Jump to content

Τα πάντα για τα καρτοκινητά της Cosmote


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Κάνοντας video-κλήση στα κινητά με τα οποία έχουμε διαλέξει να μιλάμε 0,01€/λεπτό, οι χρεώσεις είναι ίδιες (πάλι 0,01€/λεπτό) ή έχουμε διαφοροποιήσεις σε αυτή την περίπτωση; :worry: :!:

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 43,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Σε ποιό νούμερο παίρνουμε τηλ για να κάνουμε ανανέωση κάρτας σε άλλο κινητό;

 

Στο 1314 από σύνδεση ή στο 6971001314 από οποιοδήποτε τηλέφωνο κινητό ή σταθερό με χρέωση.

Link to comment
Share on other sites

kseri kanenas an evgale kainourgio programma stin kartokiniti tis i cosmote?(ennoo auti tin evdomada..)kati akoustike oti pai na apantisi sto programma pou evgale i wind 200lepta se olous tous wind arithmou kartokinitis kai sindesis
Link to comment
Share on other sites

Με το What's up απαντά;

Για δείτε, νέο λογότυπο:

http://www.cosmote.gr/content/el/resources/images/contentimages/foryou/whatsup/kouti.jpg

Βέβαια κάτι σε προσφορά δεν έχει ακόμη... Το Call them all 600 προωθεί πάλι...

Link to comment
Share on other sites

Εάν έχουμε ήδη ενεργοποιήσει την υπηρεσία Call600 και ξαναστείλουμε μήνυμα για άλλα 600 έχουμε ν+600 λεπτά χρόνου ομιλίας;;;; Η χάνουμε τα προηγούμενα;;;;
Hello moto....!
Link to comment
Share on other sites

Εάν έχουμε ήδη ενεργοποιήσει την υπηρεσία Call600 και ξαναστείλουμε μήνυμα για άλλα 600 έχουμε ν+600 λεπτά χρόνου ομιλίας;;;; Η χάνουμε τα προηγούμενα;;;;

 

an pas na to panis auto xwris na exis eksantilisi ta 600 sou leei oti apla den ginete giati einai energopoiimeni i ipiresia...otan sou teliosoun mporeis na to kanis...

Link to comment
Share on other sites

Επίσης να προσθέσουμε ότι τη συγκεκριμένη υπηρεσία μπορείς να την ενεργοποιήσεις μέχρι και τέσσερις φορές μέσα σε ένα μήνα. :)

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

Όχι ακόμη.

Το πιθανότερο όμως -αν με ρωτάς- είναι να δώσει τώρα με την αλλαγή του WHAT'S UP (αν θέλουν αλλαγή μόνο στο λογότυπο).

Link to comment
Share on other sites

Μπορώ να μεταφέρω ένα υπόλοιπο της τάξης των 25 ευρώ από μια Cosmoκάρτα σε μια άλλη Cosmoκάρτα και, αν ναι, πώς; Το πρώτο νούμερο ήταν παλιά σύνδεση στο όνομα της μητέρας μου (παρά την αίτησή μας για διακοπή συμβολαίου μας το γύρισαν σε Cosmoκάρτα και τελικά τη χρησιμοποιήσαμε μια φορά που χρειάστηκε) και το άλλο νούμερο δεν πρέπει να το έχω αντιστοιχήσει στο όνομά μου.
:shifty:
Link to comment
Share on other sites

Μπορώ να μεταφέρω ένα υπόλοιπο της τάξης των 25 ευρώ από μια Cosmoκάρτα σε μια άλλη Cosmoκάρτα και, αν ναι, πώς; Το πρώτο νούμερο ήταν παλιά σύνδεση στο όνομα της μητέρας μου (παρά την αίτησή μας για διακοπή συμβολαίου μας το γύρισαν σε Cosmoκάρτα και τελικά τη χρησιμοποιήσαμε μια φορά που χρειάστηκε) και το άλλο νούμερο δεν πρέπει να το έχω αντιστοιχήσει στο όνομά μου.

 

Νομίζω πως πρέπει να καλέσεις στο 1313 και να έχεις και κωδικό χρήστη...

Link to comment
Share on other sites

Γίνεται. Παίρνεις τηλέφωνο (δε θυμάμαι πιο) σου ζητάει κωδικό χρήστη η τηλεφωνήτρια και το ποσο που θέλεις να μεταφέρεις....
Link to comment
Share on other sites

Φίλε vega 2003. Ακριβώς 1 μύνημα πριν το δικό σου βρίσκεται η απάντηση .
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά μόλις μου ήρθε ενα sms να κάνω βιντεοκλήσεις έως 31/8 με 0,2 ευρώ το λεπτό. Έχει έρθει ακόμα σε άλλον?
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

gia osous exoun 3G kinito...osoi den exoun?kai posoi telika exoun se pososto epi olon ton xriston kiniton?...asta na pane...kamia pio kali kai xrisimi prosfora gia olous?
Link to comment
Share on other sites

gia osous exoun 3G kinito...osoi den exoun?kai posoi telika exoun se pososto epi olon ton xriston kiniton?...asta na pane...kamia pio kali kai xrisimi prosfora gia olous?

