Jump to content

Cosmote: Συμβόλαια κινητής: Επιδοτήσεις, προγράμματα, χρεώσεις κλπ


JustMe
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Και εγω παλια:

 

- καλημερα, απο Cosmote για την αιτηση φορητοτητας που κανατε.

- καλημερα

- θα θελατε να μου πειτε για πιο λογο φευγετε απο την Cosmote ;

- Δεν με ικανοποιει η επιδοτηση σας και θα φυγω για vf

- Ενταξει κανενα προβλημα. Ευχαριστουμε

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

εγω πηρα απο cosmote (ηρθα απο vodafone) απεριοριστο 65 sta 25e για 18μηνες.επισης θα παρω και ενα επιπλειον 15% λογω της προσφορας για συνταξιουχους.
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα..ξερει κανενας ποιες ειναι οι υπερεπιδοτουμενες συσκευες κοσμοτε για τον τρεχον μηνα?
kountouraN
Link to comment
Share on other sites

εγω πηρα απο cosmote (ηρθα απο vodafone) απεριοριστο 65 sta 25e για 18μηνες.επισης θα παρω και ενα επιπλειον 15% λογω της προσφορας για συνταξιουχους.

 

και εγώ έρχομαι στο comote απεριοριστα 65 με δύο νούμερα με 24,60Ευρώ το κάθε νούμερο. Μου έκανε αντιπροσφορά η Vf σήμερα να παραμείνω στο δίκτυο της για το Red1 (1500 ομιλία και μηνύματα προς όλους και 500 Mb Ιντερνετ) με 33 Ευρώ για το κάθε νούμερο. Φυσικά και δεν δέχτηκα και μάλιστα μου είπαν πως αποκλείεται να σας έκανε τέτοια προσφορά η Cosmote και πως έχουν μπροστά τους τις προσφορές της Cosmote για αυτές τις μέρες και πως με 24,60 μου δίνουν μόνο 1500 λεπτά χωρίς τα μηνύματα και το Ιντερνετ. Τους είπα πως αν ισχύει κάτι τέτοιο όπως λένε το πρωτο μήνα θα φύγω. Με ευχαρίστησε και έκλεισε. Τάρα περιμένω να μου έρθουν οι νέες καρτούλες της Cosmote...

Link to comment
Share on other sites

συγνωμη γιατι κατι μου ξεφυγε!ειμαστε με την γυναικα μου χροοοονια wind. εβγαλε η κοτε 1500 ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ σε συμβολαιο?και η βοντα?δωστε λινκ γιατι τωρα εχουμε με 45 ευρω μονο 1500 προς wind ,σταθερα και 300 mb και 130 προς αλλα δικτυα και 70 sms προς αλλα δικτυα!

πηραν την γυναικα μου και της ειπα κατι για 35 ευρω 1500 προς ολους αλλα νομιζω χωρις μηνυματα και data?ελειπα γμτ.αυριο θα μιλησω εγω!

Edited by fuorigioco1981
Link to comment
Share on other sites

ναι εβγαλε προς ολους μονο δυο προγραμματα δες εδω http://www.cosmote.gr/cosmoportal/page/HCP/xml/Personal__contractplans__contractplan_NEW_aperiorista_i_50/section/COSMOTE_Unlimited_Prs
υπογραφή εκτός ορίων
Link to comment
Share on other sites

ναι εβγαλε προς ολους μονο δυο προγραμματα δες εδω http://www.cosmote.gr/cosmoportal/page/HCP/xml/Personal__contractplans__contractplan_NEW_aperiorista_i_50/section/COSMOTE_Unlimited_Prs
πολυκαλο το 1500αρι προς ολους αλλα χωρις μηνυματα και data παει απατο δυστυχως...
Link to comment
Share on other sites

πολυκαλο το 1500αρι προς ολους αλλα χωρις μηνυματα και data παει απατο δυστυχως...
το Απεριοριστα 65 εχει μηνυματα και data
υπογραφή εκτός ορίων
Link to comment
Share on other sites

το Απεριοριστα 65 εχει μηνυματα και data

Και σε οικογενειακό γίνεται μαζί με επιδότηση 36€

Link to comment
Share on other sites

Και σε οικογενειακό γίνεται μαζί με επιδότηση 36€

Χωρίς επιδότηση αλλά οικογενειακό πόσο άραγε;

Βλέπεις πράγματα και αναρωτιέσαι "Γιατί;"

Αλλά εγώ ονειρεύομαι πράγματα που δεν υπήρξαν ποτέ και λέω "Γιατί όχι;"

Link to comment
Share on other sites

παιδιά υπάρχει πρόγραμμα συμβολαίου κοσμοτε που έχεις δωρεάν προς κοσμοτε και όταν σε παίρνουν what's up δεν χρεώνονται;
Link to comment
Share on other sites

παιδιά υπάρχει πρόγραμμα συμβολαίου κοσμοτε που έχεις δωρεάν προς κοσμοτε και όταν σε παίρνουν what's up δεν χρεώνονται;

 

Όχι..........

