Jump to content

Cosmote: Συμβόλαια κινητής: Επιδοτήσεις, προγράμματα, χρεώσεις κλπ


JustMe
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Βασικα για φορητοτητα ισχυει 'η μονο νεες συνδεσεις?

 

Επίσημα δεν γνωρίζω κάτι. Σύμφωνα με την έως τώρα τακτική που ακολουθεί ισχύει και για φορητότητες.

Link to comment
Share on other sites

λοιπον η προσφορα εχει ως εξης...

 

με συνδεση πανω απο 35 απεριοριστα εχεις 10ευρω μειον στο παγιο

 

μετα στις επιδοτησεις...

 

στο 35 160+ ευρω

στο 45 230ευρω (εκει γυρω δεν θυμαμαι γιατι το απέρριψα)

 

αυτα απο εμενα ευχομαι να βοηθησα!

NOKIA 5800,HTC HD2,SAMSUNG GALAXY Ace, Samsung GALAXY NOTE 2,

LG G2 μπράβο στην lg για το δώρο που μου έκανε...:D

Iphone 5c, Iphone 6,Iphone 7 plus,Xiaomi mi 8 lite,Xiaomi redmi note 9s

Link to comment
Share on other sites

λοιπον η προσφορα εχει ως εξης...

 

με συνδεση πανω απο 35 απεριοριστα εχεις 10ευρω μειον στο παγιο

 

μετα στις επιδοτησεις...

 

στο 35 160+ ευρω

στο 45 230ευρω (εκει γυρω δεν θυμαμαι γιατι το απέρριψα)

 

αυτα απο εμενα ευχομαι να βοηθησα!

 

Εγω στις 18/3/10 εκανα νεα συνδεση (απο καρτοκινητό) και πήρα 120 έκπτωση στο πάγιο +τα 10€ της προσφοράς cosmote για ενα χρονο.Ολα αυτά στο απεριόριστα 45.

Η ομορφιά θα σώσει τον κόσμο!!
Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχει κανεις αντιμετωπισει προβλημα με το ebil??

Γιατι εμενα μου βγαζει συνεχεια :

Τα δεδομένα για τα στοιχεία των συνδέσεων σας θα είναι διαθέσιμα μετά την ημερομηνία έκδοσης του επόμενου τιμολογίου σας.

To θέμα ειναι οτι ο λογαριασμος μου βγαινει καθε 22 του μήνα και σήμερα εχουμε 27 και ακομα τιποτα!

Ακομα μαθαίνω......
Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχει κανεις αντιμετωπισει προβλημα με το ebil??

Γιατι εμενα μου βγαζει συνεχεια :

Τα δεδομένα για τα στοιχεία των συνδέσεων σας θα είναι διαθέσιμα μετά την ημερομηνία έκδοσης του επόμενου τιμολογίου σας.

To θέμα ειναι οτι ο λογαριασμος μου βγαινει καθε 22 του μήνα και σήμερα εχουμε 27 και ακομα τιποτα!

 

Εμένα το ebill λειτούργησε κανονικά 2μήνες μετά την έκδοση του πρώτου λογαριασμού, μέχρι τότε αναλυτικό δεν είχα δει...

http://briefcase.pathfinder.gr/download/317490
Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχει κανεις αντιμετωπισει προβλημα με το ebil??

Γιατι εμενα μου βγαζει συνεχεια :

Τα δεδομένα για τα στοιχεία των συνδέσεων σας θα είναι διαθέσιμα μετά την ημερομηνία έκδοσης του επόμενου τιμολογίου σας.

To θέμα ειναι οτι ο λογαριασμος μου βγαινει καθε 22 του μήνα και σήμερα εχουμε 27 και ακομα τιποτα!

 

Ναι, αλλά εσύ πρέπει να έκανες την εγγραφή στο ebill μετά τις 22 και γι'αυτό θα έχεις πρόσβαση στον επόμενο λογαριασμό και μετά.

Link to comment
Share on other sites

Το ebill μια χαρά δουλεύει σε μένα.. :D

 

Στην "Ανάλυση Κλήσεων" μέσα στο ebill, εμφανίζεται μεταξύ άλλων και η εξής γραμμή:

 

5 - 23/2/2010 2:27 μμ - 6 KB - Δωρεάν χρήση WAP - WAP - 0,0000

 

Απ' όσο γνωρίζω δεν υπάρχει δωρεάν χρήση WAP... Γνωρίζει κάποιος κάτι; Είμαι στο Απεριόριστα 35. :confused::wacko::blink::worry:

Link to comment
Share on other sites

Εγω στις 18/3/10 εκανα νεα συνδεση (απο καρτοκινητό) και πήρα 120 έκπτωση στο πάγιο +τα 10€ της προσφοράς cosmote για ενα χρονο.Ολα αυτά στο απεριόριστα 45.

