Jump to content

Επισκευή Nokia - που;


leosedf
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σας ευχαριστω πολυ!Πηγα στο παλικαρι στη Νεα Ιωνια και ειναι πολυ εξυπηρετικος και γρηγορος...Μεσα σε ενα 7ωρο ηταν ετοιμο το κινητο!
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Σας ευχαριστω πολυ!Πηγα στο παλικαρι στη Νεα Ιωνια και ειναι πολυ εξυπηρετικος και γρηγορος...Μεσα σε ενα 7ωρο ηταν ετοιμο το κινητο!

 

Εγώ πήγα σήμερα στο συγκεκριμένο Nokia Store για να μου αντικαταστήσουν κάτι χαλασμένα ακουστικά Nokia και μου είπαν ότι δεν μπορούν διότι δεν έχουν τους κωδικούς των προϊόντων από την Nokia.

Τι γίνεται; Τελικά ποιά είναι η αντιπροσωπεία της Νοκια στην Ελλάδα ;

Update: Ουπς, μόλις κατάλαβα ότι εγώ πήγα στο Nokia Store της Νέας Ιωνίας και όχι στο Nokia Care.

Edited by Sotirisko
Mobiles owned: Panasonic GD 87, Nokia 6600, Nokia N70, Glofiish X600, Nokia 5800, iPhone, iPhone 3GS, SE Xperia X10 Mini Pro, HTC Trophy, SE WT19i, Nokia Lumia 920, Microsoft Lumia 640 XL LTE, Samsung Galaxy S7
Link to comment
Share on other sites

παιδια επειδη δεν εχω αλλη υπομονη υπαρχει κανενα τηλεφωνο η οτιδηποτε για να ρωτησω που ειναι το ν900 μου αυτη την στιγμη....?

σε ποιο σταδιο τελος παντων........?

εχει φυγει εξωτερικο ειναι ακομη εδω κτλ κτλ....

υπαρχει τροπος να ενημερωθώ....τελος παντων.....?

Link to comment
Share on other sites

παιδια επειδη δεν εχω αλλη υπομονη υπαρχει κανενα τηλεφωνο η οτιδηποτε για να ρωτησω που ειναι το ν900 μου αυτη την στιγμη....?

σε ποιο σταδιο τελος παντων........?

εχει φυγει εξωτερικο ειναι ακομη εδω κτλ κτλ....

υπαρχει τροπος να ενημερωθώ....τελος παντων.....?

 

Γεια σου freddara...

Το κινητο σου κατα 99% μπορω να σου πω πως ειναι εξωτερικο και πως θα το παραλαβεις κοντα στο τελος του μηνα. Αυτα στα λεω εμπειρικα... Τωρα αν θες πιο πολλες λεπτομεριες και κατι πιο σιγουρο τοτε μπορεις αν πας στο καταστημα που το αφησες και να ζητησεις να μαθεις αν υπαρχει καποια ενημερωση για το τηλεφωνο σου. Ολα τα NOKIA Care εχουν προσβαση σε μια ιστοσελιδα που μπορουν να ελεγξουν τι γινετε με το κινητο που εχουν στειλει στο εξωτερικο. Ειναι απλο και θελει καποια δευτερολεπτα μονο. Απλα να ξες πως ακομα και αυτη η ιστοσελιδα δεν δινει πολλες λεπτομεριες και ειναι καπως γενικη η ενημερωση (Σε αναμονη, σε ελεγχο,ετοιμο).

Ελπιζω να βοηθησα.

Link to comment
Share on other sites

N0kiaCare3205 σε ευχαριστω για αλλη μια φορα για την απαντηση....:)

τελη του μηνα:mad::mad::mad:

ελεος....!!!!!

δεν ειναι τοσο οτι μου ελειψε το κινητο μου οσο το οτι δεν αντεχω αλλο αυτες τις αναμονες....

μου εχουν σπασει τα νευρα πραγματικα.......

ελεος ας κανουν κατι με αυτο...ελεος πραγματικα...

θα παρω αυριο στα κεντρικα να ρωτησω..........θα σου πω τι θα μου πουν.....:)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

σε 2 μερες κλεινω ενα μηνα απο τοτε που πηγα το νοκια ν900 μου...επειδη ειχε προβλημα με το μικροφωνο........

