Jump to content

Cosmote: Συμβόλαια κινητής: Επιδοτήσεις, προγράμματα, χρεώσεις κλπ


JustMe
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Επειδη μιλαγα αρκετη ωρα με την εξυπηρετηση για αυτο μου ειπε κατηγορηματικα οτι το 1 ολοκληρο παγιο το εχεις ΔΕΔΟΜΕΝΟ. Αν ηταν οπως αναφερεις φιλε μου τοτε θα το ενεργοποιουσε ο καθενας 1 εβδομαδα θα ετρωγε τα 20 gb και θα πληρωνε μονο την αναλογια με την αμεση απενεργοποιηση μετα και θα μας εβγαιναν 20 gb 3.33€ για 1 εβδομαδα.

 

Ακριβώς όπως το αναφέρεις γίνεται. 24 βγαίνει ο λογαριασμός μου, 23 το ενεργοποίησα, κατανάλωσα 3 GB και το απενεργοποιησα μετα απο 3 ωρες για να δω τι θα μου χρεωσει στον πρωτο λογαριασμο και μάντεψε, δεν μου είχε χρεώσει τίποτα στο λογαριασμό :)

 

Επίσης παμε στοίχημα ότι άμα ξαναπάρεις στη εξυπηρέτηση θα σου πουν κάτι διαφορετικό αυτή τη φορα;

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Θα σας αναφέρω αυτό που προέκυψε στην δική μου σύνδεση κινητού στην Cosmote.

Είχα το παλαιό πρόγραμμα Cosmote L (1500 προς όλους, 1500 μηνύματα και 2,9GB ίντερνετ) και πλήρωνα από 29 μέχρι 33 ευρώ με τις ανανεώσεις συμβολαίων και τις επιδοτήσεις που μου έκαναν κάθε δύο χρόνια.

Με πήραν τηλέφωνο απο την Cosmote πριν 4 μήνες και μου είπαν ότι μου δίνουν το νέο Cosmote XL (απεριόριστα κινητά, 4000 SMS και 15 GB internet) με 4 ευρώ μόνο χρέωση παραπάνω μέχρι τέλος της ισχύς του συμβολαίου μου.

Φυσικά το δέχτηκα αλλά ρώτησα αν εγκλωβίζομαι σε υψηλό πάγιο και άρα οι επιδοτήσεις μου απο εδώ και πέρα θα έρχονται με υψηλό τελικό ποσό πληρωμής, γιατί εμένα με βόλευε περισσότερο το νέο Cosmote L που έχει χαμηλότερη τιμή. Η απάντηση τους ήταν ότι όταν λήξει το συμβόλαιο μου θα πάρω προσφορά και θα μπορώ να επιλέξω σε ποιο πρόγραμμα θα πάω.

Λοιπόν, το συμβόλαιο μου έληξε και η προσφορά ανανέωσης που βγήκε αφορά μόνο το νέο Cosmote XL και είναι στα 45 ευρώ..., χωρίς δυνατότητα να βγει άλλη προσφορά χαμηλότερη για το Cosmote L.

Αρα εγκλωβίστηκα σε υψηλό πάγιο χωρίς δυνατότητα να κατέβω, αφού αν επιλέξω μετά την λήξη του συμβολαίου το Cosmote L η επιδότηση που θα μου δώσουν πλέον θα εχει τελική τιμή (απο ότι μου είπαν) μεγαλύτερη απο τα 45 ευρώ...

Τα 45 ευρώ για το νέο Cosmote XL μπορεί να φαίνονται λίγα για αυτά που έχει το πρόγραμμα αλλά είναι πάνω απο τα οικονομική λογική μου στο ποσό που θα πληρώνω για το κινητό μου.

Αποτέλεσμα, μετά από 19 χρόνια που έχω σε συμβόλαιο στην Cosmote το συγκεκριμένο αριθμό κινητού, θα το γυρίσω σε Whatsup.

Edited by sotzyg
Link to comment
Share on other sites

Έχεις πρόγραμμα με χιλιάδες λεπτά ομιλίας, γιγαμπαιτ πολλά και θα το γυρίσεις σε καρτοκινητό;

Για σκέψου το ξανά...

Υπάρχει σοβαρό ενδεχόμενο να κάνεις λάθος.

