Jump to content

Τα πάντα για τα καρτοκινητά της Cosmote


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σημερα μου ρθαν στο whats up αλλα 1000 & 1000 που ληγουν 20/12. Χώρια αυτα που ειχα και εληγαν 30/11!

Για ποιο λογο? Μηπως επειδή το δηλωσα φοιτητικο και μου εδωσε την προδφορα απο τωρα?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 43,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Σημερα μου ρθαν στο whats up αλλα 1000 & 1000 που ληγουν 20/12. Χώρια αυτα που ειχα και εληγαν 30/11!

Για ποιο λογο? Μηπως επειδή το δηλωσα φοιτητικο και μου εδωσε την προδφορα απο τωρα?

 

εαν πηγες στο καταστημα και εκανες δηλωση του καρτοκινητου σου και σε ρωτησανε οτι εαν εισαι φοιτητης και τους ειπες ναι . και τους εδωσες το αριθμο του πασου σου τοτε ναι θα εχεις 1000 λεπτα και 1000 μυνηματα καθε μηνα εως και τον απριλιο του 2010. αρκει να εχεις βαλει μια καρτα τον προηγούμενο για να παρεις τον επομενο. οπως ακριβως και με την προσφορα του 2009.

θελουμε φετος απεριοριστα data σε ολους τους παροχους κινητης τηλεφωνιας στην Ελλαδα για ολο το καλοκαιρι. 

Link to comment
Share on other sites

εαν πηγες στο καταστημα και εκανες δηλωση του καρτοκινητου σου και σε ρωτησανε οτι εαν εισαι φοιτητης και τους ειπες ναι . και τους εδωσες το αριθμο του πασου σου τοτε ναι θα εχεις 1000 λεπτα και 1000 μυνηματα καθε μηνα εως και τον απριλιο του 2010. αρκει να εχεις βαλει μια καρτα τον προηγούμενο για να παρεις τον επομενο. οπως ακριβως και με την προσφορα του 2009.

 

Nαι ετσι εγινε...αλλα νομιζα μετα την ληξη της προσφορας οχι απο τωρα...να το ξερα να πηγαινα στις 30/11 να ειχαν εναν μηνα 1000 χωρις ανανεωση!

Link to comment
Share on other sites

Nαι ετσι εγινε...αλλα νομιζα μετα την ληξη της προσφορας οχι απο τωρα...να το ξερα να πηγαινα στις 30/11 να ειχαν εναν μηνα 1000 χωρις ανανεωση!

 

οκ καλυτερα που το εβαλες τωρα διοτι μπορει μετα να περναγε η ημερομηνια και να το εχανες . διοτι πολλες φορες λεμε ''δεν πειραζει εχουμε καιρο'' και ολοι της τελευταιας στιγμης ειμαστε με αποτελεσμα αμα μας τυχει κατι την τελευταια στιγμη να μην μπορουμε με αποτελεσμα να την χανουμε την προσφορα .

θελουμε φετος απεριοριστα data σε ολους τους παροχους κινητης τηλεφωνιας στην Ελλαδα για ολο το καλοκαιρι. 

Link to comment
Share on other sites

ρε παίδες έχω ένα καρτοκινητο κοσμοτε που έχω να του βάλβ κάρτα εδώ και 6 μήνες αλλά έχω ξεχάσει το νούμερο δε το θυμάμαι αλλά δε θέλω να βάλω λεφτά γιατι δε το χρησιμοποιο , πως μπορώ να μάθω το νούμερο????
Link to comment
Share on other sites

ρε παίδες έχω ένα καρτοκινητο κοσμοτε που έχω να του βάλβ κάρτα εδώ και 6 μήνες αλλά έχω ξεχάσει το νούμερο δε το θυμάμαι αλλά δε θέλω να βάλω λεφτά γιατι δε το χρησιμοποιο , πως μπορώ να μάθω το νούμερο????

 

δεν εχεις μοναδες ουτε για μια αναπαντητη?

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει και υπηρεσία call me back η Cosmote...

 

Αν πας σε κατάστημα και τους ρωτήσεις και καλά το PIN και τους δείξεις την sim με τα ψηφία πάνω, δε θα σου πουν και το νούμερο της κάρτας αν τους αναφέρεις ότι το έχεις ξεχάσει, αλλά θες να το δηλώσεις στο όνομά σου?

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει και υπηρεσία call me back η Cosmote...

 

Αν πας σε κατάστημα και τους ρωτήσεις και καλά το PIN και τους δείξεις την sim με τα ψηφία πάνω, δε θα σου πουν και το νούμερο της κάρτας αν τους αναφέρεις ότι το έχεις ξεχάσει, αλλά θες να το δηλώσεις στο όνομά σου?

 

οχι δε θελω να δηλώσω το ονομα μου

ασε που μπορει να με ρωτησουν και τον αριθμο χρήστη....