και ακομη περιμενω και θα περιμενω οπως το βλεπω το πραγμα...

προχθες που ρωτησα μου ειπαν θα σε παρουμε τηλέφωνο.....:worry:

ρε παιδια πραγματικα ποσο υπομονη μπορεις να κανει καποιος ανθρωπος με ολα αυτα.....????

εγω δεν ειδα καμια εξελιξη στο ολο θεμα που λεγατε...

οτι η νοκια απο δω και περα θα δει σοβαρα το θεμα....μεγαλες αλλαγες κτλ κτλ κτλ....

πο πο πραγματικα το λεω και θα το ξαναλεω θα τρεμεις να μην παθει τιποτα το κινητο σου...........:X

Link to comment
Share on other sites

σε 2 μερες κλεινω ενα μηνα απο τοτε που πηγα το νοκια ν900 μου...επειδη ειχε προβλημα με το μικροφωνο........

και ακομη περιμενω και θα περιμενω οπως το βλεπω το πραγμα...

προχθες που ρωτησα μου ειπαν θα σε παρουμε τηλέφωνο.....:worry:

ρε παιδια πραγματικα ποσο υπομονη μπορεις να κανει καποιος ανθρωπος με ολα αυτα.....????

εγω δεν ειδα καμια εξελιξη στο ολο θεμα που λεγατε...

οτι η νοκια απο δω και περα θα δει σοβαρα το θεμα....μεγαλες αλλαγες κτλ κτλ κτλ....

πο πο πραγματικα το λεω και θα το ξαναλεω θα τρεμεις να μην παθει τιποτα το κινητο σου...........:X

1520 Γραμμή καταναλωτή για καταγγελίες. Κάντο με πολύ αγάπη μπας και βρείς το δίκιο σου και την υγειά σου...γιατί δεν την παλεύουν τα τυπάκια καθόλου!

Link to comment
Share on other sites

1520 Γραμμή καταναλωτή για καταγγελίες. Κάντο με πολύ αγάπη μπας και βρείς το δίκιο σου και την υγειά σου...γιατί δεν την παλεύουν τα τυπάκια καθόλου!

 

φιλε μου αυτο θα κανω.....θα περιμενω ακομη λιγο και μετα στο τηλεφωνο που μου ειπες..... με την μια......

απλα λυπάμαι γιατι νοκια στην ελλαδα δεν υπαρχει......

οσο και αν πληρωσεις για μια συσκευή αν παθει κατι την μαμησες....

θα περιμενεις και θα περιμενεις και θα περιμενεις......:X

Link to comment
Share on other sites

φιλε μου αυτο θα κανω.....θα περιμενω ακομη λιγο και μετα στο τηλεφωνο που μου ειπες..... με την μια......

απλα λυπάμαι γιατι νοκια στην ελλαδα δεν υπαρχει......

οσο και αν πληρωσεις για μια συσκευή αν παθει κατι την μαμησες....

θα περιμενεις και θα περιμενεις και θα περιμενεις......:X

/

 

Περιμένεις αρκετά νομίζω....κάτι τέτοια μου έκανε η acer Με το βρωμοservice της και τους ********** υπαλλήλους. Πήρα το 1520 και κινηθήκαν νομικά και σε 2 βδομάδες είχα καινούριο Laptop. Και οι υπάλληλοι στο συγκεκριμένο τηλέφωνο ήταν κάτι παραπάνω από εξυπηρετικοί!

 

good luck!

Edited by stendor
Ασκούμε κριτική σε ιδέες και όχι σε ανθρώπους. Αφαιρέθηκαν οι άσεμνες εκφράσεις.
Link to comment
Share on other sites

παιδες δεν λεω...ειναι αρκετος ο καιρος , 1 μηνας. αλλα απο την στιγμη που ειναι εξωτερικο γιατι κανετε σα μαλωμενες πεθερες...?? δε μπορω να καταλαβω το σκεπτικο σας...στην εγγυηση της συσκευης δεν αναγραφει πουθενα απ οσο γνωριζω και γω με το φτωχο μυαλο μου να λεει οτι για οποιαδηποτε ζημια θα εχει η συσκευη σου θα το παρεις μεσα σε 48-72- η 129 ωρες....και + της αλλης εαν κ εφοσον γνωριζετε οτι δεν υπαρχει σερβις της εκαστοτε εταιριας εδω τοτε μην αγοραζετε απο αυτηνν την εταιρια. Οκ η νοκια εκλεισε απο δω τους τελευταιους 2 μηνες σε καταλαβαινω..αλλα λιγη υπομονη δε βλαπτει. και φυσικα δε μπορουμε να τα ριχνουμε στους υπαλληλους μια ζωη..

