Jump to content

Τα πάντα για τα καρτοκινητά της Cosmote


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

παίρνεις τηλέφωνο στο 1313 και ζητάς μετραφορά υπολοίπου, ή αν είσαι χρήστης του cosmote my account, την κάνεις μόνος σου ηλεκτονικά.

Να ξέρεις ότι πρέπει να έχεις οπωσδήποτε τον κωδικό χρήστη της κάρτας που θα φύγουν τα χρήματα

Η στέρηση είναι παιδί της γνώσης. Δεν στερείσαι κάτι αν δεν γνωρίζεις ότι υπάρχει
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 43,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Πως μεταφέρουμε υπόλοιπο χρόνου από what's up σε άλλο what's up?:confused:

Καλείς στο Τμήμα Εξυπηρέτησης Πελατών της Cosmote (1313),ζητάς μεταφορά υπολοίπου,δίνεις τον αριθμό συνδρομητή (π.χ:6971234567) και τον 5ψήφιο κωδικό χρήστη του αριθμού που θα στείλεις τα λεφτά.:)

Link to comment
Share on other sites

Και γιατί δεν πας απλά σε ένα Γερμανό και να του πεις: "Θέλω να βάλω τόσα € σε αυτό το καρτοκινητό"?
Link to comment
Share on other sites

Και γιατί δεν πας απλά σε ένα Γερμανό και να του πεις: "Θέλω να βάλω τόσα € σε αυτό το καρτοκινητό"?

 

lol.....καντο εσυ αυτο στις 3 το πρωι , η καμια αργια η κυριακη και τα ξαναλεμε :lol::p

Link to comment
Share on other sites

Χμμμ, εδώ έχεις ένα δίκιο :p

Αλλά έχω την εντύπωση ότι πολλά άτομα δεν ξέρουν ότι υπάρχει αυτή η δυνατότητα...

Link to comment
Share on other sites

Περα απο το ποσο που θες να μεταφερεις στο αλλο καρτοκινητο, σε χρεωνουν κατι αλλο για την υπηρεσια? Η πληρωνεις και σου αφαιρειται καθαρα και μονο το ποσο?

 

Και τελικα ποιος κωδικος χρηστη χρειαζεται? Ο δικος μας ή του αλλου?

Link to comment
Share on other sites

Η μόνη χρέωση είναι η κλίση στο 1313 δηλαδή 0,119. Χρειάζετε ο δικός μας αριθμός χρήστη.
Link to comment
Share on other sites

Περα απο το ποσο που θες να μεταφερεις στο αλλο καρτοκινητο, σε χρεωνουν κατι αλλο για την υπηρεσια? Η πληρωνεις και σου αφαιρειται καθαρα και μονο το ποσο?

 

Και τελικα ποιος κωδικος χρηστη χρειαζεται? Ο δικος μας ή του αλλου?

 

Η μόνη χρέωση είναι η κλίση στο 1313 δηλαδή 0,119. Χρειάζετε ο δικός μας αριθμός χρήστη.

 

Μπορεί επίσης να γίνει χωρίς καμιά χρέωση και χωρίς τον κωδικό χρήστη μέσα από τις ιστοσελίδες του Cosmote MyAccount. :whistle:

Link to comment
Share on other sites

εχω κανει φορητοτητα απο vodafone σε κοσμοτε.πως μπορω να εχω ειδοποιηση κλησεων μια που από ότι βλέπω στο site της κοσμοτε δινει οδηγιες μονο για τα τηλεφωνα που αρχιζουν από 697....ενω το δικο μου αρχιζει από 6940........
Link to comment
Share on other sites

Ο αριθμός της προώθησης θα έχει τη μορφή +30697χχψααααααα όπου χχ είναι ο κωδικός της λειτουργίας ( τηλεφωνητής ή όχι, με ή χωρίς ενημέρωση καλούντα ), ψ το ψηφίο 4 στη περίπτωσή σου και ααααααα θα είναι ο αριθμός σου απο το 0 και μετά.
Link to comment
Share on other sites

εχω κανει φορητοτητα απο vodafone σε κοσμοτε.πως μπορω να εχω ειδοποιηση κλησεων μια που από ότι βλέπω στο site της κοσμοτε δινει οδηγιες μονο για τα τηλεφωνα που αρχιζουν από 697....ενω το δικο μου αρχιζει από 6940........

Η ειδοποίηση κλήσεων θα σου είναι ενεργοποιημένη αυτόματα από το δίκτυο.:)

Link to comment
Share on other sites

Μην βιάζεστε και μην έχετε τόσο μεγάλες προσδοκίες, γιατί στο τέλος μπορεί να απογοητευτείτε... Περιμένετε και θα δούμε και την COSMOTE...
Link to comment
Share on other sites

Μην βιάζεστε και μην έχετε τόσο μεγάλες προσδοκίες, γιατί στο τέλος μπορεί να απογοητευτείτε... Περιμένετε και θα δούμε και την COSMOTE...

 

Τι έχω χάσει βρε παιδιά..;

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

Οποτε ολοι αναμενουμε σε μια καλη προσφορα και απαντηση της Comote.

 

Δυστυχως το CU που ειχα το εκανα ηδη φορητοτητα στη Wind.

Τα πιο μεγάλα ονειρα τα κάνεις οταν όλοι σε ξεχνάνε!!!
Link to comment
Share on other sites

δεν μπορει να μην απαντησει..δεν υπαρχει περιπτωση..απλα οπως παντα η cosmote το κανει τελευταια..και ουσιαστικα καμια εταιρεια δεν θα εχει κερδισει τιποτα με αυτο που ξεκινησε η wind..εμεις ομως...:p
My dream is to fly Over the rainbow so high!:music:
Link to comment
Share on other sites

άντε παιδιά να δούμε καμιά καλή υπηρεσία....εγώ έφυγα απο την wind γιατί είναι άθλια εταιρία για πολλούς λόγους....μόνο τα διαφημιστικά της που στέλνανε κάθε λίγο και λιγάκι στο κινητό μου, μου σπάσανε τα νεύρα.....

να ρωτήσω και κατι. υπάρχει πακέτο της cosmote σε cosmokarta η what's up σε σταθερά?

technoholic maniac reviewer
Link to comment
Share on other sites

μόνο τα διαφημιστικά της που στέλνανε κάθε λίγο και λιγάκι στο κινητό μου, μου σπάσανε τα νεύρα.....

 

Μπορούσες πολύ εύκολα να τα σταματήσεις

3210-3310-8210-8310-6510-7250-3100-6230-6060-6280-E65-N82+2630-C7-SIII Mini-Moto G 2014-Redmi Note2 prime-Redmi Note3 Pro-Redmi Pro Χ25-Redmi 5 Plus-Mi A2
Link to comment
Share on other sites

καλα αν απαντησει συντομα το what's up θα το καταστρεψει τελειως το F2G του οποιου τωρα ειναι η ευκαιρια να χτυπησει το wu με τη νεα προσφορα του
Link to comment
Share on other sites

Δεν καταλαβαίνω γιατί όταν κάποιος χρήστης καρτοκινητής καλέσει στο 1314 ακούει διαφήμισεις από τα συμβόλαια της Cosmote.Τι προσπαθούν να κάνουν με αυτό τον τρόπο;:worry:
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...