Jump to content

Cosmote: Συμβόλαια κινητής: Επιδοτήσεις, προγράμματα, χρεώσεις κλπ


JustMe
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

6 ώρες πριν, paanos said:

Δεν μπορείς σε dual app γιατί συνήθως δεν παίζουν σε αυτές σωστά τα google services. Από εκεί είναι το σφάλμα που έχεις 

Αυτό το έχω καταλάβει. Γιατί έπαιζε τόσα χρόνια και σταμάτησε τώρα δεν κατάλαβα 🙂
Εν τω μεταξύ από το web δεν μου δείχνει τα απεριόριστα για 15 μέρες που έβλεπα στην εφαρμογή και λήγουν σήμερα...

Link to comment
Share on other sites

Τελικά έστησα την εφαρμογή σε άσχετο τηλέφωνο για να μπορέσω να βάλω τα απεριόριστα για 15 ημέρες...
Στο τσακ πρόλαβα! Μας κάνουν τη ζωή δύσκολη χωρίς λόγο :classic_sad:

Link to comment
Share on other sites

Τελικά η τρέχουσα προσφορα για μια σύνδεση με απεριόριστα όλα ποια είναι;

Διάβασα λίγο πριν για 29,5€ κινητο με σταθερό μαζί.


Sent from my iPhone using Tapatalk

nokia....., nokia N8, nokia 808, lumia 950.
Link to comment
Share on other sites

Άλλη τιμή δίνει το τμήμα νέων συνδέσεων και άλλη το τμήμα ειδικών προσφορών.

Link to comment
Share on other sites

Τελικά η τρέχουσα προσφορα για μια σύνδεση με απεριόριστα όλα ποια είναι;

Διάβασα λίγο πριν για 29,5€ κινητο με σταθερό μαζί.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ισχύει . Απο Γερμανό τόσο μου το δώσανε
Link to comment
Share on other sites

On 30/10/2023 at 2:09 ΜΜ, dalton114 said:

 

Καλησπέρα !πως πήρες αυτή την τιμή? φορητότητα σε άλλη εταιρεία?

Ο leader ναι με φορητότητα, κάτω από 30 και άνεργο 

Link to comment
Share on other sites

Μίλησα και γω με το τμήμα προσφορών της κοσμοτε... καρτοκινητο στη vodafone, σταθερό στη nova με φορητότητα και τα 2 στην κοσμοτε στο unlimited πακέτο το κινητό στο 24αρι το σταθερό.Τιμη για το σταθερό 23,90 μαζί με 2 πάγια δώρο,τιμή για το κινητό 22,97 με 3 πάγια δώρο.συνολο 46,87.Πιστευω συνολικά είναι καλό deal!

Στάλθηκε από το 2201122G μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, ane1989 said:

Μίλησα και γω με το τμήμα προσφορών της κοσμοτε... καρτοκινητο στη vodafone, σταθερό στη nova με φορητότητα και τα 2 στην κοσμοτε στο unlimited πακέτο το κινητό στο 24αρι το σταθερό.Τιμη για το σταθερό 23,90 μαζί με 2 πάγια δώρο,τιμή για το κινητό 22,97 με 3 πάγια δώρο.συνολο 46,87.Πιστευω συνολικά είναι καλό deal!

Στάλθηκε από το 2201122G μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

22,97€ και 3 πάγια δώρο το unlimited τι τρομερή τιμή για όλα απεριόριστα και cosmote. Τυχερε

Link to comment
Share on other sites

Πιο είναι το τηλέφωνο για τις προσφορές της cosmote? 

Σας ευχαριστώ πολύ 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, Antonio21 said:

Πιο είναι το τηλέφωνο για τις προσφορές της cosmote? 

Σας ευχαριστώ πολύ 

Δοκίμασε το 2106269169. 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Μολης με πήρανε από cosmote valuedelas για μεταφορά από cu και μου δώσανε το απεριόριστο με 41€ και με το σταθερό πάη 36€. Καλά ότι να ναι δίνουνε. Πανάκριβο 

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, kostas123464 said:

Καλημέρα. Μολης με πήρανε από cosmote valuedelas για μεταφορά από cu και μου δώσανε το απεριόριστο με 41€ και με το σταθερό πάη 36€. Καλά ότι να ναι δίνουνε. Πανάκριβο 

Στην κοπέλα μου που έχει το σταθερό στην Cosmote για να μεταφέρει το κινητό της της έκαναν προφορά τα πάντα απεριόριστα με 34.90€/μήνα(δηλαδή 2€ παρακάτω από τον τιμοκατάλογο με σταθερό). Μετά από πίεση της το κατέβασαν στα 29€/μήνα,αλλά συνέχισε με μια ασυναγώνιστη τιμή στην Vodafone με 19.50€/μήνα στο Red Unlimited 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, aektzhs 1 said:

Στην κοπέλα μου που έχει το σταθερό στην Cosmote για να μεταφέρει το κινητό της της έκαναν προφορά τα πάντα απεριόριστα με 34.90€/μήνα(δηλαδή 2€ παρακάτω από τον τιμοκατάλογο με σταθερό). Μετά από πίεση της το κατέβασαν στα 29€/μήνα,αλλά συνέχισε με μια ασυναγώνιστη τιμή στην Vodafone με 19.50€/μήνα στο Red Unlimited 

19,10 unlimited all by NOVA. 😃✌️

Link to comment
Share on other sites

19,10 unlimited all by NOVA.
Ήταν χρήσιμη αυτή η αναφορά;
Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πριν, georgeavl3 said:
7 ώρες πριν, Chrischal1908 said:
19,10 unlimited all by NOVA. emoji2.pngemoji3577.png

Ήταν χρήσιμη αυτή η αναφορά;

Ήθελα να αναφέρω ότι υπάρχουν ακόμη πιο χαμηλές στο απεριόριστο των παροχών. Τα κόκκινα χεράκια 👎 (Ψεύτικα προφίλ) είναι στρατευμένα υπέρ ενός συγκεκριμένου παρόχου! 

Edited by Chrischal1908
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Chrischal1908 said:

Ήθελα να αναφέρω ότι υπάρχουν ακόμη πιο χαμηλές στο απεριόριστο των παροχών. Τα κόκκινα χεράκια 👎 είναι στρατευμένα υπέρ ενός συγκεκριμένου παρόχου! 

Έχουμε άλλα θέματα για αυτο

Link to comment
Share on other sites

Εγώ από την άλλη πιστεύω πως η συγκεκριμένη ενημέρωση που έκανε ο @Chrischal1908δεν βλάπτει. Λίγο πολύ μας επιβεβαιώνει την ακριβότερη από τον ανταγωνισμό πολιτική της εταιρείας. Αντίστοιχες αναφορές έχουν γίνει αν δεν κάνω λάθος και σε topic άλλων παροχών από αλλά άτομα 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, aektzhs 1 said:

Εγώ από την άλλη πιστεύω πως η συγκεκριμένη ενημέρωση που έκανε ο @Chrischal1908δεν βλάπτει. Λίγο πολύ μας επιβεβαιώνει την ακριβότερη από τον ανταγωνισμό πολιτική της εταιρείας. Αντίστοιχες αναφορές έχουν γίνει αν δεν κάνω λάθος και σε topic άλλων παροχών από αλλά άτομα 

Ευχαριστώ για την κατανόηση!

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα στην ομάδα,,είμαι σε ενα καρτοσυμβόλαιο Next το οποίο λήγει 24 του μήνα και πληρώνω 17e με παροχές 4+1gb  900λεπτά προς κοσμοτέ,500 ολους και 100sms!

Μέσα στην εφαρμογή μου έχουν σταλθεί 3 προσφορές 1η 4gb απεριόριστα προς ολους και 50 sms19.69e, 2η 10gb απεριόριστα και 2000sms 22.59ε(τι να τα κάνω ρε κοσμοτε τα σμς) και 3η επιλογή απεριόστα gb και ομιλία και 2000σμσ 30.85!

 Αρχικά ήθελα παραπάνω δεδομένα αλλά να μην ξεφύγω στο πάγιο γιατί τα έξοδα τρέχουν καλά,,σκέφτομαι να πάω στην δεύτερη επιλογή με τα 10gb  παρολαυτά βλέπω στις διπλανές εταιρείες οικονομικές επιλογές(πχ βονταφον φιλαράκι που εργάζεται μου είπε ότι αυτές τις παροχές μπορεί να μου τις δώσει με 13,5e) αλλάζεις όμως από cosmote σε vodafone?

επίσης αυτό που διαβάζουμε στα σόσιαλ Biz nest τι είναι ακριβώς? αξίζει η μούφα?

οποιαδήποτε απάντηση θα με βοηθούσε,,ευχαριστώ

Edited by paraskevas013
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πριν, paraskevas013 said:

καλησπέρα στην ομάδα,,είμαι σε ενα καρτοσυμβόλαιο Next το οποίο λήγει 24 του μήνα και πληρώνω 17e με παροχές 4+1gb  900λεπτά προς κοσμοτέ,500 ολους και 100sms!

Μέσα στην εφαρμογή μου έχουν σταλθεί 3 προσφορές 1η 4gb απεριόριστα προς ολους και 50 sms19.69e, 2η 10gb απεριόριστα και 2000sms 22.59ε(τι να τα κάνω ρε κοσμοτε τα σμς) και 3η επιλογή απεριόστα gb και ομιλία και 2000σμσ 30.85!

 Αρχικά ήθελα παραπάνω δεδομένα αλλά να μην ξεφύγω στο πάγιο γιατί τα έξοδα τρέχουν καλά,,σκέφτομαι να πάω στην δεύτερη επιλογή με τα 10gb  παρολαυτά βλέπω στις διπλανές εταιρείες οικονομικές επιλογές(πχ βονταφον φιλαράκι που εργάζεται μου είπε ότι αυτές τις παροχές μπορεί να μου τις δώσει με 13,5e) αλλάζεις όμως από cosmote σε vodafone?