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Θα σας αναφέρω αυτό που προέκυψε στην δική μου σύνδεση κινητού στην Cosmote.

Είχα το παλαιό πρόγραμμα Cosmote L (1500 προς όλους, 1500 μηνύματα και 2,9GB ίντερνετ) και πλήρωνα από 29 μέχρι 33 ευρώ με τις ανανεώσεις συμβολαίων και τις επιδοτήσεις που μου έκαναν κάθε δύο χρόνια.

Με πήραν τηλέφωνο απο την Cosmote πριν 4 μήνες και μου είπαν ότι μου δίνουν το νέο Cosmote XL (απεριόριστα κινητά, 4000 SMS και 15 GB internet) με 4 ευρώ μόνο χρέωση παραπάνω μέχρι τέλος της ισχύς του συμβολαίου μου.

Φυσικά το δέχτηκα αλλά ρώτησα αν εγκλωβίζομαι σε υψηλό πάγιο και άρα οι επιδοτήσεις μου απο εδώ και πέρα θα έρχονται με υψηλό τελικό ποσό πληρωμής, γιατί εμένα με βόλευε περισσότερο το νέο Cosmote L που έχει χαμηλότερη τιμή. Η απάντηση τους ήταν ότι όταν λήξει το συμβόλαιο μου θα πάρω προσφορά και θα μπορώ να επιλέξω σε ποιο πρόγραμμα θα πάω.

Λοιπόν, το συμβόλαιο μου έληξε και η προσφορά ανανέωσης που βγήκε αφορά μόνο το νέο Cosmote XL και είναι στα 45 ευρώ..., χωρίς δυνατότητα να βγει άλλη προσφορά χαμηλότερη για το Cosmote L.

Αρα εγκλωβίστηκα σε υψηλό πάγιο χωρίς δυνατότητα να κατέβω, αφού αν επιλέξω μετά την λήξη του συμβολαίου το Cosmote L η επιδότηση που θα μου δώσουν πλέον θα εχει τελική τιμή (απο ότι μου είπαν) μεγαλύτερη απο τα 45 ευρώ...

Τα 45 ευρώ για το νέο Cosmote XL μπορεί να φαίνονται λίγα για αυτά που έχει το πρόγραμμα αλλά είναι πάνω απο τα οικονομική λογική μου στο ποσό που θα πληρώνω για το κινητό μου.

Αποτέλεσμα, μετά από 19 χρόνια που έχω σε συμβόλαιο στην Cosmote το συγκεκριμένο αριθμό κινητού, θα το γυρίσω σε Whatsup.

 

Αν μιλάς πολύ το XL σε αυτήν την τιμή είναι καλό. Αλλιώς θα χρειάζεται να κάνεις αλχιμιες με συνδυασμό με viber out κλπ.

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

Δεν μιλάω τόσο πολύ και ούτε χρειάζομαι τόσα πολλά GB. Για μένα το ιδανικό προγραμμα σύμφωνα με τις ανάγκες μου είναι το COSMOTE L (2000’, 2000 SMS, 5GB internet)

Αλλά σε αυτό δεν μου κάνουν προσφορά για να με εγκλωβίσουν να παραμείνω με 45€ στο XL.

Τα πάγια που πλήρωνα τόσα χρόνια στην COSMOTE ήταν από 27€ μέχρι 34€ και είχα πάντα το προγραμμα με 1500’, 1500 SMS και 2,7GB.

Η προσφορά για το XL στα 45€ είναι πολύ καλή αλλά πάνω από τα χρήματα που έχω σκοπό να διαθέσω για το κινητό.

Έχω σαν δεύτερη γραμμή και το whatsup προνομιακό που με 8,5€ δίνει 1500’ και 3GB Ίντερνετ....

Link to comment
Share on other sites

Δεν μιλάω τόσο πολύ και ούτε χρειάζομαι τόσα πολλά GB. Για μένα το ιδανικό προγραμμα σύμφωνα με τις ανάγκες μου είναι το COSMOTE L (2000’, 2000 SMS, 5GB internet)

Αλλά σε αυτό δεν μου κάνουν προσφορά για να με εγκλωβίσουν να παραμείνω με 45€ στο XL.

Τα πάγια που πλήρωνα τόσα χρόνια στην COSMOTE ήταν από 27€ μέχρι 34€ και είχα πάντα το προγραμμα με 1500’, 1500 SMS και 2,7GB.