 

Ολα τα παραπανω γραφτηκαν εντελως φιλικα και χωρις να θελω να δημιουργησω καποια συγχυση..

Edited by stendor
Link to comment
Share on other sites

παιδες δεν λεω...ειναι αρκετος ο καιρος , 1 μηνας. αλλα απο την στιγμη που ειναι εξωτερικο γιατι κανετε σα μαλωμενες πεθερες...?? δε μπορω να καταλαβω το σκεπτικο σας...στην εγγυηση της συσκευης δεν αναγραφει πουθενα απ οσο γνωριζω και γω με το φτωχο μυαλο μου να λεει οτι για οποιαδηποτε ζημια θα εχει η συσκευη σου θα το παρεις μεσα σε 48-72- η 129 ωρες....και + της αλλης εαν κ εφοσον γνωριζετε οτι δεν υπαρχει σερβις της εκαστοτε εταιριας εδω τοτε μην αγοραζετε απο αυτηνν την εταιρια. Οκ η νοκια εκλεισε απο δω τους τελευταιους 2 μηνες σε καταλαβαινω..αλλα λιγη υπομονη δε βλαπτει. και φυσικα δε μπορουμε να τα ριχνουμε στους υπαλληλους μια ζωη..

 

Ολα τα παραπανω γραφτηκαν εντελως φιλικα και χωρις να θελω να δημιουργησω καποια συγχυση..

 

20 μερες περιμενα για να μου πουν οτι το ν97 μου δεν εχει εγγύηση γιατι δεν ειναι ευρωπαικο...20 μερες μονο για αυτο.....

τωρα ενα μηνα περιμενω παλι για το μικρόφωνο του ν900....

και οι δυο συσκευές κανουν πανω απο 500 εβρο.......

και ποσα αλλα τετοια ακομη.....

ξερεις και η υπομονη εχει τα ορια της....:)

μια τοσο μεγαλη εταιρια θα πρεπει καποτε να ξυπνησει.......δεν εχω τιποτα αλλο να πω...:)

 

μονο ενα απλο παραδειγμα....

αγορασε το ξαδερφακι μου ενα νοκια ν97 mini απο το e-shop και ηταν χαλασμενη η οθονη....

μεσα σε 6 μερες του κανανε αλλαγη της συσκευής.......:)

και μαλιστα με τις ευλογίες τις ιδιας της νοκια αφου η συσκευη περασε και απο εκει για έλεγχο ...

αν κατι θελεις να το κανει να δουλεψει σωστα μπορεις......απλα τα πραγματα...

Link to comment
Share on other sites

Το προβλημα στην περιπτωση σου freddaras δεν ειναι το συστημα λειτουργιας της ΝΟΚΙΑ αλλα το συστημα λειτουργιας του Care point που το αφησες...

Οι εταιριες ειναι μεγαλες και ανωνυμες. Με σιγουρια μπορω να σου πω πως πανω κατω δεν θα μπορουσε να γινει πιο γρηγορα η διαδικασια γιατι τετοιες ζημιες οπως η δικια σου φευγουν απευθειας εξωτερικο. Το θεμα εινα πως αν ειχες σωστη ενωμερωση και εξυπηρετηση απο το καταστημα που το αφησες, δεν θα ειχες ολα αυτα τα παραπονα και πως στον ιδιο χρονο θα το επαιρνες και θα χαμογελουσες :)

Link to comment
Share on other sites

@freddaras τι ξαδερφακι σου ηταν μεσα στις 7 εργασιμες... θεωρηθηκε DOA...οποτε το αλλαζουν χωρις δευτερη κουβεντα..και οπως ειπε πιο πανω ο φιλος αναλογα και το καταστημα που το αφησες...

