Jump to content

Τα πάντα για τα καρτοκινητά της Cosmote


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 43,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Εγώ έχω έναν αριθμό what's up τον οποίο θα ανανέωνα τώρα με μία κάρτα των 5€ ευρώ για να πάρω τα 600 λεπτα προς what's up κλπ. Πήγα όμως στο πλαίσιο το πρωί για μία άλλη δουλειά και το παιδί που δούλευε στην κινητή τηλεφωνία μου είπε ότι όλα τα what's up και όλα τα καρτοκινητά από όλες τις εταιρείες γενικότερα θα πάψουν να ισχύουν με την ανανέωση των 5 ευρώ και θα γίνουν όλα καρτοσυμβόλαια. Θα μπορείς δηλαδή να έχεις δωρεάν χρόνο ομιλίας 1500' και κάποια άλλα προνόμια (δε θυμάμαι ακριβώς) αλλά με μικρότερο κόστος τα 15€ από όπου θα ξεκινάνε τα καρτοσυμβόλαια.

Το what's up λοιπόν ΤΕΛΟΣ από Σεπτέμβριο μου είπε. Έτσι λέει τους έχουν ενημερώσει από τις εταιρείες.

 

Επειδη αυτο που σου ειπαν ειναι σοβαρο, εννοεις, οτι ολες οι εταιριες-γιατι αποκλειεται μονο η cosmote να το κανει-στην ελλαδα, θα καταργησουν τα καρτοκινητα τους, σε παγκοσμια πρωτια, και μεσω πρωτοφανους ανεχειας;

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω έναν αριθμό what's up τον οποίο θα ανανέωνα τώρα με μία κάρτα των 5€ ευρώ για να πάρω τα 600 λεπτα προς what's up κλπ. Πήγα όμως στο πλαίσιο το πρωί για μία άλλη δουλειά και το παιδί που δούλευε στην κινητή τηλεφωνία μου είπε ότι όλα τα what's up και όλα τα καρτοκινητά από όλες τις εταιρείες γενικότερα θα πάψουν να ισχύουν με την ανανέωση των 5 ευρώ και θα γίνουν όλα καρτοσυμβόλαια. Θα μπορείς δηλαδή να έχεις δωρεάν χρόνο ομιλίας 1500' και κάποια άλλα προνόμια (δε θυμάμαι ακριβώς) αλλά με μικρότερο κόστος τα 15€ από όπου θα ξεκινάνε τα καρτοσυμβόλαια.

Το what's up λοιπόν ΤΕΛΟΣ από Σεπτέμβριο μου είπε. Έτσι λέει τους έχουν ενημερώσει από τις εταιρείες.

 

το οτι στο παν οι αχρηστοι στο πλαισιο σημαινει οτι δεν ισχυει με τιποτα...οι τυποι ειναι πολυ μακρυα νυχτωμενοι εκει μεσα..

μην ανησυχειτε..

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Επειδη αυτο που σου ειπαν ειναι σοβαρο, εννοεις, οτι ολες οι εταιριες-γιατι αποκλειεται μονο η cosmote να το κανει-στην ελλαδα, θα καταργησουν τα καρτοκινητα τους, σε παγκοσμια πρωτια, και μεσω πρωτοφανους ανεχειας;

 

Ναι, τον ρώτησα κάτι για τα what's up και μου είπε αυτό το πράγμα ότι μετά το τέλος του μήνα θα καταργηθούν και μετά του λέω "και τη vodafone θα το κάνει?" και μου λέει "ναι, όλες". Θα είναι όλα καρτοσυμβόλαια, θα ξεκινάνε από 15 €, θα σου δίνουνε 1500' και κάτι άλλα και αυτά λέει τα 15 € δεν θα στα τραβάει από το λογαριασμό σου. Θα είναι διαθέσιμα. Και λέω πρώτα το είχανε με 5€, μετά με 7€ και τώρα με 15€. Και μου λέει κάτι τέτοιο...

 

το οτι στο παν οι αχρηστοι στο πλαισιο σημαινει οτι δεν ισχυει με τιποτα...οι τυποι ειναι πολυ μακρυα νυχτωμενοι εκει μεσα..