Η προσφορά για το XL στα 45€ είναι πολύ καλή αλλά πάνω από τα χρήματα που έχω σκοπό να διαθέσω για το κινητό.

Έχω σαν δεύτερη γραμμή και το whatsup προνομιακό που με 8,5€ δίνει 1500’ και 3GB Ίντερνετ....

Αφού έληξε το XL τότε δεν μπορεί να σε "εγκλωβίσει" κανένας.

Μιας και είσαι γνώστης του what's up το γυρνάς σε what's up.

Εάν δεν σου κάνουν άμεσα προσφορά για να μην το κάνεις what's up τότε πάλι σε συμφέρει.

 

 

Στάλθηκε από το Mi A2 Lite μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αφού έληξε το XL τότε δεν μπορεί να σε "εγκλωβίσει" κανένας.

Μιας και είσαι γνώστης του what's up το γυρνάς σε what's up.

Εάν δεν σου κάνουν άμεσα προσφορά για να μην το κάνεις what's up τότε πάλι σε συμφέρει.

 

 

Στάλθηκε από το Mi A2 Lite μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

 

 

Σωστός, αυτό έχω σκοπό να κάνω. Θα δω αν μου προτείνουν κάτι άλλο με την αίτηση μου για αλλαγή σε whatsup.

Όταν λέω με εγκλώβισαν εννοώ σε ένα υψηλό προγραμμα που δεν το χρειάζομαι χωρίς δυνατότητα να μεταφερθώ με συμφέρουσα προσφορά επιδότησης σε ένα οικονομικότερο προγραμμα.

Link to comment
Share on other sites

Όχι , δεν είναι εμπορικά διαθέσιμο.

Μόνο σε αγγελίες πλέον και σε μεγάλη τιμή . Πλέον αγγίζει και τα 70 ευρώ.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα

Έχω ένα Cosmote Mobile Internet (10GB) συμβόλαιο εδώ και λίγους μήνες σε ξεχωριστή κάρτα SIM. Υπάρχει η δυνατότητα να το ενώσω με κάποιο άλλο συμβόλαιο (γιατι χρειάζομαι την 2η καρτα για αλλού)?

Ή μήπως γίνεται να το ακυρώσω τελείως το συμβόλαιο αζημίως? (από όσο ξέρω, δεν υπάρχει κάτι τετοιο, αλλα είπα να ρωτήσω μήπως έχω χάσει κατι)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα

Έχω ένα Cosmote Mobile Internet (10GB) συμβόλαιο εδώ και λίγους μήνες σε ξεχωριστή κάρτα SIM. Υπάρχει η δυνατότητα να το ενώσω με κάποιο άλλο συμβόλαιο (γιατι χρειάζομαι την 2η καρτα για αλλού)?

Ή μήπως γίνεται να το ακυρώσω τελείως το συμβόλαιο αζημίως? (από όσο ξέρω, δεν υπάρχει κάτι τετοιο, αλλα είπα να ρωτήσω μήπως έχω χάσει κατι)

 

Καλησπέρα, αν έχεις πρόγραμμα συμβολαίου φωνής μπορείς να ενεργοποιήσεις το sharing σε ένα καταστημα, δωρεάν είναι, και τα mb του mobile internet θα μπορείς να τα χρησιμοποιείς ταυτόχρονα και από τις δύο sim

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, αν έχεις πρόγραμμα συμβολαίου φωνής μπορείς να ενεργοποιήσεις το sharing σε ένα καταστημα, δωρεάν είναι, και τα mb του mobile internet θα μπορείς να τα χρησιμοποιείς ταυτόχρονα και από τις δύο sim

 

Σε ευχαριστώ πολύ για την ιδέα. Το είχα ξεχάσει τελείως το sharing και ισα ισα θα με βολέψει πολύ

Θα έρθω σε επικοινωνία μαζί τους και θα γράψω αν έχει επιτυχία

 

Edit: Μου είπαν ότι το συγκεκριμένο business πακετο δεν υποστηρίζει data sharing και αρα δεν γίνεται να μοιραστώ τα mb απο τον "broadband" αριθμο μου

