Jump to content

Επισκευή Nokia - που;


leosedf
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδια ριξτε μου την συμβουλη σας μεχρι την τριτη...επεσε το κινητο μου κατω και η ο8ονη κανει τα παλαβα της...δεν φαινεται τιποτα παρα κατι γραμμες...ευτυχως εκανα τα δικα μου και καταφερα με καλωδιακι να παρω backup...ειναι κανονικα στην εγγυηση να το παω σε κανενα νοκια σοπ η κατευ8ειαν στην μαμα νοκια(ο 8εος να την κανει εταιρια)γιατι απο οτι καταλαβαινετε και απο το πρωτο ποστ δεν εχω τις καλυτερες των εντυπωσεων :p

How long? Not long, 'cause

what you reap is what you sow

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδια ριξτε μου την συμβουλη σας μεχρι την τριτη...επεσε το κινητο μου κατω και η ο8ονη κανει τα παλαβα της...δεν φαινεται τιποτα παρα κατι γραμμες...ευτυχως εκανα τα δικα μου και καταφερα με καλωδιακι να παρω backup...ειναι κανονικα στην εγγυηση να το παω σε κανενα νοκια σοπ η κατευ8ειαν στην μαμα νοκια(ο 8εος να την κανει εταιρια)γιατι απο οτι καταλαβαινετε και απο το πρωτο ποστ δεν εχω τις καλυτερες των εντυπωσεων :p
Βρές ενα "καλό" nokia shop απο τη λίστα και πήγαινε το, χωρίς να πείς οτι σου έπεσε:X
Link to comment
Share on other sites

Παιδια ριξτε μου την συμβουλη σας μεχρι την τριτη...επεσε το κινητο μου κατω και η ο8ονη κανει τα παλαβα της...δεν φαινεται τιποτα παρα κατι γραμμες...ευτυχως εκανα τα δικα μου και καταφερα με καλωδιακι να παρω backup...ειναι κανονικα στην εγγυηση να το παω σε κανενα νοκια σοπ η κατευ8ειαν στην μαμα νοκια(ο 8εος να την κανει εταιρια)γιατι απο οτι καταλαβαινετε και απο το πρωτο ποστ δεν εχω τις καλυτερες των εντυπωσεων :p

 

Ωχ , κριμα :cry: ,συμβαινουν αυτα .

Αν το πας σε νοκια shop ,να το πας σιγουρα σε καποιο απο τα "καλα"

της λιστας .Αλλιως ,στα κεντρικα .

Aν παει για αλλαγη οθονης ,παει γυρω στα ~69€

 

Με προλαβε ο theka_2003 :p

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Paidia kalispera phga to kinhto mou gia anabathmish epeidh eixa ksexasei to kwdiko asfaleias.De tous eipa oti kanw anabathmish gia auto to logo,paw ekei to afhnw loipon.Meta apo 2 meres ksanapaw kai mou lene de xreiazetai anabathmish alla service sth plaketa kai kostizei 30 euro!!!!!!!!!

:cry: :cry: :cry: :blink: :blink: :blink:

Kai lew giati xreiazetai servis sth plaketa????

Kai mou lene: giati,de xanei shma sbhnei kamia fora ktl??

Tous lew to thlefwno den exei kanena problhma kai me poly xrhsh den diapistwthh pote to paramikro epi ena xrono,douleue kanonikotata apla zhthsa anabathmish!

De to phra to thlef gia na to skeftw ligo na dw ti tha kanw,lete re paidia na mou kanoun eksepithdes zhmia an tous zhthsw anabathmish apla kai na mh paizei?H mou ta zhthsane keratiatika ta 30 euro xwris na kanoun prama?Einai ektos egguhshs gia 2 bdomades...

Upopshn auto egine sto Nokia Club Hrakleiou.

PArakalw enhmerwste me gia to ti na kanw

Link to comment
Share on other sites

Paidia kalispera phga to kinhto mou gia anabathmish epeidh eixa ksexasei to kwdiko asfaleias.De tous eipa oti kanw anabathmish gia auto to logo,paw ekei to afhnw loipon.Meta apo 2 meres ksanapaw kai mou lene de xreiazetai anabathmish alla service sth plaketa kai kostizei 30 euro!!!!!!!!!