μην ανησυχειτε..

Δεν ξέρω αν και κατά πόσον είναι σχετικός ο άνθρωπος που μου το είπε. Πάντως φαινόταν να ήξερε τι έλεγε.

Τον ρώτησα, σίγουρα μέχρι το τέλος Αυγούστου? και μου λέει "αυτήν την ενημέρωση έχουμε, δεν ξέρω αν θα πάρει κάποια παράταση"...

Αυτά...

.

Asteroshouse.gr ...................

Link to comment
Share on other sites

ας το κάνουν. εγώ πάτως έκοψα το συμβόλαιο ε΄δω και 2-3 χρόνια γιατ'ί δεν άντεχα το ντ@β@τζιλίκι κάθε μήνα. και τώρα που βάζω κάρτα (5 ή 10€) κάθε 2-3 μήνες πολύ τους είναι.

 

να ναι καλά το skype, msn, facebook, Κλπ

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω έναν αριθμό what's up τον οποίο θα ανανέωνα τώρα με μία κάρτα των 5€ ευρώ για να πάρω τα 600 λεπτα προς what's up κλπ. Πήγα όμως στο πλαίσιο το πρωί για μία άλλη δουλειά και το παιδί που δούλευε στην κινητή τηλεφωνία μου είπε ότι όλα τα what's up και όλα τα καρτοκινητά από όλες τις εταιρείες γενικότερα θα πάψουν να ισχύουν με την ανανέωση των 5 ευρώ και θα γίνουν όλα καρτοσυμβόλαια. Θα μπορείς δηλαδή να έχεις δωρεάν χρόνο ομιλίας 1500' και κάποια άλλα προνόμια (δε θυμάμαι ακριβώς) αλλά με μικρότερο κόστος τα 15€ από όπου θα ξεκινάνε τα καρτοσυμβόλαια.

Το what's up λοιπόν ΤΕΛΟΣ από Σεπτέμβριο μου είπε. Έτσι λέει τους έχουν ενημερώσει από τις εταιρείες.

 

εγω πιστευω οτι ειναι πολιτικη για να φερουνε τον κοσμο στα καρτοσυμβολαια επειδη δεν προσφερει τιποτα το what's up σαν μπονους ανανανεωσης . ειναι τελειως εξοφρενικο αυτο να πληρωνεις καθε μηνα με το ετσι θελω το παγιο τι ειναι αυτα; .

θελουμε φετος απεριοριστα data σε ολους τους παροχους κινητης τηλεφωνιας στην Ελλαδα για ολο το καλοκαιρι. 

Link to comment
Share on other sites

Μην μου πεις το παιδί που είναι στο πλαίσιο Τσιμισκής ..

 

Και οκ το κάνουν αυτό , Εγω τι να τα κάνω τα 1500 λεπτά εδώ ισα ισα 300 δεν καταναλώνω...

 

 

Ας το κάνουν και θα δουν πόσο θα χάσουν ... Ήμαρτον....

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Μην μου πεις το παιδί που είναι στο πλαίσιο Τσιμισκής ..

 

Όχι, σε άλλο κατάστημα ήταν..

.

Asteroshouse.gr ...................

Link to comment
Share on other sites

αμμ.. και σε μένα είπε παρόμοια αλλά εγώ απο βιασύνη και αδιάφορα δεν άκουγα τα περισσότερα γιατι χάζευα τις κοπέλες
:ninja:
Link to comment
Share on other sites

αμμ.. και σε μένα είπε παρόμοια αλλά εγώ απο βιασύνη και αδιάφορα δεν άκουγα τα περισσότερα γιατι χάζευα τις κοπέλες

 

Εγώ επειδή είμαι κοπέλα, τον άκουσα...

.

Asteroshouse.gr ...................