Εγω εχω τις καλυτερες εμπειριες απο νοκια και απο ποιοτητα συσκευης και απο εξυπηρετηση οσον αφορα το σερβις..Επισης παρεπιπτοντως εχω τις χειροτερες εμπειριες απο SE. σε 7εργασιμες νεκρωσε μικροφωνο κ μ παν για υγρασια...ελεος και ξαναπηρα SE και ξανα τα ιδια...ειναι κ οπως κατσει στον καθενα...αλλα οπως προ-ειπα, δεν αναφερεται πουθενα η το αμεσο ερβις για την οποιαδηποτε ζημια

Link to comment
Share on other sites

τα νοκια care ειναι σαν το δημοσιο

πρεπει να εχεις βισμα για να γινει η δουλεια σου γρηγορα ή να εισαι πολυ τυχερος :p

:lol::lol:

That is Mahogany!
Link to comment
Share on other sites

Το προβλημα στην περιπτωση σου freddaras δεν ειναι το συστημα λειτουργιας της ΝΟΚΙΑ αλλα το συστημα λειτουργιας του Care point που το αφησες...

Οι εταιριες ειναι μεγαλες και ανωνυμες. Με σιγουρια μπορω να σου πω πως πανω κατω δεν θα μπορουσε να γινει πιο γρηγορα η διαδικασια γιατι τετοιες ζημιες οπως η δικια σου φευγουν απευθειας εξωτερικο. Το θεμα εινα πως αν ειχες σωστη ενωμερωση και εξυπηρετηση απο το καταστημα που το αφησες, δεν θα ειχες ολα αυτα τα παραπονα και πως στον ιδιο χρονο θα το επαιρνες και θα χαμογελουσες :)

 

καλα τους ειναι τοσο δυσκολο να οργανώσουν το προσωπικό εδω στην ελλαδα ωστε να μην χρειάζεσαι ενα μηνα να περιμενεις καθε φορα που θα συμβει κατι στο κινητό σου....???

δηλαδη ολοι πια τοσο ****** ειναι εδω....?:rolleyes::rolleyes:

δεν μπορω να την καταλαβω αυτή την πολιτική της νοκια πραγματικά......

Edited by stendor
Ασκούμε κριτική σε ιδέες και όχι σε ανθρώπους. Αφαιρέθηκε ο χαρακτηρισμός.
Link to comment
Share on other sites

τελος παντων την πεμπτη πηρα πισω το κινητο μου.....

οπως ακριβως τα ειπαμε πιο πανω....

αλλαγη πλακετας και ιμει...ολα δωρεαν.......:)

τελος καλο ολα καλα....

Link to comment
Share on other sites

φιλε μου θα σου ριξω αδικο διοτι ημασταν 120 καταστηματα και μειναμε 47 σε ολη την ελλαδα και οπως καταλαβαινεις οι καλυτεροι

 

αν εχεις παραπονα να εκφρασεις

nokiacaremegara@ovi.com

Link to comment
Share on other sites

φιλε μου θα σου ριξω αδικο διοτι ημασταν 120 καταστηματα και μειναμε 47 σε ολη την ελλαδα και οπως καταλαβαινεις οι καλυτεροι

 

αν εχεις παραπονα να εκφρασεις

nokiacaremegara@ovi.com

 

Μαλλον δεν καταλάβατε αυτο που ειπα.....

αφου μεινατε οι καλυτεροι τοτε γιατι η νοκια δεν σας εμπιστεύεται.....???

τοσο πια δεν εχουμε τεχνικους εδω στην χωρα μας που να μπορουν να φτιαξουν ενα μαμημενο μικρόφωνο......?

γιατι θα πρεπει ενα κινητο με τετοιο προβλημα να παει εξωτερικό αφου οπως λες μείνατε οι καλυτεροι....../????

δεν μιλαω ουτε κατηγορώ εσας...απλα δεν μπορω να το καταλαβω ολο αυτο που γινεται.......

