Jump to content

Samsung Galaxy S20 FE


baggelispr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το περίεργα είναι οτι και στο eshop στα Χαρακτηριστικά του κινητου το εχουν οτι δεν υποστηρίζει 5G!

https://www.cosmote.gr/eshop/global/gadgets/productDetailsTangible.jsp?productId=ger_20398330&skuId=ger_20398330

 

ενω αντιστοιχα στην vodafone το εχουν κανονικά 5G Ready!

https://www.vodafone.gr/eshop/syskeues-axesouar/smartphones-axesouar/smartphones/samsung-mblph-sam-glx-s20fe128gb5gdsbluev/p-127170/

 

Κυκλοφορεί και 4G και 5G version του S20 fe

Link to comment
Share on other sites

Το περίεργα είναι οτι και στο eshop στα Χαρακτηριστικά του κινητου το εχουν οτι δεν υποστηρίζει 5G!

https://www.cosmote.gr/eshop/global/gadgets/productDetailsTangible.jsp?productId=ger_20398330&skuId=ger_20398330

 

ενω αντιστοιχα στην vodafone το εχουν κανονικά 5G Ready!

https://www.vodafone.gr/eshop/syskeues-axesouar/smartphones-axesouar/smartphones/samsung-mblph-sam-glx-s20fe128gb5gdsbluev/p-127170/

 

Περίεργο είναι που δίνουν τον 865 στην Cosmote για το "απλό" 4G. Το 5G μόνο φοράει τον 865.

Αλέξανδρος,

Galaxy S20+, Galaxy Tab S7 LTE, (Galaxy S9 plus)

Link to comment
Share on other sites

Καινούργια αναβάθμιση, διορθώσεις συστήματος και οθόνης αφής.
billaros.blogspot.com
Link to comment
Share on other sites

Περίεργο είναι που δίνουν τον 865 στην Cosmote για το "απλό" 4G. Το 5G μόνο φοράει τον 865.

 

Απλά επειδή στο δίκτυο τους δεν υποστηρίζουν το 5G με το συγκεκριμένο τηλέφωνο το δηλώνουν ως 4g παρόλο που είναι η 5G έκδοση με το Snapdragon.

 

Παραλογισμός!

Link to comment
Share on other sites

Περίεργο είναι που δίνουν τον 865 στην Cosmote για το "απλό" 4G. Το 5G μόνο φοράει τον 865.

 

Λες να ξέρουν τι τους γίνεται? Δεεεεν νομίζω

 

Ερώτηση κρίσεως: έχει το 5G (λόγω snapdragon) ραδιοόφωνο? Το λέει στο gsmarena

Edited by alex61
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους! Εχει πάρει κανένας το άσπρο για να μου πει εντυπώσεις; Γιατί βλέπω μερικά σχόλια ότι είναι κάπως γυναικείο..
If something goes wrong at the plant, blame the guy who can’t speak English. :blink:
Link to comment
Share on other sites

Γουστα ειναι αυτα φιλε. Εγω το εχω σε ασπρο και μαρεσει πολυ. Η πλατη ειναι ματ οποτε δεν ειναι γυαλιστερο να ξερεις.

Το εχω δει και σε μπλε και μου αρεσε εξισου.

Απλα εγω εχω βαρεθει τα μαυρα κινητα που ειχα παντα και επιλεγω πιο φωτεινα χρωματα πλεον.

Link to comment
Share on other sites

Επειδή έχω καταλήξει σε αγορά του μοντέλου, το πρόβλημα με το touch υπάρχει ακόμα ή λύθηκε με το τελευταίο update?

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Απο οτι διαβαζω οσοι ειχαν προβλημα, λενε οτι με το τελευταιο update(Ιανουαριου) λυθηκε. Edited by lazyd2
Link to comment
Share on other sites

Απο οτι διαβαζω οσοι ειχαν προβλημα, λενε οτι με το τελευταιο update(Ιανουαριου) λυθηκε.

 

Τι build number έχει το τελευταίο update?

