Jump to content

Xiaomi Mi 10T / 10Τ Pro


Guest74
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

WIND ΚΆΛΥΨΗ

 

Αθήνα

 

Κέντρο Αθήνας - ΝΕΟ!

Πλατεία Συντάγματος

Πειραιάς

Γλυφάδα - ΝΕΟ!

Ακτή Δηλαβέρη

Moσχάτο

Νίκαια - ΝΕΟ!

Δραπετσώνα

Μαρίνα Φλοίσβου

Κέντρο Πολιτισμού Ίδρυμα Σταύρος Νιάρχος

Πλαζ Βουλιαγμένης

Smart Park

Αττικό Ζωολογικό Πάρκο

Golden Hall (εξωτερικός χώρος) - ΝΕΟ!

Athens Mall (εξωτερικός χώρος) - ΝΕΟ!

 

Θεσσαλονίκη

 

Πλατεία Δικαστηριων

Αριστοτέλειο Πανεπιστήμιο

ΔΕΘ-Βελλίδειο

Παραλία Θεσσαλονίκης - ΝΕΟ!

Λαδάδικα - ΝΕΟ!

Πλατεία Αριστοτέλους / Τσιμισκή - ΝΕΟ!

 

Δηλαδη να τρεχω με το χιονι να ψαχνω 5 ΤΖΙ ; μονο στην Ελλαδα αυτο :lol::lol::lol::lol:

σε ευχαριστω φιλε για την απαντηση !

My Name Is George V.
Link to comment
Share on other sites

παντως τωρα που πειρα τηλεφωνο ενα πρωσοπο με βοδια........ λεει με χρηση volte........... καλα οτι ναναι.......... βεβαια δεν εμφανιζει το σηματάκι επανω αλλα στην κληση αριστερα απο το προφιλ.......τελικα ειναι μαζι με το wificall η οχι.....ουτε η βοδια ξερει........ :lol:

 

οσο αναφορα το Optical image stabilization konakis ........εφοσον το εχει το pro και ειναι θεμα λογισμικου δεν θα μπορουσαν να το βαλουν και στο απλο;;

επισης καταβασα και το αλλο το προγραματακι για την καμερα αλλα δεν καταλαβαίνω ουσιαστική διαφορα :happy:

Link to comment
Share on other sites

Αγαπητέ ois σημαίνει ότι έχει stabilization σταθεροποίηση φακού,δεν είναι θέμα λογισμικού στο έχω γράψει ξεκάθαρα παραπάνω

 

----- προσθήκη μηνύματος 109 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Στο απλό λοιπόν δεν υπάρχει σταθεροποιητής του φακού ;)

Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Χε Χε Χε ούτε εμένα έχει έρθει ( αγορά από Πλαίσιο) μην σκας ;)

Εμένα από κωτσοβολο, αλλά τι σημασία έχει χαχα

Link to comment
Share on other sites

Μόνο σε μένα με COSMOTE πάροχο, όταν είμαι σε κλήση με VoWiFi το σήμα κινητής πέφτει σε 2G; Οπότε όταν κλείνω το WiFi η κλήση πέφτει και αμέσως έρχεται το 4G/5G. Έχω αφήσει μόνο το VoLTE ανοιχτό, ενώ στην VODAFONE δεν έχω τέτοιο θέμα οπότε τα χω όλα ανοιχτά.
Link to comment
Share on other sites

Μόνο σε μένα με COSMOTE πάροχο, όταν είμαι σε κλήση με VoWiFi το σήμα κινητής πέφτει σε 2G; Οπότε όταν κλείνω το WiFi η κλήση πέφτει και αμέσως έρχεται το 4G/5G. Έχω αφήσει μόνο το VoLTE ανοιχτό, ενώ στην VODAFONE δεν έχω τέτοιο θέμα οπότε τα χω όλα ανοιχτά.

