Jump to content

Samsung Galaxy Note 20 Ultra


ntinoscrypton
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ίσως με κάποιο app σαν αυτό!

https://play.google.com/store/apps/details?id=net.simplyadvanced.ltediscovery&hl=el&gl=US

Για να δεις και σε ποιες μπάντες παίζει!

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δεν χρειάζεται πρόγραμμα πληκτρολογείς από τον Dialer της Samsung *#0011# επιλέγεις την SIM που θέλεις και βλέπεις αναλυτικά όλες της πληροφορίες σήματος.

Samsung Galaxy S24 Ultra 5G (SM-S928B/DS) (Snapdragon 8 Gen 3, 512GB, 12GB RΑΜ) Android 14 (OneUI v6.1). 

Samsung Galaxy Watch 4 LTE (SM-R875F) (Exynos W920, 16GB, 1.5GB RΑΜ) WearOS v4.0 (OneUI v5.0).

Link to comment
Share on other sites

Δεν χρειάζεται πρόγραμμα πληκτρολογείς από τον Dialer της Samsung *#0011# επιλέγεις την SIM που θέλεις και βλέπεις αναλυτικά όλες της πληροφορίες σήματος.

Έστω και αυτό πιο σωστό!Απλά με το app ίσως έχει και παραπάνω πληροφορίες!

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

Ακουστικά type c για το note 20 ξέρει κανένας?να είναι σίγουρα συμβατά

 

Στάλθηκε από το SM-N981B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ακουστικά type c για το note 20 ξέρει κανένας?να είναι σίγουρα συμβατά

 

Στάλθηκε από το SM-N981B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δεν είχε μέσα τα akg;

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδια μια βοηθεια θελω αν μπορει να μου πει καποιος.παρατηρω στο κινητο οταν παω στη μπαταρια και βλεπω χωρις να εχω δουλεψει το κινητο βεβαια!! Οτι οι υπηρεσιες google play στο παρασκηνιο μου τραβαει 24 με 25%. Μπορω να κανω κατι γιαυτο?επειδη εχω και το A51 σαν δευτερο αυτο μου γραφει 2.5% γιατι εχει τοσο μεγαλη διαφορα?
Link to comment
Share on other sites

Δεν είχε μέσα τα akg;
Το πήρα ενός μηνός μεταχειρισμενο

 

Στάλθηκε από το SM-N981B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το πήρα ενός μηνός μεταχειρισμενο

 

Στάλθηκε από το SM-N981B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Πιστεύω αν πάρεις ανεξάρτητου μάρκας μία καλή ποιότητα θα δουλέψουν σωστά

Link to comment
Share on other sites

Πιστεύω αν πάρεις ανεξάρτητου μάρκας μία καλή ποιότητα θα δουλέψουν σωστά
Δεν πάει έτσι. Πρέπει η καλωδίωση να ειναι σύμβαση με το usb c της συσκευής. Πχ τα ακουστικά της akg ενώ παίζουν με το note ( ντα..) δεν παίζουν με το ipad . Επίσης ξέρω ότι δεν μπορείς να βάλεις φτηνό μετατροπέα usbc to 3.5 γιατι πρεπει να έχει και ενσωματωμένο DAC . Εγω πιθανολογώ ότι τα samsung έχουν άλλη σύνδεσμολογια για να περνάει ο ήχος από το usb c .

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

Ακουστικά type c για το note 20 ξέρει κανένας?να είναι σίγουρα συμβατά

 

Στάλθηκε από το SM-N981B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Xiaomi mi pro HD δουλεύουν άψογα και με καλύτερο ήχο από τα akg

Link to comment
Share on other sites

Xiaomi mi pro HD δουλεύουν άψογα και με καλύτερο ήχο από τα akg

 

Μέχρι και το τελευταίο μοντέλο της Xiaomi το Mi 11 Ultra βγάζει έξοδο ήχου 24-bit/192kHz ενώ οι τελευταίες ναυαρχίδες της Samsung βγάζουν έξοδο ήχου 32-bit / 384kHz όποτε λίγο δύσκολο να βγάζει καλύτερο ήχο φίλε μου βάση προδιαγραφών.

 

Καλός ο Κινέζος αλλά θα είναι πάντα ένα κλικ πιο πίσω από την Samsung.

Edited by vwbestakos

Samsung Galaxy S24 Ultra 5G (SM-S928B/DS) (Snapdragon 8 Gen 3, 512GB, 12GB RΑΜ) Android 14 (OneUI v6.1). 

Samsung Galaxy Watch 4 LTE (SM-R875F) (Exynos W920, 16GB, 1.5GB RΑΜ) WearOS v4.0 (OneUI v5.0).

Link to comment
Share on other sites

Δεν πάει έτσι. Πρέπει η καλωδίωση να ειναι σύμβαση με το usb c της συσκευής. Πχ τα ακουστικά της akg ενώ παίζουν με το note ( ντα..) δεν παίζουν με το ipad . Επίσης ξέρω ότι δεν μπορείς να βάλεις φτηνό μετατροπέα usbc to 3.5 γιατι πρεπει να έχει και ενσωματωμένο DAC . Εγω πιθανολογώ ότι τα samsung έχουν άλλη σύνδεσμολογια για να περνάει ο ήχος από το usb c .
Τα ακουστικά akg παίζουν σε άλλα κινητά αλλά μόνο για πολυμέσα. Κλήσεις για τηλέφωνο δεν κάνουν. Δεν έχει ήχο στις κλήσεις μετά από δοκιμή που τα έκανα σε Huawei p10 plus.