Link to comment
Share on other sites

Πολυ καιρο το λενε παντως αυτο οτι θα καταργηθουν τα καρτοκινητα. Κι οσοι απο μας εχουν φυγει απο συμβολαιο εχουμε βρει την υγεια μας και δε φοβομαστε ουτε τρελες υπερχρεωσεις στο λογαριασμο, βαζουμε ΟΣΟ θελουμε ΟΠΟΤΕ θελουμε! Τουλαχιστον αν τα κανουν ΟΛΑ συμβολαια να ριξουν πολυ τις τιμες μιας και θα εχουν πολυ περισσοτερους πελατες συμβολαιου! Αυτο ειναι το τιμιο!
Link to comment
Share on other sites

Και αυτοί που χρησιμοποιούν περιστασιακά το κινητό τους;

 

Μάλλον θα πάνε να πνιγούν ή θα μείνουν χωρίς κινητό... Καλή ώρα σαν μεγάλους ανθρώπους που το έχουν το κινητό κυρίως για να τους παίρνουν άντε και να παίρνουν και κανένα τηλ όταν έχουν έμπνευση για το πώς δουλεύει η συσκευή :happy::rolleyes:;)

 

Και εγώ που πήρα τον βάτραχο ρε παιδιά τι θα τον κάνω;:mad:

 

Μα πού τα ακούτε όλοι σας όλα αυτά και εμείς δεν τα ακούμε;;;;

 

Αυτό που σας έδειξα στην Αγγλία πάντως το pay as you go, τελικά το φορτώνεις και αυτό σαν καρτοκινητό από ό,τι κατάλαβα! Δεν πρέπει να έχει λογαριασμό τον μήνα....

Link to comment
Share on other sites

Το διάβασα και σε άλλο thread, εκεί είναι το πρόβλημα. Μάλλον δημιουργούν φήμες οι εταιρείας για να ρίξουν άδεια και να πιάσουν γεμάτα.
Link to comment
Share on other sites

Πολυ καιρο το λενε παντως αυτο οτι θα καταργηθουν τα καρτοκινητα. Κι οσοι απο μας εχουν φυγει απο συμβολαιο εχουμε βρει την υγεια μας και δε φοβομαστε ουτε τρελες υπερχρεωσεις στο λογαριασμο, βαζουμε ΟΣΟ θελουμε ΟΠΟΤΕ θελουμε! Τουλαχιστον αν τα κανουν ΟΛΑ συμβολαια να ριξουν πολυ τις τιμες μιας και θα εχουν πολυ περισσοτερους πελατες συμβολαιου! Αυτο ειναι το τιμιο!

 

Αχ να σε ρωτήσω τις ανησυχίες μου... Με τις 30 μέρες που πρέπει να μετράς κάθε μήνα την παλεύεις; Τις θυμάσαι;

Εσύ τι κάρτα έχεις;

 

Ρε παιδιά της Κοσμοτέ, γιατί ο κόσμος προτιμά την Κοσμοκάρτα και το W.U. αντί για το Βατράχι; Εντάξει δεν μιλάω για τον κόσμο που μιλάει αρκετά, αλλά για τον κόσμο που έχει το κινητό σαν χρηστικό αντικείμενο στοιχειώδους καθημερινής επικοινωνίας κυρίως...

Μου εχει κάνει τρομερή εντύπωση. Άσε δε που νομίζω ότι οι Q υπερτερούν αριθμητικά του Βατράχου!

Έχει κάτι το δίκτυό του(είναι χαμηλής προτεραιότητας); Γενικά πού είναι η παγίδα;;; Υπάρχει καμία; Γιατί εγώ που δεν είχα ασχοληθεί με καρτοκινητή ποτέ μου σχεδόν, θεωρώ ότι είναι το πιο συμφέρον πακέτο για ένα μέσο χρήστη, τόσο που εξαιτιας του σκέφτομαι μελλοντικά να πετάξω το συμβόλαιο στην Βόντα και να το κάνω καρτοκινητό κυρίως για το νουμερο....!

Edited by Scar
Link to comment
Share on other sites

 

Ρε παιδιά της Κοσμοτέ, γιατί ο κόσμος προτιμά την Κοσμοκάρτα και το W.U. αντί για το Βατράχι;

Για τον ίδιο λόγο που όλοι υποστηρίζουν Ολυμπιακό και Παναθηναϊκο, για τον ίδιο λόγο που όλοι ψηφίζουν ΠΑΣΟΚ - ΝΔ, για τον ίδιο λόγο που όλοι πίνουν φραπέ, για τον ίδιο λόγο που όλοι πίνουν Amstel και Heineken, για τον ίδιο λόγο που όλοι ψωνίζουν από το Πλαίσιο και τα Multirama...