:cry: :cry: :cry: :blink: :blink: :blink:

Kai lew giati xreiazetai servis sth plaketa????

Kai mou lene: giati,de xanei shma sbhnei kamia fora ktl??

Tous lew to thlefwno den exei kanena problhma kai me poly xrhsh den diapistwthh pote to paramikro epi ena xrono,douleue kanonikotata apla zhthsa anabathmish!

De to phra to thlef gia na to skeftw ligo na dw ti tha kanw,lete re paidia na mou kanoun eksepithdes zhmia an tous zhthsw anabathmish apla kai na mh paizei?H mou ta zhthsane keratiatika ta 30 euro xwris na kanoun prama?Einai ektos egguhshs gia 2 bdomades...

Upopshn auto egine sto Nokia Club Hrakleiou.

PArakalw enhmerwste me gia to ti na kanw

Λοιπον, παρε το κινητο απ 'αυτους τους ΑΠΑΤΕΩΝΕΣ και μην τους δωσεις δεκαρα τσακιστη.

 

Στειλε μου pm για να σου πω τον κωδικο ασφαλειας σου.

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

σημερα το πρωι με πηρανε τηλ λεγοντας μου οτι ειναι απο τη νοκια και με ρωτουσανε αν ημουν ευχαριστημενος απο το service εχει τυχει σε κανεναν αλλο αυτο ?
Link to comment
Share on other sites

σημερα το πρωι με πηρανε τηλ λεγοντας μου οτι ειναι απο τη νοκια και με ρωτουσανε αν ημουν ευχαριστημενος απο το service εχει τυχει σε κανεναν αλλο αυτο ?

Εμενα παντως δεν μου εχει τυχει αλλα πιστευω οτι θα επρεπε η Νοκια να επερνε τηλεφωνο τους πελατες που ειχαν παρε δωσε με το σερβις της για να γνωριζει αν ειναι ευχαριστημενη ή οχι και για ποιον λογο.

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα...βασικά εγω αυτό που έχω να πω οτι το σέρβις έχει γίνει τρελά καλύτερο απο οτι ήταν πριν πολλά χρόνια! πριν μερικά χρόνια η sony ericsson είχε το καλύτερο σέρβις..στο φτιάχνανε σε μια μέρα το πολύ σε 2 και η νόκια..έκανε βδομάδες! τώρα πιά αυτο έχει αντιστραφει...τουλάχιστον στο θέμα των αναβαθμίσεων και σε άλλα απλά πράγματα δεν σου βγάζουν την πίστη! στην έρικσον στο κρατάνε αρκετά!
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα...βασικά εγω αυτό που έχω να πω οτι το σέρβις έχει γίνει τρελά καλύτερο απο οτι ήταν πριν πολλά χρόνια! πριν μερικά χρόνια η sony ericsson είχε το καλύτερο σέρβις..στο φτιάχνανε σε μια μέρα το πολύ σε 2 και η νόκια..έκανε βδομάδες! τώρα πιά αυτο έχει αντιστραφει...τουλάχιστον στο θέμα των αναβαθμίσεων και σε άλλα απλά πράγματα δεν σου βγάζουν την πίστη! στην έρικσον στο κρατάνε αρκετά!

 

Apo oti exoume diabasei se ayto to thema edw,mallon ayto exsartete apo to kathe nokia center xsexwrista kai oxi toso poly sthn episimi antiprosopia,eytixws pou yparxoun kai kaloi epaggelmaties!Kai eytixws pou exoume kai to myphone kai tous briskoume,egw apo ayto to thema brhka to nokia center pou phga gia anabathmisei kai pragmatika htan poloi kaloi se ola tous!Milaw gia to Nokia center sto limani tou peiraia konta ston hlektriko stathmo!

:)
Link to comment
Share on other sites

Και να θυμάσαι οτι η ΝΟΚΙΑ εδώ δεν έχει level4 σέρβις, ουτε και εκπαιδευμένο προσωπικό.

Κοινώς??

