Jump to content

Cosmote: Συμβόλαια κινητής: Επιδοτήσεις, προγράμματα, χρεώσεις κλπ


JustMe
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

παιδια την επιδοτηση μπορω να την χρησιμοποιησω μονο για αγορα κινητου η ως εκπτωση στο παγιο(και αυτο αν δεν μου αυξησουν το αρχικο ποσο) ή μπορω να παρω κατι αλλο?
Link to comment
Share on other sites

παιδια την επιδοτηση μπορω να την χρησιμοποιησω μονο για αγορα κινητου η ως εκπτωση στο παγιο(και αυτο αν δεν μου αυξησουν το αρχικο ποσο) ή μπορω να παρω κατι αλλο?

 

Δεν μπορείς να πάρεις κάτι άλλο. Συσκευή ή πίστωση στους λογαριασμούς σου.

Link to comment
Share on other sites

Για σας πως βγαίνει η επιδότηση στα οικογενειακά προγράμματα?

 

βάση του προγράμματος χρήσης του κάθε συνδρομητή και φυσικά από πόσα μέλη αποτελείται το οικογενειακό πρόγραμμα,υπ'όψιν ότι η cοsmοte έχει δύο οικογενειακά πακέτα,πήγαινε σε γερμανό να σε ενημερώσουν αναλυτικά ποιο σε συμφέρει

Link to comment
Share on other sites

Κάλεσε στο 1212 για να σου πουν τα ποσά που δικαιούσαι για τις 2 συνδέσεις και το 1313 για να κοιτάξουν το καρτοσυμβόλαιο.
Link to comment
Share on other sites

Εχει κανεις παρομοιο προβλημα;;;;

 

Εχω κανει στο Cosmote myaccount το παραπονο σχετικα με τον λαθος λογαριασμο που μου εστειλαν . Εχουν περασει 4 μερες κ ακομα το αιτημα ειναι υπο επεξεργασια.Ξερετε συνηθως ποσο κανουν για να ολοκληρωθει η διαδικασια των αιτηματων;

Ακομα μαθαίνω......
Link to comment
Share on other sites

Καμιά προσφορά θα βάλουν άραγε μέχρι το Πάσχα για επιδότηση; Θέλω να αλλάξω εταιρία αλλά οι επιδοτήσεις που δίνουν στο Απεριόριστο 35 είναι επιηκώς αίσχος!
Link to comment
Share on other sites

το σαββατο το βραδυ εστειλα μηνυμα στο 1256 για να δω ποσο θα ερθει ο επομενος λογαριασμος και το μηνυμα που ηρθε εγραφε 520.8 ευρω !πηρα τηλ αμεσως στο 1212 για να διαπιστοσω εαν ειναι αληθες η οχι και τελικα μου το επιβεβαιωσανε . Περιμενα μεχρι σημερα το πρωι γιατι καποιο προβλημα ειχε το συστημα τους και δεν μπορουσανε να δουνε τι ειδους χρεωση υπαρχει .Τελικα σημερα το πρωι μου ειπανε μετα απο επικοινωνια οτι το ποσο οφειλεται σε χρεωση λογω προσβασης μεσω wap .Το προγραμμα μου ειναι το cosmote απεριοριστα και εχω προσθετη την υπηρεσια του ιντερνετ με 5 gb=29,5 ευρω . Το κινητο μου ειναι το omnia 2 και στις ρυθμισεις εχω επιλεγμενο το προφιλ internet και οχι το wap . Τι εχει γινει και τι μπορω να κανω ;Εχει αντιμετωπισει κανεις κατι αναλογο;
My Devices:Motorola timeport,one touch 701,se t29,N 6510,Siemens s55,5100,6610,3650,se p800,6600,7610,6630,nokia n70,nokia 6101,se k310,nokia n73,nokia 5500d,se k800i,Htc p3300,Htc p3600i,SE k850i vf,samsung d880,samsung d980,Htc touch diamond white,Samsung omnia2,nokia e52,blackberry 9700,Htc hero,Htc Desire,Iphone 4 16gb,Iphone 4s 64gb,samsung x-cover,samsung galaxy s3 mini,iphone 5s,iphone 6,samsung s6,note 5,mi max , mi5s plus ...
Link to comment
Share on other sites