 

Νομίζω ότι σε κάλυψα...:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Αχ να σε ρωτήσω τις ανησυχίες μου... Με τις 30 μέρες που πρέπει να μετράς κάθε μήνα την παλεύεις; Τις θυμάσαι;

Εσύ τι κάρτα έχεις;

 

Ρε παιδιά της Κοσμοτέ, γιατί ο κόσμος προτιμά την Κοσμοκάρτα και το W.U. αντί για το Βατράχι; Εντάξει δεν μιλάω για τον κόσμο που μιλάει αρκετά, αλλά για τον κόσμο που έχει το κινητό σαν χρηστικό αντικείμενο στοιχειώδους καθημερινής επικοινωνίας κυρίως...

Μου εχει κάνει τρομερή εντύπωση. Άσε δε που νομίζω ότι οι Q υπερτερούν του Βατράχου!

Έχει κάτι το δίκτυό του(είναι χαμηλής προτεραιότητας); Γενικά πού είναι η παγίδα;;; Υπάρχει καμία; Γιατί εγώ που δεν είχα ασχοληθεί με καρτοκινητή ποτέ μου σχεδόν, θεωρώ ότι είναι το πιο συμφέρον πακέτο για ένα μέσο χρήστη, τόσο που εξαιτιας του σκέφτομαι μελλοντικά να πετάξω το συμβόλαιο στην Βόντα και να το κάνω καρτοκινητό κυρίως για το νουμερο....!

 

Κατ' αρχας στελνεις ενα μηνυματακι δωρεαν και σε 5 δευτερολεπτα σου απανταει η cosmoκαρτα ποσο χρονο εχεις ακομα και μεχρι ποτε, δε χρειαζεται να θυμασαι κατι εσυ. Το ιδιο και με πακετο μηνυματων. Και για να καταλαβεις ενα μηνα μπορει να βαλω καρτα 10ευρη και να μου δωσει 60 λεπτα δωρο, δηλαδη 20 κλησεις στην ουσια γιατι η ελαχιστη χρεωση ειναι 3 λεπτα!!! Τον αλλο μηνα στελνω ενα μηνυματακι και ενεργοποιω με 7 ευρω απο την καρτα που εχω ηδη βαλει 80 λεπτα ομιλιας. Τον επομενο μπορει να βαλω 20. Αναλογα ομως με τις δικες μου αναγκες! Α κ πχ εχουν κι ενα οι γονεις μου και δεν βαζουν καρτα, μια το 6αμηνο, τους εχω βαλει και 2 νουμερα cosmote με 1 λεπτο το λεπτο χρεωση και ολα μια χαρα. Εγω λογω επαγγελματος εχω μια καρτα απο καθε εταιρεια για να μη χρεωνονται οσοι με καλουνε αλλα πιο πολυ χρησιμοποιω κοσμοκαρτα και what's up. Για το frog δεν το ψαξα ποτε να σου πω την αληθεια μου! Παντως θυμαμαι κανα δυο χρονια να λενε οτι θα κοπουν τα καρτοκινητα.

Link to comment
Share on other sites

Για τον ίδιο λόγο που όλοι υποστηρίζουν Ολυμπιακό και Παναθηναϊκο, για τον ίδιο λόγο που όλοι ψηφίζουν ΠΑΣΟΚ - ΝΔ, για τον ίδιο λόγο που όλοι πίνουν φραπέ, για τον ίδιο λόγο που όλοι πίνουν Amstel και Heineken, για τον ίδιο λόγο που όλοι ψωνίζουν από το Πλαίσιο και τα Multirama...

