Jump to content

Τα πάντα για τα καρτοκινητά της Cosmote


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 43,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Το Υ με ελληνικά.

 

Ευχαριστώ φίλε. Με ελληνικά έστελνα. Εκτός και αν φταίει κάτι στο κινητό μου...

 

Τελικά δούλεψε με YP στα αγγλικά. Ολα ΟΚ.

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον λέω μάλλον στις επόμενες μέρες θα ανακοινωθεί ότι με κάρτα ανανέωσης 5€ οι χρήστες whats up θα έχουν 300 λεπτά ομιλίας προς whats up νούμερα.

 

Λέω ΜΑΛΛΟΝ...

 

Χωρίς sms ! Εκτός και αν έχουν κανένα πακετάκι για να σου το τραβάνε και αυτό από την κάρτα ! :blink:

 

edit: η Q ανακοίνωση μειώσεις (χρόνου) και αυτή...αλλά με πακέτο μηνυμάτων στην ίδια τιμή.

Edited by sv2evs
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει και το CIAO ,

Και μάλιστα είναι το μόνο πακέτο που μπορείς να μεταφέρεις τον χρόνο ομιλίας σου από το Whats UP, και να τον μιλήσεις φτηνά.

 

Μπορείς να μεταφέρεις χρόνο ομιλίας απο οποιοδήποτε καρτοκινητό cosmote σε ciao ή μόνο απο whats up;

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να μεταφέρεις χρόνο ομιλίας απο οποιοδήποτε καρτοκινητό cosmote σε ciao ή μόνο απο whats up;

Από οποιοδήποτε καρτοκινητό της Cosmote μπορείς να μεταφέρεις σε Cosmokarta, What's Up & Ciao.

Τώρα δεν ξέρω αν από Ciao μπορείς να μεταφέρεις σε Cosmokarta ή What's Up. Αλλά λογικά, πάντα, θα είναι αμφίδρομο.

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

Από οποιοδήποτε καρτοκινητό της Cosmote μπορείς να μεταφέρεις σε Cosmokarta, What's Up & Ciao.

Τώρα δεν ξέρω αν από Ciao μπορείς να μεταφέρεις σε Cosmokarta ή What's Up. Αλλά λογικά, πάντα, θα είναι αμφίδρομο.

 

Ευχαριστώ για την πληροφορία.

Link to comment
Share on other sites

"Η ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΑΥΤΗ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΘΕΣΙΜΗ" η απάντηση που έλαβα...

 

Αυτο ειναι σιγουρα σου λεει ποσα λεφτα εχεις στην καρτα σου και αν θες να μαθεις το υπολοιπο των δωρεαν λεπτων στελνεις ΥΠΟΛ η YPOL στο 13 13... απλα εμενα μου ερχετε και ενα εξτρα μηνυμα απο το 131 και μου γραφει "το αιτημα σας καταχωρηθηκε επιτυχως"

τι ειναι αυτο?

Link to comment
Share on other sites

εχω κανει αιτηση για φορητοτητα σε ενα what's up να γινει WIND. Το ανοιγω πολυ σπανια και χτες ειδα κληση απο το 697131. Σε καλουν να σε ενημερωσουν? Υπαρχει περιπτωση να μην προχωρησει η διαδικασια αν δεν δωσεις το οκ?
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Χωρίς sms ! Εκτός και αν έχουν κανένα πακετάκι για να σου το τραβάνε και αυτό από την κάρτα ! :blink:

 

edit: η Q ανακοίνωση μειώσεις (χρόνου) και αυτή...αλλά με πακέτο μηνυμάτων στην ίδια τιμή.

 

Ναι άλλα η cosmote τα δίνει με 5€ και Q με 1€ και μπορείς να ενεργοποιήσεις 4 φόρες άρα με 4€ έχεις 1200 λεπτά και 1200 sms

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

αν εχω καταλαβει καλα παιδες δεν υπαρχει για watch up κατι αντιστοιχο με την wind δηλαδη 1GB με 15 ευρω η εστω κατι παραπλησιο ετσι?με ενδιαφερει για το iphone μου και συν οτι η cosmote εδω εχει καλυτερες ταχυτητες!
Link to comment
Share on other sites

αν εχω καταλαβει καλα παιδες δεν υπαρχει για watch up κατι αντιστοιχο με την wind δηλαδη 1GB με 15 ευρω η εστω κατι παραπλησιο ετσι?με ενδιαφερει για το iphone μου και συν οτι η cosmote εδω εχει καλυτερες ταχυτητες!

Παλιά ναι, τώρα όχι!

Link to comment
Share on other sites

αν εχω καταλαβει καλα παιδες δεν υπαρχει για watch up κατι αντιστοιχο με την wind δηλαδη 1GB με 15 ευρω η εστω κατι παραπλησιο ετσι?με ενδιαφερει για το iphone μου και συν οτι η cosmote εδω εχει καλυτερες ταχυτητες!

