Jump to content

Sony Ericsson W550i


marios1988
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

και ποιος ειπε οτι ειναι "νεκρο" αλλα σε αυτη την κατασταση που ειναι το κινητο..δεν μπορει να κανει update ο φιλος μονος του.ασε που το w550i θελει αναβαθμιση με βαση συγχρονισμου και οχι με καλωδιο.:)

 

a ok my friend!

w800i,w960i,t290i,t65,r380s,t18s,t29s,GA628,A1628s kai otan bgei kai to xperia

 

H nokia kanei to megalo vhma sthn agora!agoraste kinhta N series k 8a exete k hlektrokinhto jet ski:lol:!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 767
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

a ok my friend!

 

kalisprera paidia katevasa to SEUS alla na pou emfanistike ena provlima stamataei sto 95% tis egkatastaseis nomizo oti thelei ena master reset gia na proxoriso kanonika den to epsaxa katholou giati den asxoloume kai poli me kinita alla ligo pou epsaxa sto internet vrika to SEUS telos panton to mono mou provlima einai oti to kinito svinei sto 95% tis enimerosis (update) an exei kapoios gnosi gia katei as mou pei

Link to comment
Share on other sites

ναι ασ μου πει και εμενα που εχω ακριβως το ιδιο προβλημα........

oxi θα σου πω το αλλο...ΝΙΚΟΣ ΚΟΡΟΜΠΟΣ ερχομαι απο εκει σε λιγο....

 

*SugarTown*

Link to comment
Share on other sites

ναι ασ μου πει και εμενα που εχω ακριβως το ιδιο προβλημα........

 

 

katevazeis to SEUS apo ti selida tis sony ericsson to sindeeis ston ypologisti sou to kinito me usb kai trexeis to SEUS kai eisai perfect;)

Link to comment
Share on other sites

ναι βρε παιδι αλλα δεν διαβαζεις τα μηνυματα πιο πανω...:shifty:αφου σταματαει στο 95% πως να κανω αναβαθμιση....

oxi θα σου πω το αλλο...ΝΙΚΟΣ ΚΟΡΟΜΠΟΣ ερχομαι απο εκει σε λιγο....

 

*SugarTown*

Link to comment
Share on other sites

ναι βρε παιδι αλλα δεν διαβαζεις τα μηνυματα πιο πανω...:shifty:αφου σταματαει στο 95% πως να κανω αναβαθμιση....

 

βρε δοκίμασε δεν εχεις να χάσεις τίποτα το δικό μου σταματάει στο 95% και γιατί δεν εχει μπαταρία καθόλου και γιατί δεν πατάει καλα το καλώδιο που εχω.:p για εμένα κάνε μία προσπάθεια δέν εχεις να χάσεις τίποτα. :cool:

Link to comment
Share on other sites

εκανα τεσσερις και δεν θελει....θα το παω στο Αγιο Κυπριανο για εξορκισμο:lol::lol:

oxi θα σου πω το αλλο...ΝΙΚΟΣ ΚΟΡΟΜΠΟΣ ερχομαι απο εκει σε λιγο....

 

*SugarTown*

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια εχω κι εγω ενα w550i και προσπαθω εναμισι χρονο να

κανω update και μολις κανω την ολη διαδικασια μου λεει οτι δεν χρειαζετε update και οτι το νεοτερο λογισμικο ειναι ηδη εγκατεστημενο. απ'οτι βλεπω εχω το VA CRH1069179 R2B023 περασμενο στις 23/1/2006. εχει βαλει κανεις νεοτερο; ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Γειά σας. Θα ήθελα να μάθω που μπορώνα βρω κάποιο free firmware για το W550i και πως γίνεται η εγκατάστασή του. Επίσης υπάρχει μήπωςπερίπτωση να μπει με κάποιο τρόπο λογισμικό symbian από άλλο Sony Ericsson; :wacko:
Link to comment
Share on other sites