Edited by tasosathan
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, λήγει το συμβόλαιο μου σε μερικές εβδομάδες και το δικό και της γυναίκας μου που τα έχουμε χωριστά. Έχουμε το παλαιό πρόγραμμα Cosmote L (1500 προς όλους, 1500 μηνύματα και 2,9GB ίντερνετ) και πλήρωνα 36 ευρώ εγώ και 44 η γυναίκα μου. Σκεφτόμουν καιρό τώρα ότι θέλω να μειώσω το συνολικό κόστος των κινητών αλλά η προσφορά για ανανέωση που πήραμε είναι 39 ευρώ για να παραμείνω στο ίδιο πρόγραμμα εγώ , 45 η γυναίκα μου ή μετάβαση σε νέο Cosmote XL (απεριόριστα κινητά, 4000 SMS και 15 GB internet) με 45 ευρώ και 50 για την γυναίκα μου αντίστοιχα. Από γνωστούς μου και φίλους μου που πληρώνουν για το αντίστοιχο πρόγραμμα που έχω 27-30 ευρώ σε vodafone μου φαίνονται πάρα πολλά τα λεφτά για να ανανεώσω. Η χρήση που κάνω και εγώ και η γυναίκα μου είναι μέγιστο 5 ώρες κλήσεις σε όλους και 1-2gb data το μήνα. Να το γυρίσω σε κάρτα . Θα με καλύψουν τα πακέτα που έχουν τα καρτοκινητά χωρίς έξτρα κόστος ; Τι προτείνετε;
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, λήγει το συμβόλαιο μου σε μερικές εβδομάδες και το δικό και της γυναίκας μου που τα έχουμε χωριστά. Έχουμε το παλαιό πρόγραμμα Cosmote L (1500 προς όλους, 1500 μηνύματα και 2,9GB ίντερνετ) και πλήρωνα 36 ευρώ εγώ και 44 η γυναίκα μου. Σκεφτόμουν καιρό τώρα ότι θέλω να μειώσω το συνολικό κόστος των κινητών αλλά η προσφορά για ανανέωση που πήραμε είναι 39 ευρώ για να παραμείνω στο ίδιο πρόγραμμα εγώ , 45 η γυναίκα μου ή μετάβαση σε νέο Cosmote XL (απεριόριστα κινητά, 4000 SMS και 15 GB internet) με 45 ευρώ και 50 για την γυναίκα μου αντίστοιχα. Από γνωστούς μου και φίλους μου που πληρώνουν για το αντίστοιχο πρόγραμμα που έχω 27-30 ευρώ σε vodafone μου φαίνονται πάρα πολλά τα λεφτά για να ανανεώσω. Η χρήση που κάνω και εγώ και η γυναίκα μου είναι μέγιστο 5 ώρες κλήσεις σε όλους και 1-2gb data το μήνα. Να το γυρίσω σε κάρτα . Θα με καλύψουν τα πακέτα που έχουν τα καρτοκινητά χωρίς έξτρα κόστος ; Τι προτείνετε;

 

Καλησπέρα,

 

Να έχεις υπόψιν σου, πως στην καρτοκινητή υπάρχει ελάχιστη διάρκεια κλήσης 3'.

 

Εδώ είναι τα πακέτα: https://www.whatsup.gr/paketa

Technology, like art, is a soaring exercise of the human imagination.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, λήγει το συμβόλαιο μου σε μερικές εβδομάδες και το δικό και της γυναίκας μου που τα έχουμε χωριστά. Έχουμε το παλαιό πρόγραμμα Cosmote L (1500 προς όλους, 1500 μηνύματα και 2,9GB ίντερνετ) και πλήρωνα 36 ευρώ εγώ και 44 η γυναίκα μου. Σκεφτόμουν καιρό τώρα ότι θέλω να μειώσω το συνολικό κόστος των κινητών αλλά η προσφορά για ανανέωση που πήραμε είναι 39 ευρώ για να παραμείνω στο ίδιο πρόγραμμα εγώ , 45 η γυναίκα μου ή μετάβαση σε νέο Cosmote XL (απεριόριστα κινητά, 4000 SMS και 15 GB internet) με 45 ευρώ και 50 για την γυναίκα μου αντίστοιχα. Από γνωστούς μου και φίλους μου που πληρώνουν για το αντίστοιχο πρόγραμμα που έχω 27-30 ευρώ σε vodafone μου φαίνονται πάρα πολλά τα λεφτά για να ανανεώσω. Η χρήση που κάνω και εγώ και η γυναίκα μου είναι μέγιστο 5 ώρες κλήσεις σε όλους και 1-2gb data το μήνα. Να το γυρίσω σε κάρτα . Θα με καλύψουν τα πακέτα που έχουν τα καρτοκινητά χωρίς έξτρα κόστος ; Τι προτείνετε;

Εσύ γνωρίζεις την τσέπη σου, αν δεν έχεις λεφτά τότε κάνε καρτοκινητό. Βέβαια το καρτοκινητό είναι για βασικη χρήση και όχι για απαιτητική. Μην περιμένεις πολλά από καρτοκινητό.