είναι λίγο για κλάμματα

Αναρωτιέμε πώς κάνουν beta test τα νέα μοντέλα και προσαρμογή του menu στα ελληνικά.... :confused:

Link to comment
Share on other sites

Geia sas,

 

Anathema poy den phra allh marka kinhtoy kai empleksa me ayth thn antiprosopeia thn Alpha Copy.Eyxaristo gia to xrono sas,kai ean thelete kai eseis perimeno ta sxolia sas.

 

 

 

Dimitris

 

Τι έγινε τελικά Δημήτρη με την περίπτωσή σου? Βρήκες κι εσύ κατάστημα service να πας. Το συγκεκριμένο ήταν ο λόγος που σταμάτησα να αγοράζω ΝΟΚΙΑ μέχρι σήμερα.

Πάντως, όντως πρέπει να πάρεις τηλέφωνο στο υπουργείο Εμπορίου, στο 1520. Είναι ευγενέστατοι, σου λένε όλα όσα πρέπει να ξέρεις και σε εξυπηρετούν αμέσως και ταχύτατα. Στο ΙΝΚΑ δεν κάνουν απολύτως τίποτα. Είναι προφανώς για τα μάτια του κόσμου ή για να πληρώνονται μόνο, ούτε στο τηλέφωνο δεν βγαίνουν. Πάντως, αν η ΝΟΚΙΑ πήρε βραβείο για το καλύτερο service, αυτό είναι το καλύτερο ανέκδοτο της χρονιάς.

http://www28.brinkster.com/fananna/%CE%96.jpg
Link to comment
Share on other sites

Τι έγινε τελικά Δημήτρη με την περίπτωσή σου? Βρήκες κι εσύ κατάστημα service να πας. Το συγκεκριμένο ήταν ο λόγος που σταμάτησα να αγοράζω ΝΟΚΙΑ μέχρι σήμερα.

Πάντως, όντως πρέπει να πάρεις τηλέφωνο στο υπουργείο Εμπορίου, στο 1520. Είναι ευγενέστατοι, σου λένε όλα όσα πρέπει να ξέρεις και σε εξυπηρετούν αμέσως και ταχύτατα. Στο ΙΝΚΑ δεν κάνουν απολύτως τίποτα. Είναι προφανώς για τα μάτια του κόσμου ή για να πληρώνονται μόνο, ούτε στο τηλέφωνο δεν βγαίνουν. Πάντως, αν η ΝΟΚΙΑ πήρε βραβείο για το καλύτερο service, αυτό είναι το καλύτερο ανέκδοτο της χρονιάς.

μην το γενικεύεις τόσο πολύ..απλά έτυχε στο κατάστημα που εξυπηρετεί την περιοχή σας να το έχουν βόδια! όσο για το Ινκα έχεις δίκιο...τα ζώα μου αργά! στο 1520 πραγματικά είναι πολύ εξυπηρετικοί και χάρη σε αυτούς αντικαστάθηκε ο φορητος υπολογιστης μου που ράγιζε....αυτα

Link to comment
Share on other sites

μην το γενικεύεις τόσο πολύ..απλά έτυχε στο κατάστημα που εξυπηρετεί την περιοχή σας να το έχουν βόδια! όσο για το Ινκα έχεις δίκιο...τα ζώα μου αργά! στο 1520 πραγματικά είναι πολύ εξυπηρετικοί και χάρη σε αυτούς αντικαστάθηκε ο φορητος υπολογιστης μου που ράγιζε....αυτα

Aν το "γενίκευμα" το λες επειδή σταμάτησα να αγοράζω ΝΟΚΙΑ για κάποια χρόνια, διαφωνώ γιατί όπως είναι γνωστό το κακό κόβεται από τη ρίζα. Το να παραπονιέται ο ένας στον άλλον για το άσχημο σέρβις μιας εταιρίας δεν πρόκειται να αλλάξει σημαντικά τα πράγματα.

