Jump to content

Cosmote: Συμβόλαια κινητής: Επιδοτήσεις, προγράμματα, χρεώσεις κλπ


JustMe
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δεν καταλαβαίνω τι γράφεις... Πώς να βάλει στα έξοδα τις κάρτες ανανέωσης? Και αυτό τι σχέση έχει με αυτό που έλεγε ο deadp για τα συμβόλαια?
Link to comment
Share on other sites

Δεν καταλαβαίνω τι γράφεις... Πώς να βάλει στα έξοδα τις κάρτες ανανέωσης? Και αυτό τι σχέση έχει με αυτό που έλεγε ο deadp για τα συμβόλαια?

Έχει και παραέχει. Ας τα κάνει η εταιρεία τα συμβόλαια καρτοκινητά CU ή What's Up, και να δίνουν τις αποδείξεις στο λογιστήριο. Πόσο δύσκολο είναι πια; :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

http://www.cosmote.gr/content/el/resources/html/COSMOTEMOBILE_DEIKTES.htm

 

 

Δεν ειναι λιγο μεγαλο το ποσοστο αναπαντητων κλησεων στο 1212; Η δεν καταλαβα καλα; Περιεργο μου φενεται..

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδες,σε λιγο καιρο εχω απο cosmote 3 επιδοτησεις των 100 ευρω η καθε μια.οι συνδεσεις ειναι στο ιδιο ονομα και στο ιδιο αφμ.γνωριζει καποιος σιγουρα αν γινεται να τις ενωσω και να παρω μια συσκευη αξιας 300 ευρω?

 

thnx εκ των προτερων...

Link to comment
Share on other sites

ειναι σιγουρο αυτο φιλε μου?

Δυστυχώς έτσι είναι.

Κι εγώ όταν τους ρώτησα, μου είπαν ότι πρέπει να μπούμε σε οικογενειακό και πρέπει οποσδήποτε να γίνει μία νέα σύνδεση η να αλλάξει αριθμό ένας απ'τους 3 μας.

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

παιδες ρωτησα σε καταστημα τελικα αλλα και στην εξυπηρετηση πελατων,μπορει να γινει προσθεση του ποσου των επιδοτησεων απο 3 διαφορετικες συνδεσεις αρκει ολες να ναι στο ιδιο ονομα και αφμ.
Link to comment
Share on other sites

παιδες ρωτησα σε καταστημα τελικα αλλα και στην εξυπηρετηση πελατων,μπορει να γινει προσθεση του ποσου των επιδοτησεων απο 3 διαφορετικες συνδεσεις αρκει ολες να ναι στο ιδιο ονομα και αφμ.

 

Πρώτη φορά το ακούω αυτό. Σίγουρα μίλησες με την εξυπηρέτηση πελατών; 1212; Και σου είπαν ότι μπορείς να ενώσεις ποσά 3 συνδέσεων για να πάρεις μια συσκευή χωρίς αυτές οι συνδέσεις να είναι σε οικογενειακό πακέτο;;;

Link to comment
Share on other sites

ναι φιλε μου.ακριβως οπως στο λεω.και μενα μου εκανε εντυπωση διοτι περυσι ιδια εποχη ειχα παρει 3 κινητα των 100 ευρω.μου ειπαν πως εφ'οσων οι 3 συνδεσεις ειναι στο ιδιο αφμ και ονομα τοτε το ποσο μπορει να ενωθει!θα περασω αυριο και απο κανα καταστημα να το τσεκαρω για ασφαλεια..
Link to comment
Share on other sites

Πρώτη φορά το ακούω αυτό. Σίγουρα μίλησες με την εξυπηρέτηση πελατών; 1212; Και σου είπαν ότι μπορείς να ενώσεις ποσά 3 συνδέσεων για να πάρεις μια συσκευή χωρίς αυτές οι συνδέσεις να είναι σε οικογενειακό πακέτο;;;

 

Δεν ξέρω για τη Cosmote, πάντως στη Vodafone αυτό γίνεται εδώ και χρόνια, το έχω κάνει πολλές φορές. Νομίζω και στη Wind.

Link to comment
Share on other sites

Για δείτε το ρε παιδιά και πείτε στα σίγουρα γιατί ρώτησα στον γερμανό 2-3 φορές και αυτό μου είπαν...

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

o Γερμανος και το Πλαισιο ΔΕΝ μπορουν το κανουν,η ενοποιηση των επιδοτησεων μπορει να γινει μονο σε oteshop.

 

soz που δεν το ανεφερα πιο πριν.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πήρα το omnia σε Γερμανό με -50% σε δύο συνδέσεις τσάμπα, άρα γίνεται...Δεν ξέρω αν μου το έκαναν κατά λάθος πάντως εγώ δε πλήρωσα...
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Στην προσφορά με τα 500' δεν περιλαμβάνονται βιντεο-κλήσεις σωστά?

Και προφανώς πρώτα καταναλώνει τα 500' και μετά από τον δωρεάν χρονο του προγράμματος (για κλήσεις προς Κοτε πάντα). Ετσι δεν είναι?

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Επειδή θέλω να κάνω σύνδεση συμβολαίου σε ένα cosmote shop, και τυχαίνει να μην έχω εδώ το εκκαθαριστικό της εφορίας, θέλω να ρωτήσω κάποιον αν ξέρει: αρκεί βεβαίωση απόδωσης ΑΦΜ και το χαρτί των αποδοχών μου?

ΥΓ: Δημόσιος Υπάλληλος είμαι.

Link to comment
Share on other sites

να ρωτησω και γω κατι.....ειχα παρει πριν 7-8 μηνες ενα κινητο στο cosmote 180...μπορω να αλλαξω προγραμμα τώρα ή πρεπει υποχρεωτικα να κλεισω χρονο;
Link to comment
Share on other sites

να ρωτησω και γω κατι.....ειχα παρει πριν 7-8 μηνες ενα κινητο στο cosmote 180...μπορω να αλλαξω προγραμμα τώρα ή πρεπει υποχρεωτικα να κλεισω χρονο;

 

Σύμφωνα με τον τιμοκατάλογο της cosmote ισχύουν τα παρακάτω:

"Οι συνδρομητές των οικονομικών προγραμμάτων έχουν τη δυνατότητα να μεταβούν σε οποιοδήποτε πρόγραμμα μεγαλύτερου παγίου, ατελώς και οποτεδήποτε. Μετάβαση σε πρόγραμμα με μικρότερο πάγιο είναι δυνατή μετά την πάροδο τριών (3) μηνών από την αρχική ενεργοποίηση (ή ανανέωση) και ενός (1) μήνα από την προηγούμενη αλλαγή."

Link to comment
Share on other sites

σ ευχαριστω για την απαντηση...θα παρω τη δευτερα τηλ να κανω την αλλαγη....

 

Καλείς χωρίς χρέωση το 1213 για αλλαγή προγράμματος.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...