 

Απλά θέλουν να προωθήσουν την βίντεο κλήση για να ανταγωνιστούν την προσφορά της Wind

Η στέρηση είναι παιδί της γνώσης. Δεν στερείσαι κάτι αν δεν γνωρίζεις ότι υπάρχει
Link to comment
Share on other sites

Για σας παιδια, θα ηθελα να μου πειτε ποιο υπηρεσια μου προτεινετε για κοσμοκαρτα. Το βασικο που θελω ειναι απεριοριστα μηνυματα χωρις χρεωση ή με πολυ μικρη χρεωση, και σε αριθμους οχι μόνο κοσμοτε αλλα κα vodafon, tim etc.

 

ευχαριστω...

Band Of Brothers Fan!

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

εδώ και κάποιες μέρες που στέλνω sms yp, για το υπόλλοιπο των μηνυμάτων,μου λέει αυτο το πράγμα.. τεχνικο πρόβλημα.

και όχι τίποτα τ'άλλο,ενώ είχα ενεργοποιήσει το πακέτο με τα 100 μηνύματα πριν κάποιες μέρες,και έχω στείλει πολύ λιγότερα από 100,αρχίζει και μου τρώει από την κάρτα σιγά σιγά!

το ίδιο έγινε και με μια φίλη μου χθες,και ενώ είχε ενεργοποιήσει πριν λίγες μέρες.

και αποκλείεται να καταναλώθηκαν σε λιγες μέρες,και από τους 2 μας..

 

άντε για να μην πάρω στην εξυπηρέτηση,και την πληρώσει καμιά τηλεφωνήτρια που δεν θα φταίει κιόλας.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά γεια σας,

δεν ξέρω αν γράφω στο σωστό τόπικ ελπίζω να μην βγαίνω από το θέμα.

 

Πήρα πρόσφατα 2 πακέτα σύνδεσης what's up για'μανα και το αγόρι μου και θα ήθελα να μάθω τις προσφορές που υπάρχουν για μηνύματα και κλίσεις. Να σας πω ότι με το αγόρι μου μιλάμε τρομερά πολυ και με μηνύματα και με κλίσεις οπότε θέλω αν γίνεται να μου προτείνεται τα πιο οικονομικά πακέτα με τα περισσότερα μηνύματα και κλίσεις.

Ευχαριστώ πολύ.:)

Link to comment
Share on other sites

εδώ και κάποιες μέρες που στέλνω sms yp, για το υπόλλοιπο των μηνυμάτων,μου λέει αυτο το πράγμα.. τεχνικο πρόβλημα.

και όχι τίποτα τ'άλλο,ενώ είχα ενεργοποιήσει το πακέτο με τα 100 μηνύματα πριν κάποιες μέρες,και έχω στείλει πολύ λιγότερα από 100,αρχίζει και μου τρώει από την κάρτα σιγά σιγά!

το ίδιο έγινε και με μια φίλη μου χθες,και ενώ είχε ενεργοποιήσει πριν λίγες μέρες.

και αποκλείεται να καταναλώθηκαν σε λιγες μέρες,και από τους 2 μας..

 

άντε για να μην πάρω στην εξυπηρέτηση,και την πληρώσει καμιά τηλεφωνήτρια που δεν θα φταίει κιόλας.

 

ε αυτό πρέπει να κάνεις όμως!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/9260sakalogo.gif

 

 

Α proud member of the Alliance, opposed to members of the Horde!

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου όντως χρεώνει αν και έχω bonus sms. Προφανώς θα γίνουν αλλαγές στο whats up από 01/07/07. Στο 1313 το γνωρίζουν και με μία απλή επιβαιβαίωση του προβλήματος θα γίνει και ο ανάλογος έλεγχος και η ανάλογη διόρθωση.

Απλά κάνε ένα τηλέφωνο στο 1313.

 

Edit: Το πρόβλημα το ξέρουν τόσο καλά που μέσα σε λίγα λεπτά έγινε και η ανάλογη πίστωση της λανθασμέσνης χρέωσης.

Φοβερό για cc της cosmote ε;

Link to comment
Share on other sites

εδώ και κάποιες μέρες που στέλνω sms yp, για το υπόλλοιπο των μηνυμάτων,μου λέει αυτο το πράγμα.. τεχνικο πρόβλημα.

και όχι τίποτα τ'άλλο,ενώ είχα ενεργοποιήσει το πακέτο με τα 100 μηνύματα πριν κάποιες μέρες,και έχω στείλει πολύ λιγότερα από 100,αρχίζει και μου τρώει από την κάρτα σιγά σιγά!

το ίδιο έγινε και με μια φίλη μου χθες,και ενώ είχε ενεργοποιήσει πριν λίγες μέρες.

και αποκλείεται να καταναλώθηκαν σε λιγες μέρες,και από τους 2 μας..

 

άντε για να μην πάρω στην εξυπηρέτηση,και την πληρώσει καμιά τηλεφωνήτρια που δεν θα φταίει κιόλας.

 

και σε εμενα το ιδιο!

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...