Γειά σας. Θα ήθελα να μάθω που μπορώνα βρω κάποιο free firmware για το W550i και πως γίνεται η εγκατάστασή του. Επίσης υπάρχει μήπωςπερίπτωση να μπει με κάποιο τρόπο λογισμικό symbian από άλλο Sony Ericsson; :wacko:

free firmware απο το site της SE το κατεβαζεις.τωρα λογισμικο σε κλειστο λειτουργικο οπως ειναι το κινητο σου δεν μπορεις να βαλεις.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Τελικά είχα ήδη την τελευταία έκδοση λογισμικού. Νόμιζα πως θα είχε βγει καινούρια αφού η τεέυταία αναβάθμιση είχε γίνει στο Γερμανό πρίν από 1 χρόνο. Υπάρχει περίπτωση να βγει τίποτα πιο καινούριο;
Link to comment
Share on other sites

Τελικά είχα ήδη την τελευταία έκδοση λογισμικού. Νόμιζα πως θα είχε βγει καινούρια αφού η τεέυταία αναβάθμιση είχε γίνει στο Γερμανό πρίν από 1 χρόνο. Υπάρχει περίπτωση να βγει τίποτα πιο καινούριο;

Μπα δεν νομιζω,το κινητο αυτο ανηκει στο παρελθον.εχει σχεδον 2 χρονια που δεν κυκλοφορει.αμα εχεις το τελευταιο update με αυτο θα μεινεις.δεν μπορεις να κανεις τιποτα αλλο.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Έχω ακούσει ότι γίνεται να συνδεθείς στο ιντερνετ χρησιμοποιώντας το κινητό; Γίνεται όμως όπως στις pstn συνδέσεις που πληρώνεις ΕΠΑΚ; Αν ναι με ποιο τρόπο.

Και κάτι άλλο, γίνεται με κάποια εφαρμογή να δω αρχεία Office (word,excel..);

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Μπορεί κάποιος να μου πει πως λέγονται(ακριβές όνομα του αρχείου .thm) κάποια από τα θέματα που αλλάζουν τα εικονίδια του μενού? Η να δώσει κάποιο λινκ για να κατεβάσω?

 

 

Eyxaristo

If we don't need Walls and Fences, why do we need Windows and Gates?
Link to comment
Share on other sites

Μπορεί κάποιος να μου πει πως λέγονται(ακριβές όνομα του αρχείου .thm) κάποια από τα θέματα που αλλάζουν τα εικονίδια του μενού? Η να δώσει κάποιο λινκ για να κατεβάσω?

 

 

Eyxaristo

Για w550i δεν ξερω αν βρεις..απο το w810i και μετα εχουν καθιερωθει τα flash themes :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Kalisper paidia. ekana anavathmisi logismikou apo to site tis sony ericcson kai apo tote epapse na leitourgei i kamera, mono i fotografiki omos giati video travaei kanonika. Ara to provlima vrisketai sto software kai oxi stin kamera. Mipow kserei kaneis ti symvainei kai pos mporo na to diorthoso?
Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

παιδιά, και γω αντιμετώπιζα το ίδιο πρόβλημα! Προσπαθούσα να ανοίξω το κινητό μου και έβλεπα μόνο μία λευκή οθόνη. Τελικά έκανα αυτό που λέγατε. Μπήκα στο site της sonyericsson, κατέβασα το λογισμικό, έκανα online αναβάθμιση και το κινητό μου επιτέλους άνοιξε!! Και γω νόμιζα ότι δεν κάνει καλή επαφή το usb καλώδιο, αλλά - ως δια μαγείας - στην κρίσιμη στιγμή, έγινε η σύνδεση! Χάθηκε βέβαια ότι είχα μέσα αποθηκευμένο, αλλά μπορώ να γράφω μηνύματα των 120 χαρακτήρων και όχι των 60, όπως παλιά!

 

Ευχαριστώ για τη βοήθεια!! :D

Link to comment
Share on other sites

  • 9 years later...

Υπαρχει κανενα τηλεφωνο w550i?

Ψαχνει κσποιος...

pm παρακαλω....

huawei p8,nexus 5x,xiaomi note 4x 4/64

[sIGPIC][/sIGPIC] ΑΕΚ!

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson W550i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...