Jump to content

Sony Ericsson W550i


marios1988
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δοκίμασε το Myphone Explorer από αυτό το site h**p://www.fjsoft.at/

Μακράν καλύτερο από το PC Suite

 

Τέλειο, τέλειο με σώνεις. Ευχαριστώ πολύ.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 767
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα σας...

 

Δεν βρήκα κάποιο σχετικό θεματάκι,και δεν είμαι σίγουρος για το αν έκανα σωστά που άνοιξα εδώ νέο θέμα.Πιστέυω όμως πως αυτό διορθώνεται...

 

Θα ήθελα να ρωτήσω πως μπορώ να μεταφέρω σε μία άλλη συσκευή αποθυκευμένα μηνύματα sms, μέσω μιας sim..?

Υπάρχουν συσκευές που να μεσολαβούν για την μεταφορά δεδομένων από την sim σε Η/Υ...?

Βοηθήστε σας παρακαλώ

 

Ευχαριστώ...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Έχετε βρει αγγλο-ελληνικό/ελληνο-αγγλικό λεξικό για το κινητό μας;! (υπάρχει?) :worry:
"In the morning u know u won't remember a thing.."
Link to comment
Share on other sites

Έχετε βρει αγγλο-ελληνικό/ελληνο-αγγλικό λεξικό για το κινητό μας;! (υπάρχει?) :worry:

Απ'οτι ξερω τετοια εφαρμογη java δεν υπαρχει..:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Έχει φτιάξει o epaminos (μέλος του myphone) ένα ελληνο-αγγλικό λεξικό σε Java αλλά είναι σε beta στάδιο ακόμα.
Link to comment
Share on other sites

ΠΑΙΔΙΑ ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΟΥΛΗΣΩ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ W55OI ΣΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΜΙΑ ΓΡΑΝΤΖΟΥΝΙΑ ΜΟΝΟ ΣΤΗΝ ΚΕΡΑΙΑ.ΤΟ BUY&SELL TO ΠΑΙΡΝΕΙ 130Ε.ΜΕ ΑΚΟΥΣΤΙΚΑ ΦΟΡΤΙΣΤΗ. ΤΙ ΤΙΜΗ ΝΑ ΤΟ ΔΟΣΩ ΚΑΙ ΠΟΥ ΑΝ ΓΝΩΡΙΖΕΤΑΙ.ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ ΓΙΑ ΤΟ W900I KAI W950.ΤΟ

 

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!

Link to comment
Share on other sites

ΠΑΙΔΙΑ ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΟΥΛΗΣΩ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ W55OI ΣΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΜΙΑ ΓΡΑΝΤΖΟΥΝΙΑ ΜΟΝΟ ΣΤΗΝ ΚΕΡΑΙΑ.ΤΟ BUY&SELL TO ΠΑΙΡΝΕΙ 130Ε.ΜΕ ΑΚΟΥΣΤΙΚΑ ΦΟΡΤΙΣΤΗ. ΤΙ ΤΙΜΗ ΝΑ ΤΟ ΔΟΣΩ ΚΑΙ ΠΟΥ ΑΝ ΓΝΩΡΙΖΕΤΑΙ.ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ ΓΙΑ ΤΟ W900I KAI W950.ΤΟ

 

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!

Καλησπερα.αμα σου το παιρνει σε αυτα τα λεφτα δωσ'το και τσιμπα ενα μεταχειρησμενο w900i,καινουργιο δεν θα βρεις γιατι αποσυρθηκε απο την αγορα.τωρα το w950i ειναι κινητο υπολογιστης :p μεγαλο εργαλειο αλλα και η τιμη του ειναι λιγο υψηλη.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Μετά από 67 μέρες(!) αναμονής για αντικατάσταση σπασμένης οθόνης ενός W550, (που βρίσκεται εντός εγγύησης, οπότε υποθετικά θα έπρεπε να υπάρχουν διαθέσιμα ανταλλακτικά κλπ στην τοπικη αντιπροσωπία), χωρίς βέβαια να μου έχει δωθεί συσκευή αντικατάστασης, θεωρώ καλό να ενημερώσω το forum για την ποιότητα του service της sony ericsson.
Link to comment
Share on other sites

Καλά έκανες και ενημέρωσες το forum αλλά μήπως θα έπρεπε να τους ρίξεις και κανένα μπινελίκι; Θα έπρεπε ήδη να απαιτήσεις αντικατάσταση.
Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε το Myphone Explorer από αυτό το site h**p://www.fjsoft.at/

Μακράν καλύτερο από το PC Suite

 

kalo fainetai afto to programma, alla egw pou exw to w550i den to anagnwrizei :( mipws iparxei kapoio allo programma gia to sigkekrimeno montelo???/??

HELP ME

Link to comment
Share on other sites

hi! εχω και εγω 2 προβληματα με το w550i

 

1) στο μυνημα γραφει λιγουσ χαρακτηρες(με ελλινικα)οταν βαλω αγγλικα γραφει κανονικα

 

2) περασα παρα πολλα παιχνιδια στο κιν και κολησε.ναι μεν ανοιγε αλλα ηταν ποιο αργο και απτον θανατο.Μετα ξαναπροσπαθησα και κολλησε τελειως.

παιζει ιος αν ναι πωσ μπορω να τα καθαρησω η να βαλω antivirus στο κινητο.