 

δλδ μπορω εκτος απο το -10 ευρω που εχω εκπτωση.

να μην παρω κινητο και να με αφαιρεσουνε τα λεφτα τις επιδοτησης απο τον λογαριασμο...???

NOKIA 5800,HTC HD2,SAMSUNG GALAXY Ace, Samsung GALAXY NOTE 2,

LG G2 μπράβο στην lg για το δώρο που μου έκανε...:D

Iphone 5c, Iphone 6,Iphone 7 plus,Xiaomi mi 8 lite,Xiaomi redmi note 9s

Link to comment
Share on other sites

δλδ μπορω εκτος απο το -10 ευρω που εχω εκπτωση.

να μην παρω κινητο και να με αφαιρεσουνε τα λεφτα τις επιδοτησης απο τον λογαριασμο...???

Φυσικά και μπορείς.

Link to comment
Share on other sites

Έχω κάνει αίτηση για σύνδεση στο πρόγραμμα Απεριόριστα 35. Την Τετάρτη παρέλαβα τη συσκευή μέσω courier και υπέγραψα το συμβόλαιο, αλλά η σύνδεσή μου δεν έχει ενεργοποιηθεί ακόμη. Γνωρίζει κανείς πόσο καιρό χρειάζεται για να ενεργοποιηθεί από την Cosmote μια νέα σύνδεση συμβολαίου;; Ευχαριστώ!
Link to comment
Share on other sites

δλδ μπορω εκτος απο το -10 ευρω που εχω εκπτωση.

να μην παρω κινητο και να με αφαιρεσουνε τα λεφτα τις επιδοτησης απο τον λογαριασμο...???

 

Αυτό έκανα εγώ σήμερα και υπολογίζεται γύρω στα 23€ τελικό ποσό λογαριασμού κάθε μήνα.

Link to comment
Share on other sites

Ναι, αλλά εσύ πρέπει να έκανες την εγγραφή στο ebill μετά τις 22 και γι'αυτό θα έχεις πρόσβαση στον επόμενο λογαριασμό και μετά.

 

To ebil το χρησιμοποιω γυρω στα 2 χρονια τωρα κ δεν ειχα ποτε προβλημα!

Ακομα μαθαίνω......
Link to comment
Share on other sites

To ebil το χρησιμοποιω γυρω στα 2 χρονια τωρα κ δεν ειχα ποτε προβλημα!

 

Ωραία. Τι μεταβολή έγινε το τελευταίο καιρό στη σύνδεσή σου?

Link to comment
Share on other sites

με συνδεση πανω απο 35 απεριοριστα εχεις 10ευρω μειον στο παγιο

 

μετα στις επιδοτησεις...

 

στο 35 160+ ευρω

Δηλαδη τα -160 αφαιρουνται απο την τιμη που κανει το κινητο στο 35απεριοριστο 'η απο την τιμη που κανει το κινητο σαν συσκευη?

Link to comment
Share on other sites

Ωραία. Τι μεταβολή έγινε το τελευταίο καιρό στη σύνδεσή σου?

Γυρισα στο cosmote 35 απεριοριστα αλλα αυτο ειχε γινει πριν 3 μηνες κ ειχαν ερθει κανονικα ολοι οι λογαριασμοι μου.Δεν ξερω ισως επειδη ειχαν κανει ενα λαθος και δεν μου ειχαν κανει εκπτωση λογω cosmote Visa που εχω να γινεται αυτη η καθυστερηση.

Ακομα μαθαίνω......
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη τα -160 αφαιρουνται απο την τιμη που κανει το κινητο στο 35απεριοριστο 'η απο την τιμη που κανει το κινητο σαν συσκευη?

 

εννοειται απο το κινητο δλδ αν κανεις πχ 75 απεριοριστο και εκει η συσκευη εχει 200 ευρω και εσυ εχεις επιδοτηση 350 ευρω θα σε δωσουνε κιολλας15 0 ευρω!!

