Jump to content

Xiaomi Mi 10T / 10Τ Pro


Guest74
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Για αρχή κάνε επανεκκίνηση. Μετά σαν λειτουργία το δείχνει στο ρυθμίσεις, κάρτες sim και κινητά δίκτυα μετά επιλέγεις την sim και κάτω κατω έχει volte και vowifi. Μετά το restart λογικά θα φτιάξει
Δυστυχώς δεν λειτουργεί τίποτα. Είσαι με Vodafone και στο βγάζει;

 

Στάλθηκε από το M2007J3SG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

και εμενα στην βοδιαφον στην αρχη τα εμφάνισε...........ειναι ενεργοποιημένα στις ρυθμίσεις αλλα επανω δεν φαίνεται ποτε............

 

επισης εχει καταλαβει κανεις γιατι φωτογραφίες και βιντεο που εχουν διαγραφεί φαίνονται ως σκουπίδια μεσα οταν πας να στείλεις ενα αρχειο στο viper πχ δειχνει να υπαρχουν μεσα και οταν πας να τα στειλεις δεν τα στελνει γιατι απλα δεν υπαρχουν:lol:

Link to comment
Share on other sites

Στην συλλογή και μετά στα άλμπουμ τον έχεις αδειάσει τον κάδο σκουπιδιών με τις φωτογραφίες & τα βίντεο?
Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Τελικά απ ότι έψαξα 3d φωτο δεν υποστηρίζει μέχρι στιγμής , κρίμα, εννοείται μιλάω χωρίς πρόσθετο app
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς δεν λειτουργεί τίποτα. Είσαι με Vodafone και στο βγάζει;

 

Στάλθηκε από το M2007J3SG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Wind και cosmote και στα 2 μου εμφανίζει δίπλα από το σήμα volte

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ Cosmote και Vodafone έχω κανονικά volte και wificall

 

Στάλθηκε από το M2007J3SG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Με voda ουτε σε εμενα εμφανιζει τα εικονιδια για wifi call , ειναι ενεργοποιημενες οι υπηρεσιες αλλα στις κλησεις δεν ακουγομαι καθαρα οποτε ...μαπα το καρπουζι

αντιθετα στην κοσμοτε εμφανιζει τα εικονιδια και δεν εχω προβλημα στην ομιλια αν και εχω λιγοτερο σημα απο voda στο σπιτι, ακουω και μιλαω καθαρα

για το 5g της voda Πρεπει να αλλαξω sim ? στην κοσμοτε μου εμφανιζει παντου με την ιδια σιμ 5g με voda Πουθενα

Xiaomi Mi11 Lite 8/128, Xiaomi Mi11 8/256, Xiaomi Mi11i, Xiaomi Mi10T 8/128, Xiaomi Note 10 Lite, Xiaomi Redmi Note 9 Pro, Xiaomi Mi8 lite, Xiaomi Mi6 6/64, Xiaomi Mi4 3/16, Xiaomi Redmi 4A, Xiaomi Mi MAX 3/32, Xiaomi Mi2A 16gb, Xiaomi Mi2S 32gb,

Link to comment
Share on other sites

Με voda ουτε σε εμενα εμφανιζει τα εικονιδια για wifi call , ειναι ενεργοποιημενες οι υπηρεσιες αλλα στις κλησεις δεν ακουγομαι καθαρα οποτε ...μαπα το καρπουζι

αντιθετα στην κοσμοτε εμφανιζει τα εικονιδια και δεν εχω προβλημα στην ομιλια αν και εχω λιγοτερο σημα απο voda στο σπιτι, ακουω και μιλαω καθαρα

για το 5g της voda Πρεπει να αλλαξω sim ? στην κοσμοτε μου εμφανιζει παντου με την ιδια σιμ 5g με voda Πουθενα

Όταν πραγματοποιείται κλήση γράφει επίσης αριστερά του χρόνου ομιλίας ένα HD που λογικά σημαίνει HD voice

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ Cosmote και Vodafone έχω κανονικά volte και wificall

 

Στάλθηκε από το M2007J3SG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Καλημέρα, τι είναι ρε παιδιά το volte κ το wificall?