 

Εχει αλλα ειναι για λιγες μερες το 1GB για 30 μερες εχει 50€ για 7 μερες

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Ναι άλλα η cosmote τα δίνει με 5€ και Q με 1€ και μπορείς να ενεργοποιήσεις 4 φόρες άρα με 4€ έχεις 1200 λεπτά και 1200 sms

 

:respect:

 

Θα γίνουν δραματικές αλλαγές....ΛΕΜΕΕΕΕΕ !!!

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή για να καταλάβω πριν έβαζα 5€ κ έπαιρνα 1500' + 1500 sms κ τωρα πρέπει να βάλω 20€ για να παρω 1200' + 1200sms;;;

θελει εγγραφη στο 1330 ή ισχυει το προηγουμενο;;;

Ακομα μαθαίνω......
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή για να καταλάβω πριν έβαζα 5€ κ έπαιρνα 1500' + 1500 sms κ τωρα πρέπει να βάλω 20€ για να παρω 1200' + 1200sms;;;

θελει εγγραφη στο 1330 ή ισχυει το προηγουμενο;;;

Αν είχες εγγραφεί στην περσινή προσφορά με κάθε ανανέωση είχες 1.500' & 1.500 SMS, τότε δε χρειάζεται να καλέσεις το 1330.

Απλά κάνεις ανανέωση.

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή για να καταλάβω πριν έβαζα 5€ κ έπαιρνα 1500' + 1500 sms κ τωρα πρέπει να βάλω 20€ για να παρω 1200' + 1200sms;;;

θελει εγγραφη στο 1330 ή ισχυει το προηγουμενο;;;

 

Μιλάμε πάντα για τα τσάμπα λεπτά που μας δίνουν, γιατί μπορείς να αγορασεις 1200 λεπτά κ sms με 7 ευρώ.

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει ακομα αυτο με τα 60 mb με 3 ευρο?

Ναι, στέλνεις 60 στο 1333.

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

ναι

 

(Το μήνυμά σας είναι υπερβολικά μικρό. Θα πρέπει να εισάγετε τουλάχιστον 10 χαρακτήρες για να επιτραπεί η δημοσίευσή του.)

Link to comment
Share on other sites

60 mb για εναν μηνα..μονο ανανεωσεις..καιρου και email αντε και facebook..:)

 

Και αυτα οχι σε καθημερινη βαση...

Link to comment
Share on other sites

Βρε δε σοβαρευεται η cosmote λεω εγω?

Εν ετει 2011, και με smartphones που τα δινουν ολα μονο με internet, προσφερει πακετακια-πασατεμπο των 60mb?

Να τα δωσω στο γιο μου να παιζει, τετοια πακετα! Ε μα πια!

 

Κι αν εχει η cosmote την εντυπωση οτι μη δινοντας net στα καρτοκινητα, οτι θα στραφει ο κοσμος σε συνδρομητικες λυσεις (τρομάρα τους), μαλλον ζουν σε γυαλινο πυργο, αφου ο κοσμος καλα καλα δεν εχει να πληρωσει τη βενζινη του, τα κοινοχρηστα κλπ.

 

Η φτηνια τρωει τον παρα, κατι που εχει καταλαβει πολυ καλα η wind εδω και χρονια, ενω η cosmote εξακολουθει να κλεινει τα ματια και να εχει και πελατες καρτοκινητους δυσαρεστημενους στο θεμα του mobile net, και να μην εχει τα εσοδα απο την προσφορα ενος αξιοπρεπους πακετου.

 

Αν πχ. εδινε 500mb το μηνα εστω με 5 ευρω, θα το επαιρνα το πακετακι.

 

60mb ομως, και 1 ευρω να το δωσει(δεν ξερω, ποσο το κοστολογει?), δεν θα παρω. Καλυτερα να περιμενω να πιασω wifi. Το θεωρω ΕΜΠΑΙΓΜΟ.

 

Κι ετσι, η cosmote απλα με χάνει απο πελατη της, στην υπηρεσια mobile net.

Μου θυμιζει αυτους που ζητουν παραλογα ενοικια για οικήματα, και προτιμουν να τα εχουν ξενοικιαστα για χρονια, αφου κανεις δεν νοικιαζει σε τετοιες τιμες...

κατι αναλογο κανει κι η cosmote.

με τις υγείες τους λοιπον...

Link to comment
Share on other sites

εγώ πάντως επειδή θεωρώ τις προσφορές της cote απαράδεκτες μεταφέρω 4 νουμεράκια whatup σε Q-card, που είναι με διαφορά η καλύτερη προσφορά.

__________

 

Αν οι εκλογές άλλαζαν κάτι θα ήταν παράνομες

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...