Link to comment
Share on other sites

οχι δε θελω να δηλώσω το ονομα μου

ασε που μπορει να με ρωτησουν και τον αριθμο χρήστη....

 

ε βαλε μια καρτα των 3 και μετα μετεφερε τα σε αλλο καρτοκινητο

Link to comment
Share on other sites

πρεπει να έχω 5 ευρο για να τα μεταφέρω, ασε που για να τα μεταφέρω πρεπει να κέρω τον αριθμό χρήστη,

τεσπαααα παω να παρω ένα νουμερο καινούργιο να τελειώνω , να παει να γ..........εσκασα......ελεος

Link to comment
Share on other sites

Με το καινούριο νούμερο θα ταλεπωρηθείς να πάς να κάνεις αμέσως δήλωση στην Cosmote

Άσε που μέχρι δευτέρα πρωί είναι κλειστά ...

Link to comment
Share on other sites

Έλεγξε τις εκτροπές (προωθήσεις) του αριθμού σου στην περίπτωση που το κινητό είναι κλειστό ή εκτός δικτύου. Ο έλεγχος θα σου επιστρέψει οτι έχει εκτροπή στο νούμερο +30697ΑΒΓΔΕΖΗΘΙΚ. Τα τελευταία 8 ψηφία του αριθμού αυτού είναι τα τελευταία 8 ψηφια του αριθμού σου δηλαδή το καρτοκινητό σου είναι το 69ΓΔΕΖΗΘΙΚ. :)

Βλέπεις πράγματα και αναρωτιέσαι "Γιατί;"

Αλλά εγώ ονειρεύομαι πράγματα που δεν υπήρξαν ποτέ και λέω "Γιατί όχι;"

Link to comment
Share on other sites

θέλω να πάω από f2g σε whats up, υπάρχει τρόπος να ενεργοποιήσω τη φοιτητικη προσφορα πριν γίνει η φορητότητα; η προσφορά ισχύει για ενεργοποιήσεις μέχρι 30/11..
Link to comment
Share on other sites

Που πήγατε και δηλώσατε τα καρτοκινητά σας? Εγώ 2 φορές πήγα στον Γερμανό και τις 2 φορές του δίκτυό τους δε λειτουργούσε.
http://briefcase.pathfinder.gr/download/317490
Link to comment
Share on other sites

Που πήγατε και δηλώσατε τα καρτοκινητά σας? Εγώ 2 φορές πήγα στον Γερμανό και τις 2 φορές του δίκτυό τους δε λειτουργούσε.

 

Στο κεντρικο της κοσμοτε στην πολη μου...

 

θέλω να πάω από f2g σε whats up, υπάρχει τρόπος να ενεργοποιήσω τη φοιτητικη προσφορα πριν γίνει η φορητότητα; η προσφορά ισχύει για ενεργοποιήσεις μέχρι 30/11..

 

Πως να γινει αν δεν εισαι συνδρομητης? Δεν νομιζω, καλου κακου ρωτα για σιγουρια....

Link to comment
Share on other sites

θέλω να πάω από f2g σε whats up, υπάρχει τρόπος να ενεργοποιήσω τη φοιτητικη προσφορα πριν γίνει η φορητότητα; η προσφορά ισχύει για ενεργοποιήσεις μέχρι 30/11..

 

πωπω....μεγα λαθος!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Πως να γινει αν δεν εισαι συνδρομητης? Δεν νομιζω, καλου κακου ρωτα για σιγουρια....

 

νομιζω οτι ποιανεται η ημερα που κανεις την αιτηση φορητότητας και οχι ποτε θα ενεργοποιηθει. αρα θα εχεις κανονικα το δικαιωμα να παρεις την φοιτιτικη προσφορα ετσι πιστευω. ρωτα για καλου κακου στο 6971001313 απο σταθερο τηλεφωνο ή στο καταστημα που θα πας να κανεις την αιτηση φορητοτητας . καλο ειναι να κανεις πρωτα δηλωση στοιχείων στην wind πριν πας στην κοσμοτε για φορητοτητα για να μην ενεργοποιηθει το νουμερό σου στην κοσμοτέ και μετα δεν μπορεις να πάρεις τηλέφωνο και να ακουσεις το μυνημα οτι πρεπει να περασετε απο τα καταστήματα με την ταυτοτητα σας για να ενεργοποιηθεί το νούμερο. μπορει και να μην σου γινει διοτι οπως και να εχει για κανεις αιτηση φορητότητας θα πρέπει να εχεις μαζι σου ταυτοτητα και αφμ και την καρτα σιμ αλλα αυτά δεν περνάνε στο δίκτυο αλλα μονο για την αίτηση χρειάζονται, εγω λεω για να μην σου τυχει. καντω ετσι για να εισαι μεσα και να μην τρεχεις ξανα στο κατάστημα για την ταυτοποιηση στοιχείων.

 

πωπω....μεγα λαθος!!!!!

