το ιντερνετ?Το Reloaded? Τί αλλο προτεινετε?

Ευχαριστώ!!

οι χρεώσεις στην q είναι πολύ καλύτερες σε σχέση με της κοσμοτέ...σήμα δεν θα έχεις παράπονο ειδικά αν είσαι σε αστικό κέντρο. Εγώ πάντως το m.whatsup.gr πολλές φορές δεν καταφέρνω να το ανοίξω,μιλάμε για ένα απλό gprs dual sim κινητό και πάλι ζορίζεται. Δεν ξέρω αν είναι η συσκευή, αλλά το δίκτυο είναι σίγουρα "πίτα".;)

Link to comment
Share on other sites

οι χρεώσεις στην q είναι πολύ καλύτερες σε σχέση με της κοσμοτέ...σήμα δεν θα έχεις παράπονο ειδικά αν είσαι σε αστικό κέντρο. Εγώ πάντως το m.whatsup.gr πολλές φορές δεν καταφέρνω να το ανοίξω,μιλάμε για ένα απλό gprs dual sim κινητό και πάλι ζορίζεται. Δεν ξέρω αν είναι η συσκευή, αλλά το δίκτυο είναι σίγουρα "πίτα".;)

στα καρτοκινητά της cosmote ούτε το m.facebook.com δεν φορτώνει γρήγορα:lol:

Q -> 240MB με 3€, 600ΜΒ με 5€

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σε ολους,

 

εχω εδω και μερικα χρονια ενα whatsup αριθμο, με αρκετα παλια sim, και αποφασισα να το κανω φορητοτητα σε vodafone. ομως, εχουν και οι 2 αιτησεις απορριφθει, λόγω "προβληματος επωνυμιας΅".

 

σημερα μολις μου το ξαναειπαν για 2 φορα, περασα επι τοπου απο cosmote καταστημα και ελεγξαμε ακριβως τα στοιχεια δηλωμενου αριθμου και ειναι οπως ακριβως τα λεει η ταυτοτητα μου, ΑΦΜ, αριθ.ταυτοτητας, ονομα κτλ. τι μπορει να φταιει?

 

αμεσως μετα, περνωντας από vodafone, απλα μου ειπαν θα ξαναπερασουν την αιτηση μου.

 

ΥΓ. αν χρειαζεται να μεταφερθει το θεμα στην vodafone, ας το κανει καποιος διαχειριστης.

Ό,τι κλειδώνει, ξεκλειδώνει.

Επαναφορά ΙΜΕΙ σε android.

Link to comment
Share on other sites

Υπολογιζω το πολυ 500 το μηνα. Το Reloaded σε αφηνει να επιλεξεις τα δωρεαν ΜΒ ή ειναι θεμα τυχης αν θα ερθουν?Για αλλη εταιρια? Ευχαριστώ!

 

Μπορεις να πας και cu που με καθε 10 ευρω σου δινει δωρο 500mb και αν τελειωσουν εχει με 5 ευρω 500mb και αν το ενεργοποιησεις απο το ιντερνετ σου δινει και αλλα 100 δωρο.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, έχω κάνει αίτηση για φορητότητα σε cosmote από vodafone (συμβόλαιο) και έχω σκοπό όταν με πάρουν τηλ να πάω απο το Γερμανό να το κάνω καρτοκινητό και οχι σύνδεση.

Διαβάζω όμως εδώ οτι η ταχύτητα internet είναι διαφορετική σε κάρτα σε σχέση με σύνδεση συμβολαίου. Ισχύει όντως κάτι τέτοιο; γιατί αν ισχύει αλλάζουν τα πράγματα.

Πάντως κάτι τέτοιο μου φαίνεται εντελώς παράλογο

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, έχω κάνει αίτηση για φορητότητα σε cosmote από vodafone (συμβόλαιο) και έχω σκοπό όταν με πάρουν τηλ να πάω απο το Γερμανό να το κάνω καρτοκινητό και οχι σύνδεση.

Διαβάζω όμως εδώ οτι η ταχύτητα internet είναι διαφορετική σε κάρτα σε σχέση με σύνδεση συμβολαίου. Ισχύει όντως κάτι τέτοιο; γιατί αν ισχύει αλλάζουν τα πράγματα.

Πάντως κάτι τέτοιο μου φαίνεται εντελώς παράλογο

 

Μπα παράλογο μου φαίνεται. Προσωπικά δεν έχω διαπιστώσει κάτι τέτοιο.

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα! έβαλα χθες κάρτα για τον μηνα νοέμβριο και δεν μ έστειλαν μηνυμα ότι τον δεκεμβρίο θα εχω 600+600mb. δν στελνουν πια; έτυχε σε κανέναν άλλο;
Link to comment
Share on other sites

στα καρτοκινητά της cosmote ούτε το m.facebook.com δεν φορτώνει γρήγορα:lol:

Q -> 240MB με 3€, 600ΜΒ με 5€

 

Η Wind άλλαξε τα δεδομένα για άλλη μια φορά με το F2G. Με 5ευρώ έχεις πλέον 1GB και με ανανέωση 10ευρώ επιλέγεις ή 300΄ προς όλους ή 500mb.Eκεί στην COSMOTE τα βλέπετε αυτά; Ο κόσμος ξύπνησε και πάει εκεί που δίνουν περισσότερα. Δεν έχω λόγο πλέον να έχω wu ως δεύτερο νούμερο. Το F2G με καλύπτει στην κυριολεξία γιατί έχει και πακέτα με 5ευρώ 200' προς όλους.Απλά καλείς και δεν σε νοιάζει τι δίκτυο έχει ο άλλος.ΑΝΤΙΟ COSMOTE...

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...