Jump to content

Poco X3 NFC


taliban
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εγώ 230 από Xiaomi direkt στο εξωτερικό

Εγγύηση απαραίτητη imop,αρκετά Xiaomi βγάζουν προβληματα

Ίσως ναναι κ θέμα τυχης,και 2 iPhone επίσης πιο παλιά μουχαν βγει προληματικα με τα κουμπιά...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά μήπως έλυσε κάποιος το πως γίνεται όταν είναι συνδεδεμένο στο hands free να ακούγονται οι ειδοποιήσεις στο ηχείο του τηλεφώνου και όχι στο ακουστικό;

Όλοι μας ζούμε στους υπονόμους όμως μερικοί κοιτάζουν τ'άστρα.....!

Mod edit: Αφαιρέθηκε φωτογραφία λόγω παραβίασης των όρων χρήσης.

 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά, να κάνω μια ερώτηση σε όσους αγόρασαν το κινητό μας από Banggood, με την επιλογή "EU Priority Line" από Κίνα, είχε κανένας πρόβλημα με το τελωνείο και έξτρα χρεώσεις εκτελωνισμού, ή σε όλους πέρασε κανονικά??
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά, να κάνω μια ερώτηση σε όσους αγόρασαν το κινητό μας από Banggood, με την επιλογή "EU Priority Line" από Κίνα, είχε κανένας πρόβλημα με το τελωνείο και έξτρα χρεώσεις εκτελωνισμού, ή σε όλους πέρασε κανονικά??

 

Δεν έχει τελωνείο.

 

 

 

Γνωρίζει κανένας εάν φοράει προστατευτικό οθόνης προ εγκατεστημένο ?

 

Ναι έχει προστατευτικό.

Φιλικά.Γιώργος.
Link to comment
Share on other sites

Τι είδους είναι το προστατευτικό (μεμβράνη ή γυαλί), τι πάχος έχει , είναι καλή ποιότητα ή χρειάζεστε να βάλουμε extra?

 

Προφανως δεν ειναι τζαμάκι,αλλα μεμβρανη που καλο ειναι να αλλαχτει με πρωτη ευκαιρια με γυαλί....;)

Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

Είναι μεμβράνη.

Η σύζυγος που έχει το κινητό, δηλώνει ικανοποιημένη, όμως περιμένουμε να ανοίξουν τα φυσικά καταστήματα κάποια στιγμή, ώστε να περάσουμε ένα κανονικό τζαμάκι.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Πώς γίνεται να διαγράψουμε εφαρμογές που δεν θελουμε? Μιλάω για εφαρμογές που δεν έχουνε την επιλογή απεγκατασταση.
Link to comment
Share on other sites

Είναι μεμβράνη.

Η σύζυγος που έχει το κινητό, δηλώνει ικανοποιημένη, όμως περιμένουμε να ανοίξουν τα φυσικά καταστήματα κάποια στιγμή, ώστε να περάσουμε ένα κανονικό τζαμάκι.

 

Ποιες οι εντυπωσεις της απο θεμα ευχρηστιας λογω ογκου και βαρους γιατι ψηνεται και η δικια μου να το παρει....:happy:

Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

Ποιες οι εντυπωσεις της απο θεμα ευχρηστιας λογω ογκου και βαρους γιατι ψηνεται και η δικια μου να το παρει....:happy:

Κανένα απολύτως πρόβλημα ευχρηστίας ή διαμαρτυρίες για βάρος κλπ.

Μου κάνει εντύπωση, γιατί διαβάζω σχόλια ότι είναι πολύ βαρύ στο χέρι, της το ρώτησα επανειλημμένα.

Και εγώ που το δοκίμασα μια χαρά το βλέπω. Θεωρώ υπερβολικά τα σχόλια για το βάρος του.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Κανένα απολύτως πρόβλημα ευχρηστίας ή διαμαρτυρίες για βάρος κλπ.

Μου κάνει εντύπωση, γιατί διαβάζω σχόλια ότι είναι πολύ βαρύ στο χέρι, της το ρώτησα επανειλημμένα.

