Jump to content

Sony Ericsson W550i


marios1988
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Κατέβασα το FMA (Float's Mobile Agent) για το κινητό...έχει λέει διάφορες λειτουργίες..το έχει χρησιμοποιήσει κανείς; Δε μπορώ να το συνδέσω με το κινητό μου όμως...:( :O Είναι για SE...

 

Nai file mou einai apo ta kalytera gia SE.....pos prospa8eis na to syndeseis?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 767
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
KALISPERA

 

POS MPORO NA KANO FORMAT STO KINITO GIATI THELO NA TO POULISO.

 

EYXARISTO EK TON PROTERON

καλησπερα.Επαναφορα αρχικες ρυθμισεις με κωδικο ασφαλειας *0000.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

καλησπερα παιδια.

στα καλα καθουμενα εσβησε το τηλεφωνο κ δε λεει να ξαναλειτουργησει.

εχει κανενας σας καμμια ιδεα η να το στειλω γερμανια;

δεν ξεχνώ...
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια.

στα καλα καθουμενα εσβησε το τηλεφωνο κ δε λεει να ξαναλειτουργησει.

εχει κανενας σας καμμια ιδεα η να το στειλω γερμανια;

 

 

Καλησπερα.το κινητο σου αρρωστησε.πηγαινε'το σε service.Mε την αποδειξη αγορας και γρηγορα..SE service points.;)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

βρηκα τι θα κανω.

θα γεμισω μια κανατα νερο κ θα ριξω μεσα δυο αναβραζοντα ντεπον. στη συνεχεια θα το βουτηξω μεσα.:p

δεν ξεχνώ...
Link to comment
Share on other sites

πηγαινε'το σε επισημο σερβις και πουλα παραμυθι,στον γερμανο δεν θα βγαλεις ακρη.τωρα αμα εχεις κανεναν φιλο σου αλλαζει,αλλα σε τοσες σοβαρες βλαβες(χτυπα ξυλο) και ο γερμανος τα στελνει στην SE!.:)
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Να αναφέρω κάτι που συμβαίνει με το δικό μου κινητό... μεγάλο bug αλλά το συνήθισα.

Όταν κλείνω το κινητό κάνει πολλή ώρα να ξαναανοίξει. Ειδικά όταν πάει να κλειδώσει την πρώτη φορά κολλάει για πολλή ώρα.

Υποψιάζομαι οτι φταίει ο μεγάλος αριθμός επαφών που έχω (314 με 584 νούμερα συνολικά) (ακόμα δεν έψαξα ποια θέλουν σβήσιμο). Ίσως και τα πολλά παιχνίδια.

Μερικές φορές κι όλας αν όταν ανοίγοντας το δεν μπώ στο μενού γρήγορα επανεκκινεί μόνο του. Πάντως έτσι κι αλλιώς δεν το κλείνω σχεδόν ποτέ οπότε δεν με απασχολεί. Απλά οταν πρέπει να το ανοίξω κάνω υπομονή. Όταν βρώ χρόνο θα δοκιμάσω να το ελαφρύνω για να δώ αν διορθωθεί.

Link to comment
Share on other sites

Να αναφέρω κάτι που συμβαίνει με το δικό μου κινητό... μεγάλο bug αλλά το συνήθισα.

Όταν κλείνω το κινητό κάνει πολλή ώρα να ξαναανοίξει. Ειδικά όταν πάει να κλειδώσει την πρώτη φορά κολλάει για πολλή ώρα.

Υποψιάζομαι οτι φταίει ο μεγάλος αριθμός επαφών που έχω (314 με 584 νούμερα συνολικά) (ακόμα δεν έψαξα ποια θέλουν σβήσιμο). Ίσως και τα πολλά παιχνίδια.

Μερικές φορές κι όλας αν όταν ανοίγοντας το δεν μπώ στο μενού γρήγορα επανεκκινεί μόνο του. Πάντως έτσι κι αλλιώς δεν το κλείνω σχεδόν ποτέ οπότε δεν με απασχολεί. Απλά οταν πρέπει να το ανοίξω κάνω υπομονή. Όταν βρώ χρόνο θα δοκιμάσω να το ελαφρύνω για να δώ αν διορθωθεί.

Δεν κανεις μια αναβαθμιση μηπως και στρωσει..:blink: :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

R4CB020 έχω... ποια είναι η τελευταία έκδοση;

Δεν ξερω ποια ειναι,ποτε το αναβαθμισες τελευταια?