Link to comment
Share on other sites

φιλε μου θα σου ριξω αδικο διοτι ημασταν 120 καταστηματα και μειναμε 47 σε ολη την ελλαδα και οπως καταλαβαινεις οι καλυτεροι

 

αν εχεις παραπονα να εκφρασεις

nokiacaremegara@ovi.com

 

Κατι τετοιες εκφρασεις και νοοτροπιες μας εφεραν εδω που φτασαμε... Κοιταμε να φαγωθουμε αναμεσα μας μηπως και κερδισουμε μερικα παραπανω λεφτα και εννοειτε λεξεις οπως "καλυτεροι" δεν θεωρω πως μας εκφραζουν ολους.

 

Τελος, αν εχεις παραπονα ή προβληματα να εκφρασεις μπορεις να καλεσεις αν θες στο ΝΟΚΙΑ CareLine.

 

Αριθμός τηλεφώνου: 0080044144300

Δευτέρα ως και Παρασκευή,

από τις 9.00 έως και τις 17.00 τοπική ώρα, εκτός αργιών (αστική χρέωση).

 

"Οποιος λεει πως ξερει πολλα, δεν ξερει τιποτε"

Link to comment
Share on other sites

Μαλλον δεν καταλάβατε αυτο που ειπα.....

αφου μεινατε οι καλυτεροι τοτε γιατι η νοκια δεν σας εμπιστεύεται.....???

τοσο πια δεν εχουμε τεχνικους εδω στην χωρα μας που να μπορουν να φτιαξουν ενα μαμημενο μικρόφωνο......?

γιατι θα πρεπει ενα κινητο με τετοιο προβλημα να παει εξωτερικό αφου οπως λες μείνατε οι καλυτεροι....../????

δεν μιλαω ουτε κατηγορώ εσας...απλα δεν μπορω να το καταλαβω ολο αυτο που γινεται.......

φιλε μου καλημερα

 

δεν εχω διαβασει το προβλημμα σου σε παρακαλω πεσ μου τι μικροφωνο να σου απαντησω

Link to comment
Share on other sites

lolololol freddaras πολύ απλά γιατί δεν τους έχει βάλει η ίδια η νόκια εκεί αλλα η άλφα.

btw κανείς δεν έχει level3-4 επίπεδο πολύ απλά γιατί δεν έχει τα λεφτά και τις γνώσεις. Υπάρχουν και SMD μικρόφωνα πάνω στην πλακέτα που αν κάποιος δεν ξέρει και δεν έχει και εξοπλισμό απλά καταστρέφει και το καινούριο. Χώρια που δεν ξέρω αν η nokia στέλνει level 3-4 parts στα καταστήματα.

Ολα τα nokia care points είναι μέχρι level 2.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
φιλε μου θα σου ριξω αδικο διοτι ημασταν 120 καταστηματα και μειναμε 47 σε ολη την ελλαδα και οπως καταλαβαινεις οι καλυτεροι

 

αν εχεις παραπονα να εκφρασεις

nokiacaremegara@ovi.com

 

ΠΕΡΥΣΙ ΠΟΥ ΕΙΣΑΣΤΑΝ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΚΑΙ ΟΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟΙ ΚΑΤΑ ΤΑ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΣΟΥ ΕΗΥΠΗΡΕΤΟΥΣΑΝ ΜΑΓΑΖΙΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΩΡΑ ΣΤΟ ΝΕΟ ΣΧΗΜΑ ΑΜΕΣΑ ΣΤΑ ΠΑΝΤΑ.ΜΕ ΤΑ ΝΕΑ ΔΕΔΟΜΕΝΑ ΕΧΩ ΠΑΕΙ 3 ΦΟΡΕΣ ΣΕ NOKIA CARE "ΑΠ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ " ΚΑΤΑ ΤΑ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΤΙΠΟΤΑ.ΑΚΟΥΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΜΠΑΤΑΡΙΑ ΧΑΛΑΣΜΕΝΑ ΑΑΑΑ ΕΜΕΙΣ ΔΕΝ ΑΛΛΑΖΟΥΜΕ ΛΕΕΙ...ARVATO TELESERVICE ΘΑ ΠΑΣ.ΠΑΛΙΑ ΑΛΛΑΖΑΝ ΑΥΤΟΙ ΟΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΜΟΝΟ ΜΕ ΤΗΝ ΑΠΟΔΕΙΞΗ....ΜΗΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΨΑΧΤΟΥΜΕ ΛΙΓΟ ΤΙ ΓΙΝΕΤΕ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ?