επίσης αυτό που διαβάζουμε στα σόσιαλ Biz nest τι είναι ακριβώς? αξίζει η μούφα?

οποιαδήποτε απάντηση θα με βοηθούσε,,ευχαριστώ

Καλημέρα φίλε μου. Πράγματι η vf δίνει πολύ καλές προσφορές αλλά το σήμα και οι ταχύτητες είναι υποδεέστερα από αυτά της cosmote. Αν στην περιοχή σου είναι καλή η vf δεν χάνεις κάτι να καλέσεις για προσφορά. Για να είσαι σίγουρος ότι είναι οκ στκς περιοχές ενδιαφέροντός σου η Vodafone καλό θα ήταν να αγοράσεις ένα καρτοκινητό και να τη δοκιμάσεις. Το biznest δεν είναι μούφα και συνεργάζεται με τη Vodafone. Δεν θεωρώ όμως ότι θα το χρειαστείς, γιατί η ίδια η Vodafone δίνει με 17€ το πρόγραμμα με τα πάντα απεριόριστα. Αν δεν σου το δώσουν σε αυτή την τιμή τότε ψάχνεις στο biznest που έχουν πολύ καλά πακέτα 

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πριν, Gv2008 said:

Καλημέρα φίλε μου. Πράγματι η vf δίνει πολύ καλές προσφορές αλλά το σήμα και οι ταχύτητες είναι υποδεέστερα από αυτά της cosmote. Αν στην περιοχή σου είναι καλή η vf δεν χάνεις κάτι να καλέσεις για προσφορά. Για να είσαι σίγουρος ότι είναι οκ στκς περιοχές ενδιαφέροντός σου η Vodafone καλό θα ήταν να αγοράσεις ένα καρτοκινητό και να τη δοκιμάσεις. Το biznest δεν είναι μούφα και συνεργάζεται με τη Vodafone. Δεν θεωρώ όμως ότι θα το χρειαστείς, γιατί η ίδια η Vodafone δίνει με 17€ το πρόγραμμα με τα πάντα απεριόριστα. Αν δεν σου το δώσουν σε αυτή την τιμή τότε ψάχνεις στο biznest που έχουν πολύ καλά πακέτα 

Σε ευχαριστώ για την απάντηση, 17 στην κόκκινη δεν υπάρχει, πριν κάνα 2 εβδομάδες που είχα μιλήσει με το. Φιλαράκι μου είχε δώσει απεριόριστα 25.23 τώρα έχει ανέβει με ενημέρωσε! Biznest κάτι 15ε και 43gb είναι πολύ βαλιου! Από τότε που έχω κινητό και είμαι 35 πάντα cosmote είχα, εμπειρία με κόκκινη και ποιότητα μόνο οτι μαθαίνω αριστερά δεξιά! Αξίζει το 22 της κοσμοτε που μου δίνει? +3gb για μια εβδομάδα άρα 13 λόγω πληρωμής από το app! 

Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, paraskevas013 said:

Σε ευχαριστώ για την απάντηση, 17 στην κόκκινη δεν υπάρχει, πριν κάνα 2 εβδομάδες που είχα μιλήσει με το. Φιλαράκι μου είχε δώσει απεριόριστα 25.23 τώρα έχει ανέβει με ενημέρωσε! Biznest κάτι 15ε και 43gb είναι πολύ βαλιου! Από τότε που έχω κινητό και είμαι 35 πάντα cosmote είχα, εμπειρία με κόκκινη και ποιότητα μόνο οτι μαθαίνω αριστερά δεξιά! Αξίζει το 22 της κοσμοτε που μου δίνει? +3gb για μια εβδομάδα άρα 13 λόγω πληρωμής από το app! 

Επειδή τον τελευταίο καιρό έχει παίξει και με τις τρεις εταιρίες. 

Μη κλείσεις με καμία αν δε τσεκάρεις ότι εκεί που κίνησε σε εξυπηρετεί. Ανάλογα με τις ανάγκες σου 

Είτε σπίτι σου, αλλά υπολόγισε και εργασία (αν εργάζεσαι) ή σχολή, αλλά υπολόγισε και την διασκέδασή σου (πχ διακοπές αν πας συνέχεια κάπου) 

Εγώ μετά από 15 χρόνια πήγα vodafone, η αλήθεια πάμφθηνα, αλλά δεν έπιανε καν στο σπίτι μου ή αν έπιανε η ταχύτητα ήταν για γέλια. Μη μιλήσω για ηλεκτρικό / μετρό. Η νόβα με βόλεψε, αλλά σκ που πάω επαρχία δεν έπιανε καλά μες στο σπίτι (έξω ήταν μια χαρά), άρα ξαναγυρισα cosmote και ας πληρώνω περισσότερα. 

Σε συγγενή, η νόβα του έχει κάτσε τέλεια και πληρώνει πολύ λιγότερα από μένα. Άρα τσέκαρε τι θες. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...