 

Νομίζω ότι σε κάλυψα...:rolleyes:

 

Πάλι καλά δηλαδή! Να μην ανησυχώ! :p Γιατί προς το παρόν τον έχω πάρει για γέμισμα μιας που ακόμα δεν τον χρειάζομαι άμεσα και δεν τον έχω κάνει βολτες να δω το δίκτυο τι παίζει...Χρειάζομαι και άλλη συσκευή βλέπεις για να το κάνω!:ninja:

 

Κατ' αρχας στελνεις ενα μηνυματακι δωρεαν και σε 5 δευτερολεπτα σου απανταει η cosmoκαρτα ποσο χρονο εχεις ακομα και μεχρι ποτε, δε χρειαζεται να θυμασαι κατι εσυ. Το ιδιο και με πακετο μηνυματων. Και για να καταλαβεις ενα μηνα μπορει να βαλω καρτα 10ευρη και να μου δωσει 60 λεπτα δωρο, δηλαδη 20 κλησεις στην ουσια γιατι η ελαχιστη χρεωση ειναι 3 λεπτα!!! Τον αλλο μηνα στελνω ενα μηνυματακι και ενεργοποιω με 7 ευρω απο την καρτα που εχω ηδη βαλει 80 λεπτα ομιλιας. Τον επομενο μπορει να βαλω 20. Αναλογα ομως με τις δικες μου αναγκες! Α κ πχ εχουν κι ενα οι γονεις μου και δεν βαζουν καρτα, μια το 6αμηνο, τους εχω βαλει και 2 νουμερα cosmote με 1 λεπτο το λεπτο χρεωση και ολα μια χαρα. Εγω λογω επαγγελματος εχω μια καρτα απο καθε εταιρεια για να μη χρεωνονται οσοι με καλουνε αλλα πιο πολυ χρησιμοποιω κοσμοκαρτα και what's up. Για το frog δεν το ψαξα ποτε να σου πω την αληθεια μου! Παντως θυμαμαι κανα δυο χρονια να λενε οτι θα κοπουν τα καρτοκινητα.

 

Αχ αυτά τα έχω σκεφτεί και εγώ για το στυλ Κοσμοκάρτας/Βόντα Νέα Καρτοκινητή κ απογοητεύτηκα με την τεράστια αλλαγή που έγινε τώρα με τα νέα προγράμματα... Απλά εντάξει είπα να ρωτήσω πώς φαίνεται και σε σένα η αλλαγή μιας και ποτέ μου δεν είχα μείνει χωρίς συμβόλαιο και φοβάμαι λιγο την αλλαγή! Για αυτό πήρα και τον Βάτραχο να τον χρησιμοποιώ στους υπόλοιπους και αν το γυρίσω το Βόντα σε κάρτα να έχω μία ασφάλεια με τον Βάτραχο ότι δεν θα "ξεμείνω" σε χρόνο dt σε περίπτωση ανάγκης κυρίως, μιας που έχει γήινες χρεώσεις!:)

Edited by Petros the Great
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων.
Link to comment
Share on other sites

Για τον ίδιο λόγο που όλοι υποστηρίζουν Ολυμπιακό και Παναθηναϊκο, για τον ίδιο λόγο που όλοι ψηφίζουν ΠΑΣΟΚ - ΝΔ, για τον ίδιο λόγο που όλοι πίνουν φραπέ, για τον ίδιο λόγο που όλοι πίνουν Amstel και Heineken, για τον ίδιο λόγο που όλοι ψωνίζουν από το Πλαίσιο και τα Multirama...

 

Νομίζω ότι σε κάλυψα...:rolleyes:

 

Κατσε καλε οταν οι πελατες σου η οι φιλοι σου εχουν what's up ΕΣΥ θα τους πεις οχι αλλαξτε σε frog να μιλαμε φθηνοτερα. Και αντε εγω σου λεω οτι εχει φθηνοτερη χρεωση σε ομιλια και μηνυματα, εγω που μιλαω με την κοπελα μου με τις ωρες και στελνουμε απειρα μηνυματα θελω κατι σε στυλ what's up. Πολυ χρονο και πολλα μηνυματα. Ασε που και ο βατραχος της κοσμοτε ειναι οποτε αν σταματησουν τα καρτοκινητα θα σταματησει κι αυτος! Κι οπως ειδα λεει διπλασιασμος καρτας (χωρις να χει των 20) μεχρι 30/9! Για 2 μηνες ακομα! Μετα; Παλι αλλαγες οπως ολοι! Σε βαζουν πρωτα στο τρυπακι να παρεις και μετα...Εχει μεινει μια αφισα κολλημενη σε καρτοτηλεφωνο στη Γλυφαδα εξω απο τα Goody's που λεει 1000 λεπτα και 1000 μηνυματα (1000 αν θυμαμαι καλα μπορει και 1500) σε what's up μονο με 1 ευρω! Ε ρε εποχες!