 

ναι όντως διοτι το what's up εχει πολυ μεγάλο όγκο συνδρομητών και παρατηρουνται πολλα προβληματα με το δικτυό της.

θελουμε φετος απεριοριστα data σε ολους τους παροχους κινητης τηλεφωνιας στην Ελλαδα για ολο το καλοκαιρι. 

Link to comment
Share on other sites

θέλω να πάω από f2g σε whats up, υπάρχει τρόπος να ενεργοποιήσω τη φοιτητικη προσφορα πριν γίνει η φορητότητα; η προσφορά ισχύει για ενεργοποιήσεις μέχρι 30/11..

 

Για σένα που είσαι ήδη στον κόσμο του WHAT’S UP, αλλά και για σένα που δεν είσαι και θέλεις να κρατήσεις τον αριθμό σου, έλα τώρα σε οποιοδήποτε σημείο του δικτύου καταστημάτων COSMOTE με το φοιτητικό σου πάσο και την ταυτότητα σου και βγες κερδισμένος για όλο το εξάμηνο της σχολής σου! Ενεργοποίησε στο κατάστημα τη φοιτητική προσφορά και θα έχεις άμεσα 1000 λεπτά ομιλίας και video κλήσεων και 1000 SMS προς όλο τον κόσμο του WHAT’S UP, αλλά και για τους επόμενους 5 μήνες, θα συνεχίσεις να έχεις 1000 λεπτά ομιλίας και 1000 SMS δωρεάν, αρκεί να ανανεώνεις τον χρόνο σου κάθε προηγούμενο μήνα.

 

Η προσφορά ισχύει μέχρι 30/11/2009 και για να ενεργοποιηθεί θα πρέπει να δηλώσεις τα στοιχεία του καρτοκινητού σου. Ελάχιστη διάρκεια κλήσης 3 λεπτά. Χρέωση ανά δευτερόλεπτο.

Link to comment
Share on other sites

Για σένα που είσαι ήδη στον κόσμο του WHAT’S UP, αλλά και για σένα που δεν είσαι και θέλεις να κρατήσεις τον αριθμό σου, έλα τώρα σε οποιοδήποτε σημείο του δικτύου καταστημάτων COSMOTE με το φοιτητικό σου πάσο και την ταυτότητα σου και βγες κερδισμένος για όλο το εξάμηνο της σχολής σου! Ενεργοποίησε στο κατάστημα τη φοιτητική προσφορά και θα έχεις άμεσα 1000 λεπτά ομιλίας και video κλήσεων και 1000 SMS προς όλο τον κόσμο του WHAT’S UP, αλλά και για τους επόμενους 5 μήνες, θα συνεχίσεις να έχεις 1000 λεπτά ομιλίας και 1000 SMS δωρεάν, αρκεί να ανανεώνεις τον χρόνο σου κάθε προηγούμενο μήνα.

 

Η προσφορά ισχύει μέχρι 30/11/2009 και για να ενεργοποιηθεί θα πρέπει να δηλώσεις τα στοιχεία του καρτοκινητού σου. Ελάχιστη διάρκεια κλήσης 3 λεπτά. Χρέωση ανά δευτερόλεπτο.

 

Μηπως γνωριζετε αν θα μειωθουν οι βασικες χρεωσεις του γουατσαπ στα 0.25 λεπτα το λεπτο για ομιλια και 0.04 λεπτα το μηνυμα?

Υπογραφή εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.
Link to comment
Share on other sites

Μηπως γνωριζετε αν θα μειωθουν οι βασικες χρεωσεις του γουατσαπ στα 0.25 λεπτα το λεπτο για ομιλια και 0.04 λεπτα το μηνυμα?

 

Δεν έχει αναφερθεί κάτι τέτοιο εδώ μέσα... Αν το άκουσες κάπου, μάλλον ράδιοαρβύλα είναι...

Link to comment
Share on other sites

Στέλνεις Y στο 1313.

Κυριακή 18.06.23 Νέο meeting @ Thessaloniki

Συζητήσεις, διαγωνισμοί, εκπλήξεις... σας περιμένουμε!

💡"ο κάθε άνθρωπος είναι ευτυχισμένος τόσο... όσο του επιτρέπει το μυαλό του..."

Α.Lincoln

μεετινγγ.jpg

Link to comment
Share on other sites

Παίδες έβγαλε και το CU την ίδια προσφορά! (δίνει και 30ΜΒ) και περιλαμβάνει και αυτούς από φορητότητα!! Εγώ την έχω ενεργοποιήσει στο What's Up μου και για το CU θα πάω επίσης! Διπλά κερδισμένος!!!
Link to comment
Share on other sites

Εάν ενεργοποιήσω μέχρι 30/11 την νέα φοιτητική προσφορά της cosmote τότε τα 1000+1000 θα μου πιστωθούν στις 1/12;Τα λεπτά που μου απομένουν στο Call Them All 600 θα τα χάσω ή θα προστεθούν σε αυτά;:worry:
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...