ΗΔΗ Η ΝΟΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΑΡΧΗ ΤΟΥ ΕΤΟΥΣ 30% ΚΑΤΩ.....

 

 

--- Από Ομάδα Διαχείρισης ---

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα κεφαλαία και να γράφεις με πεζούς χαρακτήρες, διότι είναι σαν να φωνάζεις, αλλά απαγορεύονται και από τους Ο.Π.Χ..

Edited by stendor
Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν θα πω για τα καταστήματα αλλά για τα άθλια τηλέφωνα τους. Πήρα δυο συσκευές ένα 1616 και ένα lg. Το Νοκια την επόμενη μέρα το πήγα πίσω στο οτεσοπ γιατί δεν δεχετε τα ακουστικά πχ δεν παίζει ραδιόφωνο κλπ. Και παρόλο που πρέπει να μου το αλλάξει επί τόπου μου λέει θα το στείλουμε στην αρβατο. Και ρωτώντας αντιπροσωπεία δεν υπάρχει; Μου απάντησαν ότι έτσι τους λένε και αν δεν μου αρέσει να το πάω εγώ. Και ρωτώ τώρα την πρώτη μέρα έχω πρόβλημα και αυτοί το στέλνουν για σέρβις. Αυτό το περίφημο doa δεν ισχύει; Η δεν ισχύει μόνο για τον ΟΤΕ; Τι να πω ξανά Νοκια δεν παίρνω και δεν έχει σχέση με τα λεφτά.

ΑΙΕΝ ΥΨΙΚΡΑΤΕΙΝ

Pocophone F1 // iPhone X // Nokia N9 64GB

Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν θα πω για τα καταστήματα αλλά για τα άθλια τηλέφωνα τους. Πήρα δυο συσκευές ένα 1616 και ένα lg. Το Νοκια την επόμενη μέρα το πήγα πίσω στο οτεσοπ γιατί δεν δεχετε τα ακουστικά πχ δεν παίζει ραδιόφωνο κλπ. Και παρόλο που πρέπει να μου το αλλάξει επί τόπου μου λέει θα το στείλουμε στην αρβατο. Και ρωτώντας αντιπροσωπεία δεν υπάρχει; Μου απάντησαν ότι έτσι τους λένε και αν δεν μου αρέσει να το πάω εγώ. Και ρωτώ τώρα την πρώτη μέρα έχω πρόβλημα και αυτοί το στέλνουν για σέρβις. Αυτό το περίφημο doa δεν ισχύει; Η δεν ισχύει μόνο για τον ΟΤΕ; Τι να πω ξανά Νοκια δεν παίρνω και δεν έχει σχέση με τα λεφτά.

Οποιοδήποτε πρόβλημα έχεις με οποιοδήποτε τηλέφωνο, γίνεται επιστροφή μέσα σε βδομάδα. Έχω κάνει χρήση αυτού του δικαιώματος 2 φορές στην Cosmote. Προφανώς, δεν επέμεινες όσο έπρεπε. Γι' αυτό δε σου φταίει ούτε η Nokia, ούτε οποιοσδήποτε άλλος κατασκευαστής (αν είχες πάρει κάτι άλλο). Από τη στιγμή που πηγαίνεις στην αντιπροσωπεία, θα σου κάνουν επισκευή. Αντικατάσταση μπορείς να κάνεις μόνο στο κατάστημα απ' όπου αγόρασες το τηλέφωνο.

Link to comment
Share on other sites

Ήμουν σαφής. Η κοπέλα επέμενε πως δεν το κάνει. Δηλαδή τι να έκανα; Να την εδερνα; Δευτέρα κινώ τα νόμιμα μέσα. Γιατί κοροϊδία έχει και τα ορια της. Πάντως μου φταίει ναι και η Νοκια γιατί αντιπροσωπεία δεν έχει ακόμα. Η μήπως κάνω λάθος;

ΑΙΕΝ ΥΨΙΚΡΑΤΕΙΝ

Pocophone F1 // iPhone X // Nokia N9 64GB

Link to comment
Share on other sites

  • The topic was unpinned
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...