 

H cote εχει οντως 5 ΤΖΙ

My Name Is George V.
Link to comment
Share on other sites

Τελικά αυτή η αναβάθμιση σε 11 τί έγινε; έμεινε μέσα λόγω lock down ;
Οι Κινέζοι έχουν διακοπές λόγω κινεζικής νέας χρονιάς. Επιστρέφουν 26 Φεβρουαρίου

 

Sent from my M2007J3SG using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Χαλασαν και οι κινεζοι. Ακου διακοπες!

 

Χάχαχα γιατί με το χέρι την στέλνουν; πάντως όταν κάνουν διακοπές είναι πολυήμερες. Αυτό δεν είναι διακοπές σε αναστολή τους βάζουν

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους. Είμαι με mi10t Pro και ενώ τραβάω ένα βίντεο σε αργή κίνηση, όταν το ανεβάζω σε Facebook & Instagram. το ανεβάζει με κανονική ταχύτητα και ήχο. Κάποια ιδέα;

 

Στάλθηκε από το M2007J3SG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους. Είμαι με mi10t Pro και ενώ τραβάω ένα βίντεο σε αργή κίνηση, όταν το ανεβάζω σε Facebook & Instagram. το ανεβάζει με κανονική ταχύτητα και ήχο. Κάποια ιδέα;

 

Στάλθηκε από το M2007J3SG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Τώρα το πήρα πρέφα. Όταν βγει το βίντεο πηγαίνεις στην συλλογή της xiaomi και μπαίνεις στο βίντεο, πατάς το εικονίδιο στην μέση, επιλέγεις το διάστημα που θέλεις να γίνει slow motion, πατάς το τικ και φτιάχνετε το σωστό βίντεο

Edited by djpar
Link to comment
Share on other sites

Έχω το εξής πρόβλημα:

Ενώ με το wifi δεν είχα κανένα πρόβλημα έως τώρα με αποσυνδέσεις, εμβέλεια κτλ τώρα όταν απενεργοποιώ την οθόνη κλείνει και το wifi και όταν ανοίγω το κινητό εμφανίζεται μετά από 2-3 δευτερόλεπτα και το σήμα πάνω στην μπάρα σα να το άνοιξα εκείνη την στιγμή! Τι προτείνετε?

Link to comment
Share on other sites

Έχω το εξής πρόβλημα:

 

Ενώ με το wifi δεν είχα κανένα πρόβλημα έως τώρα με αποσυνδέσεις, εμβέλεια κτλ τώρα όταν απενεργοποιώ την οθόνη κλείνει και το wifi και όταν ανοίγω το κινητό εμφανίζεται μετά από 2-3 δευτερόλεπτα και το σήμα πάνω στην μπάρα σα να το άνοιξα εκείνη την στιγμή! Τι προτείνετε?

Ρύθμιση είναι. Ξεκινάς με της μπαταρίας και εξοικονόμησης ενέργειας.

 

Στάλθηκε από το M2007J3SY μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Dream big and dare to fail..
Link to comment
Share on other sites

Τώρα το πήρα πρέφα. Όταν βγει το βίντεο πηγαίνεις στην συλλογή της xiaomi και μπαίνεις στο βίντεο, πατάς το εικονίδιο στην μέση, επιλέγεις το διάστημα που θέλεις να γίνει slow motion, πατάς το τικ και φτιάχνετε το σωστό βίντεο
Μπράβο.... Είσαι ωραίος.... Ευχαριστώ για αλλαγή μια φορά...!!!

 

Στάλθηκε από το M2007J3SG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Έχει το κινητό smart cover λειτουργία? Έχω θήκη με καπάκι αλλά δυστυχώς δεν κλείνει η οθόνη και πατάει χαζά μόνο του. Ενώ στο rn5 pro που είχα μου βγάζει την ένδειξη για smart cover...

Htc One X

Samsung Galaxy S 3

Samsung Galaxy S plus

redmi note 3 pro

redmi note 5 pro

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχει κανείς συνδεμένο smartwatch Huawei?

Έχω το gt2 pro, συνδεμένο σε mi 10t pro.