αλλα αμα εχεις το κινητο φορωμενο με applications φυσικο και απομενο ειναι να "κρασαρει".βγαλε περιττες εφαρμογες και περιττα τηλεφωνα και το κινητο θα ξαναγεννηθει.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

R4CB020 έχω... ποια είναι η τελευταία έκδοση;

auti einai i teleutaia ekdosi an den kano lathos!opote apla mallon prepei na to ksefortoseis ligaki!! :-)

ΠΑΟΚαρα και τα μυαλα στα καγκελα!! :ninja:
Link to comment
Share on other sites

ξερει κανείς μήπως μπορώ να βάλλω ενά πρόγραμμα στο w550 που να μπορώ να διαχειρίζομαι διάφορες συσκευές πχ να αλλάζω κανάλια στην τηλεόραση?

http://www.danasoft.com/vipersig.jpg

''Φιλοκαλούμεν'' τε γάρ μετ' ευτελείας και φιλοσοφούμεν άνευ μ@λ@κι@ς...

Link to comment
Share on other sites

ξερει κανείς μήπως μπορώ να βάλλω ενά πρόγραμμα στο w550 που να μπορώ να διαχειρίζομαι διάφορες συσκευές πχ να αλλάζω κανάλια στην τηλεόραση?

 

Δεν γίνεται.

Link to comment
Share on other sites

Kalispera Paidia..Ti kanete..?

Eimai nea sto forum..kai psaxno paixnidia kai 8emata gia to kinito mou(w550i)..

Mipos 8a mporousate na me boi8isete..dinontas kapoio link..?

Euxaristo..:)

Link to comment
Share on other sites

Kalispera Paidia..Ti kanete..?

Eimai nea sto forum..kai psaxno paixnidia kai 8emata gia to kinito mou(w550i)..

Mipos 8a mporousate na me boi8isete..dinontas kapoio link..?

Euxaristo..:)

 

Καλησπερα και καλως ηλθες στο myphone.themes-wallpapers-ringtones

games1

games2

games3.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια εχω ενα προβλημα με το facewarp και το pullface. οταν παω να φορτωσω καποια εικονα απο την μνημη του κινητου μου βγαζει μηνυμα "να επιτραπει η αναγνωση δεδομενων χρηστη;" και κολλαει μια ωρα. το ιδιο γινεται και οταν πας να αποθηκευσω φωτο. εχει κανεις καμια λυση?
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια εχω ενα προβλημα με το facewarp και το pullface. οταν παω να φορτωσω καποια εικονα απο την μνημη του κινητου μου βγαζει μηνυμα "να επιτραπει η αναγνωση δεδομενων χρηστη;" και κολλαει μια ωρα. το ιδιο γινεται και οταν πας να αποθηκευσω φωτο. εχει κανεις καμια λυση?

 

κάνε μία αναβάθμιση λογισμικού αυτό μάλλον θα λύσει το πρόβλημα αλλά δες μήπως έβαλες καμία μεγάλη εφαρμογή στο κινητό και κολάει

http://www.danasoft.com/vipersig.jpg

''Φιλοκαλούμεν'' τε γάρ μετ' ευτελείας και φιλοσοφούμεν άνευ μ@λ@κι@ς...

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια εχω ενα προβλημα με το facewarp και το pullface. οταν παω να φορτωσω καποια εικονα απο την μνημη του κινητου μου βγαζει μηνυμα "να επιτραπει η αναγνωση δεδομενων χρηστη;" και κολλαει μια ωρα. το ιδιο γινεται και οταν πας να αποθηκευσω φωτο. εχει κανεις καμια λυση?

 

Απεγκατέστησε τις εφορμές και δοκίμασε να τις εγκαταστήσεις πάλι.

Link to comment
Share on other sites

geia sas paidia! exo to se w800. proxthes espase i othoni tou. exei kaneis idea poso tha mou kostisei kai pou na to pao kalytera? thanks ek ton proteron!
ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΕΔΩ!!!
Link to comment
Share on other sites

geia sas paidia! exo to se w800. proxthes espase i othoni tou. exei kaneis idea poso tha mou kostisei kai pou na to pao kalytera? thanks ek ton proteron!

 

Εδώ είναι το θέμα για το w800.

 

Όπου και να το πας το ίδιο είναι.

Η οθόνη θα σου κοστίσει γύρω στα 60 ευρώ.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson W550i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...