Jump to content

Vodafone 5G εντυπώσεις


CptBill
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

7 minutes ago, Chrischal1908 said:

Εκεί δεν ξήλωσαν κεραίες;;

Πότε;

COSMOTE VDSL 100/10, COSMOTE TV FULL PACK, COSMOTE GIGAMAX UNLIMITED, COSMOTE INTERNET ON THE GO με κάρτα (εξοχικό), F2G + CU (για δοκιμές), EON TV FULL PACK.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

19 ώρες πριν, Chrischal1908 said:

Πράγματι, την ξεπέρασε! Έχει ρίξει 700εκατ και συνεχίζει! Ο Vodafone τέλος του έτους θα κοντεύει τα 600. Από το 2021 που ξεκίνησε μέχρι και σήμερα.

Μακάρι να ρίξει 3 δια η Nova. Έτσι η Vodafone θα ξεπεράσει και την Cosmote. 
 

Τι σόι  επενδύσεις κάνει; Επενδύει περισσότερα και γίνεται ακόμα πιο τριτη;

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, TakeOverNet said:

Μακάρι να ρίξει 3 δια η Nova. Έτσι η Vodafone θα ξεπεράσει και την Cosmote. 
 

Τι σόι  επενδύσεις κάνει; Επενδύει περισσότερα και γίνεται ακόμα πιο τριτη;

Είναι και οι οπτικές ίνες... Όντως περισσότερα ρίχνει από την κόκκινη.

Link to comment
Share on other sites

22 ώρες πριν, p_k said:

Ενδιαφέρον αυτό φίλε, έχεις κάποια στοιχεία που να το δείχνουν;

Παντελή εγώ που έχω στοιχεία σου λέω ότι ο takeovernet λέει αλήθεια. Η Vodafone είναι δεύτερη στο δίκτυο.

Easy2Install:Easy2Integrate:Easy2Scale :: /// PD Baseband Developer

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, mixtri said:

Παντελή εγώ που έχω στοιχεία σου λέω ότι ο takeovernet λέει αλήθεια. Η Vodafone είναι δεύτερη στο δίκτυο.

Πρώτη και με διαφορά η πράσινη;;;;

Link to comment
Share on other sites

COSMOTE VDSL 100/10, COSMOTE TV FULL PACK, COSMOTE GIGAMAX UNLIMITED, COSMOTE INTERNET ON THE GO με κάρτα (εξοχικό), F2G + CU (για δοκιμές), EON TV FULL PACK.

Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, mixtri said:

Παντελή εγώ που έχω στοιχεία σου λέω ότι ο takeovernet λέει αλήθεια. Η Vodafone είναι δεύτερη στο δίκτυο.

Άστον να πάει για ύπνο το βράδυ με ηρεμία. Τι το θες τέτοια ώρα αυτό😏😂😂😂

Link to comment
Share on other sites

Η vodafone στη Νέα Δημητριάδα Βόλου, εκτός από την τοπική κεραία, με συνδέει τις τελευταίες μέρες και στην 157. Αυτή η μέτρηση είναι σε εσωτερικό χώρο!

Screenshot_2024-06-06-00-32-05-653_cz.mroczis.netmonster.thumb.jpg.24f14b04620320ed1a51f4c3c0f00627.jpgScreenshot_2024-06-06-00-32-21-389_org.zwanoo.android.speedtest-edit.thumb.jpg.45363f6f794e82a691d7e0016f878734.jpg

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πριν, mixtri said:

Παντελή εγώ που έχω στοιχεία σου λέω ότι ο takeovernet λέει αλήθεια. Η Vodafone είναι δεύτερη στο δίκτυο.

Ξαφνικά βρεθήκατε όλοι με στοιχεία 😛    

 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, H2SO4 said:

Ξαφνικά βρεθήκατε όλοι με στοιχεία 😛    

 

Δεν είμαστε κύριε Αλέξη "όλοι". Έχουμε άκρες και βύσματα εμείς. Τι μας περάσατε.

