Jump to content

[MOTO] Μηχανάκια Honda: GLX, Astrea κ.α.


exosceleton
 Κοινοποίηση

ποιο παπί της honda θεωρειτε καλυτερο???  

802 members have voted

  1. 1. ποιο παπί της honda θεωρειτε καλυτερο???

    • glx90
      257
    • c50
      99
    • innova125
      160
    • astrea supra
      139
    • astrea grand
      147


Recommended Posts

η χρυσοταμπελη δεν πρεπει να παραγεται πλεον.ειναι απο τις παλιες φουρνιες των sebring. προσωπικα δεν πιστευω να εχουν καμια διαφορα...

η μονη τους διαφορα ειναι ισως οτι η χρυσοταμπελη ειναι συλλεκτικη!:p:p:lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ρε παιδια η sebring κανει πολυ θορυβο και ειναι κ τρυπητος στα αφτια. ενω η motosport εχει πιο απαλο ηχο και ειναι και πιο φθηνη.
h daytonara mou..![sIGPIC][/sIGPIC] http://www.bikepics.com/members/spirosarta/
Link to comment
Share on other sites

γυρω στο 100αρικο παιζει η sebring.αντε κανενα 80αρι χωρις αποδειξη&με παζαρι.

δεν εχει καμια σχεση η ποιοτητα της με την μοτοσπορτ,ειναι ανωτερη.εμενα παντως με πωρωνε πολυ ο ηχος της sebring,αλλα αν κυκλοφορεις καθημερινα&με μικρες ταχυτητες θα σε κουρασει...

ασε που τωρα γ@μουν&στα μπλοκα οι ζηταδες,τουλαχιστον στην αθηνα...

Link to comment
Share on other sites

παιδια αν ξερετε απαντηστε γιατη ενδιαφερομε να παρω το 07 μοντελο και να δωσο το innova.επειδη εχει injection τα κιτ τις malosi αχρηστευονται?ενας μαστορας μου ειπε οχι οτι ειναι τα ιδια αληθευη η μλκ μου λεει???

 

Φίλε πιο ώραιο το καινούργιο το cbr αλλά έχει injection, εσύ θες να το πειράξεις άρα δε βολεύει και πολύ, καλύτερα καρμπιρατερ.

αν το φτιάξεις καλά και πετύχει θα πηγαίνει σβάρα να ξέρεις!

πάρε ένα μεταχειρισμένο, φτιάξτω κιόλας και θα είσαι άρχοντας.

περνάς σε άλλο επίπεδο, είναι μοτοσυκλέτα και μην ακούς τις μλκ που το κατηγορούν και συγκρύνουν κατι παπιά να πούμε!! έλεος..

Και ταξίδια θα κάνεις με αυτό, στρίβει άψογα!!!

 

(σόρρυ για το μεγάλο post)

http://www.lovina.gr

------------------------------

Link to comment
Share on other sites

καινουργια οχι δεν θα βρεις,μεταχειρησμενη 20ετιας ''μπορει'' να βρεις!πανω απο 50 ευρα μην δωσεις για χρυσοταμπελη!

 

kou για οτι μηχανακι κυκλοφορει βγαζουν και τα αντιστοιχα καλουδια.σε λιγο καιρο θα δουμε κιτακι και για το cbr!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/5565hondasport.jpg
Link to comment
Share on other sites

δηλαδη να περιμενω να βγουν καινουργια κιτ για το νεο cbr?εγω θα το παρω γιατι εχω βαρεθη με το innova δεν παει αλλο εχω ποροθη με το cbr επειδη ειναι στιλ πιστιαρας και πανο απολα ειναι HONDA και ως συνηθως τα HONDA τρων αγριο φτιαξιμο:D Τι λαστιχα να βαλω σκευτομαι michelin ομως τι διαστασης πχ βαζουν φαρδυ πισω και πιο λεπτο μπροστα??????
Link to comment
Share on other sites

