Jump to content

Samsung Galaxy Note 20 Ultra


ntinoscrypton
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 3,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δεν νομίζω να πάρει άλλη βελτίωση η κάμερα πλέον αλλά ίσως κάποια fix όπως στο slow motion Κ τέτοιες λεπτομέρειες αναφέρουν σε εξωτερικό φόρουμ
Link to comment
Share on other sites

Η κάμερα όσοι το είχατε από τότε που βγήκε.. έχει κάποια διαφορά με τώρα ...?? Όντως έχει στρώσει με τα updates;;;;

 

Στάλθηκε από το SM-N986B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

to slow motion παντως εστρωσε σε μενα που ειχε καποιο κολλημα

Mazda 6 MPS EX-Honda Type R FN2

ΟΥ ΚΑΤΑΙΣΧΥΝΩ ΤΑ ΟΠΛΑ ΤΑ ΙΕΡΑ

 

WWW.MAZDASPEEDCLUB.GR

Link to comment
Share on other sites

Ναι αυτό έγραψα κ ποιο πάνω με τα τελευταία update έφτιαξε κάποια μικροπροβλήματα όπως το slow motion αλλά όχι την ποιότητα της φωτογραφίας κ ίσως πρόσθεσε κάποια future. Την ποιότητα της φωτογραφίας αν θυμάμαι καλά την έφτιαξε στο android 11.για το παλληκάρι ποιο πάνω που αναφέρει ότι ήρθε update κ αναφέρει κ την κάμερα.
Link to comment
Share on other sites

Πιστεύω θέλει λίγο ακόμη η νυχτερινή λήψη όσο αφορά τα δικά μου θέλω....και στο 50x zoom πολύ θολούρα ρε παιδί μ.... υπάρχει τρόπος καλύτερης λήψης;;;;

 

Στάλθηκε από το SM-N986B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πιστεύω θέλει λίγο ακόμη η νυχτερινή λήψη όσο αφορά τα δικά μου θέλω....και στο 50x zoom πολύ θολούρα ρε παιδί μ.... υπάρχει τρόπος καλύτερης λήψης;;;;

 

Στάλθηκε από το SM-N986B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Νυχτερινή λήψη και 50x (digital) δεν θα δεις διαφορά ότι και να κάνεις :):). Μην ξεχνάτε ότι είναι τηλέφωνο δεν είναι Mirrorless.

Edited by vwbestakos

Samsung Galaxy S24 Ultra 5G (SM-S928B/DS) (Snapdragon 8 Gen 3, 512GB, 12GB RΑΜ) Android 14 (OneUI v6.1). 

Samsung Galaxy Watch 4 LTE (SM-R875F) (Exynos W920, 16GB, 1.5GB RΑΜ) WearOS v4.0 (OneUI v5.0).

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξεκαθάρισα ότι το 50 x δεν το λέω για νυχτερινή.... κανονική χρήση ημέρας... θολούρα είχε...

 

Στάλθηκε από το SM-N986B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by Frankk
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα,

 

μπορείς να δώσεις κάποιο οδηγό ή link για το 3 πως να ενεργοποιηθεί το 5G. Δουλεύει το menu service mode σε android 11 ή πρέπει να πάμε πίσω στη 10;

 

Ψάξε εδώ:

https://forum.xda-developers.com/t/getting-5g-volte-working-on-sm-n9860-hk-note-20-ultra-5g.4157577/

https://forum.xda-developers.com/t/help-guide-philippines-sm-n9860-hk-tw-ch-snapdragon-users.4163651/

https://forum.xda-developers.com/t/guide-service-mode-and-csc-guide-enable-lte-5g-bands-and-services-5g-low-band-on-u1.4182293/

https://www.htcmania.com/showthread.php?t=1572354

https://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=1004281&st=0

 

Καλό διάβασμα!

Edited by vwbestakos

Samsung Galaxy S24 Ultra 5G (SM-S928B/DS) (Snapdragon 8 Gen 3, 512GB, 12GB RΑΜ) Android 14 (OneUI v6.1). 

Samsung Galaxy Watch 4 LTE (SM-R875F) (Exynos W920, 16GB, 1.5GB RΑΜ) WearOS v4.0 (OneUI v5.0).

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξεκαθάρισα ότι το 50 x δεν το λέω για νυχτερινή.... κανονική χρήση ημέρας... θολούρα είχε...

 

Στάλθηκε από το SM-N986B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Γενικά αν δεις βιντεάκια αρκετά στο YouTube έχει μια πολύ καλή κάμερα , αξιόλογη για τα δεδομένα του κινητού. Τώρα όσο για το 50χ ή το 100χ που έχουν βγάλει πιστεύω ότι είναι περιττό κ άχρηστο προσωπική μου άποψη. Δεν υπάρχει πιστεύω λόγος να βγάλεις μια φωτογραφία ένα χιλιόμετρο μακριά.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.Επειδή αντιμετωπίζω πρόβλημα με την εφαρμογή καταγραφής κλήσεων Cube ACR στο S21 Ultra ( έχω ήδη γράψει στο σχετικό νήμα αλλά δεν έχω πάρει ικανοποιητική απάντηση ) και συγκεκριμένα δεν καταγράφεται ο συνομιλητής ενώ τόσο στο Note20 Ultra αλλά και στο Note10+ που επίσης έχω λειτουργεί άψογα.Υποτίθεται ότι και τα τρία τηλέφωνα έχουν την ίδια έκδοση Android. Θα ήθελα να ξέρω άν κάποιος έχει αντιμετωπίσει παρόμοιο πρόβλημα και άν υπάρχει τρόπος να λυθεί.Ευχαριστώ.:confused:

καλημέρα μια ερώτηση σε note 20 σου καταγράφει τον άλλο και μέσο bluetooth ?