NOKIA 5800,HTC HD2,SAMSUNG GALAXY Ace, Samsung GALAXY NOTE 2,

LG G2 μπράβο στην lg για το δώρο που μου έκανε...:D

Iphone 5c, Iphone 6,Iphone 7 plus,Xiaomi mi 8 lite,Xiaomi redmi note 9s

Link to comment
Share on other sites

εννοειται απο το κινητο δλδ αν κανεις πχ 75 απεριοριστο και εκει η συσκευη εχει 200 ευρω και εσυ εχεις επιδοτηση 350 ευρω θα σε δωσουνε κιολλας15 0 ευρω!!

Χαχα εσυ λες καλυτερα ανεκδοτα απο τους ραδιο αρβυλα!:lol:

Να με το δωσουν δωρεαν οπως γινεται σε αλλα προγραμματα!:shifty:

 

Bασικα δεν ειναι κατι σπουδαιο η προσφορα, γιατι αναλογη εκπτωση ειχες και πριν αν πηγαινες στα απεριοριστα, εκτος και αν σου δινουν και 150ευρω!!:shifty::lol:

Edited by Teo010
Link to comment
Share on other sites

εχω cosmote i 35 k θελω να παρω το iphone.δεν ξερω αν εχω δικαιωμα επιδοτησης μαλλον πρεπει να ειναι το καλοκαιρι που κλεινω χρονο.μπορω να κανω ανανανεωση με προγραμμα ιντερνετ μεσα για μεση χρηση σερφαρισματος περιπου 3 ωρες την μερα κ να παρω το iphone φθηνοτερα?ποιο μου προτεινετε?ευχαριστω.
Link to comment
Share on other sites

μολις εγινα συνδρομητης της cosmote με το απεροριστα 35. πως μπορω να ξερω τι υπολοιπο ομιλιας εχω και καθε ποτε αναννεωνεται? καθε 1η του μηνα ή απο σημερα?
Link to comment
Share on other sites

ψαξε λιγο ΕΥ στελνεις σε εναν αριθμο(τον οποιο δεν τον ξερω αλλα τον γραφει εδω μεσα)!!!:lol::lol:

NOKIA 5800,HTC HD2,SAMSUNG GALAXY Ace, Samsung GALAXY NOTE 2,

LG G2 μπράβο στην lg για το δώρο που μου έκανε...:D

Iphone 5c, Iphone 6,Iphone 7 plus,Xiaomi mi 8 lite,Xiaomi redmi note 9s

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά τις νέες επιδοτήσεις (ενδιαφέρομαι για την επιδότηση των 160 ευρώ με το συμβόλαιο Απεριόριστα 35) δεν μπορούμε να τις πάρουμε με συμβόλαιο από το Πλαίσιο? Μήπως η κοπέλα που τη ρώτησα, δεν είχε ενημερωθεί? Τι να της πω αύριο? Να πάρει στο τμήμα εξυπηρέτησης πελατών της Cosmote? Θέλω το κινητό LG GT505 και μόνο το Παίσιο το έχει διαθέσιμο και όχι ο Γερμανός...

 

Και κάτι άλλο... Ποιες επιλογές πακέτων internet έχει η Cosmote? Και πώς τα ενεργοποιώ? Υπάρχει κανένα link που να έχει πληροφορίες τέτοιες μαζεμένες?

Ευχαριστώ!

Edited by xaxa1982
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά τις νέες επιδοτήσεις (ενδιαφέρομαι για την επιδότηση των 160 ευρώ με το συμβόλαιο Απεριόριστα 35) δεν μπορούμε να τις πάρουμε με συμβόλαιο από το Πλαίσιο? Μήπως η κοπέλα που τη ρώτησα, δεν είχε ενημερωθεί? Τι να της πω αύριο? Να πάρει στο τμήμα εξυπηρέτησης πελατών της Cosmote? Θέλω το κινητό LG GT505 και μόνο το Παίσιο το έχει διαθέσιμο και όχι ο Γερμανός...

 

Και κάτι άλλο... Ποιες επιλογές πακέτων internet έχει η Cosmote? Και πώς τα ενεργοποιώ? Υπάρχει κανένα link που να έχει πληροφορίες τέτοιες μαζεμένες?

Ευχαριστώ!

 

Πήγαινε σε ένα κατάστημα Cosmote και ζήτα να δεις το GT500. Λειτουργικά είναι ολόιδιο, μόνο εμφανισιακά αλλάζει. ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...