Επίσης το καρτοκινητό είναι για να κάνεις οικονομία βάζοντας μόνο μία κάρτα το μήνα με αυτά που δίνει. Αν είναι να βάζεις πάνω από μία κάρτα τότε κάνεις συμβόλαιο.

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, λήγει το συμβόλαιο μου σε μερικές εβδομάδες και το δικό και της γυναίκας μου που τα έχουμε χωριστά. Έχουμε το παλαιό πρόγραμμα Cosmote L (1500 προς όλους, 1500 μηνύματα και 2,9GB ίντερνετ) και πλήρωνα 36 ευρώ εγώ και 44 η γυναίκα μου. Σκεφτόμουν καιρό τώρα ότι θέλω να μειώσω το συνολικό κόστος των κινητών αλλά η προσφορά για ανανέωση που πήραμε είναι 39 ευρώ για να παραμείνω στο ίδιο πρόγραμμα εγώ , 45 η γυναίκα μου ή μετάβαση σε νέο Cosmote XL (απεριόριστα κινητά, 4000 SMS και 15 GB internet) με 45 ευρώ και 50 για την γυναίκα μου αντίστοιχα. Από γνωστούς μου και φίλους μου που πληρώνουν για το αντίστοιχο πρόγραμμα που έχω 27-30 ευρώ σε vodafone μου φαίνονται πάρα πολλά τα λεφτά για να ανανεώσω. Η χρήση που κάνω και εγώ και η γυναίκα μου είναι μέγιστο 5 ώρες κλήσεις σε όλους και 1-2gb data το μήνα. Να το γυρίσω σε κάρτα . Θα με καλύψουν τα πακέτα που έχουν τα καρτοκινητά χωρίς έξτρα κόστος ; Τι προτείνετε;

 

Πλάκα κάνεις? Εννοείται θα σε καλύψει.

Με 10 ευρω θα έχεις 6 μισή ώρες προς whats up 5 ώρες προς όλους 1,8 mb.

Από τα 10 ευρω μέχρι τα 40 που είναι τα πάγια που δίνεις μπορείς να βάλεις κι άλλα άμα θες

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πλάκα κάνεις? Εννοείται θα σε καλύψει.

Με 10 ευρω θα έχεις 6 μισή ώρες προς whats up 5 ώρες προς όλους 1,8 mb.

Από τα 10 ευρω μέχρι τα 40 που είναι τα πάγια που δίνεις μπορείς να βάλεις κι άλλα άμα θες

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Πως το κάνεις αυτό με 10 ευρώ? Ενδιαφέρομαι

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πως το κάνεις αυτό με 10 ευρώ? Ενδιαφέρομαι

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

10€ ανανέωση ηλεκτρονικά, παίρνεις:

-1200MB από το Reload It

-100MB από το πάρε δώσε

Ενεργοποιείς το πακέτο 8,5€, παίρνεις:

-400' και sms προς whatsup

-200' +sms προς όλους

-200ΜΒ

 

και με τα πάρε δώσε (3 κάθε μήνα, 2-3 μέρες διάρκεια η κάθε ανταλλαγή) ανταλλάσσεις κάτι από αυτά που δεν χρειάζεσαι για κάτι που θέλεις. Όλα τα υπόλοιπα ΜΒ και λεπτών μεταφέρονται στον επόμενο μήνα με την ενεργοποίηση ίδιου πακέτου.