---Θάνος---

Huawei Mate 20 Pro

Huawei Mediapad M3

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει το εξής "άτυπο κόλπο" της Κοσμοτέ: αν έχεις ένα καρτοκινητό whatsup και το κάνεις συμβόλαιο τότε για το δίκτυο ο αριθμός αυτός θεωρείται σαν whatsup όσο αναφορά τα υπόλοιπα whatsup δηλαδή όλα τα whatsup τον καλούν/στέλνουν μηνύματα σαν να είναι κι αυτός whatsup. Και αυτό ισχύει μέχρι την πρώτη λήξη του συμβολαίου (αν το κάνεις ετήσιο για 12 μήνες, αν το κάνεις 18μηνο για 18 μήνες κοκ).

Βλέπεις πράγματα και αναρωτιέσαι "Γιατί;"

Αλλά εγώ ονειρεύομαι πράγματα που δεν υπήρξαν ποτέ και λέω "Γιατί όχι;"

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει το εξής "άτυπο κόλπο" της Κοσμοτέ: αν έχεις ένα καρτοκινητό whatsup και το κάνεις συμβόλαιο τότε για το δίκτυο ο αριθμός αυτός θεωρείται σαν whatsup όσο αναφορά τα υπόλοιπα whatsup δηλαδή όλα τα whatsup τον καλούν/στέλνουν μηνύματα σαν να είναι κι αυτός whatsup. Και αυτό ισχύει μέχρι την πρώτη λήξη του συμβολαίου (αν το κάνεις ετήσιο για 12 μήνες, αν το κάνεις 18μηνο για 18 μήνες κοκ).

ισχύει και στο καρτοσυμβολαιο;

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αλλά μπορείς να ρωτήσεις... :)

Βλέπεις πράγματα και αναρωτιέσαι "Γιατί;"

Αλλά εγώ ονειρεύομαι πράγματα που δεν υπήρξαν ποτέ και λέω "Γιατί όχι;"

Link to comment
Share on other sites

Τι προσφορα ειναι αυτη?[/quote

 

για ανεργους και συνταξιουχους

Για συνταξιουχους απο 65 και πανω.

Link to comment
Share on other sites

Αν σου κάνουν προσφορά έκπτωση 20% για πάντα (όσα χρόνια είσαι συνδρομητής cosmote) σε όλα τα προγράμματα όπου και να πας, φαντάζομαι δεν υπολογίζεται στο ποσό που πρέπει να επιστρέψεις (δηλαδή στην επιδότηση) ?? Έχει κανείς ανάλογη εμπειρία.?
Link to comment
Share on other sites

η προσφορα για τους συνταξιουχους ισχυει και στο καρτοσυμβολαιο η μονο σε συμβολαια?

ειναι το πιο συμφερον αν συνδυαστει κανοντας καποιο προγραμμα που εχει ηδη προσφορα online ετσι?

Link to comment
Share on other sites

Μπορώ να πάρω κάποια συσκευή πληρώνοντας ένα χ πόσο και το υπόλοιπο να μπαίνει στο μηνιαίο λογαριασμό με άτοκες δόσεις;

Αυτό το χ πόσο μπορεί να είναι ας πούμε η επιδότηση;

Μιλάμε πάντα για φορητότητα απο βονταφον.

Link to comment
Share on other sites

Μπορώ να πάρω κάποια συσκευή πληρώνοντας ένα χ πόσο και το υπόλοιπο να μπαίνει στο μηνιαίο λογαριασμό με άτοκες δόσεις;

Αυτό το χ πόσο μπορεί να είναι ας πούμε η επιδότηση;

Μιλάμε πάντα για φορητότητα απο βονταφον.

 

Αυτό γίνεται σίγουρα στον ΟΤΕ (να πάρεις κινητό και να μπαίνει στο λογαριασμό του ΟΤΕ).

Το να χρησιμοποιήσεις και την επιδότηση δεν ξέρω.. αλλά φαντάζομαι θα γίνεται.. Απλά πήγαινε σε κατάστημα ΟΤΕ.. (όχι Γερμανό ούτε Κοσμοτε)

Edited by Alex0077
Link to comment
Share on other sites

μου εστειλε η cosmote προχθες ενα φακελο και ελεγε "Ωρα για Ανανεωση" πηρα τηλεφωνο και για 12 μηνο μου δινουν 50 ευρω και 36 αν μιλαμε για εκπτωση παγιου και 4,5 εκπτωση στο παγιο αν μιλαμε για 18μηνο παντως μου προτεινανε κατευθειαν 18μηνο δεν ξερω τι λετε να δεκτω? με ενδιαφερει η εκπτωση παγιου αξιζει το 18 μηνο?
υπογραφή εκτός ορίων
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...