Link to comment
Share on other sites

Κατσε καλε οταν οι πελατες σου η οι φιλοι σου εχουν what's up ΕΣΥ θα τους πεις οχι αλλαξτε σε frog να μιλαμε φθηνοτερα. Και αντε εγω σου λεω οτι εχει φθηνοτερη χρεωση σε ομιλια και μηνυματα, εγω που μιλαω με την κοπελα μου με τις ωρες και στελνουμε απειρα μηνυματα θελω κατι σε στυλ what's up. Πολυ χρονο και πολλα μηνυματα. Ασε που και ο βατραχος της κοσμοτε ειναι οποτε αν σταματησουν τα καρτοκινητα θα σταματησει κι αυτος! Κι οπως ειδα λεει διπλασιασμος καρτας (χωρις να χει των 20) μεχρι 30/9! Για 2 μηνες ακομα! Μετα; Παλι αλλαγες οπως ολοι! Σε βαζουν πρωτα στο τρυπακι να παρεις και μετα...Εχει μεινει μια αφισα κολλημενη σε καρτοτηλεφωνο στη Γλυφαδα εξω απο τα Goody's που λεει 1000 λεπτα και 1000 μηνυματα (1000 αν θυμαμαι καλα μπορει και 1500) σε what's up μονο με 1 ευρω! Ε ρε εποχες!

 

Μα καλέ δεν μίλησα για τέτοιες περιπτώσεις που ξέρει ο ένας τι έχει ο άλλος και χρησιμοποιείτε πακέτα αναμεταξύ σας ότι είναι χρήσιμος για όλους ο βάτραχος! Μίλησα για τις περιπτώσεις που καλείς ανθρώπους που δεν ξέρεις τι έχουν/σταθερά οπότε αντί να τα μιλήσεις από το συμβόλαιο/καρτοκινητό εκτός του πακέτου προσφοράς(για τα άλλα δίκτυα) και να πληρώσεις τα μαλλιοκέφαλά σου, μιλάς από το Βάτραχο και μιλάς ανθρώπινα, χωρίς να πληρώσεις για 1 ώρα ένα πάγιο και βάλε συμβολαίου....:X

 

Εdit...Τώρα είδα ότι απαντούσες στο Σουβλάκι! Λολ! Δεν πειράζει νομίζω τα ίδια θα σου απαντούσε πάνω κάτω!

Edited by Scar
Link to comment
Share on other sites

Εγώ επειδή είμαι κοπέλα, τον άκουσα...

 

αχα καταλαβα ... Ευτιχως ηταν αντρας για μενα και δεν το εχαψα χαχαχα καλο

--------

 

Καλα και εγω πως θα εξηγησω στους γονεις μου τωρα αυτο με το wh εφαγα ηπομονη τωρα πες αυτο

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

δηλαδη οσοι εχουμε πολυ μεγαλο υπολοιπο σε μια νυχτα θα μηδενιστει? αστειοτητες παιδια. ολα εχουν ενα οριο
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εγω δεν το πιστευω με τιποτα οτι θα καταργηθουν. Δεν μπορει ολος ο κοσμος να δινει κατ ελαχιστο καθε μηνα 15€. Θα χασουν υπερβολικα μεγαλο κομματι πελατειας. Απλα διαδιδουν φημες χωρις υποσταση.
Link to comment
Share on other sites

Εγω δεν το πιστευω με τιποτα οτι θα καταργηθουν. Δεν μπορει ολος ο κοσμος να δινει κατ ελαχιστο καθε μηνα 15€. Θα χασουν υπερβολικα μεγαλο κομματι πελατειας. Απλα διαδιδουν φημες χωρις υποσταση.

 

Κράτα μικρό καλάθι, "είναι τρελοί αυτοί οι Ρωμαίοι"...;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...