Τώρα άλλης μάρκας στο note 20 ultra δεν ξέρω τι φάση παίζει.

 

Στάλθηκε από το SM-N986B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Samsung Omnia windows mobile 6.0, Iphone 3gs, Iphone 5, Moto X 2014, Motorola Nexus 6, NVIDIA shield tablet 16GB,Huawei Nexus 6p, Pixel C, NVIDIA SHIELD TV(2017), Google Pixel 2 XL, Google Pixel 4 XL,

και τώρα Samsung NOTE 20 ULTRA 5G.

Link to comment
Share on other sites

Κάπου αγανάκτηση σου βγαίνει...να περιμένεις update cameras 1g...από αρχές Μαρτίου... δηλαδή έλεος.... πρέπει να αγοράσουμε το σ21 για να τα παίρνουμε όλα γρήγορα;;;; Κατάντησε κουραστικό... Ούτε από smart switch το βγάζει ούτε έρχεται ΟΤΑ.....pfff

 

Στάλθηκε από το SM-N986B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Κάπου αγανάκτηση σου βγαίνει...να περιμένεις update cameras 1g...από αρχές Μαρτίου... δηλαδή έλεος.... πρέπει να αγοράσουμε το σ21 για να τα παίρνουμε όλα γρήγορα;;;; Κατάντησε κουραστικό... Ούτε από smart switch το βγάζει ούτε έρχεται ΟΤΑ.....pfff

 

Στάλθηκε από το SM-N986B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Καμια φορά τα update έχουν σχέση και με ποιο παροχο έχεις για το πότε θα έρθουν. Βάλε κάρτα κάποιας άλλης εταιρείας και δοκίμασε. Με wind μου έχει έρθει από τις 26 Μαρτίου.

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

Νέο update Απρίλιος!! 166 mb σε γερμανικό!c461ec95801c2e256323cbc2a45cce0b.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-N986B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Samsung Omnia windows mobile 6.0, Iphone 3gs, Iphone 5, Moto X 2014, Motorola Nexus 6, NVIDIA shield tablet 16GB,Huawei Nexus 6p, Pixel C, NVIDIA SHIELD TV(2017), Google Pixel 2 XL, Google Pixel 4 XL,

και τώρα Samsung NOTE 20 ULTRA 5G.

Link to comment
Share on other sites

Καμια φορά τα update έχουν σχέση και με ποιο παροχο έχεις για το πότε θα έρθουν. Βάλε κάρτα κάποιας άλλης εταιρείας και δοκίμασε. Με wind μου έχει έρθει από τις 26 Μαρτίου.
Δηλαδή παίζει ρόλο και η σύνδεση με cosmote....;; Αν βάλω wind θα έρθει....οκ ίσως δοκιμάσω να πάρω κάρτα..... ευχαριστώ

 

Στάλθηκε από το SM-N986B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή παίζει ρόλο και η σύνδεση με cosmote....;; Αν βάλω wind θα έρθει....οκ ίσως δοκιμάσω να πάρω κάρτα..... ευχαριστώ

 

Στάλθηκε από το SM-N986B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Οχι ρε συ . Αν εχεις καποιος γνωστός σου . Ή ακόμη δοκίμασε και χωρίς Sim. Τι να δίνεις λεφτά τώρα για πειράματα.

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

Οχι ρε συ . Αν εχεις καποιος γνωστός σου . Ή ακόμη δοκίμασε και χωρίς Sim. Τι να δίνεις λεφτά τώρα για πειράματα.
Χωρίς Σιμ δοκίμασα αρκετές φορές... τίποτα......

 

Στάλθηκε από το SM-N986B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή παίζει ρόλο και η σύνδεση με cosmote....;; Αν βάλω wind θα έρθει....οκ ίσως δοκιμάσω να πάρω κάρτα..... ευχαριστώ

 

Στάλθηκε από το SM-N986B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Οχι. Δεν παίζει ρόλο αν αλλάξεις sim.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Η μόνη λύση είναι μέσο odin αλλά δεν το γνωρίζω καλά το θέμα αυτό.. Μην χασω τα πάντα από μέσα μετά.... εφόσον περιμένουμε αρκετά μπορώ να πω ...θα βγει το update ασφαλείας Απριλίου εμείς ακόμη περιμένουμε Μαρτίου και κάμερας..

 

Στάλθηκε από το SM-N986B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Η μόνη λύση είναι μέσο odin αλλά δεν το γνωρίζω καλά το θέμα αυτό.. Μην χασω τα πάντα από μέσα μετά.... εφόσον περιμένουμε αρκετά μπορώ να πω ...θα βγει το update ασφαλείας Απριλίου εμείς ακόμη περιμένουμε Μαρτίου και κάμερας..

 

Στάλθηκε από το SM-N986B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Εχεις snapdragon?

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Exynos .... Hungary T-Mobile

 

Στάλθηκε από το SM-N986B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Μάλλον η T-mobile σου κάνει την ζημιά.

Αν δεν μπορείς με odin τότε πήγαινε μια βόλτα από Samsung.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον η T-mobile σου κάνει την ζημιά.

 

Αν δεν μπορείς με odin τότε πήγαινε μια βόλτα από Samsung.

Και τι ζημιά αν επιτρέπεται.. ? Τί κάνει ακριβώς

 

Στάλθηκε από το SM-N986B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 20 Ultra

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...