Link to comment
Share on other sites

Στην συλλογή και μετά στα άλμπουμ τον έχεις αδειάσει τον κάδο σκουπιδιών με τις φωτογραφίες & τα βίντεο?

 

Ναι ενοιετε............ισως καπου τα κραταει δεν μπορω να καταλαβω γιατι.......και πολλες πιο παλιες φωτογραφιες που εχουν διαγραφει τις βγαζει μαυρες.........μηπως ειναι θεμα του βαιπερ και οχι του τηλεφωνου.........;;

 

Για οσους εχουν βοδιαφον.............ωσο αναφορα το wificall ενω το ενεργοποίησα απο την εφαρμογη έστειλα και το μήνυμα και λεει οτι δεν εχω συμβατο πακετο........βλακειες δηλαδή......τι διαφορα εχει αν ειναι cu η συμβόλαιο ;;; θα στειλω μήνυμα να τους ξεχεσω μπας και βγαλουμε ακρη.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ με βοντα, βλέπω το σύμβολο vowifi αλλά όχι volte ούτε κάπου λέει hd. Παρόλα αυτά δοκιμασα κατά την διάρκεια κλήσης να ανοίξω σελίδες με δεδομένα και δούλευε κανονικά με 4g οπότε δεν είμαι σίγουρος τι παίζει.

Επίσης δεν έχω δει ακόμα 5g στην Θεσσαλονίκη Τούμπα.

Link to comment
Share on other sites

Στην vodafone η ένδειξη VoLTE και HD δεν υπάρχουν, αλλά καταλαβαίνεις την ύπαρξη τους όταν κατά την κλήση είσαι σε 4G.
Link to comment
Share on other sites

Εγώ με βοντα, βλέπω το σύμβολο vowifi αλλά όχι volte ούτε κάπου λέει hd. Παρόλα αυτά δοκιμασα κατά την διάρκεια κλήσης να ανοίξω σελίδες με δεδομένα και δούλευε κανονικά με 4g οπότε δεν είμαι σίγουρος τι παίζει.

Επίσης δεν έχω δει ακόμα 5g στην Θεσσαλονίκη Τούμπα.

 

Στην αρχη που τα ενεργοποίησα εμφανίστηκαν και τα δυο μετα χαθικαν αλλα φενοντε ενεργοποιημένα.......στέλνεις ενα μήνυμα στο 1339 την λεξη wifi και μετα κατεβαζεις ενα πρόγραμμα για το volte κατι πρεπει να στειλεις αλλα δεν θυμαμε τι το ξανα ψαχνω να σας πω παντα για βοδιαφον

 

μιλησα με βοδιαφον........καλα οτι να ναι λεει οτι το MT δεν υποστιριζεται ακομα.......μονο το Pro και τους λεω τι σχεση ειχει αυτο;;; αφου η μονη διαφορα τους ειναι στην καμερα και οχι στο λογισμικο........... καλα οτι ναναι..........και τους λεω οτι ουτε το volte φεναιτε επανω και μου λενε αφου δεν ειναι ενεργοποιημενο το ενα δεν ειναι και το αλλο...........οποτε δεν φαινονται μαγκες οσοι εχουμε το απλο επειδη δεν το υποστηριζει.........οσοι εχεται το pro με βοδιαφον πρεπει να σας το υποστηριζει κανονικα οσοι το εχεται πειτε μας..........εγω με το απλο νομιζα οτι το εχω το εμφανισε λεει πως ειναι ενεργο χωρις να ειναι απο την εφαρμογη.