Θελω να σηκωθώ ένα πρωί και να δω τον κόσμο με τα μάτια που είχα οταν ήμουν παιδί !!!!
Link to comment
Share on other sites

Νυχτερινή λήψη και 50x (digital) δεν θα δεις διαφορά ότι και να κάνεις :):). Μην ξεχνάτε ότι είναι τηλέφωνο δεν είναι Mirrorless.

 

καλή εβδομάδα παιδιά!κι όμως,βραδυ με τα χιόνια το p30 pro μου σε ευκρινεια ειχε καλύτερα αποτελεσματα στο 50 Χ απο το note 20u μου!

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Γενικά αν δεις βιντεάκια αρκετά στο YouTube έχει μια πολύ καλή κάμερα , αξιόλογη για τα δεδομένα του κινητού. Τώρα όσο για το 50χ ή το 100χ που έχουν βγάλει πιστεύω ότι είναι περιττό κ άχρηστο προσωπική μου άποψη. Δεν υπάρχει πιστεύω λόγος να βγάλεις μια φωτογραφία ένα χιλιόμετρο μακριά.

 

 

και πάλι πάντως το αποτελεμσα και 5 χλμ μακρυά είναι καλό.εχω φέρει τον Ταυγετο και τις κορυφές του λες και είναι δίπλα μου και σαν αποτέλεσμα ήταν ψαρωτικο.λιγο θολό ,αλλά ψαρωτικο!παντα ημέρα!

Mazda 6 MPS EX-Honda Type R FN2

ΟΥ ΚΑΤΑΙΣΧΥΝΩ ΤΑ ΟΠΛΑ ΤΑ ΙΕΡΑ

 

WWW.MAZDASPEEDCLUB.GR

Link to comment
Share on other sites

Γενικά αν δεις βιντεάκια αρκετά στο YouTube έχει μια πολύ καλή κάμερα , αξιόλογη για τα δεδομένα του κινητού. Τώρα όσο για το 50χ ή το 100χ που έχουν βγάλει πιστεύω ότι είναι περιττό κ άχρηστο προσωπική μου άποψη. Δεν υπάρχει πιστεύω λόγος να βγάλεις μια φωτογραφία ένα χιλιόμετρο μακριά.

 

επίσης,κατι επιπλέον μας έρχεται παιδια

 

 

 

https://techmaniacs.gr/gia-christes-galaxy-s20-kai-note-20-ayta-ta-charaktiristika-erchontai-stin-efarmogi-tis-kameras/

Mazda 6 MPS EX-Honda Type R FN2

ΟΥ ΚΑΤΑΙΣΧΥΝΩ ΤΑ ΟΠΛΑ ΤΑ ΙΕΡΑ

 

WWW.MAZDASPEEDCLUB.GR

Link to comment
Share on other sites

Άντε με το καλό να μας έρθουν.... λογικά κάνα δυο βδομάδες μετά την Γερμανία τα παίρνουμε εδώ ναι;; Εγώ έχω ουγγρικό....

 

Στάλθηκε από το SM-N986B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Στο update που μου ήρθε πριν 2 ημέρες με ασφάλεια Μαρτίου έλεγε για αναβάθμιση κάμερας.

Γιαυτό παραπάνω σας το έγραψα και είπα οποίος ξέρει από κάμερες ας το ελέγξει. Έχω γερμανικό.

Link to comment
Share on other sites

Στο update που μου ήρθε πριν 2 ημέρες με ασφάλεια Μαρτίου έλεγε για αναβάθμιση κάμερας.

 

Γιαυτό παραπάνω σας το έγραψα και είπα οποίος ξέρει από κάμερες ας το ελέγξει. Έχω γερμανικό.

Πόσα mega bite ήταν.??.... Ήρθε και εμένα ένα που ήταν 168mb

 

Στάλθηκε από το SM-N986B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πόσα mega bite ήταν.??.... Ήρθε και εμένα ένα που ήταν 168mb

 

Στάλθηκε από το SM-N986B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Κάπου τόσα ναι φίλε μου.

Link to comment
Share on other sites

Νέα ενημέρωση μέσα στο Μάρτιο 1 gb με βελτιώσεις στην κάμερα!

Για να δούμε40c2cffb55dd60d5ffbd3a17e10f9272.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-N986B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Samsung Omnia windows mobile 6.0, Iphone 3gs, Iphone 5, Moto X 2014, Motorola Nexus 6, NVIDIA shield tablet 16GB,Huawei Nexus 6p, Pixel C, NVIDIA SHIELD TV(2017), Google Pixel 2 XL, Google Pixel 4 XL,

και τώρα Samsung NOTE 20 ULTRA 5G.

Link to comment
Share on other sites

Πότε βγήκε αυτή η ενημέρωση;;; 1.. gb

 

Στάλθηκε από το SM-N986B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Έσκασε πριν από 5 ώρες!

Είναι η Δεύτερη μέσα στο Μάρτιο!

 

Στάλθηκε από το SM-N986B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Samsung Omnia windows mobile 6.0, Iphone 3gs, Iphone 5, Moto X 2014, Motorola Nexus 6, NVIDIA shield tablet 16GB,Huawei Nexus 6p, Pixel C, NVIDIA SHIELD TV(2017), Google Pixel 2 XL, Google Pixel 4 XL,

και τώρα Samsung NOTE 20 ULTRA 5G.

Link to comment
Share on other sites

Έσκασε πριν από 5 ώρες!

Είναι η Δεύτερη μέσα στο Μάρτιο!

 

Στάλθηκε από το SM-N986B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ελληνική..η γερμανική

 

Στάλθηκε από το SM-N986B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 20 Ultra

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...