Jump to content

Redmi Note 9S


P_papadis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα,εμενα ρε παιδια μετα το update χανει συνεχεια το σημα και μερικές φορές δειχνει οτι δεν εχει καρτα σιμ μεσα! Έχει κανείς το ξδιο θεμα;
Link to comment
Share on other sites

Vodafone εχω αρα ειναι θεμα εταιριας;

Βγάλε και βάλε ξανά την sim μήπως δεν έκατσε καλά.

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Σας ήρθε η 12.5 (σε ΕU)? Χθες μου ήρθε αλλά μετά εξαφανίστηκε. Δε μπόρεσα να τη κατεβάσω ολοκληρωμενη
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Σας ήρθε η 12.5 (σε ΕU)? Χθες μου ήρθε αλλά μετά εξαφανίστηκε. Δε μπόρεσα να τη κατεβάσω ολοκληρωμενη

Θα σου ξανάρθει σύντομα. Δεν τη χάνεις.

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Την κατέβασα πάντως και την έκανα εγκατάσταση γιατί δεν ερχόταν. Νομίζω είναι λίγο καλύτερη από την 12.0 2 αν και beta stable. Η προηγούμενη ήταν ότι πιο τραγικό εχει πάρει το κινητό. Και στη 12.5 βέβαια η κάμερα έχει τρέλα κολληματα
Link to comment
Share on other sites

Χθες περασα την 12.5.1, είναι ταχύτερη στην αποκρισή της σε σχέση με την προηγούμενη 12.0.2. Ευρωπαϊκή version. Ελάχιστες διαφορές στα μενού, αλλαγή γραφικών στα volume knobs, συνολικά λίγο καλύτερη εμπειρία. Δεν είμαι gamer για να σας πω αποκριση σε βαριά κυρίως παιχνίδια, αλλά το τηλέφωνο φαίνεται να είναι λίγο πιο γρήγορο
Xiaomi Redmi note 9s / Xiaomi Redmi 5 plus / Microsoft Lumia 650 / Nokia Lumia 930 / Microsoft Lumia 535 / ZTE Blade III / Sony Ericsson Xperia Neo V / Samsung Galaxy 3 / Nokia 5800
Link to comment
Share on other sites

Ενώ στην κάμερα έχω κλειστό το mirroring για την εμπρόσθια κάμερα, το Viber βγάζει με ενεργό mirroring όταν βγάζω selfie και όταν πάω να τη στείλω στην προεπισκόπηση, μου τη βγάζει επιπλέον αντεστραμμένη (πάνω κάτω). Συμβαίνει σε κάποιον άλλον αυτό; Υποψιάζομαι για bug στο Viber...
... Morpheus: What is "real"? How do you define "real"? If you 're talking about what you can feel, what you can smell, what you can taste and see, then "real" is simply electrical signals interpreted by your brain...
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Εγω να ρωτησω, γιατι το θεμα μετονομαστικε σε Mi Music ringtone maker ενω ειναι του redmi note 9s???

Επισης θα παρει ποτέ 12.5;; το δικο μου εχει μεινει στην 12.0.4.0

Edited by BMW_E36

Η απόλαυση ξεκινάει στις 6 ίντσες και εκτοξεύεται στις 6.99...

 🥰 Poco F3 🥰 + Redmi Note 10 pro
 Greek Xiaomi Lovers

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Redmi Note 9S
  • Administrators
9 ώρες πριν, BMW_E36 said:

Εγω να ρωτησω, γιατι το θεμα μετονομαστικε σε Mi Music ringtone maker ενω ειναι του redmi note 9s???

Διορθώθηκε.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Σήμερα ήρθε ειδοποίηση για την 12.5.1 και στο δικό μου του γιου μου συγκεκριμένα. Τώρα την κατεβάζω ελπίζω να μην τα έχουν κάνει μαντάρα διότι το κινητάκι αν και 17 περίπου μηνών έχει εξαιρετική απόδοση μπαταρίας και με την τελευταία έκδοση είχε και πολύ ομαλή λειτουργία δίχως bugs ...θα ενημερώσω σύντομα. 

Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Κατέβηκε, περάστηκε όλα κομπλέ φαίνονται εκ πρώτης όψεως. Να τονίσω πως είναι η Global σταθερή κι όχι η ευρωπαϊκή.

Konakis.
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Εγώ έχω την Global 12.5.2 , κανένα πρόβλημα από ότι διαπιστώνω .!!!

Xiaomi -(Άμιλλα Ναι - Ανταγωνισμός Όχι)
Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Καλησπέρα σε όλους , 

Σας έχει βαρύνει και εσάς πολύ το 4/64 με την καινούργια MUI 13.0.1.0 SJWEUXM ? Δεν ξέρω μήπως παίζει ρόλο κάποιο από τα themes που έχω βάλει από το theme app του mui.

Android User since 1.3 , FOSS enthousiast, gadget maniac in rehab.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα , σκεφτομαι να παρω ενα 9 pro μεταχειρισμενο αλλα διαπιστωνω οτι εκτος της οθονης εχει και πισω τζαμι και ειναι αρκετα πιο ευκολο να σπασει και πισω.Θα λεγατε οτι οντως ειναι ετσι ή μου φαινεται εμενα κατι τετοιο;

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

   Φιλαράκια γεια σας. Εγώ με αυτό το κινητό είμαι γενικά ευχαριστημένος, αλλά εάν μου σπάσει ή παλιώσει και πρέπει να αγοράσω άλλο μοντέλο, τότες τι παίρνω; Για μένα είναι δύο τα στάνταρ που πρέπει να έχει κάποιο κινητό. 1) το Ραδιόφωνο. 2) Let Notification calls. Άρα πάρα πολύ λίγα μοντέλα έχουν αυτά τα δύο χαρακτηριστικά.!!!!

Xiaomi -(Άμιλλα Ναι - Ανταγωνισμός Όχι)
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ήρθε update με Miui 14 και patches ασφαλείας Φεβρουαρίου 23.!! Απίστευτη σιαόμι δεν μου έχει ξανά συμβεί σε τέτοιας κατηγορίας κινητό η εταιρεία να δίνει υποστήριξη μετά από 3 ολόκληρα χρόνια απ'την επίσημη παρουσίασή της.

Ο 720G τελικά εξαιρετικό τσιπάκι δεν είναι τυχαίο φορώντας αυτό το  chipset το κινητάκι πήρε ακόμη και σήμερα αναβάθμιση, άσχετα αν ήταν "παρατημένο" ουσιαστικά για έναν ολόκληρο χρόνο με τελευταίο patches ασφαλείας αν θυμάμαι καλά πέρυσι τέτοια εποχή....

Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Ναι και σε εμένα μου φάνηκε περίεργο για την αναβάθμιση. Το θέμα είναι όμως μην την βάλουμε και έχει τίποτα κουλά. Τη δοκίμασε κανείς;

... Morpheus: What is "real"? How do you define "real"? If you 're talking about what you can feel, what you can smell, what you can taste and see, then "real" is simply electrical signals interpreted by your brain...
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, konakis said:

Ήρθε update με Miui 14 και patches ασφαλείας Φεβρουαρίου 23.!! Απίστευτη σιαόμι δεν μου έχει ξανά συμβεί σε τέτοιας κατηγορίας κινητό η εταιρεία να δίνει υποστήριξη μετά από 3 ολόκληρα χρόνια απ'την επίσημη παρουσίασή της.

Ο 720G τελικά εξαιρετικό τσιπάκι δεν είναι τυχαίο φορώντας αυτό το  chipset το κινητάκι πήρε ακόμη και σήμερα αναβάθμιση, άσχετα αν ήταν "παρατημένο" ουσιαστικά για έναν ολόκληρο χρόνο με τελευταίο patches ασφαλείας αν θυμάμαι καλά πέρυσι τέτοια εποχή....

Μισό λεπτό, τώρα το είδα καλύτερα. Σε εμένα έβγαλε το 13, με security patch του 2022. Το 14 πού το είδες;

... Morpheus: What is "real"? How do you define "real"? If you 're talking about what you can feel, what you can smell, what you can taste and see, then "real" is simply electrical signals interpreted by your brain...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...