Αν οι πωλήσεις της ΝΟΚΙΑ πάνε το ίδιο καλά ή καλύτερα, κι αν η λογική της εταιρίας είναι "κάνουμε μοδάτα κινητά που να μην κρατάνε πάνω από ένα χρόνο ώστε ο αγοραστής με το που θα του χαλάσει το κινητό να το αντικαταστήσει αγοράζοντας ένα καινούργιο πιο μοδάτο μοντέλο της ίδιας εταιρίας" τότε δεν νομίζω να υπάρξει καμμιά ουσιαστική διαφορά. Πάντα θα υπάρχει η ανάλογη αντιμετώπιση από κατάστημα σε κατάστημα ανάλογα δηλαδή με το προσωπικό που δουλεύει εκεί.

Διαβάζω σ' αυτό το φόρουμ εκατοντάδες μηνύματα που γράφουν ότι έχουν πρόβλημα με το κινητό ΝΟΚΙΑ, και με το καινούργιο και με τα παλιά τους, και με το σέρβις και η απορία μου είναι μία: Γιατί δεν αλλάζετε μάρκα κινητού? Συνηθίζετε δηλαδή όλοι εσείς όταν αγοράζετε κάτι για το σπίτι σας π.χ. αν χαλάσει και δεν σας βγει καλό, να ξαναπάρετε το ίδιο ή της ίδιας μάρκας? Γιατί στο κινητό γίνεται αυτό?

Καταλαβαίνω ότι είναι λίγο δύσκολο να μάθεις από την αρχή ένα νέο μενού, ένα νέο τρόπο να γράφεις μηνύματα, γενικά να συνηθίσεις μια νέα αισθητική στο κινητό. Αλλά πάντα η αρχή είναι δύσκολη, δεν γεννήθηκε και κανείς με γνώσεις χειρισμού των κινητών ΝΟΚΙΑ και ξαφνικά θα πρέπει να μάθει κάτι διαφορετικό. Κι εγώ είχα ταλαντευτεί πολύ μέχρι να το αποφασίσω αλλά κάποια στιγμή είπα "δεν πάει άλλο" και το έκανα. Διάλεξα ένα κινητό Samsung που ήταν ακόμα και καλύτερο στην εμφάνιση από αυτά της ΝΟΚΙΑ, το μενού δεν διέφερε σχεδόν καθόλου, είχε πιο ωραία χρώματα στην οθόνη από ό,τι η ΝΟΚΙΑ και το συνήθισα. Και το σημαντικότερο!!!Δεν χρειάστηκε ούτε 1 φορά service!Το έχω ακόμα και το έχω κάνει καρτοκινητό.

Ετσι,αν όλοι εσείς που αγοράζετε κάθε χρόνο κινητό, αποφασίζατε γι' αυτόν το χρόνο να μην παίρνατε ΝΟΚΙΑ αλλά κάποια άλλη μάρκα και οι πωήσεις της ΝΟΚΙΑ έπεφταν κατακόρυφα, τότε μπορεί και να έμπαιναν σε σκέψεις για το τι μπορεί να φταίει.

Πάντως, επειδή εδώ έχω διαβάσει απίστευτες ιστορίες, το ξαναλέω:

1520 Eπιβάλλεται να διεκδικούμαι το δίκιο μας!:!:

http://www28.brinkster.com/fananna/%CE%96.jpg
Link to comment
Share on other sites

για θεσσαλονικη, μπορει καποιος να μου πει τα καλυτερα nokia shops στα οποια σου βαζουν την καινουρια εκδοση δωρεαν και μετα απο λιγη ωρα; ρωταω επειδη δεν ειμαι απο θεσσαλονικη και θα ειναι ψιλοταλαιπωρια.
Link to comment
Share on other sites

για θεσσαλονικη, μπορει καποιος να μου πει τα καλυτερα nokia shops στα οποια σου βαζουν την καινουρια εκδοση δωρεαν και μετα απο λιγη ωρα; ρωταω επειδη δεν ειμαι απο θεσσαλονικη και θα ειναι ψιλοταλαιπωρια.