Link to comment
Share on other sites

καλημερα ψαχνω το 5G και δεν το βρίσκω τουλάχιστον μεταχειρο. το εχει η vodafone στα 650 με δώρο μαζί αλλά μόνο να στο στείλουν αλλά πότε θα έρθει δεν ξέρω. οι άλλες ελληνικές αλυσίδες το αναμένουν
Link to comment
Share on other sites

καλημερα ψαχνω το 5G και δεν το βρίσκω τουλάχιστον μεταχειρο. το εχει η vodafone στα 650 με δώρο μαζί αλλά μόνο να στο στείλουν αλλά πότε θα έρθει δεν ξέρω. οι άλλες ελληνικές αλυσίδες το αναμένουν
Από Vodafone ξεπούλησε. Ήταν καλή προσφορά

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

G781BXXU1BUA5 αλλά Ελλαδα δεν εχει ερθει ακομη.

 

Screenshot-20210118-010244-Settings.jpg

Edited by vdimitriou
billaros.blogspot.com
Link to comment
Share on other sites

Still, επαναλαμβανόμενα κτυπήματα στον αριθμό κατασκευής εμφανίζει την λειτουργία προγραμματιστή!
Link to comment
Share on other sites

Εγραψα για Ελλαδα(Ελληνικο firmware - EUR). :)

Το γνωρίζω απλά νομίζω πως είναι αρκετοί που έχουν προμηθευτεί τη συσκευή με CSC διαφορετικό από το EUR.

billaros.blogspot.com
Link to comment
Share on other sites

Από Vodafone ξεπούλησε. Ήταν καλή προσφορά

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

τελικα την ξαναεβαλε την προσφορα η vodafone αλλα τους πηρα τηλεφωνο και ειναι μονοκαρτο οχι δικαρτο το κινητο παιδια.....

Link to comment
Share on other sites

τελικα την ξαναεβαλε την προσφορα η vodafone αλλα τους πηρα τηλεφωνο και ειναι μονοκαρτο οχι δικαρτο το κινητο παιδια.....

 

Μήπως είναι η έκδοση με μια Sim και μια e-Sim??

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους

 

Με UI 3.0, Security patch έκδοσης Dec 1, 2020 και έκδοση εφαρμογής επαφών 12.1.02.12,

όταν πάω να κάνω back up (export) τις επαφές μου και επιλέγω να γίνει στην κάρτα SD, το τηλέφωνο λέει ότι δεν υπάρχει κάρτα.

Από την άλλη αν πάω να κάνω restore, την κάρτα τη βλέπει μια χαρά.

 

Έχει κανείς εικόνα για το τι γίνεται;

ThaBull

Link to comment
Share on other sites

Σχετικά με το 5G της συσκευής

 

"Eυχαριστούμε που επικοινωνήσατε με τη Samsung Electronics Hellas καθώς και για την προτίμηση που δείχνετε στα προϊόντα και τις υπηρεσίες μας.

Σχετικά με το ερώτημα σας, θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι χρειάζεται καποια διαδικασια για πιστοποίηση συσκευης. Η εταιρία μας είναι σε επικοινωνία με τον ανάλογο πάροχο, ώστε να ολοκληρωθει η διαδικασία το συντομότερο.

Με εκτίμηση,

Samsung Electronics Hellas - Τμήμα εξυπηρέτησης πελατών"

Link to comment
Share on other sites

Μόλις το εγκατέστησα και ναι το πρόβλημα λύθηκε

 

Αρα τελικα προκυπτει οτι μαλλον δεν ηταν H/W προβλημα, εκτος κι αν εχουν κανει καποια μοντα με την ευαισθησια της οθονης who knows..

Ετρεξες την εφαρμογη για touch screen test και το τσεκαρες? ή είχες θεμα σε καθημερινη χρηση και φανηκε η διαφορα μετα το update?

Nexus S --> S4 mini --> S4 Black Edition --> Frost white Note 4 --> Black Onyx S7 --> Mate 10 Pro Grey -->

Blue Coral S9+ --> S10 Black --> iPhone 11 Space Grey --> S20+ Cosmic Gray --> S20 FE 5G --> iPhone 13 Product Red --> Galaxy S21 Plus --> iPhone 14 Pro Max Silver (απεταξάμην το ios) --> Galaxy A54 Graphite

Link to comment
Share on other sites

Μόλις το εγκατέστησα και ναι το πρόβλημα λύθηκε

ηρθε για Ελλάδα ή φλάσαρες άλλη?

 

Άκυρο ... μόλις μου ήρθε κι εμένα

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S20 FE

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...