Και εγώ που το δοκίμασα μια χαρά το βλέπω. Θεωρώ υπερβολικά τα σχόλια για το βάρος του.

 

Ευχαριστω πολυ....;)

Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά, πιστεύετε πως το poco x3 (το έχω ήδη παραγγείλει με την προσφορά του πλαισίου) είναι μεγάλη υποβάθμιση σε σχέση με ένα Huawei mate 20 pro που έχω 15 μήνες και θέλω να αλλάξω!!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά, πιστεύετε πως το poco x3 (το έχω ήδη παραγγείλει με την προσφορά του πλαισίου) είναι μεγάλη υποβάθμιση σε σχέση με ένα Huawei mate 20 pro που έχω 15 μήνες και θέλω να αλλάξω!!

Ποια προσφορά είναι αυτή φίλε μου;

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον πριν κάνα μήνα που το έβγαλε 188€(?)

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 9 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αν ήταν πριν ένα μήνα δεν θα είχε παραλάβει ήδη;

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Γιατί ειχε απόθεμα τι καταστημα???

Φαντάζομαι τώρα φέρνει και εξυπηρετεί τις παραγγελίες

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 9 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ναι, μπορεί.

Αν το πήρε σε αυτήν την τιμή, ήταν για εμένα η ευκαιρία της χρονιάς.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ποια προσφορά είναι αυτή φίλε μου;

 

14/10 τι είχε στα 188 το Πλαίσιο. Έκδοση 6/128. Αλλά με ένδειξη "κατόπιν παραγγελίας". Οι πρώτοι παρέλαβαν αυτές τις μέρες.

 

----- προσθήκη μηνύματος 67 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ποια προσφορά είναι αυτή φίλε μου;

 

14/10 το είχε στα 188 το Πλαίσιο. Έκδοση 6/128. Αλλά με ένδειξη "κατόπιν παραγγελίας". Οι πρώτοι παρέλαβαν αυτές τις μέρες. Τα γκρι ήρθαν πρώτα. Τα μπλε αναμένονται.

Link to comment
Share on other sites

14/10 τι είχε στα 188 το Πλαίσιο. Έκδοση 6/128. Αλλά με ένδειξη "κατόπιν παραγγελίας". Οι πρώτοι παρέλαβαν αυτές τις μέρες.

 

----- προσθήκη μηνύματος 67 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

14/10 το είχε στα 188 το Πλαίσιο. Έκδοση 6/128. Αλλά με ένδειξη "κατόπιν παραγγελίας". Οι πρώτοι παρέλαβαν αυτές τις μέρες. Τα γκρι ήρθαν πρώτα. Τα μπλε αναμένονται.

Μια χαρά. Σε αυτήν την τιμή δεν το έβρισκες πουθενά.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά. Σε αυτήν την τιμή δεν το έβρισκες πουθενά.

 

Είχα παραγγείλει ένα γκρι 6/64 από το Banggood στα 175, αλλά αργούσε. Μόλις έσκασε η προσφορά του Πλαισίου, κατευθείαν χτύπησα ένα μπλε 6/128

και ακύρωσα την παραγγελία στο κινεζομάγαζο.

Link to comment
Share on other sites

Ναι ήταν η προσφορά με τα 188 ευρώ και όντως ακόμα δεν έχω παραλάβει, δεν μου απάντησε κανείς όμως αυτό που ρώτησα :) !!
Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε και εμένα χτές από σκρουτζομάγαζο.

Μεγάλο, ωραίος ήχος.

Μια χαρά μέχρι τώρα.

Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε και εμένα χτές από σκρουτζομάγαζο.

Μεγάλο, ωραίος ήχος.

Μια χαρά μέχρι τώρα.

 

Eιναι ανοιχτα?Αν παραγγειλω δηλαδη θα μου ερθει??Μπορεις να μου στειλεις με pm απο που αγορασες να κανω κι εγω παραγγελια σε παρακαλω??

Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...