 

Τσεκαρε την λιστα της 1ης σελιδας .Γι αυτο τον σκοπο εχει ανεβει :rolleyes:

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

paidia apo oti vlepo se auto to forum exei pesai polu thapsimo gia to nokia service !! na sas rotiso kati !!exei paei kaneis se kanena service siemens kai se kanena sony ericsson? :)

Poli swstos TasosVel k 8elw na pros8esw oti ontws 1 fora pou exw paei se katastima tis sony ericsson k alli mia se motorola,tis siskeues eprepe na tis steiloun athina k 8a ekanan 1 mina gia na epistrepsoun opws k ontws egine..!ena anti8etws tosa xronia pou exw nokia 8210,8310,6210,6220 exw meinei parapanw apo euxaristimenos..exw kanei stin kirioleksia apeires anaba8miseis logw blakeias mou(ksexnousa ton kwdiko asfaleias)k den eixa pote problima.k alles blabes opws allagi o8onis k.a..Saloniki sigkekrimena stin in.dragoumi...enw athina re paidia logiko einai mias k milame gia tin proteuousa!!kamia sxesi me ton pli8ismo tis salonikis!!egw epimenw NOKIA pantws!!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν σε επαρχιακή πόλη...

Πάω το κινητό μου(3230) για αναβάθμιση με firmware 3.05.05.1 μέσα...

Πάω να το πάρω μετά από 2 ώρες.Το παίρνω και πάω να φύγω.

Η υπάλληλος όμως μου λέει:

-Δεν πλήρωσες!

-Ορίστε?!

-Δεν πλήρωσες.

-Μα η αναβάθμιση καλύπτεται από την εγγύηση έτσι δεν είναι?

-Οχι! Η Νοκια τη θεωρεί μηδαμινή γι αυτό πρέπει να πληρώσεις 15Ε:wacko: :wacko: :wacko: .

Της λέω πως δεν είχα εκείνη τη στιγμή χρηματα και θα περνούσα την επόμενη μερα, και φεύγω.

Στο σπίτι μου ελέγχω την έκδοση λογισμικού και βλέπω 3.0517.1 μεσα. Καραφλιασα!

Η εκδοση που κυκλοφορουσε ηταν η 4.0537.1 .

Το αλλο πρωι επικοινωνω με νοκια και φτανω στον υπευθυνο τεχνικων τμηματων ο οποιος φαινεται αγανακτησμενος με τη συμπεριφορα του καταστηματος και μου λεει να μην παω να πληρωσω και θα το δευθετησει ο ιδιος το θεμα.

Όπως φαίνεται επικοινώνησε μαζι τους και εκείνοι του είπαν πως μου ζήτησαν χρήματα γιατί δεν προσκόμισα την εγγύηση…Βλακειες γιατι δεν ειχαν αναφερει τπτ σχετικα με εγγυηση και μαλιστα μου ελεγε πως γενικα δεν καλυπτεται από την εγγυηση.

Τελικα τους πηγα την αποδειξη και πηγαν να με βγαλουν ξανα τρελο.Μου λενε κιολας με υφος 100 καρδιναλιων:ΤΙ ΠΗΡΕΣ ΚΑΙ ΕΙΠΕΣ ΣΤΗ ΝΟΚΙΑ?(Ο υπευθυνος τους τα εψαλε καλα μαλλον:lol: )Τουλαχιστον δεν χρειαστηκε να πληρωσω.

Το κακο είναι πως δεν υπαρχει άλλο τεχνικο κεντρο στη περιοχη μου με δυνατοτητα να κανει αναβαθμισεις και η μονη λυση θα είναι να το στελνω μεσω Vodafone (απ’οπου το αγορασα)Αθηνα=1 βδομαδα χωρις κινητο γιατι το προηγουμενο μου εχει χαλασει.

Αρα… ΧΕΡΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΔΑΓΚΩΣΕΙΣ ΤΟ ΓΛΥΦΕΙΣ

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους,

 

Επειδή και εγώ έχω τραβήξει ουκ ολίγα τον τελευταίο μηνα με το κινητό μου και τους απαράδεκτους της ALPHA COPY(:mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: ), παρακαλώ εάν κάποιος γνωρίζει ένα mail της μαμας ΝΟΚΙΑ στην Φιλανδία για να παραπονεθώ, ας το γράψει.Ηδη ξεκίνησα καταγγελία στο 1520, στο Ε.ΚΑΤ.Ο στην Θεσσαλονίκη και θα το τραβήξω όσο πάει.