Easy2Install:Easy2Integrate:Easy2Scale :: /// PD Baseband Developer

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Μετά το τούνελ της Τούμπας, με κατεύθυνση προς δυτικά δίπλα από το συνεργείο του FlyOver.

https://www.speedtest.net/result/i/6134892805

Link to comment
Share on other sites

On 5/6/2024 at 8:03 ΜΜ, Chrischal1908 said:

Είναι και οι οπτικές ίνες... Όντως περισσότερα ρίχνει από την κόκκινη.

Στις οπτικές. Όχι στην κινητή. 
Επισης ρίχνει πολλά για τη αυγχωνευση των συστημάτων των 2 εταιριών. Αυτή η επένδυση είναι πολύ ακριβή. Η Vodafone από την άλλη δεν έχει πλέον κόστη συγχώνευσης και τα χρήματα πάνε δίκτυο. 
 

PS
Αλλά αν θα ήθελε εξαγορά από ΔΕΗ η Nova, η επικάλυψη FTTH δικτύων δεν είναι λίγο αντιοικονομική ;

Edited by TakeOverNet
Link to comment
Share on other sites

On 6/6/2024 at 3:06 ΠΜ, mixtri said:

Δεν είμαστε κύριε Αλέξη "όλοι". Έχουμε άκρες και βύσματα εμείς. Τι μας περάσατε.

Να και τα στοιχεία @p_k

https://www.accenture.com/content/dam/accenture/final/accenture-com/document-2/202405-Accenture-Greece-Mobile-Benchmark-Certificate.pdf#zoom=40

Καλο ΣΚ να έχουμε.

Easy2Install:Easy2Integrate:Easy2Scale :: /// PD Baseband Developer

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Βιομηχανική περιοχή Σίνδου. 

https://www.speedtest.net/result/i/6135545272

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, CaptainNickGR said:

Βιομηχανική περιοχή Σίνδου. 

https://www.speedtest.net/result/i/6135545272

Άψογα!

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, mixtri said:

Στα scores των reliability, τρώει σκόνη η νόβα και από τους δύο. Πολύ πίσω και από τη βονταφον πολλές φορές 😏. Τι πολλές φορές, γρήγορα που το είδα σε όλα είναι πίσω. Θέλει πολύ δουλειά. Η βονταφον το πάει πολύ ωραία, πολύ κοντά με Cosmote σε ένα σωρό stats. Cosmote καλύτερη σε όλα τελικά. Τουλάχιστον έχουμε δύο δίκτυα που κάνουν πολύ δουλειά και αυτό είναι καλό 😏 Καλό ΣΚ και σε σένα φίλε. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, johnny_htc said:

Στα scores των reliability, τρώει σκόνη η νόβα και από τους δύο. Πολύ πίσω και από τη βονταφον πολλές φορές 😏. Τι πολλές φορές, γρήγορα που το είδα σε όλα είναι πίσω. Θέλει πολύ δουλειά. Η βονταφον το πάει πολύ ωραία, πολύ κοντά με Cosmote σε ένα σωρό stats. Cosmote καλύτερη σε όλα τελικά. Τουλάχιστον έχουμε δύο δίκτυα που κάνουν πολύ δουλειά και αυτό είναι καλό 😏 Καλό ΣΚ και σε σένα φίλε. 

Βιάζεστε.. 😂😂😂😂

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Teiresias_ said:

Βιάζεστε.. 😂😂😂😂

Ναι όντως. Λίγο που ξανά κοίταξα το ημερολόγιο, δεν λέει 2027 🤣🤣🤣🤣. Και σκέψου ότι οι δύο πρώτες, έχουν μπόλικη ακόμα δουλειά στην επέκταση δικτύου, κεραίες, perfomance κλπ για να πεις ότι έχουμε ένα τέλειο, όσο το δυνατόν, all around experience. Τα συγκριτικά που βγαίνουν, είναι μεταξύ τους. Σκέψου πόση δουλειά έχει λοιπόν η νόβα μπροστά της 😏. Τώρα κάποιοι γιατί γελάνε και μόνο ευλογούν τα γενιά τους, για να μη πω ότι είναι αξιολυπητο, είναι τουλάχιστον κρίμα 😏

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, johnny_htc said:

Ναι όντως. Λίγο που ξανά κοίταξα το ημερολόγιο, δεν λέει 2027 🤣🤣🤣🤣. Και σκέψου ότι οι δύο πρώτες, έχουν μπόλικη ακόμα δουλειά στην επέκταση δικτύου, κεραίες, perfomance κλπ για να πεις ότι έχουμε ένα τέλειο, όσο το δυνατόν, all around experience. Τα συγκριτικά που βγαίνουν, είναι μεταξύ τους. Σκέψου πόση δουλειά έχει λοιπόν η νόβα μπροστά της 😏. Τώρα κάποιοι γιατί γελάνε και μόνο ευλογούν τα γενιά τους, για να μη πω ότι είναι αξιολυπητο, είναι τουλάχιστον κρίμα 😏

Προσωπικά θα την κρίνω τέλος του χρόνου! Όχι από τα δεδομένα του 4/24! Έχουμε δρόμο ακόμη... Η Vodafone ολοκληρώνει το πρώτο επενδυτικό, αυτό έλειπε! Τέλος του έτους λοιπόν και μετά Άραβες και απογείωση!💪✌️🇦🇪🇸🇦

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πριν, Chrischal1908 said:

Προσωπικά θα την κρίνω τέλος του χρόνου! Όχι από τα δεδομένα του 4/24! Έχουμε δρόμο ακόμη... Η Vodafone ολοκληρώνει το πρώτο επενδυτικό, αυτό έλειπε! Τέλος του έτους λοιπόν και μετά Άραβες και απογείωση!💪✌️🇦🇪🇸🇦

Να κάτι τέτοια βλέπω εδώ μέσα, και με αποσπάτε από την προσωπική μου γαλήνη και αποχή από το φόρουμ...

"Φοβέρα θέλατε κουφάλες..." - Στάθης Ψάλτης

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πριν, Chrischal1908 said:

Προσωπικά θα την κρίνω τέλος του χρόνου! Όχι από τα δεδομένα του 4/24! Έχουμε δρόμο ακόμη... Η Vodafone ολοκληρώνει το πρώτο επενδυτικό, αυτό έλειπε! Τέλος του έτους λοιπόν και μετά Άραβες και απογείωση!💪✌️🇦🇪🇸🇦

Πρόσεχε γιατί τέλος της χρονιάς θα λες θα δω τον Ιούνη του 25 και μετά αισίως θα φτάσουμε στο 2047 και πάει λέγοντας :classic_laugh::classic_laugh::classic_laugh: 

Μια φορά και ένα καιρό ήταν μια δήθεν επένδυση που την έκανε η νόβα ....... και την έφαγε ο κακός λύκος :classic_laugh::classic_laugh::classic_laugh::classic_laugh::classic_laugh:

Κρίμα πάντως γιατί οι άλλοι θα ξεσαλώσουν τώρα ήδη όλα άρχισαν να πηγαίνουν προς τα επάνω. 

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, cmvr said:

Πρόσεχε γιατί τέλος της χρονιάς θα λες θα δω τον Ιούνη του 25 και μετά αισίως θα φτάσουμε στο 2047 και πάει λέγοντας :classic_laugh::classic_laugh::classic_laugh: 

Μια φορά και ένα καιρό ήταν μια δήθεν επένδυση που την έκανε η νόβα ....... και την έφαγε ο κακός λύκος :classic_laugh::classic_laugh::classic_laugh::classic_laugh::classic_laugh:

Κρίμα πάντως γιατί οι άλλοι θα ξεσαλώσουν τώρα ήδη όλα άρχισαν να πηγαίνουν προς τα επάνω. 

Μου θυμίζει τους παντρεμένους που τάζουν γάμο στις γκόμενες. Περιμενε λίγο ακόμα, λίγο ακόμα...

Easy2Install:Easy2Integrate:Easy2Scale :: /// PD Baseband Developer

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, mixtri said:

Μου θυμίζει τους παντρεμένους που τάζουν γάμο στις γκόμενες. Περιμενε λίγο ακόμα, λίγο ακόμα...

Έμενα μου θυμίζει τον  Μαυρογιαλούρο που τάζει τα πάντα τα οποία ποτέ δε γίνονται :classic_laugh: 

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...