 

PLEASE HELP ! ! ! :(

 

1) afto to eixa k egw.. k ithele anavathmisi, alliws grafeis me latinikous xaraktires opws kanoun polloi

2) k emena mou eixe kollisei alli fora, k mou eipan pali anavathmisi.

den lew ola kala meta tin anavathmisi, alla olo provlimata vgazei afto to montelo, xreiastika k antikatastasi siskeuis kapoia stigmi, k ksana provlima twra, opote exei poli igrasia, kleinei k anoigei mono tou... eleos me afto to kinito, kalo kalo, alla polla provlimata!

Link to comment
Share on other sites

@MaRaKi_SB : Κι εγώ με αυτό το κινητό το δούλεψα. Ο τρόπος που έκανα την σύνδεση είναι με bluetooth. Από τις ρυθμίσεις bluetooth του υπολογιστή ενεργοποίησα bluetooth serial port με το κινητό. Αφού το έκανα αυτό δούλεψε μία χαρά το πρόγραμμα
Link to comment
Share on other sites

Ενδιαφέρομαι να μετατρέψω μουσικά clips σε MP3 και να τα μεταφέρω στο W550.

Μήπως γνωρίζετε τι format μουσικών αναπαράγει το w550. Στο manual αναφέρετε σε WAV(maximum 16Khz maximum sample rate) και γενικά σε mp3, αλλά δεν καταφέρνω να μεταφέρω clips που να αναπαράγονται.

Μήπως παίζουν ρόλο και άλλοι παράμετροι?

Για παράδειγμα χρησιμοποιώ τον converter από το Jet Audio και δίνει παράμετρους για τη μετατροπή Mono/stereo, kb/sec και συχνότητα δειγματοληψίας Hz.

Link to comment
Share on other sites

Ενδιαφέρομαι να μετατρέψω μουσικά clips σε MP3 και να τα μεταφέρω στο W550.

Μήπως γνωρίζετε τι format μουσικών αναπαράγει το w550. Στο manual αναφέρετε σε WAV(maximum 16Khz maximum sample rate) και γενικά σε mp3, αλλά δεν καταφέρνω να μεταφέρω clips που να αναπαράγονται.

Μήπως παίζουν ρόλο και άλλοι παράμετροι?

Για παράδειγμα χρησιμοποιώ τον converter από το Jet Audio και δίνει παράμετρους για τη μετατροπή Mono/stereo, kb/sec και συχνότητα δειγματοληψίας Hz.

 

μπορείς με nero Και με το Cheetah Audio Converter για περισσότερη ευκολία

http://www.danasoft.com/vipersig.jpg

''Φιλοκαλούμεν'' τε γάρ μετ' ευτελείας και φιλοσοφούμεν άνευ μ@λ@κι@ς...

Link to comment
Share on other sites

@MaRaKi_SB : Κι εγώ με αυτό το κινητό το δούλεψα. Ο τρόπος που έκανα την σύνδεση είναι με bluetooth. Από τις ρυθμίσεις bluetooth του υπολογιστή ενεργοποίησα bluetooth serial port με το κινητό. Αφού το έκανα αυτό δούλεψε μία χαρά το πρόγραμμα

 

telika to vrika, k xwris to blutooth, me to usb mono (afou ksana evala to pc suite) meta to anagnwrize to kinito mou, k me sixronismo ola metaferthikan mia xara!!! telika einai poli super to programmataki!!:) :D

Link to comment
Share on other sites

telika to vrika, k xwris to blutooth, me to usb mono (afou ksana evala to pc suite) meta to anagnwrize to kinito mou, k me sixronismo ola metaferthikan mia xara!!! telika einai poli super to programmataki!!:) :D

 

a, mia pou to psaxneis genikotera, mipws ksereis k kanena site me paixnidia gia to sigkekrimeno montelo???

Link to comment
Share on other sites

Μπες σε αυτή τη σελίδα. αν δε σε φτάνουν ξανα στείλε.

 

http://mobile9.com

Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

Μπες σε αυτή τη σελίδα. αν δε σε φτάνουν ξανα στείλε.

 

http://mobile9.com

 

den me voithise giati psaxnw paixnidia gia to sigkekrimeno montelo..

Link to comment
Share on other sites

Εχει δοκιμάσει κανενας προσφατα να τρεξει το update service για να δει αν εχει βγει καμια αναβαθμιση για το κινητο???Εχω εγκατεστημενη την τελευταια εκδοση του update service 2.6.1.1.7 και εχω βαλει την τελευταια εκδοστη flash player 9.0.28.0 απο την σελιδα της adobe και οταν τρεχω το προγραμμα μου λεει οτι εχει ασυμβατοτητα με την εκδοση του flash player και μου ζηταει να κατεβασω καποια εκδοση απο την σελιδα της macromedia.Το θεμα ομως ειναι οτι η σελιδα αυτη σε πηγαινει σε σελιδα της adobe και δεν αλλαζει κατι.Συμβαινει αυτο σε κανεναν αλλον?? ή σε καποιον που λειτουργει τι εκδοσεις έχει ? (update service kai flash player)
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Οι γλώσσες τηλεφώνου που έχει είναι πολύ λίγες. Πώς μπορώ να του βάλω άλλες;

Εμένα είναι μόνο μία - Αγγλικά - Αμα μάθεις πές μου!!!:cry: :cry:

Link to comment
Share on other sites

den me voithise giati psaxnw paixnidia gia to sigkekrimeno montelo..

 

H analisi einai idia me tou k750 nomizw. exei pola post stis teleutaies selides tou ericsson foroum gemata paixnidia ia autin tin analisi. koitakse kai ksana pesmou

Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson W550i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...