Geia sas Pedia exo ena strogilo pou exei pano 125ari konto pigeni mia xara alla mou lene oi filoi m na tou balo 100 gt 8a pigenei kalitera an tou ebaza kai kalitero kampilater alla afto dn to exo katalabei akoma tespam to problima omos einai oti exo mia mana i opia otan akouei gia mixanakia frikari toso kairo to exo krifo apo tin mana m omos o pateras m to gnorizei alla dn antexo allo.....8elo tin boi8ia sas na tin kano na to apodekti exo ginei o kaliteros ma8itis ALLA MONO POU TO SIZITAEI FRIKAREI TI NA KANO!!!!
Link to comment
Share on other sites

Geia sas Pedia exo ena strogilo pou exei pano 125ari konto pigeni mia xara alla mou lene oi filoi m na tou balo 100 gt 8a pigenei kalitera an tou ebaza kai kalitero kampilater alla afto dn to exo katalabei akoma tespam to problima omos einai oti exo mia mana i opia otan akouei gia mixanakia frikari toso kairo to exo krifo apo tin mana m omos o pateras m to gnorizei alla dn antexo allo.....8elo tin boi8ia sas na tin kano na to apodekti exo ginei o kaliteros ma8itis ALLA MONO POU TO SIZITAEI FRIKAREI TI NA KANO!!!!

Να μην κάνεις ******** γιατί θα το έχουν τύψεις για όλη τους την ζωή...

Γενικά κακώς το έχεις χωρίς να το γνωρίζουν και οι 2 τους..

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον παιδια επεσε στα χερια μου ενα στρογγιλο 50αρι 12V και λεω να το κανω 100αρακι για να κανει ο αδερφος μου τη δουλεια του.

Απο κεφαλη εχω μια Shark 100αρα και λεω να αγορασω κυλινδρο,πιστονι,στροφαλο, κ καρμπιρατερ.

Ακουω προτασεις για

Κυλινδρο εναν στα 50mm max 30Ε

Πιστονι μαλλον αυτο της JMP στα 50mm 30E

Στροφαλο εναν στα 54mm max 80-85Ε

Καρμπιρατερ ενα αξιοπιστο που να μην καει κ πολλα πολλα

:ninja:

-GLX-

Link to comment
Share on other sites

τι μαρκα λαστιχα να βαλω? MICHELIN H BRIGESTONE?? εξατμιση arrow για το cbr ειναι καλη η να βαλω miicron???οποιος ξερει ασ απαντηση ειναι επειγοννν:wacko:
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδες.Εχω ενα glxακι 100αρι με 9ρισια στροφ/λα γνησια και κεφαλη αστρεα γνησια.Λεω να βαλω το πιστονι της Καβασακι το 54 και ρεκτιφιε τον κυλινδρο που εχω.Τι λετε??
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδες.Εχω ενα glxακι 100αρι με 9ρισια στροφ/λα γνησια και κεφαλη αστρεα γνησια.Λεω να βαλω το πιστονι της Καβασακι το 54 και ρεκτιφιε τον κυλινδρο που εχω.Τι λετε??

 

giati den vazeis re file ena setaki aasa pou tha eine akrivos kai me ti kafali sou.pantos o 90aris strofalos o gnisios eine poli kalos kamia shesi me ton taiwan

Link to comment
Share on other sites

τι μαρκα λαστιχα να βαλω? MICHELIN H BRIGESTONE?? εξατμιση arrow για το cbr ειναι καλη η να βαλω miicron???οποιος ξερει ασ απαντηση ειναι επειγοννν:wacko:
HELPPPP
Link to comment
Share on other sites

exo ena innova ergostasiako.ti mporo na tou kano gia anebei i taxitita k na pigenei...(dn exo polla xrimata sti diathesi m)leo na balo eksatmisi takegawa,protech,dragon i energy????????

 

Re file mas les oti den exeis polla xrimata stin diathesi sou kai skeftesai tin takegawa?Ego pantos tha stin proteina an asxolousoun kai gia ipoloipa takegawa pragmata.Allios cebring i protech.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...