το σαββατο το βραδυ εστειλα μηνυμα στο 1256 για να δω ποσο θα ερθει ο επομενος λογαριασμος και το μηνυμα που ηρθε εγραφε 520.8 ευρω !πηρα τηλ αμεσως στο 1212 για να διαπιστοσω εαν ειναι αληθες η οχι και τελικα μου το επιβεβαιωσανε . Περιμενα μεχρι σημερα το πρωι γιατι καποιο προβλημα ειχε το συστημα τους και δεν μπορουσανε να δουνε τι ειδους χρεωση υπαρχει .Τελικα σημερα το πρωι μου ειπανε μετα απο επικοινωνια οτι το ποσο οφειλεται σε χρεωση λογω προσβασης μεσω wap .Το προγραμμα μου ειναι το cosmote απεριοριστα και εχω προσθετη την υπηρεσια του ιντερνετ με 5 gb=29,5 ευρω . Το κινητο μου ειναι το omnia 2 και στις ρυθμισεις εχω επιλεγμενο το προφιλ internet και οχι το wap . Τι εχει γινει και τι μπορω να κανω ;Εχει αντιμετωπισει κανεις κατι αναλογο;
μάλλον φίλε μου σε χρέωσε για είσοδο σε WΑΡ όχι σε ίντερνετ,οταν έρθει ο αναλυτικός θα δεις ότι έτσι είναι,την πάτησα πριν δύο μήνες....
Link to comment
Share on other sites

μάλλον φίλε μου σε χρέωσε για είσοδο σε WΑΡ όχι σε ίντερνετ,οταν έρθει ο αναλυτικός θα δεις ότι έτσι είναι,την πάτησα πριν δύο μήνες....

 

κ δεν μπορω να κανω τιποτα ;

My Devices:Motorola timeport,one touch 701,se t29,N 6510,Siemens s55,5100,6610,3650,se p800,6600,7610,6630,nokia n70,nokia 6101,se k310,nokia n73,nokia 5500d,se k800i,Htc p3300,Htc p3600i,SE k850i vf,samsung d880,samsung d980,Htc touch diamond white,Samsung omnia2,nokia e52,blackberry 9700,Htc hero,Htc Desire,Iphone 4 16gb,Iphone 4s 64gb,samsung x-cover,samsung galaxy s3 mini,iphone 5s,iphone 6,samsung s6,note 5,mi max , mi5s plus ...
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει τρόπος να ξέρεις από πριν πόσο θα πλήρώσεις στον επόμενο λογαριασμό;

 

Δηλαδή να ξέρεις το ποσό του τρέχοντος λογαριασμού ? Εάν ναι, θα στείλεις γραπτό μήνυμα με τον χαρακτήρα «Λ» ή «L» στο 1256. :)

Σου τα' δωσα όλα όχι όμως και το θάνατό μου. Αυτό άσε με να το κρατήσω εγώ.

http://img412.imageshack.us/img412/1559/28923n.gif

Καλό Πάσχα!

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς για λίγες μέρες δε πρόλαβα τη προσφορά με το πρόγραμμα των 15€ στη τιμή των 10€, αλλά τουλάχιστον δίνει bonus 100 sms/μήνα προς όλα τ' άλλα δίκτυα κινητής. Ειδικά το τελευταίο δεν έχει γνωστοποιηθεί μέσα από κάποια διαφήμιση, αλλά μόνο με ενημερωτικό sms που λαμβάνουν οι συνδρομητές cosmote.
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς για λίγες μέρες δε πρόλαβα τη προσφορά με το πρόγραμμα των 15€ στη τιμή των 10€, αλλά τουλάχιστον δίνει bonus 100 sms/μήνα προς όλα τ' άλλα δίκτυα κινητής. Ειδικά το τελευταίο δεν έχει γνωστοποιηθεί μέσα από κάποια διαφήμιση, αλλά μόνο με ενημερωτικό sms που λαμβάνουν οι συνδρομητές cosmote.

Γιατί δε πρόλαβες? μέχρι 3/4 είναι

http://briefcase.pathfinder.gr/download/317490
Link to comment
Share on other sites

μολις τωρα ειδα στην τηλεοραση και η vodafone απο 10€ τα απεριοριστα.

ρε πως τυχαινει και εχουν τις ιδιες προσφορες??????

Link to comment
Share on other sites

Γιατί δε πρόλαβες? μέχρι 3/4 είναι

 

Ναι, αλλά την αίτηση μου την είχα κάνει λίγες μέρες πριν ανακοινωθεί το πάγιο των 10€.. :(

Link to comment
Share on other sites

Ναι, αλλά την αίτηση μου την είχα κάνει λίγες μέρες πριν ανακοινωθεί το πάγιο των 10€.. :(

 

Μπορείς να πας και να ζητήσεις να σε μεταφέρουν αυτό έκανα και εγώ. (πλέον γίνεται.. ή τουλάχιστον τώρα ενημερώθηκαν)

http://briefcase.pathfinder.gr/download/317490
Link to comment
Share on other sites

Τι γινεται με αυτο το MyAccount της Cosmote;;

Απο 24 / 2 περιμενω να μου απαντησουν και ακομα γραφει Υπο Επεξεργασια το αιτημα!!!!

Ακομα μαθαίνω......
Link to comment
Share on other sites

Μετά τη συμπλήρωση του έτους, μπορεί κάποιος να μετατρέψει το συμβόλαιό του σε Μηδενικό. Μπορεί μετά να πάρει κανονικά επιδότηση;
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...