Link to comment
Share on other sites

Θεωρητικά είναι έτσι πρακτικά όμως εξαρτάται από τις κλήσεις που κάνει κάποιος αφού υπάρχει η 3λεπτη χρέωση αντί μονολεπτη του συμβολαίου και οι κλήσεις προς όλους αφορούν πέρα από τα άλλα δύο δίκτυα και τους cosmote συνδρομητές που δεν είναι wu. Ως εκ τούτου μπορεί αυτά τα λεπτα να μην είναι αρκετά για να καλύψουν τη χρήση κάποιου που την καλύπτει με συμβόλαιο. Από κει και πέρα θεωρω προσωπικά ότι στην εποχή του διαδικτύου βάζεις μια φθηνή voip υπηρεσία και κανεις δουλειά πιο φθηνά σε σχέση με τα συμβόλαια των 40-50€ σε συνδυασμό με την ελάχιστη ανανέωση των 10-12€ σε καρτοκινητο

 

Στάλθηκε από το LEX820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

10€ ανανέωση ηλεκτρονικά, παίρνεις:

-1200MB από το Reload It

-100MB από το πάρε δώσε

Ενεργοποιείς το πακέτο 8,5€, παίρνεις:

-400' και sms προς whatsup

-200' +sms προς όλους

-200ΜΒ

 

και με τα πάρε δώσε (3 κάθε μήνα, 2-3 μέρες διάρκεια η κάθε ανταλλαγή) ανταλλάσσεις κάτι από αυτά που δεν χρειάζεσαι για κάτι που θέλεις. Όλα τα υπόλοιπα ΜΒ και λεπτών μεταφέρονται στον επόμενο μήνα με την ενεργοποίηση ίδιου πακέτου.

 

Τα πάρε δώσε σου δίνουν από 200 mb από 3 φορές έχεις 600

Οπότε 2100 κάθε μήνα και άμα του δίνει 300 η γυναίκα του που βάζει κάρτα πάμε στα 2400

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Έβαλα σήμερα την υπηρεσία του viber με τα 6 ευρώ απεριόριστα στην Ελλάδα. Θα το παρατήρησω πως πάει αν και ποιο πολύ με δυσκολεύει το μενού του viber για κλήσεις.

 

Πειραματιζομαι......

 

Έχει άλλος καλύτερη πρόταση?

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τα πάρε δώσε σου δίνουν από 200 mb από 3 φορές έχεις 600

Οπότε 2100 κάθε μήνα και άμα του δίνει 300 η γυναίκα του που βάζει κάρτα πάμε στα 2400

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Τα πάρε δώσε μάλλον θα τον βολεψουν στα λεπτά προς όλους, αλλά αν θέλει τα κάνει ΜΒ ναι.
Link to comment
Share on other sites

Έβαλα σήμερα την υπηρεσία του viber με τα 6 ευρώ απεριόριστα στην Ελλάδα. Θα το παρατήρησω πως πάει αν και ποιο πολύ με δυσκολεύει το μενού του viber για κλήσεις.

 

Πειραματιζομαι......

 

Έχει άλλος καλύτερη πρόταση?

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Υπάρχει ειδικό θέμα για voip εδώ στο φόρουμ https://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=7896988

 

Στάλθηκε από το LEX820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Έβαλα σήμερα την υπηρεσία του viber με τα 6 ευρώ απεριόριστα στην Ελλάδα. Θα το παρατήρησω πως πάει αν και ποιο πολύ με δυσκολεύει το μενού του viber για κλήσεις.

 

Πειραματιζομαι......

 

Έχει άλλος καλύτερη πρόταση?

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Μια χαρά παίζει κανένα πρόβλημα εκτός του ότι όταν σε καλούν στο κανονικό τηλέφωνο κόβεται η κλήση του viber out.

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

ΔIΠΛAΣIA GB ΓIA ΠANTA!! AΠOKΛEIΣTIKA ΓIA EΣAΣ ΠOY AΠOKTHΣATE ΠPΩTOI TA NEA ΠAKETA GIGA MAX, H ΠPOΣΦOPA ΔIΠΛAΣIAΣMOY ΠAPATEINETAI AYTOMATA AΠO ΣHMEPA, ΓIA OΣO ΔIATHPEITE TO ΠAKETO ENEPΓO!

 

Για όσους ενεργοποίησαν τα πακέτα 2πλασια GB. Εγω με 40GB με 20 ευρώ είμαι cool... Για τα δεδομένα της Ελλάδας είναι η πιο τίμια πρόταση αυτή τη στιγμή

 

Στάλθηκε από το FRD-L09 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...