Android 11,και την τελευταία έκδοση εφαρμογής υγεία.

 

Πολύ συχνά δεν στέλνει ειδοποίησεις στο ρολόι.

Έχω κλειδώσει την εφαρμογή στο multitasking και την έχω βγάλει από βελτιστοποιηση μπαταρίας.

 

Τι άλλο μπορώ να κάνω?

Μπορεί πχ μέχρι το μεσημέρι να στέλνει ειδοποίησεις μετά όχι.

Αν ανοίξω την εφαρμογή μετά πάλι ξεκινάει για λίγες ώρες και στέλνει.

 

Μου δίνει να καταλάβω ότι κάποια ρύθμιση? Την φρενάρει την εφαρμογή και δεν στέλνει ειδοποίησεις.

 

Πρέπει να εγκαταστήσω μήπως ξεχωριστά και Huawei mobile services?

kountouraN
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, έχω το mi 10t κ τα στατιστικά χρήσης της μπαταρίας δείχνουν ότι να'ναι, εσάς είναι οκ;
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, έχω το mi 10t κ τα στατιστικά χρήσης της μπαταρίας δείχνουν ότι να'ναι, εσάς είναι οκ;
Δες προηγούμενα πρόσφατα μηνύματα

 

Στάλθηκε από το M2007J3SY μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Dream big and dare to fail..
Link to comment
Share on other sites

Δες προηγούμενα πρόσφατα μηνύματα

 

Στάλθηκε από το M2007J3SY μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Αναφέρονται στο πώς πέφτει η μπαταρία, εγώ βλέπω θέμα στις ώρες ενεργής οθόνης κ αναμονής.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχει κανείς συνδεμένο smartwatch Huawei?

 

Έχω το gt2 pro, συνδεμένο σε mi 10t pro.

 

Android 11,και την τελευταία έκδοση εφαρμογής υγεία.

 

 

 

Πολύ συχνά δεν στέλνει ειδοποίησεις στο ρολόι.

 

Έχω κλειδώσει την εφαρμογή στο multitasking και την έχω βγάλει από βελτιστοποιηση μπαταρίας.

 

 

 

Τι άλλο μπορώ να κάνω?

 

Μπορεί πχ μέχρι το μεσημέρι να στέλνει ειδοποίησεις μετά όχι.

 

Αν ανοίξω την εφαρμογή μετά πάλι ξεκινάει για λίγες ώρες και στέλνει.

 

 

 

Μου δίνει να καταλάβω ότι κάποια ρύθμιση? Την φρενάρει την εφαρμογή και δεν στέλνει ειδοποίησεις.

 

 

 

Πρέπει να εγκαταστήσω μήπως ξεχωριστά και Huawei mobile services?

Δοκίμασε....

Ρυθμίσεις, εφαρμογές, ρυθμίσεις εφαρμογές συστήματος, ασφάλεια, ενίσχυση ταχύτητας και βάλε στο κλείδωμα εφαρμογών ότι έχει σχέση με το ρολόϊ... Δοκίμασε το και πες..

Εγώ σχεδόν 2 χρονιά είχα αποσυνδέσεις στο galaxy watch και με το mi mix 3 και τώρα με το m10t. Μετά από αυτήν την ρυθμίσει όλα τα προβλήματα λύθηκαν.

 

Στάλθηκε από το M2007J3SY μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

DESIRE S 2.3.3 :p
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα

Ένα προβληματάκι που μου έβγαλε τις τελευταίες ημέρες χωρίς να έχω αλλάξει κάτι.

Όταν μιλάω σε κλήση και με καλεί κάποιος άλλος εκείνη τη στιγμή η οθόνη παραμένει κλειστή και δεν μπορώ να δω ποιος καλεί.

Τι μπορεί να φταίει ?

 

Στάλθηκε από το M2007J3SY μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

ΜΟΝΟ ΘΡΥΛΟΣ
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Xiaomi Mi 10T / 10Τ Pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...