Edited by dukepapas
Link to comment
Share on other sites

Είναι θέμα εφαρμογής της Vodafone, στην Wind που είμαι εγώ εμφανίζεται κανονικά το σηματακι του Volte στην status bar , όμως η wind απ'την άλλη δεν υποστηρίζει Vowifi.
Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Εγώ με Pro ειμαι και έχω τα σχετικά προβλήματα

 

Στάλθηκε από το M2007J3SG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

mi 10T 8/128 , wind και vodafone δεν πιανει καμια 5G στην περιοχη μου.

αλλαγη καρτας sim εκανα περυσι -παιζει να θελει ξανα ;

My Name Is George V.
Link to comment
Share on other sites

οι διαφορες στα δυο μοντελα ειναι στη καμερα και στη χωρητικότητα,σωστα ?

samsung-galaxy-s23-s23-ultra-enterprise-edition.jpg.webp

Link to comment
Share on other sites

Σωστά! 108Μρ και ois ο βασικός φακός του Pro με 256 αποθηκευτικό χώρο και 64 Μp δίχως stabilization του απλού και με 128 αποθηκευτικό.
Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα τελικα έχει έρθει σε κανέναν η αναβάθμιση.?? Εντυπώσεις?? Απο που την κατεβάζουμε Ευ??
Link to comment
Share on other sites

Δεν νομίζω, έχει αναφερθεί δεν χρειάζεται αλλαγή SIM card.

 

Wind πιανει κάποιος 5G κάτω Τούμπα;

Να ξέρω αν είναι θέμα να το πάω στο σέρβις να το δούνε.

My Name Is George V.
Link to comment
Share on other sites

Wind πιανει κάποιος 5G κάτω Τούμπα;

Να ξέρω αν είναι θέμα να το πάω στο σέρβις να το δούνε.

 

WIND ΚΆΛΥΨΗ

 

Αθήνα

 

Κέντρο Αθήνας - ΝΕΟ!

Πλατεία Συντάγματος

Πειραιάς

Γλυφάδα - ΝΕΟ!

Ακτή Δηλαβέρη

Moσχάτο

Νίκαια - ΝΕΟ!

Δραπετσώνα

Μαρίνα Φλοίσβου

Κέντρο Πολιτισμού Ίδρυμα Σταύρος Νιάρχος

Πλαζ Βουλιαγμένης

Smart Park

Αττικό Ζωολογικό Πάρκο

Golden Hall (εξωτερικός χώρος) - ΝΕΟ!

Athens Mall (εξωτερικός χώρος) - ΝΕΟ!

 

Θεσσαλονίκη

 

Πλατεία Δικαστηριων

Αριστοτέλειο Πανεπιστήμιο

ΔΕΘ-Βελλίδειο

Παραλία Θεσσαλονίκης - ΝΕΟ!

Λαδάδικα - ΝΕΟ!

Πλατεία Αριστοτέλους / Τσιμισκή - ΝΕΟ!

Samsung wave 8500---Huawei IDEOS X5---Alcatel 997D---LG G2---ASUS Zenfone 2---OnePlus 3---Xiaomi redmi note 6 pro---Pocophone f1---Xiaomi mi 9 S---Xiaomi mi 9T pro---Xiaomi mi 10 T---Realme GT Neo 2---Motorola edge 30 fusion...

🆒

Link to comment
Share on other sites

Σωστά! 108Μρ και ois ο βασικός φακός του Pro με 256 αποθηκευτικό χώρο και 64 Μp δίχως stabilization του απλού και με 128 αποθηκευτικό.

 

το stabilization ειναι θεμα software η hardware;;

Link to comment
Share on other sites

Optical image stabilization (ois) είναι του φακού,αν ήταν electronic image stabilization ( eis) τότε θα ήταν περισσότερο θέμα αλγορίθμων συνεπώς software. Από hardware οι συσκευές απλό και Pro είναι ίδιες πλην αποθηκευτικού χώρου.
Konakis.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Xiaomi Mi 10T / 10Τ Pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...