 

(Για όποιον θέλει να διαβάσει τα μισά απο αυτά που περνάω, διοτί έχει και συνέχεια το πράγμα, την οποία θα κοινοποιήσω σύντομα...http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=56987&page=81).

 

Ευχαριστώ προκαταβολικα:)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους,

 

Επειδή και εγώ έχω τραβήξει ουκ ολίγα τον τελευταίο μηνα με το κινητό μου και τους απαράδεκτους της ALPHA COPY(:mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: ), παρακαλώ εάν κάποιος γνωρίζει ένα mail της μαμας ΝΟΚΙΑ στην Φιλανδία για να παραπονεθώ, ας το γράψει.Ηδη ξεκίνησα καταγγελία στο 1520, στο Ε.ΚΑΤ.Ο στην Θεσσαλονίκη και θα το τραβήξω όσο πάει.

 

(Για όποιον θέλει να διαβάσει τα μισά απο αυτά που περνάω, διοτί έχει και συνέχεια το πράγμα, την οποία θα κοινοποιήσω σύντομα...http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=56987&page=81).

 

Ευχαριστώ προκαταβολικα:)

μαζι σου!!! κατι πιο σκληρο 8ελουν οι αλητες αλλα εχε χαρη που ακολου8ουμε την νομικη οδο:mad:

How long? Not long, 'cause

what you reap is what you sow

Link to comment
Share on other sites

Η συνέχεια της ιστορίας εχει ως εξης. Μετα απο 2 βδομάδες και αφου χρησιμοποιούνταν το τηλέφωνο απο μια κυρία των κεντρικών γραφείων για "έλεγχο" όπως μου είπαν (δεν το κρατουσε κιολας να ησυχάσω...) μου επεστραφει στις 20.01.2006 (απο 03.01.2006 που το έδωσα για 2η φορά) και μόλις 2 ώρες μετά εμφάνισε το γνωστό πλέον σε 'μενα μήνυμα.Πηγα αμμέσως στο τοπικό NOKIA CLUB να κράξω, λέγοντας στον τεχνικό να το γυρίσει πίσω για αντικατάσταση μιας και ο ίδιος είδε μπροστα του το τηλέφωνο παγωμένο.Η απάντηση που πήρα ήταν οτι το πρόβλημα δεν "δημιουργήθηκε" μπροστά του απλά του το φέραμε έτσι (...κοινώς το μαστιγώνω στο σπιτι για να τα ξεράσει όλα και αυτο αντιστέκεται...) και οτι δεν μπορεί να κάνει κάτι παραπάνω...επισης οτι πρέπει να το πάω εγώ στα κεντρικά για να μου δώσουν σημασια...Αφου αποφάσισα να μην χάσω άλλο χρόνο απο την δουλειά μου, τηλεφώνησα στα κεντρικά στις 27.01.2006 και μου είπαν να τους το ξαναπάω και...οτι "ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΜΦΑΝΙΣΕΙ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΚΑΙ ΣΕ ΑΥΤΟΥΣ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΕΠΙΣΚΕΥΑΣΟΥΝ",κοινώς...είμαι και τρελλή που νομίζω οτι κατι εχει το τηλεφωνο μιας και σε αυτους δεν βγάζει τίποτα.

 

ΘΡΑΣΥΤΑΤΟΙ ΚΥΡΙΟΙ ΤΗΣ ALPHA COPY ΔΕΝ ΘΑ ΣΑΣ ΠΕΡΑΣΕΙ.....

Link to comment
Share on other sites

ΠΙΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ EMAIL ΤΗΣ ΝΟΚΙΑ ΓΙΑ ΒΡΩ ΛΥΣΗ ΓΙΑ ΕΝΑ UNLOCK 6091 ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΝ ΝΑ ΤΟ ΞΕΚΛΕΙΔΩΣΟΥΝ ΣΤΑ ΚΕΝΤΡΙΚΑ ΤΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ:lol: :lol:
Link to comment
Share on other sites

  • The topic was unpinned
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...